Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2016., 18:03   #12501
Bečka škola
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 18.07.2016., 18:06   #12502
Ko te nervira i maltertira kad si tu na dobrovoljnoj bazi kao sto kazes
Otvorenomore is offline  
Old 20.07.2016., 23:07   #12503
Jučer sam na kvaki stana našao zakvačenu ceduljicu znate li da vaša zgrada ima najbrži internet, nazvao sam prodajnog predstavnika i složio mi je ponudu koju nisam mogao odbiti.

ULTRA MAX 3M

Internet brzina TURBO 100 uključena svih 24 mjeseca bez naknade
NonStop+ opcija svi fixni i mobilni brojevi u HR neograničeno bez naknade uspostave poziva
Osnovni i MaxSport plus sa 6HD arena i 6 Sport klubova + ostalo kaj ide u to

Prvih 12 mjeseci 135,50Kn nakon toga drugih 12 Mjeseci 256Kn

Ugovor na 2god.

Meni izgleda super i mislim da se nisam zeznuo

http://i65.tinypic.com/29mk5ld.jpg

Zadnje uređivanje Luc1f3r : 20.07.2016. at 23:28.
Luc1f3r is offline  
Old 23.07.2016., 14:50   #12504
Ističe mi max2 paket za nekih 20ak,pa mogu sad produžit ugovor..
Zanima me u vezi mobitela koji se mogu kupiti uz produženje, na webshopu pokazuju samo sony i huwaei uz max2 paket,uz max3 paket alcatel..
Međutim,dobio sam poziv iz Call centra da i uz max2 paket mogu uzeti alcatel pixi za 199,bez ikakvih dodatnih mjesečnih rata,ali kao rekao je da to mugu samo preko njega,tj webshopa,da ako odem u Tcentra da nije siguran hoću li mi to ponuditi..
Pa ako netko ima iskustava s tim nedavno,ili radi u tcomu,bio bi zahvalan na pomoći
ica21 is offline  
Old 23.07.2016., 23:12   #12505
Ide i pixi uz max 2
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Old 24.07.2016., 13:57   #12506
Quote:
ica21 kaže: Pogledaj post
Ističe mi max2 paket za nekih 20ak,pa mogu sad produžit ugovor..
Zanima me u vezi mobitela koji se mogu kupiti uz produženje, na webshopu pokazuju samo sony i huwaei uz max2 paket,uz max3 paket alcatel..
Međutim,dobio sam poziv iz Call centra da i uz max2 paket mogu uzeti alcatel pixi za 199,bez ikakvih dodatnih mjesečnih rata,ali kao rekao je da to mugu samo preko njega,tj webshopa,da ako odem u Tcentra da nije siguran hoću li mi to ponuditi..
Pa ako netko ima iskustava s tim nedavno,ili radi u tcomu,bio bi zahvalan na pomoći
Na teleprodaji in i tehnickoj ima taj alcatel pixie za 199 kn. Ali to ti je samo ako uzmes ebill, bilo to na web shopu ili telefonu. Za tcentar neznam.
Ali mi na tehnickoj imamo samo taj alcatel. Radije uzmi sony ili huawei na web shopu nego taj alcatel, mobitel je bezveze
petljahistereze is offline  
Old 24.07.2016., 14:44   #12507
Alcatel me košta 200kn,a sony i huwaei više od 1500kn...tako da to baš i nije opcija,a znači misliš da u Tcentu neću moći dobit alcatel??
ica21 is offline  
Old 26.07.2016., 16:03   #12508
Iako sam naglasio prilikom promjene vlasnika priključka da mi ostave jedan mail, odnosno da ga ne obrišu, i usprkos tome što sam dobio izričit odgovor kako je zapisano i da neće biti problema od više osoba iz tcoma, i taj mail je ugašen..Uz ostale..

Na tcom se uvijek možeš osloniti..Živjeti zajedno..
Monro is offline  
Old 26.07.2016., 22:47   #12509
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Iako sam naglasio prilikom promjene vlasnika priključka da mi ostave jedan mail, odnosno da ga ne obrišu, i usprkos tome što sam dobio izričit odgovor kako je zapisano i da neće biti problema od više osoba iz tcoma, i taj mail je ugašen..Uz ostale..

Na tcom se uvijek možeš osloniti..Živjeti zajedno..
Zašto ti nebi obrisali email? Ne razumijem.
Ne placas im ništa a oni bi trebali tebi održavati email slijedećih 100g.?
Živimo u kapitalizmu


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 26.07.2016., 23:02   #12510
Ja sam raskinuo prije 8 godina, a mail mi je još aktivan. To vidim po tome što svako toliko dobijem neki spam na njega (imam aktivno preusmjeravanje na gmail).
Mephisto is online now  
Old 27.07.2016., 15:09   #12511
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Zašto ti nebi obrisali email? Ne razumijem.
Ne placas im ništa a oni bi trebali tebi održavati email slijedećih 100g.?
Živimo u kapitalizmu


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Kakav troler, majke ti, za puknit od smijeha..Trolaš već ohoho vremena na ovom topicu..
Ne znam samo kako se forumašima da ulaziti u prepisku sa tobom..

Treba čitati sa razumijevanjem tekst ispred sebe..Ako se ne shvati prvi put, onda se pređe preko teksta još jednom, pa još jednom..
Monro is offline  
Old 27.07.2016., 15:20   #12512
Zato sam ga ja stavio na ignore, jer se samo nepotrebno naživciram i upustim u raspravu.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Old 27.07.2016., 16:35   #12513
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Kakav troler, majke ti, za puknit od smijeha..Trolaš već ohoho vremena na ovom topicu..
Ne znam samo kako se forumašima da ulaziti u prepisku sa tobom..

Treba čitati sa razumijevanjem tekst ispred sebe..Ako se ne shvati prvi put, onda se pređe preko teksta još jednom, pa još jednom..
To je istina a ne trolanje.
Trolanje definicija upiši u google pa vidi sto je trolanje.

Ako nemas racun kod nekog operatera ne moraš imati niti mail.
Mozes ga imati.....imam ga i ja kod jednog drugog operatera a ne plaćam ga.....ali ne znači da ti je ijedan operater duzan čuvati email adresu. Koji dio je po tebi trolanje?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 27.07.2016., 20:11   #12514
novi ruter Speedport W724V type ci

Molim pomoc ili preusmjeravanje na drugu temu, ako ovdje ne pase.

Dosao mi doma novi ruter. Sve je radilo, nisam trazila, ali poslali ga.
Probala sam spojiti, nece, zvala korisnicku ...tip se trudio, ali nista...trazio da spojim stari, taj radi, spojim novi - 0
I nazovem da ga zelim vratiti (nece me biti doma neko vrijeme, a treba stari vratiti u roku 15 dana ili naplacuju), kazu da ce doci netko u roku 24 sata po njega. (nakon sto sam zvala hp expres, pa korisnicku nekoliko puta i potrosila cijelo prijepodne)
Danas zove ti i on hoce doci da to instalira, a ja sam samo htjela da ga netko odnese. Imamo SX 763 i sve je ok, kad su stavili ZTE nisu radile sekretarice telefona.
Sto ciniti? Sljedecih 15 dana necu moci proucavati, niti biti dostupna da dodju popravljati. Ako sutra dodje (najavilli se, iako sam ja samo htjela da to odnesu) i pocne prckati, pa zabrlja (kao obicno) biti cu u problemima.
Jel to sta valja?
Reko mi je tip da moj simens (ne pise nigdje simens) nece raditi uskoro radi nekakvih kao promjena i da moram uzeti taj novi...
Isto je doslo na jos jednu adresu...moram dati savjet, a nisam pametna.
Ima li to temelja? Moramo lli imati taj novi...iako stari radi ok. Je li taj potreban za vece brzine ili sto?
I...ako zadrzim stari (za svaki slucaj) ne vratim ga, koliko ga moram platiti, ako netko zna?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 27.07.2016., 23:16   #12515
Prebaciti će te na VDSL i siemens će ti prestati raditi. Spoji speedport, nazovi helpdesk i objasni im da mijenjaš router i da ti treba rušiti port ( lock/unlock). Kad ti to riješe pričekaj 15- 20 minuta, nakon tog vremena bi trebala početi blinkati naranđasta service lampica. Ako počne blinkati- sve je ok, router vuče firmware i sam se flasha i kroz par minuta ti sve proradi. Ako se to ne desi, pusti tehničara da ti dođe to riješiti. Ako zadržiš stari router naplate ti oko 200- 250 kn.
cortomaltese is offline  
Old 28.07.2016., 09:54   #12516
Quote:
cortomaltese kaže: Pogledaj post
Prebaciti će te na VDSL i siemens će ti prestati raditi.
Zanimljivo. A drugoj osobi (2 ulice dalje) su rekli da ne mora uzimati ako je sa starim zadovolja i sve radi...da nema potrebe.
Znaci, ako i odlucim zadrzati stari, nece mi to koristiti? (da ga stavim, ako ce s ovim biti problema)
Pa tek nedavno (mislim da nije ni 2 godine proslo) su presli na DSL ...jedino sto sam dobila je da telefon ne radi bez struje. Sto dobivam s vdsl-om?

Quote:
Spoji speedport, nazovi helpdesk i objasni im da mijenjaš router i da ti treba rušiti port ( lock/unlock). Kad ti to riješe pričekaj 15- 20 minuta, nakon tog vremena bi trebala početi blinkati naranđasta service lampica. Ako počne blinkati- sve je ok, router vuče firmware i sam se flasha i kroz par minuta ti sve proradi. Ako se to ne desi, pusti tehničara da ti dođe to riješiti. Ako zadržiš stari router naplate ti oko 200- 250 kn.
Ma jucer sam se patila s korisnickom....znali su oni da se radi o novom ruteru, ali nista nisu napravili. Neda mi se opet zvati i objasnjavati im sto bi trebali raditi, ioanko se tahnicar najavio za danas, pa se nadam da ce rijesiti ....i da ce sve (i telefon i sekretarica) raditi.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 01.08.2016., 17:46   #12517
Quote:
cortomaltese kaže: Pogledaj post
Prebaciti će te na VDSL i siemens će ti prestati raditi. Spoji speedport, nazovi helpdesk i objasni im da mijenjaš router i da ti treba rušiti port ( lock/unlock). Kad ti to riješe pričekaj 15- 20 minuta, nakon tog vremena bi trebala početi blinkati naranđasta service lampica. Ako počne blinkati- sve je ok, router vuče firmware i sam se flasha i kroz par minuta ti sve proradi. Ako se to ne desi, pusti tehničara da ti dođe to riješiti. Ako zadržiš stari router naplate ti oko 200- 250 kn.
novi agenti nemaju pristup engu i ne mogu to radit :klap:

u cem je problem sa spajanjem novog rutera? ako je sve spojeno kako treba (postoje upute u kutiji) onda bi sve trebalo bit ok, mozda triba napravit reset koji put itd, ako i dalje ne radi odma se šalje tehničar koji dode i spoji to i sve bude rjeseno u 48h

pozivi za obavijest o novim ruterima su se vršili ima mjesec dana, nisu ti ga sigurno poslali ako nisi rekla da pristaješ
petljahistereze is offline  
Old 01.08.2016., 22:32   #12518
E bas jesu. Obavijest je odavno dosla, pisalo je da ce netko nazvati za 15 dana, ali nitko nije zvao. Samo se pojavili na vratima.
Kao sto sam napisala, nije se dalo spojiti, ni uz pomoc szk. U cemu je bio problem ne znam, ali tehnicar je bio i sredio stvar.
Ali sad imam drugi problem.
Nazvali me na telefon i ponudili da produzim ugovor uz povoljije uvjete...kao stari korisnik. Sve sami cvjetici.
Ostaje mi sve isto sto imam (u paketu MAX2 S) i za 169kn jos dobijem i flat telefon.
U tom paketu sam imala brzinu 10, prikaz broja, flat internet i 60 minuta prema fiksnoj.
Dodjem doma i vidim - nema prikaza broja, brzina smanjena. Ukljucen paket MAX2 xs. (za koji nisam ni cula niti ga trazila)
Nakon poziva szk ne saznajem nista o tom paketu....pa na fejsu i web chatu nekako saznajem da mi je ispis iskljucen i moram platiti ponovno ukljucenje i mjesecno 15kn i da su 60 halo minuta ukinute.
Sto je s brzinom i zasto su to smanjili...?! Luda kuca.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon

Zadnje uređivanje kajpa : 01.08.2016. at 22:51.
kajpa is offline  
Old 01.08.2016., 23:01   #12519
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
E bas jesu. Obavijest je odavno dosla, pisalo je da ce netko nazvati za 15 dana, ali nitko nije zvao. Samo se pojavili na vratima.
Kao sto sam napisala, nije se dalo spojiti, ni uz pomoc szk. U cemu je bio problem ne znam, ali tehnicar je bio i sredio stvar.
Ali sad imam drugi problem.
Nazvali me na telefon i ponudili da produzim ugovor uz povoljije uvjete...kao stari korisnik. Sve sami cvjetici.
Ostaje mi sve isto sto imam (u paketu MAX2 S) i za 169kn jos dobijem i flat telefon.
U tom paketu sam imala brzinu 10, prikaz broja, flat internet i 60 minuta prema fiksnoj.
Dodjem doma i vidim - nema prikaza broja, brzina smanjena. Ukljucen paket MAX2 xs. (za koji nisam ni cula niti ga trazila)
Nakon poziva szk ne saznajem nista o tom paketu....pa na fejsu i web chatu nekako saznajem da mi je ispis iskljucen i moram platiti ponovno ukljucenje i mjesecno 15kn i da su 60 halo minuta ukinute.
Sto je s brzinom i zasto su to smanjili...?! Luda kuca.
Meni se čini da je to ovaj paket za osobe starije od 60god. koji ja imam doma.
Neogranišeni razgovori,neograničen internet i 1000min razgovora prema mobilnim mrežama,nema uspostave poziva.
Meni je brzina 4gb ali ja sam u zabačenom kraj tako da brže nemože.
EDIT:
I ja sam morao platiti uključenje za prikaz broja jednokratno 25kn i onda svaki mjesec 15kn jer taj paket ne podrzava opciju prikaz broja nego moras naknadno.
yopa1 is offline  
Old 01.08.2016., 23:03   #12520
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
E bas jesu. Obavijest je odavno dosla, pisalo je da ce netko nazvati za 15 dana, ali nitko nije zvao. Samo se pojavili na vratima.
Kao sto sam napisala, nije se dalo spojiti, ni uz pomoc szk. U cemu je bio problem ne znam, ali tehnicar je bio i sredio stvar.
Ali sad imam drugi problem.
Nazvali me na telefon i ponudili da produzim ugovor uz povoljije uvjete...kao stari korisnik. Sve sami cvjetici.
Ostaje mi sve isto sto imam (u paketu MAX2 S) i za 169kn jos dobijem i flat telefon.
U tom paketu sam imala brzinu 10, prikaz broja, flat internet i 60 minuta prema fiksnoj.
Dodjem doma i vidim - nema prikaza broja, brzina smanjena. Ukljucen paket MAX2 xs. (za koji nisam ni cula niti ga trazila)
Nakon poziva szk ne saznajem nista o tom paketu....pa na fejsu i web chatu nekako saznajem da mi je ispis iskljucen i moram platiti ponovno ukljucenje i mjesecno 15kn i da su 60 halo minuta ukinute.
Sto je s brzinom i zasto su to smanjili...?! Luda kuca.
Ta cijena i opis odgovara paketu od 60+ uz tablet. Samo što su tebi stavili iste popuste bez tableta jer to sve u sustavu prolazi. Imaš flat telefon i flat internet. Ali ti u tom paketu nije uključen prikaz broja niti dodatna brzina. Uključenje prikaza je 25 i mjesečno 15, a turbo 10 do 50 je 10 kn. To ti je sve skupa 194kn što je i dalje manje od 235 koje možemo nudit novim korisnicima. Imaš 14 dana fore da odlučiš ako si preko telefona sklopila
petljahistereze is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.