Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2012., 21:59   #21
Quote:
KIKIC1994 kaže: Pogledaj post
to ti je sve pit bull, nemoj ni uvjeravat u suprotno. Prije 2 god je moj frend vlasniku DA i meni objasnjavo da je to mozda DA, al da je to pitt u borbenoj verziji xD
E, jel ko zna di u centru pustaju pse unutra ? msm na kavu, znam da na terase daju vecinom. Al unutra?

a kada si na izložbi i izlažeš pse a čovjek koji je došao pogledati te uvjerava kako njegov frend ima presavršenog DA od 70 kg!?
i da te uvjerava da je to super kilaža
Timbalandica is offline  
Old 23.10.2012., 22:13   #22
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
a kada si na izložbi i izlažeš pse a čovjek koji je došao pogledati te uvjerava kako njegov frend ima presavršenog DA od 70 kg!?
i da te uvjerava da je to super kilaža
haha to u VG-u? onda sam imala tu čast pričat sa dotičnim herojem prvo pa
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 23.10.2012., 22:27   #23
Ne. U Vukovaru
onaj u VG je drugi par cipela...


edit: vaaaljaaam se od smijeha...oprostite, nije cura kriva..ali ona ima malog MORKIJA

Zadnje uređivanje Timbalandica : 23.10.2012. at 22:40.
Timbalandica is offline  
Old 24.10.2012., 10:03   #24
haha ima ih posvuda kak god okreneš, nekad kužim da su ljudi smeteni osobito u ambulanti kad dolaze pod posebnim okolnostima al nekada je nekima jednostavno jezik brži i od ono malo pameti što imaju
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 24.10.2012., 10:16   #25
a gle...dođeš na izložbu kao gledatelj, nemaš tu pasminu i onda pametuješ ljudima koji uzgajaju tu pasminu i idu po izložbama.

Mene je sram proturječiti uzgajivaču koji je duže od mene u tome. Moj dečko zna više od mene i od njega slušam dosta o pasmini, iako i sama čitam i gledam. I ne bi se usudila nekome pametovati.
Timbalandica is offline  
Old 24.10.2012., 10:37   #26
Eeeeeee...moj je Oto sinoć i ne znajući zadnje govno ispustio na maloj zelenoj površini između zgrada, a jutros su došli bageri. I prave dječje igralište..iako 100 metara dalje postoji ogromno igralište od vrtića..


Oto je šokiran.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Old 24.10.2012., 10:52   #27
jadan Oto

Neki dan sam rekla svojim roditeljima sretnu vijest u vezi pasa. U boravku je još bila teta.
Koja je iskomentirala da me jebali ti psi i da počnem razmišljati o djeci.

da, s 24 će mi se jajnici pokvariti.

Uvijek zaboravim da neki ljudi koji moraju biti u mojoj okolini, ne daju toliku važnost psima kao ja.

Pa tako je vjerojatno važnije imati dva dječja igrališta jedno pokraj drugog, nego da tvoj Oto ima gdje izaći brzinski van i ostaviti nešto fuj na travi.
Timbalandica is offline  
Old 24.10.2012., 11:27   #28
Tako, Otek je položio kamen temeljac ! Kad se izgradi to igralište ja bi stavila natpis : Draga djeco, na ovom tlu trava raste jer je zagnojeno od strane mog Oteka.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 24.10.2012., 12:07   #29
Hahaha..ma imamo mi u kvartu prostora i zapravo smo u nekoliko navrata zadnji deset godina se i cudili zasto netko tih 50 kvadrata ne pretvori u nesto korisno i eto s njegovim kamenom temeljcem krenulo
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Old 24.10.2012., 12:57   #30
nakon veće fizičke aktivnosti, kad se psi vuku od iscrpljenosti, jel hodaju na zadnjim nogama onako kao kauboji, kao da su sišli sa sedla, raširene zadnje noge i geganje?
brine me primadona, čudno mi hoda na zadnjim nogama
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Old 24.10.2012., 13:14   #31
Svidja mi se DA kao pasmina, da nisam udomio, uzeo bi ili staffa ili DA, tj kupio.
Ne kuzim se bas u pasminu nesto, vise u temperament nego tocnu obozavanu kilazu, 45kg, 50 je vec jako krupan muzjak, bar kolko se ja kuzim?
Tog fkt ima svagdje, kod mene na kvartu ima frajer koji tvrdi da njegov cc ima 75kg i da je to idealna kilaza, zato mu pas i je operiro ligamente, jer je tak jako pametan.
http://www.youtube.com/watch?v=CwrAXNfcgns
ak koji DA fan nije vidio, msm da ce ga zanimat ovaj plemeniti pas, i njegov cin iz ljubavi ja sam se najezio prvi put kad sam to gledo.
__________________
Samo biznis, nista leasing, samo krupno, nista sitnis.
KIKIC1994 is offline  
Old 24.10.2012., 13:42   #32
sad sam mjerila Chili....59 cm punih

Jebomepas..ovo je obojani dogo u mene ...
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Old 24.10.2012., 13:50   #33
Quote:
KIKIC1994 kaže: Pogledaj post
Svidja mi se DA kao pasmina, da nisam udomio, uzeo bi ili staffa ili DA, tj kupio.
Ne kuzim se bas u pasminu nesto, vise u temperament nego tocnu obozavanu kilazu, 45kg, 50 je vec jako krupan muzjak, bar kolko se ja kuzim?
Tog fkt ima svagdje, kod mene na kvartu ima frajer koji tvrdi da njegov cc ima 75kg i da je to idealna kilaza, zato mu pas i je operiro ligamente, jer je tak jako pametan.
http://www.youtube.com/watch?v=CwrAXNfcgns
ak koji DA fan nije vidio, msm da ce ga zanimat ovaj plemeniti pas, i njegov cin iz ljubavi ja sam se najezio prvi put kad sam to gledo.
a kažu mužjaci od 45-60, a ženke 38-45.
sad kako tko voli...iako bi se trebao poštovati standard a i visina povlači kilažu.
ja osobno volim manje mužjake, ne volim visoke nikako. ni žgoljave.

a pa tko ne zna za Morocho de La Cocha

Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
sad sam mjerila Chili....59 cm punih

Jebomepas..ovo je obojani dogo u mene ...
Mali dogo
Timbalandica is offline  
Old 24.10.2012., 13:53   #34
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post



Mali dogo
Mogu ja sad alternativno pisat i na DA temi ??
ALi šallu na stranu...ja sam 173. visoka..i meni je chili na manjem povocu taman pas kakav mi treba..i kakav meni kao meni paše.
Ne moram se saginjat da je pomazim, glava joj je taman di treba
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Old 24.10.2012., 13:57   #35
Mda, Cane Corso sa 75 kila, to je idealno za njih, daaaaaaaaa !!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Old 24.10.2012., 14:02   #36
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
da, s 24 će mi se jajnici pokvariti.
identična stvar suše mi se jajnici jer skupljam pse, a ne djecu... baš mi u ovo vrijeme kad jedva prehranjujem sebe treba djete, meni dosta pas, fala ljepa

Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Mogu ja sad alternativno pisat i na DA temi ??
ALi šallu na stranu...ja sam 173. visoka..i meni je chili na manjem povocu taman pas kakav mi treba..i kakav meni kao meni paše.
Ne moram se saginjat da je pomazim, glava joj je taman di treba
tak je meni Rev, ja sam kepec, on je malo veći momak i tu se nađemo... Ben je kepec al ajd skoči sam tak kad treba
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 24.10.2012., 14:03   #37
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Mogu ja sad alternativno pisat i na DA temi ??
ALi šallu na stranu...ja sam 173. visoka..i meni je chili na manjem povocu taman pas kakav mi treba..i kakav meni kao meni paše.
Ne moram se saginjat da je pomazim, glava joj je taman di treba
Možeš!

Ja sam 163cm a naši su uglavnom cca recimo 63cm u grebenu pa mi to nekako taman.

e samo da vam kažem da sam u Offertissimi našla zelene, plave i roze velike plastične zdjelice za pse za 11,50kn
Nama dobro došlo Ionako ih svako malo mijenjamo
Timbalandica is offline  
Old 24.10.2012., 14:50   #38
Moje govno je dobilo proljev i bili smo kod veta. Nisam pisala o tome jer mi je prvo otići vetu a onda pisati. Uglavnom sada je stabilno.
Ali je zato u dva dana dobila 6 injekcija..
Poslali su nas da joj uhvatimo mokraću s nekom limenom zdjelicom..aha...malo sutra..
Već sam bila na rubu da joj zakeljim onu vrečicu za bebe u koju piške
Vet. ju stavi na vagu a ona zavidnih 2.45 kg.
Čovjek će sa mnom dobit slom živaca - mislim od mojih pitanja..
Jel premršava..
Vet. ju pregledao i kaže- aman taman
Tražit ću to napismeno jer me svi gnjave s tim da je premršava
Ljubomorno smo gledali kako drugi vlasnici stavljaju na vagu psa i vaga pokazuje 37 kg
Ribež is offline  
Old 24.10.2012., 15:31   #39
Timbalandica, jel bi onda CC spadao u velike pasmine? Zapravo sam naišla na 2 različite informacije. Ima li kakva univerzalna općeprihvaćena klasifikacija? Čitajući na netu sam našla informaciju i da je gigantska i velika pasmina, ovisno o izvoru.
Aksiominka is offline  
Old 24.10.2012., 15:46   #40
Quote:
Ribež kaže: Pogledaj post
Ljubomorno smo gledali kako drugi vlasnici stavljaju na vagu psa i vaga pokazuje 37 kg
Jel to isto bio maltezer?

Ma, ne opterećuj se. Ako psu ne strše rebra, nije premršava. A koja kila (u vašem slučaju dekagram) viška može uzrokovati samo probleme, pogotovo u zrelijoj dobi.
A i vet bi rekao da misli da je premršava, rekao bi.

Mene je usrećilo kad sam vidjela kako je mojoj kujici skidanje 2,5 kg (a to je 10% njene težine) povećalo formu. Odonda je aktivnija, spretnija i brža. A ima 8,5 godina! Njoj je to naravno teže palo jer je proždrljiva svinja
tathinina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:20.