Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2006., 14:49   #1
Agencije za organizaciju vjenčanja

Da li ih angažirati?
kakva su iskustva?
 
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 14:55   #2
Ima hrpa stvari koje ti nikad ne bi pale na pamet, a oni ih znaju, definitivno su od pomoći, a kad ih angažiraš staviš mozak na pašu i pokreneš mašineriju kad dođe vrijeme. Mislim da se isplati, ali naravno, prije nego ih angažiraš pitaj koliko oni cijene svoje usluge, u principu bi trebali raditi na proviziju, a da tebe ne koštaju ništa.
__________________
bellatrix
carpeNoctem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2006., 15:07   #3
Quote:
carpeNoctem kaže:
Mislim da se isplati, ali naravno, prije nego ih angažiraš pitaj koliko oni cijene svoje usluge, u principu bi trebali raditi na proviziju, a da tebe ne koštaju ništa.
to sam i ja nacuo da bi se trebali naplatiti iz provizije koju dogovore...a danas kad ljudi koji rad imaju sve manje vremena za organiziranje takvih stvari, takva agencija bi sigurno puno pomogla...jel znas iz osobnog iskustva da se isplati angazirati ih ili?
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2006., 18:30   #4
pa dobro ih je angazirati, ja sam to prekasno skuzila, ali se dobro raspitaj koju agenciju jer su ponicali ko gljive nakon kise, pa ono, malo opreza nikad na odmet
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2006., 10:29   #5
Quote:
gogs kaže:
to sam i ja nacuo da bi se trebali naplatiti iz provizije koju dogovore...a danas kad ljudi koji rad imaju sve manje vremena za organiziranje takvih stvari, takva agencija bi sigurno puno pomogla...jel znas iz osobnog iskustva da se isplati angazirati ih ili?
Radila sam to jedno vrijeme, mladenci su bili zadovoljni, tako da mislim da se isplati. Uglavnom im se nije dalo vodit brigu oko organizacije tako da su nam sve prepustili. Saslusali smo njihove zelje i vodili se prema tome, koliko znam nismo niti jednom dobili losu kritiku.
__________________
bellatrix
carpeNoctem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2006., 10:42   #6
za takve agencije. Super stvar, riješi te puno briga, iako ne svih. Nama su npr. poslali liste raznih ponuđača (restorani, crkve, bend itd.) prema našim željama, sami smo još morali preispitati ponude i odlučiti.

Na samo vjenčanje su preuzeli organizaciju, t.j. informirali ljude o programu, vodili ih od jedne lokacije do druge, tako da smo mi zaista samo još uživali.
__________________
formular bez potpisa
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2006., 11:16   #7
Jel tko mozda surađivao s agencijom Arka, iz Dugava (N. Zagreb)
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2006., 15:10   #8
Quote:
carpeNoctem kaže:
Radila sam to jedno vrijeme, mladenci su bili zadovoljni, tako da mislim da se isplati. Uglavnom im se nije dalo vodit brigu oko organizacije tako da su nam sve prepustili. Saslusali smo njihove zelje i vodili se prema tome, koliko znam nismo niti jednom dobili losu kritiku.
Koliko novčeka košte organizacija jednog normalnog vjenčanja (oko 150tak ljudi, ništa fenci) preko agencije?
__________________
Kruha i igara....
Farizej is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 20:04   #9
Preko agencije i manje

Quote:
Farizej kaže:
Koliko novčeka košte organizacija jednog normalnog vjenčanja (oko 150tak ljudi, ništa fenci) preko agencije?

Ukupno sa restoranom, glazbom, oblekom, pozivnicama, fotkama... > cca 10.000 EUR -/+ 20%
Sretno!
Bruno, Agencija ARKA
Mato Vilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 16:32   #10
ima li koja agencija koja organizitra vjenčanja i izvan zg ...meni treba za Varaždin, mi bi svadbu od cc 25 ljudi ,pa nas zanima kolko bi ti otprilike doslo ako uzmemo neki malo bolji meni i napravimo samo svecanu vecericu i dal agencije uredjuju i crkve(cvijece, svijecnjaci.... ) i sto sve spada u uslugu.....hvala
IVANA2906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2006., 06:43   #11
Quote:
IVANA2906 kaže:
ima li koja agencija koja organizitra vjenčanja i izvan zg ...meni treba za Varaždin, mi bi svadbu od cc 25 ljudi ,pa nas zanima kolko bi ti otprilike doslo ako uzmemo neki malo bolji meni i napravimo samo svecanu vecericu i dal agencije uredjuju i crkve(cvijece, svijecnjaci.... ) i sto sve spada u uslugu.....hvala
ovo ti je adresa agencije iz VZ, pa probaj s njima...http://travelhouse.hr/...sto se tice uredjenja crkve mislim da bi to trebali imati u ponudi, ali bi bilo najbolje da ih kontaktiras i ispitas koje su njihove mogucnosti
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 15:20   #12
Agencije za organizaciju vjenčanja - združeni topic

Planiram se udati pa me zanima koliko košta kada organizaciju vjenčanja prepustiš nekom drugom.
Mislim da je jako dobra ideja imati takvog agenta za organizaciju jer sve bivše mladenke (sada udane) koje poznajem imale su velike probleme i muke kada su same organizirale vjenčanje.
Pod cijenu ne mislim na cijenu hrane, restorana, vjenčanice i sl., nego ono što daješ agentu da ti sve to lijepo pripremi i organizira.
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 08:57   #13
kada smo se mi raspitivali, ispalo je da ne naplaćuju, već si oni organiziraju neke extra popuste i od razlike popusta i onoga koliko ti platiš oni solidno zarade. Jedino se neki koordinator vjrenčanja (koji je tamo cijeli dan vjenčanja) naplaćuje 500 kuna.. ne znam da li se situacija promijenila, ali..

Ne bih preporučila Calipso travel, jer nakon poprilično detaljnog dogovora s njima nam se nikad više nisu javili.. čini mi se ok jedna agencija na Cvjetnom naselju, ne mogu se sad sjetiti kako se točno zove, ali mislim da u svim starim brojevima časopisa Vjenčanja možeš broj i točnu adresu..
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 12:46   #14
slobodno ti mogu preporučiti agenciju Amor iz Rijeke...koja je organizirala vjenčanje moje sestre...sve pet...vrlo profesionalni,povoljni...a moja sestra i roditelji super zadovoljni...sretno
__________________
The world is chiral and clinal
enjoy the symmetry wherever you find it"
(V. Prelog).
Bajum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 11:27   #15
Quote:
Bajum kaže:
slobodno ti mogu preporučiti agenciju Amor iz Rijeke...koja je organizirala vjenčanje moje sestre...sve pet...vrlo profesionalni,povoljni...a moja sestra i roditelji super zadovoljni...sretno
Molim te ako mi možeš sve detaljno objasniti u čemu su vam sve pomogli i koliko su vam naplatili.
Meni se čini da ne postoje toliki popusti, možda zapravo oni ne zarađuju od rabata nego od malo uvećane cijene klasičnog jelovnika u restoranu i sl.
Možda bih ipak htjela da radije znam koliko me to zapravo košta, 3-4000 kuna?
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 12:12   #16
dobar dan svima.
a jel zna netko možda za koju agenciju u zagrebu ja sam već luda kolko tražim po internetu. A ja sam isto čula da se takve agencije naplate od popusat koje one dobe a da mladencima ne naplačuju extra.
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 12:26   #17
Quote:
petra25 kaže:
dobar dan svima.
a jel zna netko možda za koju agenciju u zagrebu ja sam već luda kolko tražim po internetu. A ja sam isto čula da se takve agencije naplate od popusat koje one dobe a da mladencima ne naplačuju extra.

Ja znam agenciju za organizaciju vjenčanja u Samoboru, jer sam ja kod njih dala šivati haljinu, pa ako hoćeš brojćek na pm?
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 13:19   #18
Quote:
informirana kaže:
Ja znam agenciju za organizaciju vjenčanja u Samoboru, jer sam ja kod njih dala šivati haljinu, pa ako hoćeš brojćek na pm?

ajde pliiiiz
hvala!
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 10:26   #19
Molila bi da ako netko može preporučiti neku jako dobru agenciju za organizaciju vjenčanja u zagrebu ili u okolici zagreba.
Bila bi zahvalna, budući da zaista ima dosta agencija koje se time bave, a vjerujem da dio njih svoj posao ne odradi baš kako treba!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 10:43   #20
Quote:
oko_zeleno kaže:
Molila bi da ako netko može preporučiti neku jako dobru agenciju za organizaciju vjenčanja u zagrebu ili u okolici zagreba.
Bila bi zahvalna, budući da zaista ima dosta agencija koje se time bave, a vjerujem da dio njih svoj posao ne odradi baš kako treba!
Ja se nisam petljala s agencijama, ali mislim da bi ti mogla biti dobra WhiteWedding i ne znam da li još postoji Studio Damjana (ag. koju vodi urednica magazina Vjenčanja). A mislim da te agencije rade na istom principu kao i primjerice PR agencije, a ako je takav slučaj onda još na kraju možete i jeftinije ispasti nego u vlastitom aranžmanu. No, meni je nekako draže pomučit se oko svega i onda uživat u polodovima svoga rada
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.