Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 23:36   #161
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
jednostavno se zaletiš u njega i srušiš ga. na podu ga Ground n Poundas
kao kugla u čunjeve
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 23:55   #162
Upravo tako. Još bih dodao da mi nema boljeg nego kad je nasilnik mrcina od 190+, takve rušim ko od šale i kad drosnu sa glavom na pod koda su pali s nebodera.
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 14:44   #163
Dajte molim vas pisite suvislo i okanite se keyboard warrior spika, hvala.
__________________
Troll killer
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 22:54   #164
Najbolje je da se nađu negdje u dvorani, na tatamiju ili u ringu i to riješe kako treba jednom i trajno
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 23:04   #165
stani na balun malo, hrvanje je najugroženiji sport u uličnim i disco tučnjavama.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 13:13   #166
Hrvanje je zakon a ono sta hrvace cini prilicno mocnim je to sto pocinju trenirati jako mladi i sta hrvanje ima dugu tradiciju u kineziologiji kao znanosti. S druge strane ima gadne mane vezano uz ulicnu taktiku i nije imuno na sranja kao ni bilosta drugo.
__________________
Troll killer
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:29   #167
najneimunije je na sranja, jer se baziraš na jednog protivnika uz odgovarajuće prepreke. za oružje u priči ne tribam ni govorit. lose/lose/lose situacija.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:55   #168
...ili što bi Iron Mike rekao "everyone has a plan 'till they get punched in mouth"
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 15:58   #169
solidan prikaz problematike
__________________
Troll killer
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 19:33   #170
Moja mišljenje je da netko tko ne zna hrvat nema šta radit na ulici. Cain, Jon jones, weidman, hendricks, sve hrvači. Naravno vi sad tu govorite više protivnika lala, to mozemo zanemarit jer se ti mozes nekom zamjerit on ti dođe s pištoljem i upuca te. Sad govorimo u ulično tuči 1na1. Čak i 2 na 1. Otišo bi tolko daleko i reko da netko tko nije bar sa 17 godina počeo hrvat nema nikakve šanse protiv dobrog hrvača slične težine. Ja sam samim time što sam išao na hrvanje kao tinejdžer eliminirao 99% ljudi da me mogu pobijedit. A nije da ja neznam jiu i boks, treniro sam i to. Znam srušit, proć guard i submitat. Znam sve udarce u boksu i dosta kombinacija i eskivaže, ali nisam velki' ekspert. Danas više manje svi hrvači odu na boks. Nekako su mi to 2 povezane vještine. Osnova grapplina i osnova strikinga.
Miriam Bucknell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 02:12   #171
Onda se odi natjecat u mma borbama.
__________________
Troll killer

Zadnje uređivanje Gyonin : 23.09.2014. at 12:39.
Gyonin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 12:36   #172
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
Moja mišljenje je da netko tko ne zna hrvat nema šta radit na ulici.
a kako će onda materi po kruv i mliko?

tuče 1v1 koje ti spominješ počinju sa "vidit ćeš ti sutra" a završavaju sutradan sa istom rečenicom.

a sad o ozbiljnoj problematici hrvanja, čak i 2v1 si najeba ko žućo, a kamoli kad se desi "prava" ulična tučnjava. kod poznavanja samo hrvanja možeš odma eliminirat tučnjave u disku, jer nije baš ugodno tu se valjat po podu, ako uopće ima mista za to. za ulicu, naveja sam već izglednije situacije, niko tebi neće reć nađimo se 1v1 i onda stvarno doć sam i/ili nenaoružan, osim ako ne govorimo o već spomenutim tučama u mojoj drugoj rečenici.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 08:23   #173
Quote:
randomguy365 kaže: Pogledaj post
Dobro razmišljaš da je boks najbolji izbor... odi na boks budi redovan odrađuj sparinge itd... onda počni mixat treninge boxa i kickboxa i s tim samo nastavi... većinom kad ljudi dođu na kickbox ne nauče baš dobro sam BOKS, a po meni je to osnova za bilo šta, ubiti su sve udaračke discipline proizašle iz boksa... a ako oćeš bit mrcina preporučam hrvanje.. ja ga sam treniram i kad uđeš u štos, od svih tih sportova ti daje najviše samopouzdanja na ulici, itd... uvijek mozes uletit u nekog u klinč i bacit ga ili mu uletit u noge... ipak je udaranje mentalno na težoj razini
ovo je nešto najgluplje kaj sam ikad pročital

ja se bavim MT već jedno 8 godina. a prije toga sam treniral nogomet.
ali valjda radi toga znam s nogama kaj ne?
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2019., 17:36   #174
Razmišljam o tome da krenem na neku borilačku vještinu, vjerojatno u SUBOS-u u ZG (tamo sam već krenuo na čeličenje).
Kod njih su u ponudi boks, muay thai, hrvanje, kempo, BJJ i tae kwon do.
Imam 24 godine, 184 cm, 100-njak kg, u dosta slaboj formi, traljav, trom, nikad previše vješt u tim fizičkim aktivnostima - ali MA su me uvijek privlačile, no mama me nije puštala kao klinca, jer "počet ćeš mi se tući zbog toga" - a onda sam se uvjerio da sport i fizičke aktivnosti jednostavno nisu za mene i donedavno zapustio svoje zdravlje i fizičke aktivnosti, što me sada dovelo tu gdje jesam.
Ono što me u prvom redu zanima je nešto što bi mi pomoglo dovesti se u formu i kondiciju, smršavjeti - ili se nabildati - te naučiti vještine koje bi mi bile korisne u samoobrani irl.

Također, zna tko slučajno ima li gdje kakav popis preporučljivih klubova u Zagrebu gdje se mogu trenirati borilačke vještine, za svaku borilačku vještinu?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 15:47   #175
Card disciplina haahaha ubijanje sa kreditnom karticom iz okreta za 180%
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 23:28   #176
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
Card disciplina haahaha ubijanje sa kreditnom karticom iz okreta za 180%
?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.