Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2014., 17:05   #21
Lehane, koga ti varaš?? Vidila sam te u šetnji i ti si mačka ipo, jeboteled!
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 18:37   #22




Inače, dlake, bale i blato su moji "modni detalji". Bilo je dana kad ne stignem ništa, pa uletim u dućan na brzinski šoping a netom prije sam bila npr. sa psom tipa CC ili boxer. I onda vidim bijele rastegnute fleke-šmrklje po sebi. Mogu si mislit što drugi misle

Neki dan sam uletila na brzinu u Konzum nakon Maksimira. Količina blata koju sam donjela sa sobom na tenisicama nije bila nimalo smiješna. Sigurno su mi psovali sve po spisku

Zadnje uređivanje Smartie : 25.06.2014. at 18:44.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 19:48   #23
pih, pa tu su sve neke modne dive, manekenke

prvo, drago mi je da nisam jedina bez grudnjaka koja šeta okolo...a onda kada sretnem nekog poznatog, obavezno prekrizim ruke na prsima, kao, hmmmm, daaaa, bas zanimljivo sto smo se sreli

kada izadjem van i budem uvjerena da necu nikoga sresti (kao prije tjedan dana usred noci kad smo se vratili sa tuluma) onda sam samo suknju na gumu prebacila preko sebe, onako, kao da mi bude kratka haljinica (jasno - srela sam susjeda koji je jos zamnom i vikao, eeeeeeej, varijabilna, boook)

vrlo cesto me se svi srame, a ja govorim da je ovo samo odjeca za cucka...naravno, najvise volimo blatne i kisne dane, to nam je mrak. kad naucim staviti sliku onda bum i pokazala
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 20:19   #24
Quote:
varijabilna kaže: Pogledaj post

prvo, drago mi je da nisam jedina bez grudnjaka koja šeta okolo...a onda kada sretnem nekog poznatog, obavezno prekrizim ruke na prsima, kao, hmmmm, daaaa, bas zanimljivo sto smo se sreli
Dok god se vi bezgrudnjakašice ne spotičete po svojim "dokoljenkama" - sve 5
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 21:21   #25
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Dok god se vi bezgrudnjakašice ne spotičete po svojim "dokoljenkama" - sve 5


vrh!

držte dokoljenke pod kontrolom!
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 21:35   #26
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post

Kombinacija u sredini vrh....ni moja baba se nije tako oblačila za bašču umirem

Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Dok god se vi bezgrudnjakašice ne spotičete po svojim "dokoljenkama" - sve 5
Za sada se drže, a ja uvijek nakačim palestinku preko da se ne vidi kako talasaju.Nema veze što vani ima 200 stupnjeva,i što mi je isto vremena obukla grudnjak ili nabacila maramu ja to odaberem i onda se cijedi vani s mene a ljudi me gledaju kao da nisam zdrava.Pa i nisam baš
Lucile is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 21:57   #27
Quote:
Lehane kaže: Pogledaj post
Kakve su ovo fensijane?!

Kad vas ulove na špici u podrapanoj pidžami na cveteke, rasturenim tenisicama, bez cicntregera i u majici koji mi je majka već nekoliko puta pokušala zaplijeniti za pranje podova, onda mi se javite

Kosa koja nije vidjela češlja je samo bonus touch
Eee to želim vidjeti; jer nemali broj puta sam čitala kako izlazite van takve; u piđamama, spavačicama......

Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post

Ovdje molim da se javi dama iz sredine!!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 21:58   #28
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Trenirka okej al kaj ti je to na nogama? rasturene krokse ili neke plesne kudovske šlape??

Boja čarapa??? To si na žmirečki birala? Garant ti sad samo stoje u ormaru
To su Nike tenisice, sram nek te je kaj ih ne prepoznaješ!!! Kakve kroksice, ajme meni.

Volim crvenu boju. Ali da, otada su u ormaru. Makar baš me briga, nosim kaj mi se sviđa.

Ekipa, super ste!!! Kak je vama s torbama? Ja u svakoj, bilo maloj, bilo velikoj, imam bar jedan Bellin keks i drekovrećice. A zimska jakna mi je sva bila smeđa od njenih Šapa. Tak sam išla i na posel. Baš me briga.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 22:07   #29
Ja sam neki dan obukla čistu jaknu od flisa i nekaj mi smrrrdiiiii. I skužim da imam pun džep dehidrata koji se oprao skupa s jaknom. Vrećica imam valjda u svakom džepu koji postoji, al glavno da jučer nisam imala niti jednu kad sam trebala.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 22:09   #30
U torbama imam doslovno u svima bar jednu vrećicu za drek...preko nekoliko puta sam našla nakon ne znam koliko u nekom malom pretincu komadiće salame, neću ni reći na šta je to ličilo. Ništa kad budem išla van za sat vremena uslikat ću se, jučer i danas nosim hello kitty trenirku koja je poderana između nogu i onda sam ju kao zašila tek toliko bezveze pa sad vire konci i taj dio koji sam šivala je uzak kao tajice a ostalo je onak šire
Lucile is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 22:09   #31
E, to mi se nekoliko puta desilo - da sam oprala nekaj kaj ima đepove a nutra ostalo dehidrat. Inače, dehidrata imam po svim tim šetalačkim majcama, trenirkama, šuškavcima.....

Sweet - bome, nisam uopće skužila da su to Nikice.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 22:27   #32
Smešno izgledaju tenisice jer je trenirka široka. No, nebitno.

Danas sam bila velika fensača. Išla sam planinariti s Bellom u sličnoj kombinaciji ko na zadnjoj slici, zapravo istoj samo u drugoj boji. Kupila sam ovaj gornji plavi dio s mišekom u tri boje jer je ljut. I tak ja sva cakun pakun s raspuštenom kosom i ruksakom na leđima fino planinarim.

Ne moram bi reć da sam doma došla mokra i smrdeča. Al nek sam si ja bila lepa.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 22:50   #33
a koristite li vi onu sintagmu, trebalo bi od odjece nesto baciti (ali bas baciti, nije ni za donaciju) i onda kazete: ma neka ga, bude dobro za setati cucke
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 23:07   #34
Quote:
varijabilna kaže: Pogledaj post
a koristite li vi onu sintagmu, trebalo bi od odjece nesto baciti (ali bas baciti, nije ni za donaciju) i onda kazete: ma neka ga, bude dobro za setati cucke
Eh da, često a ne odmaže ni muž sa : " a kaj ak bude poplava, kaj ak ovo, kaj ak ono...... i onda niš nesmeš hitati. Jedno je dobro za pese šetati, drugo za vrt, treće za krpe.....Jedino kaj kod mene ne prolazi, NI ZA pese šetati, NI ZA vrt kopati je odjeća, čarape, obuča sa rupama.......rupe ne mogu smisliti - užas nad užasima imati na sebi nekaj s rupom; i ak je još na šavu......ma daj, evo već radim rigo grimase!!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 00:20   #35
Quote:
varijabilna kaže: Pogledaj post
a koristite li vi onu sintagmu, trebalo bi od odjece nesto baciti (ali bas baciti, nije ni za donaciju) i onda kazete: ma neka ga, bude dobro za setati cucke
naravno Donedavno sam imala pun ormar takvih stvari I onda sam zaista odlučila baciti. Još se dvoumim oko nekih stvarčica
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 06:41   #36
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
We have a winner!

Ispadoh jos modno osvjescena. Srecom,niko nas ne slika po azilima. Hlace kupujem po Op Shopovima(second hand),trenutno picim cvijetni print,samo se cvijece cesto ne vidi od blata

Da me majka moze vidjeti,pitala bi se u sto joj uludo prodjose godine objasnjavanja koja boja ide s kojom i koji dezen sa kojim. Tuzno je i to sto mi je takvo oblacenje ovdje postalo svakodnevnica,ne samo kad pse vodim vani. Ne znam da li mi je drago ili krivo sto ljude ne zanima kako je ko obucen hihi.
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 13:25   #37
Quote:
Twinkle T kaže: Pogledaj post
Hlace kupujem po Op Shopovima(second hand)
O da... ili Kinezi ili slični jeftileni na koje nabasam. Dajem max 100 ćuna za hlače. Peri-deri princip. Rupa se napravi u principu čim neko štene zakači noktom ili zubićima.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 13:55   #38
Iako je danas sve čajna, više manje, možda ne tolko kolko prije 15 godina kad je bio boooommm čajneza - čajnesko ne kupujem. Ono, ako baš fulam pa kupim a da ne znam, govorim o onom turbojeftinom čajneskom, okej ali smisleno da bi išla u neke od preostalih čajna šopova - nebih. Bojim se da mi pipca ne odpadne od tih kemija kak njima noge otpadaju kad farbaju takve predmete.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 14:00   #39
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Bojim se da mi pipca ne odpadne od tih kemija kak njima noge otpadaju kad farbaju takve predmete.
Pa ne znam, ja nosim gaće Ostalo ne kupujem kod njih, ali trenirke da... u zadnje vrijeme imali su jeftine u Sparu, Kiku, pa i u Konzumu sam znala ubosti hlače od trenirke. Na placeve baš ne idem, ali ako nabasam - što da ne. E, ak to nije Čajna ili tam nekaj dole onda ne znam. Al velim, meni donji dio trenirke ne traje zbog posla, pa mi se drugo ne isplati jer bi bankrotirala.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 14:11   #40
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Pa ne znam, ja nosim gaće

Hahhah....da,dobar odgovor. Ima slična fora : " s kojom rukom brišeš guzicu nakon nužde" ? Ekipa onda na trenutak stane, ono, jel sam ljevak/dešnjak....neki krenu simulirati pokret......a ti veliš : pih, a ja s papirom.

Mda, kaj se kineskog tiče; istina da je posvuda kinesko al eto, čist si mi jezik povela - smišljeno baš nebum ušla u baš baš kineski dućan - i to zbilja zbog gore navedenog razloga ( mada jasno, bog zna kajs ve u ormaru imam jer i deklaracije su mulj ). Gledala sam par puta dokumentarce kak se proivodi odjeća i kak se farba; doslovce čjudi gaze u velkim bačvama, radnik je radno sposoban dok mu tijelo izdrži te kemikalije - počne im otpadati koža s nogu, razbole se....no, nije tema !

Daj da vidimo kak zgleda tvoj radni outfit - te zbušenje trenirke i tak to....
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.