Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2015., 00:43   #21
Isuse koji pravopis
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 12:41   #22
Koliki je rok za dostavu od dana narudžbe? Gledam ovu ceradu za auto i treba mi do srijede, najkasnije četvrtka.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 22:34   #23
Pozdrav svima,

Akcija znači, da možete momentalno krovne nosače naručiti za 299,00KN. Univerzalni krovni nosači su kompatibilni sa svim krovnim kutijama i dodacima bez obzira na proizvođača. Naša poštarina, unatoč činjenici da imamo skladište u Logatec i dalje je jeftinija od konkurentskih poduzeća koji se nalaze u Hrvatskoj.

Posjetite našu online trgovinu (www.withcar.hr) pronađite svoj model automobila i provjerite.

Ako se odlučite za kupnju 2 ili više proizvoda, pripada vam besplatna dostava.

Hvala vam još jednom za poruke i srdačan pozdrav!
Ekipa Withcar.hr
__________________


Besplatan broj: 016 70 01 39
Withcar.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 08:52   #24
Quote:
Rizlamen kaže: Pogledaj post
Isuse koji pravopis
Zašto si nepristojan? Zar ti iz threada nije jasno da se radi o Slovencima? Pretpostavljam da ti imaš pravopis svih svjetskih jezika u malom rukavu? Malo više poštovanja prema strancima koji se trude postavljati postove na našem jeziku nije na odmet.

Natrag na temu:
Kupio sam kod njih 3 proizvoda, danas bi trebali stići. Korito za prtljažnik, ceradu protiv tuče i sjenila za sva stražnja stakla.
Što se tiče cijena, sjenila za moj auto nigdje drugdje nisam našao, a cijene za druge modele bile su relativno slične.
Usporedbu sam radio ali sa gumenim tepisima. Originalni gumeni tepisi za moje vozilo koštaju 700 kn, dok u withcar tipski tepisi za moje vozilo koštaju 264,23 kn. Znatna ušteda u odnosu na original tepihe. A uz forumski popust još su mrvicu jeftiniji.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 10:56   #25
Proizvodi koje sam naručio su stigli, ali nisam sretan iz nekoliko razloga.

1) Naručio sam 3 proizvoda, no dostavljena su mi 2 proizvoda, ali naplaćena su mi sva 3.
2) Nije mi obračunat forumski popust iako sam to u nekoliko navrata napomenuo i naglašeno mi je da će popust biti obračunat
3) sjenila koja sam naručio za stražnja stakla nisu baš onakva kakva se reklamiraju. Reklamiraju se sjenila koja se mogu koristiti s otvorenim prozorima, no ova se baš i ne mogu jer se ne mogu zakačiti na način kako je to prikazano na withcar webstranicama. Inače su sjenila ok. Imam klimu pa vjerojatno ne bih često otvarao prozore, ali ipak je bitno napomenuti.

Inače kontakt koji sam s njima imao preko maila bio je ugodan. Poslao sam im sada mail sa svim ovim problemima i nadam se da će se to bezbolno riješiti, pogotovo cerada koja nedostaje, a bitno mi je nju dobiti za par dana jer 01.08 odoh na more i tamo mi ta cerada i treba. U ZGu imam garažu.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 12:09   #26
Svaka čast tebi da si išao kupovat kod njih nakon ovakve ''reklame''. Nadam se da će i drugi iz tvoje pogreške naučit.

Što se pravopisa tič... to što su zlovenci ih ne opravdava... da je nešto u Slo prodajem, dao bih si mrvicu truda i zamolio nekoga da mi pregleda pravopis. Minuta posla. Ja se jedino nemogu začudit da ova tema još nije obrisana.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 12:49   #27
A dobro da je Brazi dobio odgovor na svoje pitanje ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:22   #28
Quote:
plavi222 kaže: Pogledaj post
Proizvodi koje sam naručio su stigli, ali nisam sretan iz nekoliko razloga.

1) Naručio sam 3 proizvoda, no dostavljena su mi 2 proizvoda, ali naplaćena su mi sva 3.
2) Nije mi obračunat forumski popust iako sam to u nekoliko navrata napomenuo i naglašeno mi je da će popust biti obračunat
3) sjenila koja sam naručio za stražnja stakla nisu baš onakva kakva se reklamiraju. Reklamiraju se sjenila koja se mogu koristiti s otvorenim prozorima, no ova se baš i ne mogu jer se ne mogu zakačiti na način kako je to prikazano na withcar webstranicama. Inače su sjenila ok. Imam klimu pa vjerojatno ne bih često otvarao prozore, ali ipak je bitno napomenuti.

Inače kontakt koji sam s njima imao preko maila bio je ugodan. Poslao sam im sada mail sa svim ovim problemima i nadam se da će se to bezbolno riješiti, pogotovo cerada koja nedostaje, a bitno mi je nju dobiti za par dana jer 01.08 odoh na more i tamo mi ta cerada i treba. U ZGu imam garažu.


Glavno da si Rizlu napao, a ove nahvalio i radio ražanj dok zec još trči po šumi..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:27   #29
Quote:
plavi222 kaže: Pogledaj post
Zašto si nepristojan? Zar ti iz threada nije jasno da se radi o Slovencima? Pretpostavljam da ti imaš pravopis svih svjetskih jezika u malom rukavu? Malo više poštovanja prema strancima koji se trude postavljati postove na našem jeziku nije na odmet.
Da prodajem nešto na njemackom trzištu a pojma nemam o njemackom dao bi nekom strucnom da prevede. Isto vrijedi i ovjdje.

Tjeli bi nase pare a nemaju pristojnosti napisati gramaticki pravopisnu reklamu.
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:28   #30
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post


Glavno da si Rizlu napao, a ove nahvalio i radio ražanj dok zec još trči po šumi..
Nisam ja nikoga napao. I dalje smatram takvu komunikaciju nepristojnom, na razini 13 godišnjaka su mi takve fore, strancu na nezreli način ukazivati na pravopisne pogreške. Super. Sjedni, 5. Stvarno je faca... općenito se takvim njegovim postovima samo truju forumi, jer nije svojim postom pridonio niti forumu, niti temi.

Što se withcar-a tiče, nisam vidio do sada nikakvu antireklamu osim ovog mog zadnjeg posta, tako da nisam imao razlog ne naručiti proizvode kod njih.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:35   #31
Ja sam ih već dva puta na pristojan način upozorio da je nepristojno obraćati se kupcu s TI... Oba posta su mi obrisana (naravno, ovo je sponzorska tema pa se štiti onog koji daje pare od nas 'provokatora' sa strane). Pogledaj prvi post na temi. Nisu ništa promijenili. Dakle, ne žele ili nemaju volje ili ono treće - jebe im se. Čekaju naivce da im uzmu lovu i vozi dalje.
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:36   #32
Nastavak priče:

Nazvao sam ih, kontakt opet ugodan, provjerili su, priznali grešku. Ceradu šalju još danas, a s obzirom da mi nisu obračunali 5% popust vratit će mi taj iznos na račun.

Zaključenje priče će biti kad to sve zaista bude tako.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:41   #33
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Ja sam ih već dva puta na pristojan način upozorio da je nepristojno obraćati se kupcu s TI... Oba posta su mi obrisana (naravno, ovo je sponzorska tema pa se štiti onog koji daje pare od nas 'provokatora' sa strane). Pogledaj prvi post na temi. Nisu ništa promijenili. Dakle, ne žele ili nemaju volje ili ono treće - jebe im se. Čekaju naivce da im uzmu lovu i vozi dalje.
Tko su naivci kojima se uzima lova? Ja? Ne bih se složio s tobom. Proizvod ima svoju cijenu, ja sam spreman platiti tu cijenu, ako proizvod dobijem po toj cijeni - sve 5.
Kontakt preko maila i telefona je bio ugodan, ne mogu se žaliti.
A to što se obraćaju s ti, ne znam jesi li primjetio ali sve više firmi prelazi na takav način komunikacije, pogotovo preko interneta i social media. Pogledaj recimo kako se VIP, ISKON ili Bonbon obraćaju ekipi na svojim službenim twitter ili facebook profilima.
Meni to nije nužno nepristojno kad je online. Bilo bi mi neobično kada bi tako svi uživo...

Ono što je u svemu tome nepristojno je da su tvoje postove obrisali, ako je to bio razlog brisanja. Slažem se.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 00:00   #34
Dosta rasprave o gramatici.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 13:21   #35
Završetak priče:
u petak sam im javio da mi nisu dostavili ceradu, danas ranom zorom dostavljač je pokucao navrata, s ceradom u ruci.
A kao ispriku rekli su mi obračunati malo veći popust od forumskog.

Kvaliteta proizvoda:
1. Tipsko korito: korito je ok, stranice bi moglo biti više. S obzirom da je tipsko ono prati konture mog prtljažnika, no dalo bi se to još mrvicu perfekcionirati. Ocjena 8/10. Da je 100% uz konture (bez ikakvog razmaka) i da su stranice više i čvršće bilo bi 10/10.
2. Sjenilo za stražnja stakla: prilikom prve montaže nisam kukicu sjenila okrenuo na pravu stranu, samim time je i sjenilo bilo labavije. Ipak, reklamiraju se sjenila sa 4 kuke koje su vrlo stabilne, no ja sam dobio sjenila koja imaju po jednu kuku. No sjenila toliko stabilno stoje na prozorima (dok je prozor zatvoren ili na pola spušten) da bih ih komotno mogao bez tih kukica postaviti. Kod mog auta se jedino ne može spustiti prozor do kraja. Ocjena 8/10. Da se proizvod reklamira s jednom kukom i da je malo transparentnije opisan, kako bi kupcu unaprijed bilo jasno da s ovim sjenilom ne može potpuno spustiti prozor, onda bi bilo 10/10.
3. Cerada protiv tuče: nisam još imao priliku izvaditi ju u cijelosti i isprobati, no brzinskim pregledom odaje kvalitetan dojam. Sloj protiv tuče je zaista debeo, nema šanse da se ošteti auto u slučaju vremenskih nepogoda. Sad samo ostaje za vidjeti koliko se jednostavno montira i koliko čvrsto stoji na autu. Zato bez ocjene za sada.

Zaključak:
Dobio sam 3 proizvoda za cijenu koju sam bio spreman platiti (volio bih da su sjenila jeftinija, no prijeko su mi potrebna a na internetu nisam našao jeftiniju verziju). Jest da jedan proizvod nije odmah stigao, ali nakon što sam ih kontaktirao u vezi toga poslali su ga zaista brzinski. Ja zadovoljan.
plavi222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 18:53   #36
Pozdrav svima,

prvo, puno vam hvala za sva mišljenja, i dobra i loša.
Svi proizvodi iz zalihe bit će isporučeni u roku od 1 do 3 dana. Na e-adresu poslat ćemo Vam broj za praćenje pošiljke. Dostavu ne vršimo subotom, nedjeljom i praznicima.
Trošak dostave diljem Hrvatske iznosi 20 HRK. Prilikom kupnje dva ili više proizvoda poštarina je besplatna. - U usporedbi s konkurencijom, mi smo i dalje među najjeftinijima.
Postupak kupnje može se naći na: http://www.withcar.hr/postupak-kupnje-putem-withcar-hr

Hvala vam još jednom za poruke i srdačan pozdrav!
Ekipa Withcar.hr
__________________


Besplatan broj: 016 70 01 39
Withcar.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 18:42   #37
TIPSKA SJENILA bitno pridonose poboljšanju uvjeta za sve putnike u autu. Stavljaju se na sva bočna i zadnje vjetrobransko staklo. Smanjuju utjecaj UV zraka i spuštaju temperaturu do 20%.

Sjenila s vanjske strane izgledaju elegantno (kao automobil zatamnjen s originalnim folijama), a istovremeno prolaznicima onemogućavaju pogled u unutrašnost automobila (vidljivi predmeti na sjedalima i u prtljažniku mamac su za lopove). Za sjenila nije potrebna homologacija.

Sjenila se jednostavno pričvršćuju pomoću čepova za pričvršćivanje koji se postavljaju na rub stakala.

Provjerite da li jih imamo za vaš automobil --> http://www.withcar.hr/ponuda/sjenila-za-avto

__________________


Besplatan broj: 016 70 01 39
Withcar.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 12:20   #38
Naručio gumene tipske tepihe i tipski tepih za prtljažnik.
Roba došla sutradan, sve paše kao saliveno, kvaliteta odlicna a cijena duplo manja od original opreme.

Od mene
bojanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:27   #39
Evo samo da nadodam, naručio sam također gumene tipske tepihe, stiglo u roku, vrlo sam zadovoljan! Svakako ću preporučiti dalje...
Herr Lick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2015., 07:57   #40
I od mene preporuka. Naručeni tipski tepisi dostavljeni sutradan, zadovoljan...
zambata14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.