Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2010., 18:07   #1
Biti zaljubljen u Film Star

Ha ha..krenuo sam uciti engleski...star znaci u stvari zvijezda...svasta se moze nauciti na MK za razliku od ZK gdje se samo traca i imaju vremena za traceve

Odvalila me je amorova stijela… napokon se desilo..dobro moram priznati nije bas prvi put.. al problematicno je sto ona ne zna da ja postojim..ona je naime uzlazeca zvijezda repatica.. kriticari su je pokopali i rekli da nema samse i da nece uspjeti al da oni nesto znaju oni bi glumili a ne bi bili kriticari.. inace cura glumi naravno u americkim filmovima mada su joj roditelji nase gore list…sto mi se najvise kod roditelja svidja je to sto se ne stide sto su seljaci.. mama isto kopa po njivama a tata je proda(va)o neku zemlju na brdovitom balkanu..
moram vam reci da sam ja bio zaljubljen u misel pajfer, pa onda ona belgijanka kod tifani al ona je umrla pokoj joj dusi pa vise nisam… pa onda u dvije misice sto glume…ona jorkova i ona indijka..pa onda u onu kejru najtli kad se ona zaljubila u mister darsija mada fosna ima vece sise od nje…al ljubav ne pita.. od nasih sam jos uvijek zaljubljen (osim gore spomenute ciji su roditelji seljaci) u kseniju pajic kad se kupala u kadi..i u zonu zamfirovu al mi neko rece kako je ona s druge strane pa da se moram odljubiti..

Jel neko od vas isto dozivio pravu pravcatu ljubav na maj vej
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 19:53   #2
ja isto imam sličnu priču
kad sam bio mali sviđala mi se Kim Basinger, pa sam gledao sve njezine filmove. Imao sam planove za našu zajedničku budućnost, ali nije bilo sreće za nas dvoje

danas mi se sviđa Scarlett Johansson, ali zbog prijašnjeg iskustva ne želim pogledati nijedan njezin film
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 20:16   #3
Otiša san sa curon u kino, nagovorila me da odemo gledat neki plačipički (romantična komedija) film. Pa reko hajd.....barem će šutit bar uru ipo.

I krene taj pp film...ništa posebno, kad ono.....zasja mi sunce, trbuh se užari, srce utuče dok ona ulazi u kadar......kosa joj prpošno leti na milom povjetarcu, cvjetovi se okreću za njom privučeni mirisom kose koje im povjetarac nosi...grudi rasplesane kao djevojke na sijenu.....bokovi zamamno kruže stvarajući vrtoglavicu u mojim preponama......odvaljen u mjestu, kao stijena koja puca od snažnih udaraca kršnih kamenolomana.....ja sam se zaljubio

Napustio sam kino zaluđen viđenim u potrazi za njom. Prvi korak je bio kino plakat koji mi je otkrio njeno ime....morao sam je imati, morala je biti moja......njeno ime čak nije ni bitno više i teško mi ga je izgovarati...

I tako je to išlo dok nisan skonta da ja neću nikad zaradit dovoljno para za kartu do tamo di je ona......pa san odusta od nje i zadovoljija sa nekon ražon.....a samo mi je trebala karta do tamo, povratnu bi mi ona platila, siguran sam
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 20:16   #4
krkimir: uh dobro je...htio sam taman napisati post kako su rvati pickice jer su prepoznali sanadera i onu njegovu mamutkinju koja kopa kanale al si eto ti naisao pa cu se sad pravititi da ne znam o cemu se radi... nego i ja sam nekad bio zaljubljen u bim kesindzer ... nego jel znas da kad je glumila u onom filmu sa onim zidovom daglasom...ono joj nije bila mindza...vec su usili to na hulahopke pa je izgledalo ko prava mindza... stotije tehnike...pritisnes dugme i padne ti vreca na ledja..e da gdje smo ono stali
da...ja sam, moram ti to reci, zaljubljen u jedno s velikim nosom, ...bio njen koncert..upad bio oko 500 eura al ja nisam imao tolko..pa je nisam ni gledao..barbara strrrraisssendy..ima nos ko sirano al moram ti rec da je dobra...nemoj sirit ovo medju ovim pickicama znas kako je ...ako si gledao filmove od pacina bas ti pcikice zabiju noz u ledja

grof drkula: koja koja
nego slusaj ovo..ima solidnih godina..zove me prijatelj... kazem "tok tu mi"...kaze on dodji u moju sobu..ja dodjem..a on otisai u 3 nocu i skinuo cijeli poster s kojim je prekrio zid u svojoj sobi...u zaboravih joj ime...ona sto je manekenka al ima ben i glumila je u jednom filmu sa jednim od brace baldvin
dobroj...sjetio sam se..ima nade za ovo nase drustvo ispaceno...sindi kraford;
iksjuz maj frenc (podrignuo sam nämlich)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 20:20   #5
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
nego i ja sam nekad bio zaljubljen u bim kesindzer ... nego jel znas da kad je glumila u onom filmu sa onim zidovom daglasom...ono joj nije bila mindza...vec su usili to na hulahopke pa je izgledalo ko prava mindza...
nije to bila Kim Basinger, nego Sharon Stone
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 20:21   #6
mariachi, daj pocni pisat knjigu, da bar bude koristi od ovakvog naudarenog trkeljanja......bas si me nasmijal
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 20:55   #7
krkimir: jest..u pravu si..men njih dvije skoro pa iste mada kad bolje razmislim vidim ima razlike...ova besindzer je glumila u 10i po tjedana..a stonirana je glumila u jos nekim filmovima
satro: znas kako se kaze... sacuvaj me boze srpskog junastva i rvatskog (h)umora... ne bi tu bilo kruha,... nego pokoj mu dusi onaj dzim henson..ona zvijer mu je dobra .. al ono krme mis pigi je tako dobro opisalo rvatske feministice svaka mu cast... opet zabac je tipicki rvat koji se boji svakog krmeta koje naidje a zeli biti in (ici na skijanje i na ljetovanje a onda ga krmaca jebe u glavu)
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 21:02   #8
Zar se to može dogodit i muškom spolu? Ono histerično cviljenje dok se ne pradne u nesvjest?

nemoguće...
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 00:46   #9
bolje u film star, nego u alana forda.
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 11:37   #10
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
bolje u film star, nego u alana forda.
pa ne znam sto je bolje.. mislim treba biti svjestan..film star ti tu ljubav nece zasigurno uzvratiti... a ti kupujes novine, citas sve o njima, kupujes odjecu zato sto oni tako diktiraju modu... ti si iskoristena.. mada to i ne znas...
al zato uzmes alana forda.. pa procitas grunfove izjave..pa ti jeremija kaze da mu je bolest presla sa 12-to palacnog na 13-palacno..nesto naucis..i jos se zabavis..bob rok je tipican rvat..nosat, nikakav pun gorcine koji sanja o boljim danima.. sir oliver je tipicki rvatski politicar...broj jedan je jadranka kosor... debeli sef je onaj morz... alan ford ti je realnost
a ove film stars nisu... isto ti je...drogirala se ili bila zaljubljena u njih...bjezis od realnosti
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 11:47   #11
Ja sam još zaljubljena u http://en.wikipedia.org/wiki/Willie_Garvin.... dobro nam ide, volimo se
kako reče mrčko, ljubav ne pita...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 13:42   #12
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
pa ne znam sto je bolje.. mislim treba biti svjestan..film star ti tu ljubav nece zasigurno uzvratiti... a ti kupujes novine, citas sve o njima, kupujes odjecu zato sto oni tako diktiraju modu... ti si iskoristena.. mada to i ne znas...
al zato uzmes alana forda.. pa procitas grunfove izjave..pa ti jeremija kaze da mu je bolest presla sa 12-to palacnog na 13-palacno..nesto naucis..i jos se zabavis..bob rok je tipican rvat..nosat, nikakav pun gorcine koji sanja o boljim danima.. sir oliver je tipicki rvatski politicar...broj jedan je jadranka kosor... debeli sef je onaj morz... alan ford ti je realnost
a ove film stars nisu... isto ti je...drogirala se ili bila zaljubljena u njih...bjezis od realnosti
Ne diktiraju oni modu nego ti ide vako: Bekem slučajno nauvče naopako majicu i iziđe po novine na kafu,onda ga uslika paparac iod Vuga pa onda Ana Vintur to izreklamira kao modni trend i eto ti na
A jadni Beki možda nije ni skužio da je obukao majicu naopako sve dok nije došao doma i pomislio "a jebem ti život"
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 13:50   #13
nikad mi se to nije u životu dogodilo... nije mi jasno kako se zaljubiti u nekoga kome ti nisi super


rec'mo ima puno movie starsa i tako showmenova koji su super, i za divit im se tako...al' zaljubit se... nemoguće jedino da se oni prvi zaljube u me
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 13:57   #14
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ne diktiraju oni modu nego ti ide vako: Bekem slučajno nauvče naopako majicu i iziđe po novine na kafu,onda ga uslika paparac iod Vuga pa onda Ana Vintur to izreklamira kao modni trend i eto ti na
A jadni Beki možda nije ni skužio da je obukao majicu naopako sve dok nije došao doma i pomislio "a jebem ti život"
I ja u to vjerujem...a što to govori o onima koji prate Bekama i sve "bekame"..? da su? što ? da su gluupii Tako je...
Tako je jedan od urednika jednog muškog lista ( iz Njujorka ) između ostalog priznao da se ekipa iz uredništva kladi na glupost koju će izazvati lažnim objavama modnih trendova...I , stvarno...zabavljaju se a bagra sve to fino pušika... s filterom ili bez , ali uvlače svi...



Je, Gloro...ima i tu istine...Tako se moj Willie u mene zaljubio ...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 14:57   #15
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
A jadni Beki možda nije ni skužio da je obukao majicu naopako sve dok nije došao doma i pomislio "a jebem ti život"
najbolje mi je kod njih svaki put kad je on prevari ona zatrudni

to oko mode...postojala je nekada kultna serija teversenove bajke koju su nadrealisti kopirali...
apropo mode i utjecaja na ljude... bio je jedan skec kad citaju recitaciju poznatog pjesnika... ide otprilike ovako... uzmi, uzmi auto i ajde...ajde...skoci preko rijeke...predji preko mosta...otidji do ducana...udji.. udji slobodno..pogledaj oko sebe...
onda zvoni telefon i javlja se pjesnik koji kaze da mu je to bio plan sto ce kupiti u ducanu tog dana

ja da sam glumac ...ja se nikad ne bi zaljubio u ove za koje ne znam da postoje
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 15:13   #16
Ma Mira Furlan jebe kevu Anđelini Đoli. A Mira i Ksenija u kadi ..... nema riječi kojom se to može opisat. Jel ima na jubitou taj video gdje?
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 15:38   #17
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
to oko mode...postojala je nekada kultna serija teversenove bajke koju su nadrealisti kopirali...
Misli mi čitaš cvijeće za ženu i ribe. ako ima ! još i sad čujem... da, a bila je lista za kupovinu...a ovaj sav zanesen recitira najnoviji pjesnikov "uradak"... e, da kad smo kod toga vidim da niste napisali domaći rad... o Hiltonici i kako sebe vidite u njenom domu...

Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
najbolje mi je kod njih svaki put kad je on prevari ona zatrudni

Ima takva jedna blizu mene...veli da je znala ne bi ...a sad zna, sad nemere nazad...jbg, ljubav...




Mislim da su teverseni bili vidoviti...bilo je nešto o promjeni imena i prezimena... Mrčko, koji si razred išao kad si to gledao? Aj, reci...budi iskren..Ja 7.
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 15:59   #18
Quote:
nemoralan kaže: Pogledaj post
Ma Mira Furlan jebe kevu Anđelini Đoli. A Mira i Ksenija u kadi ..... nema riječi kojom se to može opisat. Jel ima na jubitou taj video gdje?
nema 100%...zato sto nije bila mira furlan

cm: tc tc tc ..cijelo vrijeme ti govorim da nisam isao u skolu i da u tom nema vajde..i opet tako
ovo mi je ostalo u sjecanju i vlado pokojni gacina... jel tu isto bio toni malero? il neka druga serija..to bi se moglo ponovo pogledati..
u biti ja nemam pojma sto "teversen" znaci... gledao sam tanovica u onom slovenackom filmu sa mrtvacima ...ostario je dobro.. a i onaj drugi sto je glumio u kozama.. i on je samo tako nestao.. (mozda i nije ali eto meni se izgubio iz vidokruga)

nego ako je po toj logici da rvatice radjaju djecu samo kad ih muz prevari onda se popravljamo u odnosu na prije 100g.. (jadna glora)kikikikiki, xexexexe, muaaaahahaha
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 19:08   #19
uh...opet sam se zaljubio...mala je lijevo ...jel iko zna nesto o njoj... zahvalan na potpori... onaj tip sa bradom sto svira bas gitaru je makedonac ...naravno to ovi sto slusaju cajke ne znaju jer kod njih "armonikaaaaaaa svira diskoooooooo"
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 19:18   #20
da, tamo neka ženska pjeva backvokale i basist je tu negdje... za svirati ovakvu muziku možeš uzeti klinca iz kvarta... nego znaš zašto toše ima uvijek stalak ispred sebe? zbog teksta, u makedonija peva na makedonskata, a drugdje na srpsko/bosansko/hrvatskom... da je još malo poživio napravio bi karijeru i u kini... sa stalkom
ženska nema stalak ispred sebe što ti je memorija
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger