Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2009., 11:34   #1
Malo vjenčanje

zelim da ovdje pisu svi koji su imali i koji zele malo vjencanje....
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 11:37   #2
zelimo se vjencati u maticnom uredu..
na vjencanju ce nam biti prisutni roditelji i kumovi sa svojim polovicama
ja sam iz istre on iz dalmacije...
kako uskladit sve to.
kojeg fotografa uzet,snimatelja ne zelimo jer mi je glup da on snima samo 10 ljudi...
zelimo imat veceru,nista pretjerano
ako imate savjete dobrodolsli su nam.
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 11:38   #3
želim i ja puno toga al mislim da već imaš temu
probaj malo potražit
__________________
Meni već dugo smeta to što vrijeme prolazi. I mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gdje. Jesen je, znači...Ponovo...
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 12:06   #4
Puno se pisalo, trebaš malo čitati. Osim toga, po meni je malo vjenčanje širok pojam. Ja ću imati 80 ljudi i mislim da imam malo vjenčanje, obzirom da ljudi oko mene i na forumu imaju 150, 200, 250...ljudi!
petrunjela1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 12:09   #5
napisalasam da ce to bit 10 ljudi
intimna atmosfera
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 12:10   #6
trazila sam al bit ce nedovoljno
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 12:04   #7
Draga marela23,

mi smo imali mali vjencanje - 23 osobe. Nismo imali ni profi fotografa ni profi snimatelja taj dan. Zamolili smo jednog prijatelja da slika a drugog da snima, tako da imamo barem nesto materijala od vjencanja. Kod prodi fotografa smo se onda samo muzic i ja slikali. Mi smo bili na veceri u vinskom podrumu jednog restorana i kasnije smo se preselili u lounge bar gdje smo imali DJ-a. Nadam se da ces nac rjesenje za vas (:
mmp0609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 12:49   #8
i mi smo imali malo vjenčanje...
nas 55,
crkvica mala na brdu iznad mora, savršeni mali vidikovac...
večera na terasi restorana uz more s dj-em...
imali smo samo profi fotografa,
savršenstvo!!!

i uvijek bi to tako napravila...
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 13:22   #9
Ja sam također imala malo vjenčanje, s tamburašima nas je bilo 52. To je super brojka, možeš se sa svakime porazgovarati, a doslovce i plesati sa svakim. Bili smo u sali u koju stane 100 ljudi, a kako nas je bilo 52 imali smo i dovoljno mjesta za plesanje i naš sretni vlakić se lagano probijao pored stolaca. Profi fotografa imali smo samo u crkvi i to smo dogovorili što želimo, nije nam nametao kojekakve gluposti. Ja sam se udala u nekonvencionalnoj opravi za mladenku imala sam trodjelni komplet i to od bijelog sakoa, zlatne bluze i suknje, a u kosi nisam imala nikakav ukras već hrpu loknica. Tamburaši su nam bili savršeni, ako netko treba tamburaše s područja Zagreba nek mi pošalje pp pa ću mu napisati kako se zovu, dečki su ludnica. Torta nam je bila savršena, parfe s nutelom, svi su me poslije pitali gdje smo je naručili. Inače ja nisam bila od mladenki koje su morale imati sve usklađeno (boju sale, boju buketa i tortu) sve sam prepustila profačima (cvijećaru, vlasnici sale i vlasnici slastičarne) i sve je bilo super. Ti ljudi stvarno znaju svoj posao. Jedina stvar koja me naživcirala su kolači, moji su mi složili malu frkicu oko kolača da ih je premalo pa sam morala naručivati još, međutim ispalo je da ih imamo previše. Dakle djevojke koje se udajete znajte da je za 40 osoba potrebno 6 kg kolača od toga 1/3 mora biti suhih a ostalo je kremastih (to mi je slastičarka rekla). Kada bih ponovo radila svadbu isto bi takva bila mala i skromna. Pozivnice smo sami napravili i na njih sam jako ponosana (30 pozivnica me ispalo 45 kn, a da sam ih dala raditi bilo bi puno više.
I za kraj da vam kažem da smo za prvi ples izabrali malo življu pjesmu, a ne valcer ili onu "U dobru i u zlu" i to je bio pun pogodak, zašto bi mladenci morali imati sporu pjesmu, vi birate kako želite možete plesati i pačji ples ako želite.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 22:16   #10
ja sam uvijek sanjala o malom vjenčanju, nas dvoje na plaži, bosi, ja u lanenoj bijeloj haljinici, on u košuljici, čim potpišemo bacimo se u more, a onda otputujemo negdje i nema nas dva tjedna
nažalost, imat ću dernek od 200 ljudi
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 23:41   #11
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek sanjala o malom vjenčanju, nas dvoje na plaži, bosi, ja u lanenoj bijeloj haljinici, on u košuljici, čim potpišemo bacimo se u more, a onda otputujemo negdje i nema nas dva tjedna
nažalost, imat ću dernek od 200 ljudi
Znam kako ti je, ja sam takav dernek jedva izbjegla. Bez obzira što si sanjala malo vjenčanje možeš si na ovom od 200 ljudi napraviti da ti bude po mjeri. Obuci svoju lanenu bijelu haljinicu i nakon derneka otputuj nekuda na dva tjedna. Nemoj u potupunosti odustati od svojih snova.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 23:59   #12
i ja ću imati malo vjenčanje. Ispravak, ja bih željela malo vjenčanje. Međutim od nekih stvari kao predobra vjenčanica i buketi ne odustajem. Moj scenario: opatijska crkvica, svećenik koji je meni drag (ako uspijem jer nije u toj župi), friendica mi pjeva ave maria, roditelji, braća, sestre s obitelji,kumovi i najbolji prijatelji. Večera na terasici neke vile uz more (bit će ništa od ovog dijela jer su skupi za poluditi) i nikakav dernek...intimna atmosfera (eventualno kakva klapa).
ALIIIII
Moja rodbina ima velika očekivanja i u velikom su broju kao i njegovi - sve u svemu 100-130 ljudi i svi se lagano pozivaju iako neznaju kad je vjenčanje. Doduše ne znam i ni ja.

Kako ih ne pozvati i ne uvrijediti??? Malo off topic: Jel imam ja obvezu zvati ljude na čijim sam vjenčanju bila...mislim, neću ih uvrijediti ako ih ne zovem??

A druga verzija je Santa Eufemija u Rovinju - prekrasno mi je tamo i neka lijepa konobica u Istri...

Eto - to su moji snovi.
annarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 00:15   #13
Quote:
annarella kaže: Pogledaj post
Moja rodbina ima velika očekivanja i u velikom su broju kao i njegovi - sve u svemu 100-130 ljudi i svi se lagano pozivaju iako neznaju kad je vjenčanje. Doduše ne znam i ni ja.

Kako ih ne pozvati i ne uvrijediti??? Malo off topic: Jel imam ja obvezu zvati ljude na čijim sam vjenčanju bila...mislim, neću ih uvrijediti ako ih ne zovem??

A druga verzija je Santa Eufemija u Rovinju - prekrasno mi je tamo i neka lijepa konobica u Istri...

Eto - to su moji snovi.
naprimjer, meni ne bi uopće palo na pamet da idem u svatove ako ne dobijem pozivnicu, al to sam samo ja


e sad ovo, recimo ja bih zvala one kod kojih sam bila, ali tvoja situacija je drugačija jer želiš skroz intimnu atmosferu, pa stoga, najbolje ti i budući se dogovorite, koliko s njegove strane i koliko daleko ide tako da je i kod tebe
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 00:24   #14
Da al ja sam bila svoj rodbini na vjenčanju, a oni se nešto namnožili od onda...to bi bilo poprilično vjenčanje. Nije meni dragi problem...problem su tete, ujaci....ma too complicated

Sorry admin malo sam otišla off topic, neću viša
annarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 00:30   #15
pa kužiš, da radim tako, onda bih ako on stavi na popis i zove samo prvo koljeno tako onda i ja itd, razumiješ na šta mislim?
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 00:33   #16
Razumijem ja tebe u potpunosti i sve je tako dogovoreno. Razlog je lova jer nemam 10 000 eura za svadbu, a i ne da mi se ceriti cijelu noć nekim tamo ljudima kojima mi se ne smije. Stvar je u tome da je moja, a i njegova obitelj dosta vezana pa mi je bed da ne bih nekoga uvrijedila. ne nekoga, već sve. S obje strane.
annarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 00:39   #17
bori se za ono što želiš, ako ste vas dvoje složni, onda te ništa drugo ne treba brinuti, i uostalom, svadbu i treba pravit u skladu sa željama i mogućnostima, svatko zna svoje mogućnosti i želje pa tako i vas dvoje, a kakva je to rodbina koja bi se zato naljutila što niste u mogućnosti pravit takvu svadbu da sve njih zovete? ma zamisli

briga te, ako će se uvrijedit, a šta im možeš
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 11:38   #18
Quote:
annarella kaže: Pogledaj post
i ja ću imati malo vjenčanje. Ispravak, ja bih željela malo vjenčanje. Međutim od nekih stvari kao predobra vjenčanica i buketi ne odustajem. Moj scenario: opatijska crkvica, svećenik koji je meni drag (ako uspijem jer nije u toj župi), friendica mi pjeva ave maria, roditelji, braća, sestre s obitelji,kumovi i najbolji prijatelji. Večera na terasici neke vile uz more (bit će ništa od ovog dijela jer su skupi za poluditi) i nikakav dernek...intimna atmosfera (eventualno kakva klapa).
ALIIIII
Moja rodbina ima velika očekivanja i u velikom su broju kao i njegovi - sve u svemu 100-130 ljudi i svi se lagano pozivaju iako neznaju kad je vjenčanje. Doduše ne znam i ni ja.

Kako ih ne pozvati i ne uvrijediti??? Malo off topic: Jel imam ja obvezu zvati ljude na čijim sam vjenčanju bila...mislim, neću ih uvrijediti ako ih ne zovem??

A druga verzija je Santa Eufemija u Rovinju - prekrasno mi je tamo i neka lijepa konobica u Istri...

Eto - to su moji snovi.
U potpunosti te razumijem jer sam i ja imala slične probleme. Moja familija s mamine strane je velika bilo bi ih minimum 100 da sam ih sve pozvala, međutim u dogovoru s mamom odabrala sam svega par osoba s njezine strane koje sam pozvala, dok s tatine strane ih je bilo malo. Kako ne pozvati ljude koji se sami pozivaju, jednostavno, ignoriraj ih pozovi samo one do kojih ti je stvarno stalo, ali za to moraš imati podršku svojih roditelja (ja sam imala podršku svojih pa sam to lako izvela). Isto tako ne moraš ti pozvati ljude na čijim si vjenčanjima bila jer si ti njih darivala znači nemaš obavezu prema njima, oni jedino imaju obavezu prema tebi. Ja sam u takvom okruženju da bez obzira što nisam pozvala neke ljude na svadbu, a kod njih sam bila, oni su mene svejedno darivali.
Meni je na vjenčanju u crkvi moja nećakinja svirala flautu, a druga nećakinja nosila prstenje, bile su preslatke.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 11:40   #19
Quote:
annarella kaže: Pogledaj post
Razumijem ja tebe u potpunosti i sve je tako dogovoreno. Razlog je lova jer nemam 10 000 eura za svadbu, a i ne da mi se ceriti cijelu noć nekim tamo ljudima kojima mi se ne smije. Stvar je u tome da je moja, a i njegova obitelj dosta vezana pa mi je bed da ne bih nekoga uvrijedila. ne nekoga, već sve. S obje strane.
Mi smo na našu svadbu potrošili 30.000,00 kn, se skupa za obleku, fotografa, tortu, kolače, večeru, bend i ostale stvari.
Njegove rodbine je bilo na svadbi više nego moje i od njegovih roditelja sam još dobila laganu špotanciju da nismo pozvali one najbogatije od kojih smo mogli dobiti više love. Ali mog dragog to nije briga, tako da niti mene nije briga
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 17:34   #20
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek sanjala o malom vjenčanju, nas dvoje na plaži, bosi, ja u lanenoj bijeloj haljinici, on u košuljici, čim potpišemo bacimo se u more, a onda otputujemo negdje i nema nas dva tjedna
nažalost, imat ću dernek od 200 ljudi
znam kako ti je. ooo, znam.
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.