Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2015., 10:40   #5781
zahvala

Dragi susjedi,

Želimo Vam se zahvaliti na nesebičnoj pomoći, podršci i odazivu na humanitarnu akciju za Opatovac.
Jako smo zadovoljni odazivom i slobodno možemo reći da je premašio naša očekivanja.
U petak se u prostorijama Mjesnog odbora prikupilo dvadesetak velikih crnih vreća odjeće za sve dobne skupine i nekoliko vreća oboće.
Još jučer smo bili kontaktirani od strane naših članova, prijatelja, susjeda te je tako pomoć i jučer pristizala.
Unatoč svemu, još jednom se pokazalo da naša zajednica ima sluha za probleme i potrebe drugih te smo sretni i zahvalni što živimo u takvom okruženju.
Pomoć će sutra biti dostavljena u Opatovac.

Posebno se od srca zahvaljujemo župniku Josipu i Župi Jelkovec na podršci.
Zahvaljujemo se volonterkama, članovima naše udruge koje su odvojile svoje vrijeme i bile nam od velike pomoći Ani i Ljiljani.
Zahvaljujemo se župnom Caritasu koji je bio zajedno s nama u ovoj akciji a posebno volonterkama Marini, Ivani, Nataši i Moniki.

A posebno hvala Vama dragi ljudi koji ste se odazvali ovoj akciji!
Računamo na Vas i u buduće.

Udruga Novi Jelkove
Caritas župe Jelkovec
udruga NJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 18:01   #5782
Pozdrav. Susjedi koji ste uselili u 8, 9 mjesecu, jeste dobili račune za plin? Bili smo u plinari prije cca mjesec dana i rekli su nam da bi trebali uskoro dobiti racune na adresu. Jos uvijek ništa. Ima ko kakvu info? Hvala
classe1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 09:50   #5783
Quote:
classe1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Susjedi koji ste uselili u 8, 9 mjesecu, jeste dobili račune za plin? Bili smo u plinari prije cca mjesec dana i rekli su nam da bi trebali uskoro dobiti racune na adresu. Jos uvijek ništa. Ima ko kakvu info? Hvala
plinara šalje račune u tromjesečnim periodima pa vjerojatno dobiješ kad i mi koji smo tu odavno
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 21:47   #5784
Ljudi pomozite informacijama!
Dakle, imamo stan i ogroman kredit, pruzi nam se prillika prodat stan tj zatvorit kredit pa je odlzka pala za jelkovovec i najam stana.danas sam gledala na str poglavarstva i vidla da ima par stanova u B bloku (u A ne zelimo) pitanje je dal se i za to ceka natjecaj ili i kad ce biti?! Vidim po postovima stanovi se dugo cekaju ili?! Ugl, svaka inf je dobro dosla, hvala
nita1708 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 13:47   #5785
Quote:
nita1708 kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite informacijama!
Dakle, imamo stan i ogroman kredit, pruzi nam se prillika prodat stan tj zatvorit kredit pa je odlzka pala za jelkovovec i najam stana.danas sam gledala na str poglavarstva i vidla da ima par stanova u B bloku (u A ne zelimo) pitanje je dal se i za to ceka natjecaj ili i kad ce biti?! Vidim po postovima stanovi se dugo cekaju ili?! Ugl, svaka inf je dobro dosla, hvala
To su stanovi koji su ostali prazni nakon zadnjeg natječaja. Moraš čekati novi natječaj u svakom slučaju. Možda bude još koji stan u ponudi ako netko odseli u međuvremenu.
Skin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 17:12   #5786
Quote:
Skin kaže: Pogledaj post
To su stanovi koji su ostali prazni nakon zadnjeg natječaja. Moraš čekati novi natječaj u svakom slučaju. Možda bude još koji stan u ponudi ako netko odseli u međuvremenu.
Hvala, a kako znam kad ce biti natjecaj tj dal postoji odredeni mj kada su?!
I koliko se ceka cca od natjecaja do dobivanja kljuceva?😕
nita1708 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 13:34   #5787
Quote:
nita1708 kaže: Pogledaj post
Hvala, a kako znam kad ce biti natjecaj tj dal postoji odredeni mj kada su?!
I koliko se ceka cca od natjecaja do dobivanja kljuceva?😕
Moraš pratiti stranicu Grad Zagreb. Tamo gdje si našla ovaj popis budu objavili i novi natječaj. Kada će to biti, mislim da nitko ne zna osim njih. Koliko sam shvatila ide cca 2 puta godišnje.
Skin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 14:44   #5788
Quote:
nita1708 kaže: Pogledaj post
Hvala, a kako znam kad ce biti natjecaj tj dal postoji odredeni mj kada su?!
I koliko se ceka cca od natjecaja do dobivanja kljuceva?��
Evo, očito je u pripremi NOVI natječaj za najam stanova, ali već korištenih.

http://web.zagreb.hr/Sjednice/2013/S...257EF400331C29
Magali_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 11:04   #5789
Evo novi natječaj

http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=74744
__________________
Pregledaj potpis
Tiocfaidh Ar La is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 09:37   #5790
ako ima netko tko je digao kredit u ZABAi za kupnju nekretnine u vlasništvu Zagrebačkog holdinga (Novi Jelkovec) molio bih zbog konverzije iz CHF da usporedimo kamatne stope na EUR kako mi je banka obračunala da su se mijenjale kroz vrijeme:
5,74%, 5,99%, 6,34%, 6,84%, 6,59%, 6,34%, 6,30%, 6,10%, 5,84%, 5,63%, 5,43%
inače klijent sam ZABAe i mlađi od 40 ako to nešto znači
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 16:32   #5791
Evo rezultati natječaja za garaže i poslovni prostor:

1.dio

2.dio
Magali_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 23:03   #5792
Može li mi netko reči,vezano uz ovaj najam garaža,koja je daljnja procedura? Koliko se otprilike čeka? Unaprijed se zahvaljujem!
manezara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 20:17   #5793
Trebala bih informaciju Susjedi koji su prijavljivali štetu u stanu - Koliko ste čekali od kad ste prijavili štetu da dođu radnici?
mia** is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 21:57   #5794
prva prijava kvara/stete-2012.
Nakon tog jos 3 prijave, zadnja ove godine u lipnju.
Bila komisija utvrditi kvar,od radnika nula bodova-jer se nemogu s izvođačem radova dogovoriti, savjetovano da sami otklonimo stetu, sto je apsurd jer sam ja u najmu,nisam vlasnik.
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 17:07   #5795
Evo nastavak - rezultati natječaja za poslovni prostor:

poslovni prostor

garaže
Magali_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 18:36   #5796
Rodjaku sinoc u bloku D na parkingu uz samu skolu otpilili katalizator sa auta. Dosao je doma u 1 iza ponoci i ujutro vise nema katalizatora na autu. Romi opet u akciji ili sto vec?
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 00:31   #5797
Pozdrav susjedi,
da li je netko išao produžiti ugovor za javni najam nakon 5 godina? Da li se išta zna da li će se ti stanovi moći otkupiti i hoće li nam priznati ove novce što smo uplatili. Možda bih to trebali nekako grupno ići rješavati u poglavarstvo, sam ne možeš ništa. Bojim se da od toga neće biti ništa i šta onda nakon 10-15 godina, opet na cestu. Znam da bi najbolje bilo da možemo kupit stan ali ne ide.
Hvala na odgovoru, može odgovor i u pp.
milica67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 08:23   #5798
Nitko ništa?
milica67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:44   #5799
Quote:
milica67 kaže: Pogledaj post
Pozdrav susjedi,
da li je netko išao produžiti ugovor za javni najam nakon 5 godina? Da li se išta zna da li će se ti stanovi moći otkupiti i hoće li nam priznati ove novce što smo uplatili. Možda bih to trebali nekako grupno ići rješavati u poglavarstvo, sam ne možeš ništa. Bojim se da od toga neće biti ništa i šta onda nakon 10-15 godina, opet na cestu. Znam da bi najbolje bilo da možemo kupit stan ali ne ide.
Hvala na odgovoru, može odgovor i u pp.
Najbolje ti je njih zvati jer će ti trebati neki formulari za ispuniti i treba priložiti potvrde da su svi računi plaćeni (hodočastiš u Holding, plinaru i hep) + dokaz o redovnom servisu bojlera. Mislim da je to, to.
__________________
bolje biti malo lud, nego malo pametan
big.mmamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 20:09   #5800
Quote:
milica67 kaže: Pogledaj post
Pozdrav susjedi,
da li je netko išao produžiti ugovor za javni najam nakon 5 godina? Da li se išta zna da li će se ti stanovi moći otkupiti i hoće li nam priznati ove novce što smo uplatili. Možda bih to trebali nekako grupno ići rješavati u poglavarstvo, sam ne možeš ništa. Bojim se da od toga neće biti ništa i šta onda nakon 10-15 godina, opet na cestu. Znam da bi najbolje bilo da možemo kupit stan ali ne ide.
Hvala na odgovoru, može odgovor i u pp.
Meni su rekli, sto se kupoprodaje tice, da se kani te stanove dati najmodavcima u otkup u izvjesnom vremenu(koliko znam ,zgrade su pod leasingom/kreditom jos cca 15-tak god.) Isto tako su mi u poglavarstvu rekli da ce se sva najamnina urednim platisama u cjelosti uzeti u obzir, ali kada ce to biti, ko to zna. Vjerovatno kada se otplate dugovi holdinga/grada zg. Znam da se ta tema vec povlacila ovdje i da su neki glasno reagirali da su to obicne bedastoce itd, ali evo ja znam jos ljudi iz kvarta kojima su bas u poglavarstvu tako rekli. Naravno da ta rijec nista ne znaci dok je nemas na papiru ali zvuci ohrabrujuce. Realno, sta ce oni sa stanovima time? preprodavat?
Kobila Suzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.