Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 23:20   #521
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Ovo je vrlo dobro uočeno
da nije tako nebi ni nas bilo
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:56   #522
Quote:
Matrim Cauthon kaže: Pogledaj post
elipsa nije geometrijsko tijelo, nego krivulja kao i kružnica.
Fenomenalno je kako to ne znaš.

zašto grude od snijega radiš kao kugle a ne kao piramide?
i da li se snijeg koji padne na demona otopi?
možemo li tako prepoznati tko ima demona u sebi?

Tony Cetinski je javno priznao da ima diavola u sebi i nikada ga nisi vidio sa snijegom na sebi.

Razmisli malo.


Ovdje je baš htio izazivati Boga i Vraga.
Mislim, jasno mi je da je išao tamo kako bi prikrio svoje stvarno stanje, nakon što je izlanuo istinu. Ali što da je pao?
Što da mu je koža dotakla snijeg?

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Najćeśće muśkarci budu demoni, koji zarobljavaju nećije duśe i ulaze u tijela istih.
Ma to samo u zatvoru.
Andrijakos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 03:23   #523
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Taj zatvoreni sistem je jedna velika ledena kupola kojom smo okruženi. Mi se nalazimo unutar nje. Radi se o zatvorenom krugu, koji se prostire sve do područja iza Antarktike. Složit ćemo se da Antarktika nije kontinent, već tzv. ledeni obruč, koji nas okružuje. Prije nje, na tom se ledenom području nalazila jedna stara civilizacija i klima je bila puno toplija.

Ostaje pitanje, kako je aktivirana kupola, odnosno, tko ju je aktivirao i kako? Jednostavno ne vjerujem da je za ovo kriva jedna obična jabuka i božja srdžba. Zašto bi nas Bog prepustio na milost i nemilost onoga, koji se pobunio protiv njega? Nema logike.

BTW. jesi li se ikada pitao što se krije iza kupole? Ja vjerujem da je to raj. Tamo se nalaze naši rođaci i preci. Tlo na kojemu se mi nalazimo, bilo je nekada dio tog rajskog vrta, prije kupole. Ljudi su nekada bili besmrtni, nije bilo starenja, sve dok se nije aktivirala tamnica, kupola. Ta tamnica je navodno, prije dolaska Isusa, zarobljavala čak i duše nakon smrti. Nešto im nije dozvoljavalo da izađu van iz kupole i odu u raj. Nakon isusove smrti, tamnica je uništena, a duše primljene u raj. 3 dana je nad Zemljom vladala tama, ako znaš tu priču. Nekakva bitka se odvijala iznad nas između Isusa i Sotone, jer ako se sjećaš, Sotona mu je rekao nakon kušnje da će se još vidjeti. Međutim, ostala je još tamnica u fizičkom obliku, ova koja nas okružuje. Predviđa se da će i ona biti uništena jednoga dana i da ćemo svi otići u raj, odnosno biti pridruženi ostatku svijeta, jer mi sada živimo u izolaciji.

Klokane vidim da si dosta vremena proveo istrazivajuci,skoro si sve ubrao ali fali ti jos nekih rupa u cijeloj prici,samo nastavi i sve ce ti se otkrit..
Ja vec preko 8 godina intezivno istrazujem sve navedeno unutar ove teme,i mogu rec da sam dosta upucen,a cuj nakon toliko godina,neminovno je

Sto se tice demona oni su realni kao ti i ja i tko god tvrdi suprotno ne zna sta prica,to je samo zato jer nisu dovoljno educirani,i sam imam borbe s njima ali ne na nekom brutalnom levelu,nista mi pokuci se ne mice samo od sebe

Sto se tice tvog pitanja s pocetka teme,vjerujem da ti je mama bila pod utjecajem demona,preko 90% šizofrenih osoba je pod utjecajem demonzkih sila,a nebi se čudio ni da je zvih 100%. U pravu si kad si rekao da se samoubojstvom otvaraju vrata demonima,ukoliko prezivis,pogotovo ako je bila jako blizu smrti,vec su je bili okupirali da je odvuku u pakao.
Samoubojstvo se jedino i moze isvrsiti ako su vec dosta jaki u tebi,nitko tko nije opzjednut se nece odluciti na takav korak,koliko god mu situacija bila teska,na kraju krajeva oni su i zasluzni sto si se uopce nasao u takvoj "neizlaznoj" situaciji.

Mene zanima da li imas ti osobno problema sto se tice njih?

PITAJ SLOBODNO AKO TE STA ZANIMA..!!
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:58   #524
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Klokane vidim da si dosta vremena proveo istrazivajuci,skoro si sve ubrao ali fali ti jos nekih rupa u cijeloj prici,samo nastavi i sve ce ti se otkrit..
Ja vec preko 8 godina intezivno istrazujem sve navedeno unutar ove teme,i mogu rec da sam dosta upucen,a cuj nakon toliko godina,neminovno je

Sto se tice demona oni su realni kao ti i ja i tko god tvrdi suprotno ne zna sta prica,to je samo zato jer nisu dovoljno educirani,i sam imam borbe s njima ali ne na nekom brutalnom levelu,nista mi pokuci se ne mice samo od sebe

Sto se tice tvog pitanja s pocetka teme,vjerujem da ti je mama bila pod utjecajem demona,preko 90% šizofrenih osoba je pod utjecajem demonzkih sila,a nebi se čudio ni da je zvih 100%. U pravu si kad si rekao da se samoubojstvom otvaraju vrata demonima,ukoliko prezivis,pogotovo ako je bila jako blizu smrti,vec su je bili okupirali da je odvuku u pakao.
Samoubojstvo se jedino i moze isvrsiti ako su vec dosta jaki u tebi,nitko tko nije opzjednut se nece odluciti na takav korak,koliko god mu situacija bila teska,na kraju krajeva oni su i zasluzni sto si se uopce nasao u takvoj "neizlaznoj" situaciji.

Mene zanima da li imas ti osobno problema sto se tice njih?

PITAJ SLOBODNO AKO TE STA ZANIMA..!!
Ma ne bi bas rekao.
Znam za tri osobe koje su se u terminalnoj fazi karcinoma zeljele ubiti. Jedna je to i napravila.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:28   #525
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ma ne bi bas rekao.
Znam za tri osobe koje su se u terminalnoj fazi karcinoma zeljele ubiti. Jedna je to i napravila.
Ok,kuzim sta zelis rec ali kako mozes znati da nisu bile pod utjecajem,znam da se namece zakljucak s obzirom na njihovu situaciju da nije ni čudo da su pokusale se ubit,i da ti ne treba nitko da bi te na to nagovorio.Ali ti moras isto tako znati da je jako veliki postorak bolesti iskljucivo demonske prirode tj njihovog utjecaja na zdravlje.U masu slucajeva je nakon istjerivanja demona osoba trenutno ozdravila od raka ili slicnih terminalnih bolesti.
Kuzis sad foru,razbole te do terminalne faze i onda im vise nije ni tesko te samo malo pogurat da dignes ruku na sebe.. Ako počinis samoubojstvo,moja je pretpostavka da ides direktno u pakao,zato i rade na tome..
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 20:03   #526
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Klokane vidim da si dosta vremena proveo istrazivajuci,skoro si sve ubrao ali fali ti jos nekih rupa u cijeloj prici,samo nastavi i sve ce ti se otkrit..
Ja vec preko 8 godina intezivno istrazujem sve navedeno unutar ove teme,i mogu rec da sam dosta upucen,a cuj nakon toliko godina,neminovno je
Istina, imam još nedoumica u vezi svijeta u kojemu živimo, ali od kada sam saznao pravu istinu, sve mi se nekako iskristaliziralo u glavi i dobilo smisao.

Quote:
Sto se tice demona oni su realni kao ti i ja i tko god tvrdi suprotno ne zna sta prica,to je samo zato jer nisu dovoljno educirani,i sam imam borbe s njima ali ne na nekom brutalnom levelu,nista mi pokuci se ne mice samo od sebe
Postoje i pokvareni anđeli vjerojatno, koji rade za Sotonu, ali ne vjerujem više da oni postoje u demonskom obliku. Demoni su više simbolika onih koji čine zlo drugima. I sam Sotona vjerojatno nije biće s kopitima i rogovima, kako ga prikazuju, već ima ljudsko obličje, nalik našem. Međutim, pokvaren je.

Quote:
Sto se tice tvog pitanja s pocetka teme,vjerujem da ti je mama bila pod utjecajem demona,preko 90% šizofrenih osoba je pod utjecajem demonzkih sila,a nebi se čudio ni da je zvih 100%. U pravu si kad si rekao da se samoubojstvom otvaraju vrata demonima,ukoliko prezivis,pogotovo ako je bila jako blizu smrti,vec su je bili okupirali da je odvuku u pakao.
Samoubojstvo se jedino i moze isvrsiti ako su vec dosta jaki u tebi,nitko tko nije opzjednut se nece odluciti na takav korak,koliko god mu situacija bila teska,na kraju krajeva oni su i zasluzni sto si se uopce nasao u takvoj "neizlaznoj" situaciji.
Čuo sam da se bavila navodno i copranjem, s jednom mojom tetkom. Ma svega ti je tu bilo. Sada čak i ja nekako vjerujem da je više bila psihički slučaj, nego pod utjecajem demona. Normalizirala se vjerojatno od kada je počela uzimati lijekove.


Quote:
Mene zanima da li imas ti osobno problema sto se tice njih?

PITAJ SLOBODNO AKO TE STA ZANIMA..!!
Osobno nemam, ali mislim da sam jednom sanjao jednoga od njih. Točnije, njega. Bio je mladolikog izgleda, obrijan, duge crne kose, odjeven u hlače i mislim crvenu košulju sa tamnim prslukom sa strane. Nisam siguran, ali mislim da je nosio svjetleću baklju u ruci, šetajući ulicom pored potoka. Došao sam blizu njega i pitao ga treba li pomoć. Tip se toliko uspaničio, da je počeo bježati od mene. Krenuo sam za njim, govoreći da me se ne mora bojati i da mogu pomoći, ali nisam ga mogao nikako urazumiti. Bacao je na mene sve što mu je bilo pri ruci i još mahao bakljom da me otjera od sebe. Istovremeno sam s njegove strane osjetio nekakav strah i mržnju prema sebi. Kada sam se probudio, razmišljao sam malo o kome bi se moglo raditi i zaključio da je to bio vjerojatno Sotona (Lučonoša). On bježi od ljudi, a istovremeno ih mrzi i želi uništiti.

BTW. kada već govorimo o Sotoni, pogledaj si jedan zanimljiv glazbeni spot od Damira Urbana zvanog Nebo.

Obrati pozornost na 1:39 i reci što vidiš. To je upravo lik o kojemu sam ti govorio.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 02:02   #527
Demoni i jesu (pali) anđeli,pa pošto su odbacili Boga tj prešli su na stranu lucifera (kada je digao bunu),prije nego ih je izbacio iz raja,Bog im je oduzeo sve što ima veze s Njim.Znači sve odlike koje Bog sadrzi njima je oduzeto,a ljepota tj sklad je jedna od tih stvari,zato oni i izgledaju odvratno,nesimetrično itd..Zato vjerujem da sotona mozda lici na nas sto se tice oblika tjela,noge ruke i to,ali mora da izgleda užasno! Sto se tice rogova i kopita,ta simbolika se vuče od bafometa.(https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Bafomet)

Lucifer je bio najljepši anđeo od svih koje je Bog stvorio, između ostalog je imao i dar za muziku koju su svi voljeli slušati jer je bila predivna,te je zbog svega toga na kraju postao preponosan na sebe i od tud krece pobuna jer je sad on htjeo da se svi njemu dive istim intezitetom kao i Bogu,i da ima autoritet kao i Bog, a to nije mogao postici,te je onda okrenuo trecinu anđela na svoju stranu u pobunu protiv Boga,zato Bog najviše od svega mrzi ponos kod ljudi,zato i trazi da svi budemo ponizni jer zna šta iz ponosa dolazi.

Kad ih je izbacio nakon poznate nebeske bitke, ne samo da im je oduzeo sve svoje karakteristike,On je za njiih i stvorio mjesto u kojem nema niti jedne Njegove osobine,pakao. Zato i je to mjesto tako uzasno jer nema ničeg dobrog tj pozitivnog unutar pakla,tako da pakao nije stvoren za ljude nego za njih,ali kako su se stvari dalje odvijale postale su mjesto i za one ljude koji su isto tako odbacili Boga za vrijeme života na zemlji( koja je,usput,ravna kao sto si rekao,zivimo unutar kupole ili ti ga ispod nebeskog svoda,iznad nas su vode,koje je odvojio od voda na zemlji na početku stvaranja i zato je nebo plavo).

Zadnje uređivanje InterMag : 30.09.2017. at 02:16.
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 09:46   #528
"Pali andeli" su ljudi. Mi smo pobunjenici, a razlog je u zelji da se iskusi individualnost. Bili smo jedno sa Bogom, kao i sve sile koje sa izvora teku.
Dobili smo slobodnu volju i mjesto gdje se vrsi ta volja. Na Zemlji se vrsi ljudska volja, a ne bozija. Bilo je super iz pocetka, ali odsudstvo bozije volje je dovelo do zamagljenja percepcije i laganog zaborava. Padali smo u materiju, poceli grijesiti i podlegli karmi.
"Demoni i Sotona " nisu dio naseg svemira, odnosno nisu bili. Oni su vladari tamne materije, koja je takoder potrebna ( yin- yang), ali nije dio nase izvorne prirode i mi to ne razumijemo, kao ni ono nas.
Kako smo se zaplitali, tako smo ponirali u dio svemira kojem prirodno ne pripadamo.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 11:42   #529
Ne postoje ni anđeli ni demoni , već visoko i nisko vibraciona energetska bića , jer sve je energija koja vibrira na različitim frekvencijama , dok niti jedan "anđeo" nije pao , već je dobrovoljno spustio svoje vibracije da može ispuniti određeni zadatak koji mu je Kreator dao , u niže-vibracionim dimenzijama kao što je ova 3D.

Ne postoje demoni već nisko-vibraciona bića koja su nastanjena u nižoj 4 astralnoj dimenziji , koja ima i svoje pod-razine , a neke od njih su toliko mračne-nisko vibracione da ih se naziva i paklene razine , a tu obitavaju , osim mračnih Orionaca , orionskih reptoida-vanzemaljaca i mnoštvo ostalih nisko vibracionih duhova-entiteta , a jedni i drugi i treći mogu u određenim situacijama zaposjesti određenog čovjeka u 3D na Zemlji , a tu zaposjednutost psihijatri uglavnom svrstavaju pod teže oblike shizofrenije.

Kreator je "zamolio" neka svoja visoko vibraciona bića "anđele"(Lucifera i ostale) da snize svoje vibracije i da se "spuste" u 4D i 3D , na Zemlju , da bi sa svojom vrhunskom kreativnošću kreirali situacije i događaje koji će rezultirati velikom iluzijom odvojenosti od samog Kreatora , od Cjeline , a to su sve od reda samo mračni događaji i situacije koje će posljedično dovesti do mnogobrojnih i raznolikih mračnih iskustava koja su neophodna za svijesti-duše inkarnirane u ljudska tijela na Zemlji , iskustva kroz koja one polagano evoluiraju-uzdižu se u svijesti izvan materije 3dimenzije i astrala 4D.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 11:50   #530
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ne postoje ni anđeli ni demoni , već visoko i nisko vibraciona energetska bića , jer sve je energija koja vibrira na različitim frekvencijama , dok niti jedan "anđeo" nije pao , već je dobrovoljno spustio svoje vibracije da može ispuniti određeni zadatak koji mu je Kreator dao , u niže-vibracionim dimenzijama kao što je ova 3D.

Ne postoje demoni već nisko-vibraciona bića koja su nastanjena u nižoj 4 astralnoj dimenziji , koja ima i svoje pod-razine , a neke od njih su toliko mračne-nisko vibracione da ih se naziva i paklene razine , a tu obitavaju , osim mračnih Orionaca , orionskih reptoida-vanzemaljaca i mnoštvo ostalih nisko vibracionih duhova-entiteta , a jedni i drugi i treći mogu u određenim situacijama zaposjesti određenog čovjeka u 3D na Zemlji , a tu zaposjednutost psihijatri uglavnom svrstavaju pod teže oblike shizofrenije.

Kreator je "zamolio" neka svoja visoko vibraciona bića "anđele" da snize svoje vibracije i da se "spuste" u 4D i 3D , na Zemlju , da bi sa svojom vrhunskom kreativnošću kreirali situacije i događaje koje će rezultirati velikom iluzijom odvojenosti od samog Kreatora , od Cjeline , a to su sve od reda samo mračni događaji i situacije koje će posljedično dovesti do mnogobrojnih i raznolikih mračnih iskustava koja su neophodna za svijesti-duše inkarnirane u ljude na Zemlji , iskustva kroz koja one polagano evoluiraju-uzdižu se u svijesti izvan materije 3dimenzije i astrala 4D.

Ima logike, ali nisam to tako shvatio.
Shvatio sam da smo mi " pali " na nize vibracije i sada moramo ponovo proci cijeli proces da bi se vratili kuci ( uzdigli se ). Da, bog salje " vodice " koji nam u tome pomazu.
Jedino gdje se sa tvojim stavom ne slazem je tvrdnja da evouliramo ka visim stanjima svijesti... odnosno, sada da, ali zato sto smo pali u niza stanja.
Mi jesmo bili visoko evoluirane duse ( jos uvijek imamo neka mutna sjecanja ili cak sposobnosti sa tim vezi... barem neki ).
Tamni svemir i njegovi vladari su takoder dio kreacije i sa razlogom postoje.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:40   #531
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Demoni i jesu (pali) anđeli,pa pošto su odbacili Boga tj prešli su na stranu lucifera (kada je digao bunu),prije nego ih je izbacio iz raja,Bog im je oduzeo sve što ima veze s Njim.Znači sve odlike koje Bog sadrzi njima je oduzeto,a ljepota tj sklad je jedna od tih stvari,zato oni i izgledaju odvratno,nesimetrično itd..Zato vjerujem da sotona mozda lici na nas sto se tice oblika tjela,noge ruke i to,ali mora da izgleda užasno! Sto se tice rogova i kopita,ta simbolika se vuče od bafometa.(https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Bafomet)

Lucifer je bio najljepši anđeo od svih koje je Bog stvorio, između ostalog je imao i dar za muziku koju su svi voljeli slušati jer je bila predivna,te je zbog svega toga na kraju postao preponosan na sebe i od tud krece pobuna jer je sad on htjeo da se svi njemu dive istim intezitetom kao i Bogu,i da ima autoritet kao i Bog, a to nije mogao postici,te je onda okrenuo trecinu anđela na svoju stranu u pobunu protiv Boga,zato Bog najviše od svega mrzi ponos kod ljudi,zato i trazi da svi budemo ponizni jer zna šta iz ponosa dolazi.

Kad ih je izbacio nakon poznate nebeske bitke, ne samo da im je oduzeo sve svoje karakteristike,On je za njiih i stvorio mjesto u kojem nema niti jedne Njegove osobine,pakao. Zato i je to mjesto tako uzasno jer nema ničeg dobrog tj pozitivnog unutar pakla,tako da pakao nije stvoren za ljude nego za njih,ali kako su se stvari dalje odvijale postale su mjesto i za one ljude koji su isto tako odbacili Boga za vrijeme života na zemlji( koja je,usput,ravna kao sto si rekao,zivimo unutar kupole ili ti ga ispod nebeskog svoda,iznad nas su vode,koje je odvojio od voda na zemlji na početku stvaranja i zato je nebo plavo).
Nisam siguran da je sve baš tako bilo. Moje je mišljenje da je Sotona ustvari aktivirao kupolu i zarobio nas unutra. Prema Bibliji, ovo je njegov svijet u kojemu smo mi robovi. Stvorio je sustav izolacije, kako bi nas odvojio od Stvoritelja i podvrgnuo nas svojoj volji. Ali on to ne radi direktno, već preko svojih suradnika Masona, jer sam ne može izvršiti toliki utjecaj na masu ljudi. Očito nema toliku moć.

Mišljenja sam čak, gotovo siguran da ne postoji nekakav drugi pakao. Ovo je pakao u čemu sada živimo. Da nemamo dva Sunca, koja se okreću oko nas, unutar kupole, živjeli bismo u velikoj tami. Prema Bibliji, pakao se opisuje kao neka vrta tamnice čovječanstva, a to je upravo mjesto u kojemu mi živimo, dok ne napustimo tijelo i ne prijeđemo na drugu stranu svijeta. Kada prijeđemo na drugu stranu svijeta, postajemo besmrtni. Sve ono što si u ovome svijetu radio u ime zla, tamo gubi smisao, jer tamo ne možeš nikoga ubiti više, niti ga možeš pokrasti. Zlo samo može funkcionirati unutar ovoga sistema u kojemu sada živimo, jer ovdje smo materijalni i krhki, osuđeni na preživljavanje i podvrgnuti lažima.

Kako drugačije inače objasniti svrhu isusove smrti, ako nije tako? Mnogi krivo tumače isusa i pitaju se zašto nas nije spasio. Nije došao da spasi žive ljude, već duše umrlih ljudi. Duše su bile, do njegove smrti, zarobljene s nama ovdje. Mi ih nismo mogli vidjeti, ali lutale su među nama, jer nisu mogle izaći iz zatvorenog sotoninog sustava, kupole, koji drži i nas ovdje zarobljenima. 3 dana se vodila bitka između Isusa i Sotone na duhovnoj razini, zbog čega je nad Zemljom vladala tama. Možeš si zamisliti samo koliko je ovo bila moćna sotonina kreacija, kada ni duše nisu mogle nakon smrti izaći van iz toga. Nakon bitke, koju je Isus dobio, Sotoni je ostao samo materijalni svijet u kojemu mi živimo.

Ne znam točno kako je Isus oslobodio ljude na duhovnoj razini, ali znam da su njegovo postojanje i njegova smrt imale svrhu. Ustvari, saznao sam čak i da smrt ne postoji. Mi smo, koliko znam, duhovna bića, koja nemaju rok trajanja. Vječni smo.

Mislim čak da iza kupole postoji više ljudske populacije nego ovdje, koja se također razmnožava, ali žive puno boljim životima od nas ovdje. Tamo ne postoji pojam mortaliteta. Zato vjerujem da je tlo, na kojemu živimo ustvari beskonačna ravnina, koja se nastavlja iza kupole. Za kupolu ne vjerujem da je sastavljena od vode. Sastavljena je očito od nekakvoga tekućeg elementa, koji se pretvorio u krutu tvar. Ili se možda radi o električnom polju ustvari ne znam, ali nešto mora biti ovdje razlog postojanja kupole. Za Sunce isto kažu da se navodno radi o električnom tijelu, koje ima kružnu putanju oko nas.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:32   #532
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Tamni svemir i njegovi vladari su takoder dio kreacije i sa razlogom postoje.
Svemir je prijevara. Radi se ustvari o hologramu. Zvijezde koje gledaš na nebu su odsjaj reflektirajućeg svijetla. Ne znam gdje se točno nalazi baza holograma, ali mislim da se radi o Sjevernom polu. Ima mi logike nekako jer je Sjeverni pol ustvari ishodište kupole. Tamo se isto nešto nalazi, ali nam to ne govore. Vjerojatno HAARP i gomila reflektora. Pokušaj si taj pokus sa svijetlima i vodom napraviti kod kuće. Mislim čak da svijetla, koja trepere dolaze iz vode. Reflektori su vjerojatno uronjeni u vodu, visoke snage svjetlosti.

Ako se pitaš kako je to moguće, ako prije 10 000 godina recimo, nije bilo ni struje ni reflektora, imaš arheoloških nalaza o naprednim civilizacijama, koje su bile ispred svoga vremena. Što misliš od kuda im tolika znanja?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 23:24   #533
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
"Pali andeli" su ljudi. Mi smo pobunjenici, a razlog je u zelji da se iskusi individualnost. Bili smo jedno sa Bogom, kao i sve sile koje sa izvora teku.
Dobili smo slobodnu volju i mjesto gdje se vrsi ta volja. Na Zemlji se vrsi ljudska volja, a ne bozija. Bilo je super iz pocetka, ali odsudstvo bozije volje je dovelo do zamagljenja percepcije i laganog zaborava. Padali smo u materiju, poceli grijesiti i podlegli karmi.
"Demoni i Sotona " nisu dio naseg svemira, odnosno nisu bili. Oni su vladari tamne materije, koja je takoder potrebna ( yin- yang), ali nije dio nase izvorne prirode i mi to ne razumijemo, kao ni ono nas.
Kako smo se zaplitali, tako smo ponirali u dio svemira kojem prirodno ne pripadamo.
Sve sto si naveo je čista sotonska doktrina gurana new.age-om preko raznih 'duhovnih' gurua ala eckhart tolle ili putem kanaliziranja kao sto su kasiopejske transkripte,te budizma,hinduizma itd.

Vjeruj mi sve je obmana,prošao sam tu fazu u kojoj si ti sad,tako da dobro znam o čemu pricas,ali poslusaj me sad,i ja sam bio uvjeren kao i ti da je to istina i smatrao između ostalog Isusa kao neku razinu svijesti a ne realnu osobu koja je postojala,a Bibliju obmanu za narod radi lakse kontrole..
Grdno sam se prevario !!
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 23:33   #534
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ne postoje ni anđeli ni demoni , već visoko i nisko vibraciona energetska bića , jer sve je energija koja vibrira na različitim frekvencijama , dok niti jedan "anđeo" nije pao , već je dobrovoljno spustio svoje vibracije da može ispuniti određeni zadatak koji mu je Kreator dao , u niže-vibracionim dimenzijama kao što je ova 3D.

Ne postoje demoni već nisko-vibraciona bića koja su nastanjena u nižoj 4 astralnoj dimenziji , koja ima i svoje pod-razine , a neke od njih su toliko mračne-nisko vibracione da ih se naziva i paklene razine , a tu obitavaju , osim mračnih Orionaca , orionskih reptoida-vanzemaljaca i mnoštvo ostalih nisko vibracionih duhova-entiteta , a jedni i drugi i treći mogu u određenim situacijama zaposjesti određenog čovjeka u 3D na Zemlji , a tu zaposjednutost psihijatri uglavnom svrstavaju pod teže oblike shizofrenije.

Kreator je "zamolio" neka svoja visoko vibraciona bića "anđele"(Lucifera i ostale) da snize svoje vibracije i da se "spuste" u 4D i 3D , na Zemlju , da bi sa svojom vrhunskom kreativnošću kreirali situacije i događaje koji će rezultirati velikom iluzijom odvojenosti od samog Kreatora , od Cjeline , a to su sve od reda samo mračni događaji i situacije koje će posljedično dovesti do mnogobrojnih i raznolikih mračnih iskustava koja su neophodna za svijesti-duše inkarnirane u ljudska tijela na Zemlji , iskustva kroz koja one polagano evoluiraju-uzdižu se u svijesti izvan materije 3dimenzije i astrala 4D.
Također još puno palente ćes morati progutati da bi dosao do istine,david ike govori istinu sto se tice mansona iluminata bankara sistema itd,ali cim ti pocne pricati o ljubavi reptilima nizoj 4.dimenziji itd samo te odvlaci sto dalje od stvarnog stanja stvari,vjeruj mi i on je prodao dusu svojim krvavim potpisom,nikom drugom nego sotoni,znam da ti to zvuci smjesno,bilo je i meni !!

Vanzemaljci ne postoje,ni grejsi ni zeta rektuli ni plejadinci ni orionci niti galakticka federacija ..Ali se zato demoni pretvaraju da su sve navedeno,kako god im odgovara. Jedina istina u svemu gore navedeno je da su definitivno bica iz druge realnosti,zato i mogu simulirati letece tanjure kao svjetlece oblike i letit cik cak po nebu bez problema sa g silama..

Odi malo prouči otmice vanzemaljaca u slucajevima kad su bili krscani u pitanju,pa cim je zrtva trazila pomoc od Isusa svaki put je sve odmah stalo a 'vanzemaljci' samo nestali,ukoliko su stvarno vanzemaljci sta ima njima smetati Isusuovo ime i stopirati ih trenutno u 'otmici'.hmm

Zadnje uređivanje InterMag : 01.10.2017. at 00:42.
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:17   #535
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da je sve baš tako bilo. Moje je mišljenje da je Sotona ustvari aktivirao kupolu i zarobio nas unutra. Prema Bibliji, ovo je njegov svijet u kojemu smo mi robovi. Stvorio je sustav izolacije, kako bi nas odvojio od Stvoritelja i podvrgnuo nas svojoj volji. Ali on to ne radi direktno, već preko svojih suradnika Masona, jer sam ne može izvršiti toliki utjecaj na masu ljudi. Očito nema toliku moć.

Mišljenja sam čak, gotovo siguran da ne postoji nekakav drugi pakao. Ovo je pakao u čemu sada živimo. Da nemamo dva Sunca, koja se okreću oko nas, unutar kupole, živjeli bismo u velikoj tami. Prema Bibliji, pakao se opisuje kao neka vrta tamnice čovječanstva, a to je upravo mjesto u kojemu mi živimo, dok ne napustimo tijelo i ne prijeđemo na drugu stranu svijeta. Kada prijeđemo na drugu stranu svijeta, postajemo besmrtni. Sve ono što si u ovome svijetu radio u ime zla, tamo gubi smisao, jer tamo ne možeš nikoga ubiti više, niti ga možeš pokrasti. Zlo samo može funkcionirati unutar ovoga sistema u kojemu sada živimo, jer ovdje smo materijalni i krhki, osuđeni na preživljavanje i podvrgnuti lažima.

Kako drugačije inače objasniti svrhu isusove smrti, ako nije tako? Mnogi krivo tumače isusa i pitaju se zašto nas nije spasio. Nije došao da spasi žive ljude, već duše umrlih ljudi. Duše su bile, do njegove smrti, zarobljene s nama ovdje. Mi ih nismo mogli vidjeti, ali lutale su među nama, jer nisu mogle izaći iz zatvorenog sotoninog sustava, kupole, koji drži i nas ovdje zarobljenima. 3 dana se vodila bitka između Isusa i Sotone na duhovnoj razini, zbog čega je nad Zemljom vladala tama. Možeš si zamisliti samo koliko je ovo bila moćna sotonina kreacija, kada ni duše nisu mogle nakon smrti izaći van iz toga. Nakon bitke, koju je Isus dobio, Sotoni je ostao samo materijalni svijet u kojemu mi živimo.

Ne znam točno kako je Isus oslobodio ljude na duhovnoj razini, ali znam da su njegovo postojanje i njegova smrt imale svrhu. Ustvari, saznao sam čak i da smrt ne postoji. Mi smo, koliko znam, duhovna bića, koja nemaju rok trajanja. Vječni smo.

Mislim čak da iza kupole postoji više ljudske populacije nego ovdje, koja se također razmnožava, ali žive puno boljim životima od nas ovdje. Tamo ne postoji pojam mortaliteta. Zato vjerujem da je tlo, na kojemu živimo ustvari beskonačna ravnina, koja se nastavlja iza kupole. Za kupolu ne vjerujem da je sastavljena od vode. Sastavljena je očito od nekakvoga tekućeg elementa, koji se pretvorio u krutu tvar. Ili se možda radi o električnom polju ustvari ne znam, ali nešto mora biti ovdje razlog postojanja kupole. Za Sunce isto kažu da se navodno radi o električnom tijelu, koje ima kružnu putanju oko nas.
Kako je sotona aktivaro kupolu kad ti na samom pocetku Biblije pise da je BOG odvojio vode od voda i postavio nebeski svod ili ti ga kupolu,koja drzi te vode iznad nje.
Vidi ovako,sotona nije nikada stvorio nista niti ista moze stvoriti,on je samo izvrstan manipulator,otac svih laži ( da citiram Bibliju) i to je to,ali je vrhunski organiziran (kroz mansone iluminate kao sto si i sam rekao) i također vrlo inteligentan.

Vidim da si se vec pomalo izgubio u svemu sto si čitao,spajaš razno razne stvari pa si krivis sliku.Isus je došao izključivo da spasi žive,i da mi kroz njega se spasimo od grijeha koji nas vuču direktno u pakao( koji je vjeruj mi doslovno mjesto,nikakva simbolika).

Sad cu ti objsnit sta je znacilo Isusovo rođenje smrt uskrsnuce.Bog je poslao svog sina na zemlju, koji je morao biti bezgrijesan do kraja,koji nije imao niti jesnog demona u sebi (posto mi svi drugi ih imamo,netko vise netko manje,ali ne postoji covjek da nema niti jednog,niti je postojao),da bude oličenje Boga,rođenog u tijelu čovjeka,te tako zaradi pravo da svi koji vjeruju u njega dobivaju obranu na sudu gdje vas tuzi sotona za pocinjene grijehe,te baca vas u tamnicu(pakao),znaci cijela ta prica između Boga i sotone je cista pravna stvar.

Znači sotona vas tuzi sudu kojem precjedava Bog a Isus je vaš jedini pravobranitelj,i zato jedina obrana koju imate( jer ste krivi 100%,ne postoji covjek na zemlji koji nije zgrijesio) je Isus.
Tako da ako se pozovete na Isusa tj trazite oprost grijeha u njegovo ime,sto automatski znaci i da vjerujete u Njega,oslobođeni ste svih optuzbi i idete u raj,kraj priče.

Imas pravo da smo vjecni nakon sto umremo samo je pitanje gdje ces provest tu vjecnost!?
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:03   #536
Quote:
InterMag kaže: Pogledaj post
Također još puno palente ćes morati progutati da bi dosao do istine,david ike govori istinu sto se tice mansona iluminata bankara sistema itd,ali cim ti pocne pricati o ljubavi reptilima nizoj 4.dimenziji itd samo te odvlaci sto dalje od stvarnog stanja stvari,vjeruj mi i on je prodao dusu svojim krvavim potpisom,nikom drugom nego sotoni,znam da ti to zvuci smjesno,bilo je i meni !!

Vanzemaljci ne postoje,ni grejsi ni zeta rektuli ni plejadinci ni orionci niti galakticka federacija ..Ali se zato demoni pretvaraju da su sve navedeno,kako god im odgovara. Jedina istina u svemu gore navedeno je da su definitivno bica iz druge realnosti,zato i mogu simulirati letece tanjure kao svjetlece oblike i letit cik cak po nebu bez problema sa g silama..

Odi malo prouči otmice vanzemaljaca u slucajevima kad su bili krscani u pitanju,pa cim je zrtva trazila pomoc od Isusa svaki put je sve odmah stalo a 'vanzemaljci' samo nestali,ukoliko su stvarno vanzemaljci sta ima njima smetati Isusuovo ime i stopirati ih trenutno u 'otmici'.hmm
Isus jeste-bio je vanzemaljac , starbeing- prosvjetljeno zvjezdano biće iz sazviježđa Sirius koji se inkarnirao u ljudsko tijelo , a to što ti i neki drugi ovdje pišu , o ravnoj Zemlji , kupolama , demonima i ostalim halucinacijama , moram priznati da se stvarno čudim ljudskim umnim zavrzlamama , ljudskom umu koji teži kompliciranosti u svemu tako da ima što za glođati , slično kao kad psu baciš kost pa je ovaj ošulja do kraja...

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 01.10.2017. at 11:25.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:37   #537
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Svemir je prijevara. Radi se ustvari o hologramu. Zvijezde koje gledaš na nebu su odsjaj reflektirajućeg svijetla. Ne znam gdje se točno nalazi baza holograma, ali mislim da se radi o Sjevernom polu. Ima mi logike nekako jer je Sjeverni pol ustvari ishodište kupole. Tamo se isto nešto nalazi, ali nam to ne govore. Vjerojatno HAARP i gomila reflektora. Pokušaj si taj pokus sa svijetlima i vodom napraviti kod kuće. Mislim čak da svijetla, koja trepere dolaze iz vode. Reflektori su vjerojatno uronjeni u vodu, visoke snage svjetlosti.

Ako se pitaš kako je to moguće, ako prije 10 000 godina recimo, nije bilo ni struje ni reflektora, imaš arheoloških nalaza o naprednim civilizacijama, koje su bile ispred svoga vremena. Što misliš od kuda im tolika znanja?
Nema tu nikakvog holograma,Bog je na samom pocetku postavio staklenu kupolu (nebeski svod) i na njega zvijezde,sunce i mjesec, i sve navedeno ima svoju vlastitu putanju,znaci sve je unutar nase atmnosfere,sluzbeni svemir ne postoji,planete koje se vide teleskompom su isto svjetla na kupoli koje se okrecu oko zemlje zajedno sa drugim zvjezdama i one su vec tisucama godina na istom mjestu,ako letimo kroz svemir kao suncev sustav,vrtimo se oko svoje osi,oko sunca oko galaksije, kako to da se vec nebo i polozaj zvjezda nije odavno promjenio?
Da su vode iznad nas umjesto vakuma i nistavila ide u prilog ovaj video koji je samo jedan od puno njih na kojima su i druge planete sa istim vodenim efektom,(https://youtu.be/Jp1TxJhHpZQ)
Drugi dobar dokaz je tako zvani lunar wave,gdje se vidi kako preko cijelog mjeseca kao da prolazi val vode (https://youtu.be/xUGxysKSGEM)

Ja vam garantiram,Biblija je čisti dokumentarac !!!
InterMag is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:37   #538
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Jedino gdje se sa tvojim stavom ne slazem je tvrdnja da evouliramo ka visim stanjima svijesti... odnosno, sada da, ali zato sto smo pali u niza stanja.
Mi jesmo bili visoko evoluirane duse ( jos uvijek imamo neka mutna sjecanja ili cak sposobnosti sa tim vezi... barem neki ).
Tamni svemir i njegovi vladari su takoder dio kreacije i sa razlogom postoje.
Ako imaš ta sjećanja , ako intuitivno jako osjećaš da si "pao" iz viših stanja-dimenzija svijesti , onda je lako moguće da si svijest-duša iz viših dimenzija koja se ovdje inkarnirala i ima mutna sjećanja na svoj "dom".

A demoni su druga priča.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:14   #539
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Isus jeste-bio je vanzemaljac , starbeing- prosvjetljeno zvjezdano biće iz sazviježđa Sirius koji se inkarnirao u ljudsko tijelo , a to što ti i neki drugi ovdje pišu , o ravnoj Zemlji , kupolama , demonima i ostalim halucinacijama , moram priznati da se stvarno čudim ljudskim umnim zavrzlamama , ljudskom umu koji teži kompliciranosti u svemu tako da ima što za glođati , slično kao kad psu baciš kost pa je ovaj ošulja do kraja...
Hm, a mene pak čudi ovaj tvoj upis, ak uzmemo u obzir da znaš stvarno stanje ljudi tj čovječanstva koje boravi na planeti, bez uvrede, nisam niš loše mislio..

Ne bi se trebao čudit, ak uzmemo u obzir da određeni ljudi nisu dosegli neki stupanj svijesti, pa otud i ljudske umne zavrzlame na djelu..
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 14:51   #540
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ako imaš ta sjećanja , ako intuitivno jako osjećaš da si "pao" iz viših stanja-dimenzija svijesti , onda je lako moguće da si svijest-duša iz viših dimenzija koja se ovdje inkarnirala i ima mutna sjećanja na svoj "dom".

A demoni su druga priča.
Pa ne samo ja. Puno ljudi ima taj osjecaj.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.