Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2011., 23:34   #3401
Quote:
micek<3 kaže: Pogledaj post
ako si to ovjerila tamo na granici kod slovenaca onda mozes pokupiti kad god zelis u zagrebu .u posti u branimirovoj ili u jurisicevoj mislim da ne mozes nigdje drugdje .ispravite me ako grijesim
nisam nista kod slovenaca ovjerila (nisam ni znala da treba) vec samo u seiersbergu odnijela racune kod zenske i ona mi nalijepila one nalijepnice tax free.. znaci moram to ovjeriti kod slo granice? gdje tocno? hvalaaa
femmefatale20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 06:48   #3402
Quote:
femmefatale20 kaže: Pogledaj post
nisam nista kod slovenaca ovjerila (nisam ni znala da treba) vec samo u seiersbergu odnijela racune kod zenske i ona mi nalijepila one nalijepnice tax free.. znaci moram to ovjeriti kod slo granice? gdje tocno? hvalaaa
ne vjerujem... pa kaj mislis gdje tocno na granici ? ak je na granici onda je na granici, tam susreces policajca i carinika, kojeg god pitas, ne fulas...a da ti smanjim mogućnost pogreške, ti trebaš carinika - slovenskog , ali to se radi s robom pri izlasku...ovak naknadno, u fakultativnom izletu ti oni ne štembiljaju obrasce za povrat
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!

Zadnje uređivanje jappa : 24.10.2011. at 06:58.
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 10:05   #3403
Quote:
jappa kaže: Pogledaj post
ne vjerujem... pa kaj mislis gdje tocno na granici ? ak je na granici onda je na granici, tam susreces policajca i carinika, kojeg god pitas, ne fulas...a da ti smanjim mogućnost pogreške, ti trebaš carinika - slovenskog , ali to se radi s robom pri izlasku...ovak naknadno, u fakultativnom izletu ti oni ne štembiljaju obrasce za povrat
ok, hvala..odsad cu ici svaki 2. vikend tako da cu već pri sljedecem putu ovu staru robu s etiketama potrpat u vrecice i nadodati nove stvari i ovjeriti i nove i stare racune.. i kad budem kod ovih nasih , poskidat cu etikete i sve cu obuci na sebe
femmefatale20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 13:03   #3404
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
zimska snizenja su ti zadnji tjedan u 12.mj. i onda uglavnom kroz cijeli prvi...
Nisu li sniženja već tamo nekoliko dana i prije Božića? Ili me sjećanje vara?
Ajd plis nek kaže onaj tko stvarno zna. Hvala puno!
Maria_¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:11   #3405
Quote:
Maria_¤ kaže: Pogledaj post
Nisu li sniženja već tamo nekoliko dana i prije Božića? Ili me sjećanje vara?
Ajd plis nek kaže onaj tko stvarno zna. Hvala puno!

zimska snizenja obicno krecu oko 1.12 i to 100%..
blablabla01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:14   #3406
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
vrlo moguće. koliko se sjećam, dojavljivali su iznad 350e :/
iznad 500e se dojavljuje na nasu granicu
blablabla01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 20:52   #3407
Quote:
blablabla01 kaže: Pogledaj post
zimska snizenja obicno krecu oko 1.12 i to 100%..


Ako će biti sreće, ići ću 17.12. i baš se veselim predbožićnom šopingu.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 07:02   #3408
Quote:
blablabla01 kaže: Pogledaj post
zimska snizenja obicno krecu oko 1.12 i to 100%..
Kako? Kaj ne krecu odmah nakon Bozica (27.)?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
Domagoj R is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 08:06   #3409
Quote:
femmefatale20 kaže: Pogledaj post
ok, hvala..odsad cu ici svaki 2. vikend tako da cu već pri sljedecem putu ovu staru robu s etiketama potrpat u vrecice i nadodati nove stvari i ovjeriti i nove i stare racune.. i kad budem kod ovih nasih , poskidat cu etikete i sve cu obuci na sebe
samo si pripremi i dobar izgovor zakaj imas racune stare 2 tjedna, mada ak bus imala tu robu s racuna s sobom, ne bi trebalo biti problema
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:09   #3410
Quote:
Domagoj R kaže: Pogledaj post
Kako? Kaj ne krecu odmah nakon Bozica (27.)?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
pa ja isto mislim da je tak, oko 27. su ona prava 50% i vise snizenja... ovo pocetkom i sredinom 12.mj. nisu ona prava zimska snizenja, nego se u svakom ducanu nadje jedno 2-3 police ili vjesalice sa snizenom robom
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 13:46   #3411
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
pa ja isto mislim da je tak, oko 27. su ona prava 50% i vise snizenja... ovo pocetkom i sredinom 12.mj. nisu ona prava zimska snizenja, nego se u svakom ducanu nadje jedno 2-3 police ili vjesalice sa snizenom robom
mislim da se prosle godine raspravljalo o istoj stvari, da tek kasnije krecu ona "prava" snizenja i uglavnom, svi koji su kasnije isli su bili razocarani jer je sve vec prebrano i nema velicina itd..

krece oko 1.12, vec sada su stavili neke stvari iz jesenske i zimske kolekcije na snizenje, sada ce se samo dopunjavat..

javim kada bas krene ako se sjetim
blablabla01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 22:41   #3412
Hmmm. Kaj sada? Ici 27. ili 2.?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
Domagoj R is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 00:05   #3413
Bas sam se neki dan čula sa sestričnom koja živi u Grazu i rekla mi je da dođem već sredinom 11 mjeseca da počnu sniženja i da tada ima najviše izbora, u svakom slučaju javit će mi čim počne!!
kiara-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 10:06   #3414
Quote:
blablabla01 kaže: Pogledaj post
mislim da se prosle godine raspravljalo o istoj stvari, da tek kasnije krecu ona "prava" snizenja i uglavnom, svi koji su kasnije isli su bili razocarani jer je sve vec prebrano i nema velicina itd..

krece oko 1.12, vec sada su stavili neke stvari iz jesenske i zimske kolekcije na snizenje, sada ce se samo dopunjavat..

javim kada bas krene ako se sjetim
moze, ajde ako se sjetis, javi! sad me bas zanima...
definitivno stoji ovo da se kasnije kad budu veca snizenja, da se dosta toga razgrabi... al ja sam bila prosle god. sredinom 12.mj. u grazu u ona 2 h&m-a u centru grada, i bilo je par vjesalica sa snizenom robom, nista vise znam da sam ja kupila samo 2 snizene stvari... mozda nisam dobro gledala

Quote:
Domagoj R kaže: Pogledaj post
Hmmm. Kaj sada? Ici 27. ili 2.?
nisam pametna vise ovisi valjda o tome sto i koliko zelis kupovati, i da li se tvoje velicine odmah rasprodaju na snizenju ili ne
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 11:23   #3415
u h&m.u ti je vec sada dosta toga snizeno iz jesenske i zimske kolekcije.. u ostalim trgovinama jos nema bas snizenja, ali najkasnije do 1.12 ce vec sigurno svugdje biti..

bas sam jucer u humanicu vidjela da su vec poceli zimske cizme snizavat.. jos sam da snize one koje sam si ja nagledala

odi sredinom 12.og :P oko 15tog, to ti je onda nekako izmedju :P
blablabla01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:24   #3416
Quote:
blablabla01 kaže: Pogledaj post
u h&m.u ti je vec sada dosta toga snizeno iz jesenske i zimske kolekcije.. u ostalim trgovinama jos nema bas snizenja, ali najkasnije do 1.12 ce vec sigurno svugdje biti..

bas sam jucer u humanicu vidjela da su vec poceli zimske cizme snizavat.. jos sam da snize one koje sam si ja nagledala

odi sredinom 12.og :P oko 15tog, to ti je onda nekako izmedju :P
17. je ok?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 09:46   #3417
ja sam uvijek u grazu negdje do 20.12 i onda idem doma na praznike.. i svake godine do sada sam puno toga uhvatila na snizenjima i to jako snizenu robu..

tako da ono, snizenja krecu i prije.. ono najvece, do 70, 80% je na kraju prvog mjeseca, ali to vecinu ostanu velicine xs i xl.. sto mi je odgovaralo prije trudnoce, sada bas i ne
blablabla01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 14:19   #3418
Quote:
blablabla01 kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek u grazu negdje do 20.12 i onda idem doma na praznike.. i svake godine do sada sam puno toga uhvatila na snizenjima i to jako snizenu robu..

tako da ono, snizenja krecu i prije.. ono najvece, do 70, 80% je na kraju prvog mjeseca, ali to vecinu ostanu velicine xs i xl.. sto mi je odgovaralo prije trudnoce, sada bas i ne
Savršeno!
Informacije iz prve ruke!
Nisam mogla bolje tražiti.
A jel tada (do 20.12.) već ima 50% sniženja?
Ja si uvijek nekako složim da odem radnim danom jer se lakše diše i u busu i u centrima pa bi se zaletila već 16.12...
Ja ću te sigurno pilat tam negdje 5-10.12. da mi kažeš kolko su postotna ta sniženja...
can't waittt
Maria_¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 10:09   #3419
može mi netko reći kojih sve dućana ima u centru graza??
habibic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 10:59   #3420
Quote:
habibic kaže: Pogledaj post
može mi netko reći kojih sve dućana ima u centru graza??
Evo onih kojih sam se sjetio (netko drugi će valjda dodati još koju): H&M, Zara, Deichmann, Esprit, Hugo Boss, parfumerija Douglas, Stiefelkönig, Stiefelkönig boutique Signor (Gucci i drugi skuplji brendovi), K&Ö (ujedno i Gigasport), Brühl & Söhne, Knilli (posebno trgovina za žene, posebno za muškarce), Don Gil (isto odvojene trgovine za žene i muškarce)...
benjamin8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.