Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2009., 23:03   #41
Cigani imaju dobre predispozicije za Šamane al se večinom neču tim baviti, barem ne poznam nijednog hrvatskog Cigana-Šamana. a to im je v krvi. whatta waste!

a vele da i HDZovci imaju dobre gene za Šamane.

ovo za Nikolu Varenjina, to mi je prvi glas da postoje i krščanski Šamani?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 19:44   #42
Nikola

Jel zna netko sto je sa Nikolom?
Da li ce nastaviti svoj "rad"?
nisamodavle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 00:23   #43
I mene zanima što je s Nikolom? Je li ozdravio, radi li opet?
Maelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 13:51   #44
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
ovo za Nikolu Varenjina, to mi je prvi glas da postoje i krščanski Šamani?
Mislim da ne određuje vjera u kojoj si rođen što ćeš postati tijekom života... Šamanizam je nešto s čime se rađaš, i u određenom periodu života kada se taj tvoj dio počne buditi ti kreneš tim putom. Sudbina se već pobrine za to da savladaš i malo dotjeraš znanja i predispozicije koje već posjeduješ. To ti je sve genetika... samo je pitanje vremena kada će se aktivirati pojedini geni.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 09:51   #45
Quote:
odraslodijete kaže: Pogledaj post
pitanjce, šaman bi bila osoba koja nam može promijeniti gene i pristupom u druge dimenzije skrojiti nam matricu, pomoći duši na putu u raj i srodno? ha?
Tako je , mogu ti iz prve ruke to potvriditi.

Što se tiće promjene gena to ti je DNK aktivacija, gdje se čovjek rješava genetsko-porodičnih psihofizičkih blokada i krivih svetonazora (znači razno razne nasljedne fizičke bolesti kao dijabetes ili oni pogledi na svijet koje si nasljedio od roditelja a koje te koće, se time brišu).

A glede ove drugog , pristupa u drugu dimenziju, tu nisam siguran o čemu se radi. Ali sa sigurnošću mogu reći da jedna od biti u tom liječenju da se pacijent poveže sa iscjeljiteljskim svijetom, sada da li su to anđeli, polubogovi , točno ne znam. Ta vrsta liječenja se najače odvija tijekom spavanja,npr. kada sanjaš razno razne arhetipske snove koje nekako povežeš sa dijelom osobnosti koja ti je negdje zagubljena, i kad se probudiš osjetiš da si taj dio osobnosti pročistio.
Naravno ima toga još puno u snovima, npr. ja često sanjam neku tajnu knjigu, kažem tajnu jer mi se činilo u snovima da ta knjiga nije sa ovog svijeta i da sadrži sve potrebne tajne.
Jedan od najupečatljivijih snova u vezi te knjige sam imao, je bio san, gdje ja ležim a pored mene netko čita dijelove te knjige na nekom nerazumljivom jeziku i kako on čita tu knjigu,počinjem lebdjeti, u meni buja neki osjećaj, al taj osjećaj je bio tako močan i jednom riječju kad bi ga opisao , kao da je bio sa drugog planeta i bio je jako ugodan , recimo ako uzmemo da je trenutak kad čovjek doživi sex. orgazam najljepši osjećaj,sex. orgazam bi bio obična kocka bijelog šečera u usporedbi šta sam tad doživio,kao da jedeš najprofinjeniju čokoladu....govorim figurativno
Naravno bitno je kod šamanizma da te šaman prihvati kao svoga tj. da vidi nešto u tebi.
dhanurx is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 18:03   #46
Post Nikola Varenina je dobro i ponovo liječi

Dragi prijatelji,

Po želji Nikole Varenine obavještavam Vas svih da je Nikola dobro. Noga mu se vec jako dobro oporavila pa Nikola sada hoda samostalno. Možete ga opet sresti svake nedjelje u 15 sati u Španskom, na Trgu Ivana Kukuljevića 1, u prostorijama Udruga i Mjesnog odbora. Dobrodošli i sretno do susreta.

P.S. Dinka ako ovo čitate molim Vas posjetite Nikolu, jako bi Vas želio ponovo vidjeti.
koner777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2010., 15:27   #47
Quote:
koner777 kaže: Pogledaj post
Dragi prijatelji,

Po želji Nikole Varenine obavještavam Vas svih da je Nikola dobro. Noga mu se vec jako dobro oporavila pa Nikola sada hoda samostalno. Možete ga opet sresti svake nedjelje u 15 sati u Španskom, na Trgu Ivana Kukuljevića 1, u prostorijama Udruga i Mjesnog odbora. Dobrodošli i sretno do susreta.

P.S. Dinka ako ovo čitate molim Vas posjetite Nikolu, jako bi Vas želio ponovo vidjeti.
Evo mene nakon dugo vremena.Ja sam ustavri tito_i_partija koji je pokrenuo thread ali nemam vise pass za taj nick....
Je,Nikola ponovno radi i to navodno vec mjesecima a ja sam saznao tek prije par tjedana i naravno svratio do njega
Ne znam kako drugi dozivljavaju njegov "rad" ali mene te indijanske molitve i zveckalice poprilicno prodrmaju.Pretpostavljam da mu je netko sa velikim znanjem tijekom njegovih putovanja svijetom
prenio to znanje i nadam se da ce Nikola jos dugo nastaviti svoj "rad" i mozda prenesti to znanje na nekoga u HR.
Moze se procitati milijun knjiga o jagodi ali pravi okus jagode se moze saznati samo ako probas jagodu.Iskustvo.
Eh da,dok me sila tjerala i dok sam bio bolestan i prisiljen traziti pomoc alternative sreo sam puno magistara za jagode kojima sam dolazio po pomoc ali kako ce ti pomoc onaj koji nema direktno iskustvo i koji samo cita knjige o jagodama.
Nikako.
Znate li koji je to osjecaj kada ste bolesni i dolazite nekome
tko ne zna i tko vas samo baca u veci ocaj?Ja znami zato sam odlucio podjeliti iskustva u prethodnim postovima
posto mislim da se cuje u alternativi previse za one koji nazalost ne mogu pomoci nikome i koji samo bacaju ocajne u jos veci ocaj
pa kada sretnete osobu kao Nikola ondao se cudite sto nitko ne zna za njega a trebalo bi se znati(itekako bi se trebalo znati)Vjerojatno zato sto nije magistar za jagode i nije covjek od velikih rijeci i ne gura se ali ima ono sto je daleko najvaznije i sto rijetko tko ima, a to je znanje(ne iz knjiga)
Drugo mu nista niti ne treba.On samo kaze bez velikih rijeci: "a sad cu malo djelovat na vas"i onda pocinju one interesantne indijanske
molitve i zvukovi za ciscenja.
Eto pridruzujem se vijesti da je Nikola poceo sa radom na toj adresi i nadam se da ce tog dobrog i previse skromnog covjeka Bog pozivjeti.
Ukoliko imate neki problem,pokusajte,a ako se usput i otvorite moze
vam se vrlo,vrlo lako zivot promjeniti ukoliko to stvarno sami zelite.
nisamodavle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:09   #48
NA RUČKU KOD NIKOLE

NA RUČKU KOD NIKOLE


Prošli tjedan smo bili kod Nikole na individualnoj terapiji i ugodno se iznenadili kako se snašao u novom stanu.
Naime, Nikola nas je ponudio ručkom kojeg je sam pripremio.Bilo je tu raznih žitarica poput pira, prosa, ječma, zatim više vrsta kuhanog povrća začinjenog maslinovim uljem te nas je nakon jela ponudio orašastim plodovima.
Također nam je govorio o receptima koje proučava iz Hildegardine medicine te ih uspješno primjenjuje na sebi što za rezultat ima i njegov sve brži oporavak.
Kroz razgovor smo saznali da je u dosadašnjem životu puno radio na sebi.
Kako je vrijeme odmicalo čuli smo o svarima koju su nam malo poznate a koje nam je Nikola uspio približiti poput hermetizma, kao i njegovo veliko poznavanje i primjenu psihotronike, astrološke medicine, ayurvedske medicine, yoge te alkemije.
Vrijeme provedeno s Nikolom rezultiralo je našim boljim raspoloženjem ali i spoznajama o nama malo poznatim znanostima kojima on izvrsno vlada
savica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 01:17   #49
http://www.youtube.com/watch?v=d5f_k...eature=related
obratit pozornost na prvi dio
bioclinton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 16:09   #50
pitanje

Ako tko ima kontakat broj od gospodina Nikole V. nek mi se javi na pp! Hitno je.Hvala unaprijed
mysteryworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 14:14   #51
Quote:
mysteryworld kaže: Pogledaj post
Ako tko ima kontakat broj od gospodina Nikole V. nek mi se javi na pp! Hitno je.Hvala unaprijed
Kontak broj je 01 /38 98 854. Individualno prima pon. utor. i srijeda od 17 do 19. Grupna terapija koja je dosta jaka održava se svake nedjelje u Španskom na Trgu ivana Kukuljevića,
Mirej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 19:33   #52
Quote:
Mirej kaže: Pogledaj post
Kontak broj je 01 /38 98 854. Individualno prima pon. utor. i srijeda od 17 do 19. Grupna terapija koja je dosta jaka održava se svake nedjelje u Španskom na Trgu ivana Kukuljevića,
Ja sam ga srela u nedjelju u City centru One, ušao je, napravio kružnu šetnju po cijelom donjem katu i napravio tretman prostora, vrlo uspješan i brz. Hodao je sa štapom, ali vrlo brzo i pokretljivo. Naravno, ljudi su bili obuzeti dućanima, cijenama, tračanjem po kavama, ali bilo je divno gledati djecu , što su bila manja to su bolje osjetila Nikolinu energiju, ustajala su, okretala se, veselila.
Ostali su, sigurna sam, nesvjesno primili puno pozitivne energije, hvala Nikoli i onome tko mu tu energiju daje u velikoj milosti!
persephona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 20:05   #53
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
Cigani imaju dobre predispozicije za Šamane al se večinom neču tim baviti, barem ne poznam nijednog hrvatskog Cigana-Šamana. a to im je v krvi. whatta waste!

a vele da i HDZovci imaju dobre gene za Šamane.

ovo za Nikolu Varenjina, to mi je prvi glas da postoje i krščanski Šamani?
Vjerojatno i zadnji. Ne postoje. Prvo, piše se s mekanim ć, kršćanski, a ne znači baš ništa, kao i npr tvoje ime, jazz.
Podrugljivi naziv za sljedbenike puta Jeshue Mashijaha u Antiohiji u ono vrijeme neposredno u početku, zvali su "kršćanima" podrugljivo, po tehnici RAZAPINJANJA na križ.
Nikola je sljedbenik Puta i ima dar iscjeljivanja, svi ovosvjetski privremeni nazivi su irelevantni.
Folklor je folklor, dar Božji je blagoslov i obveza. I MILOST!
persephona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:12   #54
Iskustva ljudi

Kada govorim o Nikoli, nekako uvijek počinjem s rečenicom : Nikolu poznajem 12 godina, to je moj prijatelj i prijatelj moje obitelji.Tijekom godina druženja s Nikolom upoznala sam i veliki broj njegovih pacijenata iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine.....za vrijeme terapija često su ga zvali ljudi iz Austrije, Amerike, Australije, Njemačke. Nikola se odazvao na svaki poziv, putovao po svijetu i pomogao ljudima. Najčešći su to bili pozivi zbog narušenog zdravlja, i to sa vrlo teškim dijagnozama .
U dvorištu ispred Nikolinog radnog mjesta sretala bi ljude koji nisu mogli hodati.Milica je bila paralizirana, članovi obitelji bi je nosili svaki dan na terapiju. Nakon Nikolinih terapija otišla je zdrava i zadovoljna.
Sven je bio teški heroinski ovisnik Nikola mu je pomogao da se riješi te teške ovisnosti. Mate je bio dugogodišnji ovisnik o alkoholu i on je uz pomoć Nikole riješio svoj problem.
Ivana je otpuštena iz bolnice s riječima kako joj više ne mogu pomoći, u zadnjem stadiju raka.Ivana je danas živa i zdrava.
Damir je imao šizofreniju, pio je puno lijekova. On danas više nije bolestan.
Marko je ranjen u ratu, prošao je brojne operacije i nakon dugo vremena odlučio se dolaziti kod Nikole.Vrlo brzo mu je bilo puno bolje.
Nikola bi uvijek govorio da će biti sve dobro samo treba vjerovati.
Jednom prilikom upoznala sam i djevojku koja je završila studij šamanizma i upisala postdiplomski studij u Sibiru. Kada je svojim profesorima rekla da je iz Hrvatske, oni su je poslali u Zagreb kod jedinog europskog šamana Nikole Varenine. Rekla je da je to za nju bilo pravo iznenađenje a posebice zato jer je u razgovoru sa svojom majkom doznala da ga ona već poznaje i već neko vrijeme odlazi kod njega na tretmane.
Nikola sada radi u Zagrebu. Svake nedjelje u 15 sati održava jake grupne terapije. Oni koji više vole individualne terapije dolaze tjednom. I opet putuje po cijeloj Hrvatskoj i ljudi ga vrlo rado primaju u svoje domove.
savica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:04   #55
Moje iskustvo sa šamanom Nikolom Vareninom

Već duže vrijeme razmišljam da bih trebala napisati svoja osobna iskustva sa šamanom Nikolom. Razlog je da bi ljudi shvatili koliko je taj čovjek skroman, a opet pun znanja i sposobnosti da riješi ama baš sve životne problem, isto tako i bolesti.

Moj prvi kontakt s gospodinom Nikolom nije bio fizički već mi se prikazao u mojem snu. Sanjala sam mjesto, ulicu i kuću meni nepoznatu i vidjela čovjeka kako stoji i gleda me očima punim ljubavi i podario mi je najtopliji osmijeh. Nakon desetak dana pročitah u novinama zahvalu jedne žene koju je izliječio od karcinoma. Pošto je moja majka bolovala od iste bolesti uputih se kod tog čovjeka. Kada sam došla u mjesto gdje taj čovjek iscjeljuje, prepoznala sam taj dio i i samu ulicu i kuću iz mog sna. Stajala sam i čekala da izađe jer je imao tretman. Kada sam ga ugledala ostala sam zapanjena. Pred menom je stajao čovjek iz moga sna sa istim očima ljubavi i toplim osmijehom. Nisam znala zašto me san doveo do tog čovjeka, ali sam ubrzo saznala.
Nedugo nakon tog sna saznala da i ja imam karcinom. Morala sam brinuti o bolesnoj majci, a sad i o sebi. Moja obitelj se odjednom okrenula protiv mene iz nepoznatog razloga, a i financijski sam došla na nulu. To je bio najteži period u mom životu. Znala sam da mi je neka viša sila pokazala put do Nikole, jer taj životni period ne bih izdržala bez njega. U svojim teškim trenucima često sam osjetila Nikolino djelovanje- energiju. Jednom je djelovanje bilo toliko snažno da mi se vizualizirao u mojem prostoru kod kuće. Ponovno sam bila jako iznenađena ali toga trena u mene su ušli mir, ljubav i sigurnost. Znala sam da je uvijek tu kada mi treba, to mi je davalo sigurnost. Toliko me puta znao iznenaditi- ja pomislim- on izgovori, shvatila sam da može čitati misli.

Eto sada sam zdrava i sve je došlo na svoje mjesto. Sretna sam i uživam u svakoj minuti svog života. Konačno sam pronašla sebe zahvaljujući Nikoli. A što se više može reći osim da je gospodin Nikola veliki čovjek u svojoj skromnosti.

Hvala!
bzzz26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 10:28   #56
Kakve veze ima taj Nikola sa Šamanizmom?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 15:51   #57
Trebami hitno broj od šamana Nikole Varenine za lječnje, zna tko broj?

Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima taj Nikola sa Šamanizmom?
Pa on je pravi šaman i zakaj ti radiš budalu od njega niti uopće ne znaš tko je i kome je sve pomogao i izlječio toliko ljudi koji su ozdravili od karcinoma.
Potraži ga na facebooku Saman Nikola varenina pa češ vidjeti sve detaljnije.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 01.05.2012. at 21:01.
denko111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 18:43   #58
Evo dižem temu u nadi da će se javiti još netko tko je imao dobro iskustvo sa gospodinom Nikolom
black-rose1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 20:16   #59
Dižem je i ja, ali ne zbog Nikole. Njega ne poznam.

Zanima me tko se još kod nas time bavi (ne nužno u svrhu liječenja), je li netko imao kakva pozitivna iskustva u drugim zemljama i tako to. Ono što dopire do mene su stvari koje mi sliče na urbane legende. Dakle "idem u Brazil na Ayu", "šaman iz Sjeverne Kozojebine dolazi u Sisak", "šaman mi je preporučio deset tretmana za moj problem ali ne želim reći koji" i slična naklapanja. Ima li što konkretno?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:02   #60
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Dižem je i ja, ali ne zbog Nikole. Njega ne poznam.

Zanima me tko se još kod nas time bavi (ne nužno u svrhu liječenja), je li netko imao kakva pozitivna iskustva u drugim zemljama i tako to. Ono što dopire do mene su stvari koje mi sliče na urbane legende. Dakle "idem u Brazil na Ayu", "šaman iz Sjeverne Kozojebine dolazi u Sisak", "šaman mi je preporučio deset tretmana za moj problem ali ne želim reći koji" i slična naklapanja. Ima li što konkretno?
Dobivam dojam da imaš neka oćekivanja ili prohtjeve, i to je normalno.
Da li si spremna na detoksikaciju ?
Da li si spremna na višednevni prirodni ambijent ?
Imaš li što za žrtvovati duhovima prirode ?
Da li si spremna rasturiti vlastiti ego u prašinu ?
Imaš li prakse u komunikaciji sa svijetom duhova ?
Imaš li kakvih pozitivnih iskustava iz magijskih praksi ?
Jesi li ulazila u ekstatičko stanje i vjeruješ li da možeš susresti duhove svojih predaka ili drugih osoba te druge duhovne sile i biti u interakciji s njima, kao npr. dobre vile, duhove bazge ?

Uglavnom, ne postoji ono kak si rekla neki brzi tretmani, a da bi bili korisni, to je sve skupa proces od najmanje par dana, kojega treba proživjeti/doživjeti.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.