Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 18:20   #21
Čitam vaše postove i sve mi je to sad jako smiješno jer se doista malo što može planirati u životu. Ja inače radim u jednoj agenciji za org. vjenčanja kao koordinator i glavni asistent i planirala sam se udati krajem godine. Kao što priliči jednom koordinatoru htjela sam sve savršeno, od vjenčanice do nekog mjesta gdje bi došla matičarka i gdje se još nitko nije ženio. Kako imam dosta iskustva u svemu tome, cijele dane sam tražila savršenu vjenčanicu, pozivnice i ostale gluposti. Ali.... prije 3 tjedna sam saznala da sam trudna ( bilo je planirano samo sam ja mislila kako ću morati dubiti na glavi i svako jutro mjeriti temp. itd). Sve vezano uz vjenčanje sam istog trena zaboravila jer više nisam ja u prvom planu sa svojim glupim zahtjevima i savršenim materijalom za stolnjake i ine sitnice nego to majušno stvorenje koje jedva čekam vidjeti. Na kraju ćemo biti na vjenčanju moj dragi i ja , kum i kuma na intimnoj večerici a kad se dijete rodi to je pravi razlog za feštu. Zato, ne umarajte se previše, na kraju najmanje vi same uživate.
__________________
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:25   #22
pcelice cestitke za malu mrvu u trbuhu
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 18:27   #23
Čestitam!
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:01   #24
Quote:
majab2 kaže: Pogledaj post
Bok, Curlyzea! Dobro došla! Bez brige, imaš još dosta vremena... Do kud si došla sa pripremama? Btw, welcome to the club - moj datum je isto 16.06.!
Do kud sam došla s pripremama? Pa, kao u globalu sam se svega pomalo dotakla al nekako imam osjećaj da zapravo ništa nisam napravila. Sala je dogovorena, još se dvoumim oko klope, fotograf beziciran, band isto sređeno- za njih opet što prije smislit koje pjesme su mi bitne, pa da uvježbaju ako ne znaju. Vjenčanicu sam odabrala, posuđujem u Sposi. Danas sam krenula u potragu za reverima, a i pozivnice moram što prije. Joooj! Pa valjda ću sve stići!

I još samo da nam 16.06. sunčeko sjaji!

Šta si ti do sad obavila?
__________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
curlyzea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 22:31   #25
dobro nam došle cure...
nešto mi je datum vjenčanja (16.06) postao popularan...
prvo smo samo Wedding i ja se odlučile za taj datum,ali vidim da nas sada ima jako puno...
sretna sam zbog vas jer ću se moći ravnati kako, kada i što trebam napraviti (iako je većina gotova,ali opet...)
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 08:35   #26
I naš datum je 16.06., sala rezervirana, bend i fotograf isto. Našla sam tko će mi slagati cvijeće, prstenje kupili, pozivnice i zahvalnice na pola gotove. Haljinu nemam i to bi bilo to...
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 08:48   #27
Evo ja ću napraviti jednu univerzalnu dobrodošlicu za sve sadašnje i buduće nove udavače koje se odluče družiti s nama tijekom i nakon svih glavobolja i užitaka oko vjenčanja.... PA DAKLE DOBRODOŠLE SVE U NAŠ MALI SVIJET
A sad snađite se same kao što smo i mi sve ostale Šala, šala uživajte
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 09:17   #28
Pozdrav svima....evo, da se i ja službeno predstavim
Naš datum je 12.05., jaaako blizu Duže vrijeme pratim ovaj podforum, i tu sam pronašla zaista divne ideje i savjete.
Za sada nema neke panike, sve ide po planu. Vjenčanica je kaparena, jučer su mi stigle pozivnice a danas navečer idemo na mjeru za prstenje.
Eto, to je ukratko to, za ostale detalje se čitamo na drugim temama
simonsanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 10:06   #29
Bok svima... evo i ja već uletavam na raznim temama, s raznim pitanjima, ali možda bi bio red da se i ja "formalno predstavim" - daklem, bride 2 be, vjenčanje 18.8., pomalo već ovisna o ovom podforumu i s milijun ideja u glavi.

Moram priznat da sam se prvim dolaskom šokirala i mislila si "đizs, ove su baš ufurane u sve to, nisan baš sigurna da san ja za to..." ali sam s vremenom skužila da sve mi zapravo imamo slična pitanja (probleme?) i da ovaj forum ponajprije služi kao mjesto na kojem se rađaju ideje - i potiče na stvaranje novih. Nekako, misao koja mi se provlači kroz sve ove teme je kako ništa nije nemoguće... (Dobro, barem većina )

Puno ste mi pomogle s idejama, savjetima, slikicama, linkovima... i zato svaka čast svakoj od vas (nas).

Eto, dogodilo se tako pa ja planiram vjenčanje na daljinu - dragi i ja živimo i radimo u Zg, ali smo iz ST, gdje će i biti vjenčanje...
Mislim da sam sad manje-više sve rekla, pa... toliko od mene.
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 10:21   #30
Quote:
curlyzea kaže: Pogledaj post
I još samo da nam 16.06. sunčeko sjaji!

Šta si ti do sad obavila?
Ja sam ti isto već dosta toga obavila - rezervirali smo bazene gdje će biti party, šator, catering, dogovorili crkvu, band, kaparila sam vjenčanicu (salon Rossi ), fotografa, još sam u pregovorima sa cvjećarkom (al mislim da sam se i to odlučila), pozivnice sama radim, i to je više-manje to. Moramo naručiti prstene, ići na zaručnički, za 3 tjedna krećemo u plesnu školu... Jedino još nismo osmislili zahvalnice...kaj ćete vi imati?
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:15   #31
Dobro došle cure!!! Naš datum je prvotno trebao biti 23.06. ali su se starci pobunili kad smo im rekli i ja prebacila na vikend prije i to je to 16.06. jao samo da nam vrijeme bude sunčano (kao danas)
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:16   #32
O zahvalnicama smo se ischatale za vjenčanje cijele hrvatske malo prokopaj budeš sve našla SRETNO!
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:17   #33
Quote:
Nana_dbk kaže: Pogledaj post
jao samo da nam vrijeme bude sunčano (kao danas)
Joj, i mene je strah kakvo će vrijeme biti. Samo da nam snijeg ne padne, šalim se Znači, ima nas dosta sa datumom 16.06.
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 14:01   #34
Bokic svima!
Ja vec neko vrijeme njuskam po ovom forumu. Ovo je mjesto gdje sam se konacno umirila. Nisam znala od kud da krenem, koga da pitam, sta sve treba za vjencanje (osim mladozenje ). nas dan je 7.7.
Hvala svima na pomoci.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 14:06   #35
Quote:
sunce moje kaže: Pogledaj post
Bokic svima!
Ja vec neko vrijeme njuskam po ovom forumu. Ovo je mjesto gdje sam se konacno umirila. Nisam znala od kud da krenem, koga da pitam, sta sve treba za vjencanje (osim mladozenje ). nas dan je 7.7.
Hvala svima na pomoci.
Dobro dosla draga!
Ovdje ces sigurno naci sve sto trebas! Samo trebas trazit jer smo mi jako vrijedne i stalno ima nesto novo!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:47   #36
Joooj, tak sam uzbuđena Ovo je prvi post u mom životu!
Curke drage, dugo vas sve pratim, dale ste mi hrpu ideja i eto...02.06. je naš dan!
To je tako skoro
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:23   #37
dobro došle cure , preslatke ste s tim javljanjem . ali nažalost ima još dosta cura koje ne znaju za ovaj forum .
sve zajedno ćemo odbrojavati i ispračati jednu po jednu ....a onda naravno wedding , nađemo se na podforumu trudnica ...... neka prije , neka kasnije ......


ljubim Vas sve !
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 20:31   #38
Quote:
NAJA-05.05. kaže: Pogledaj post
..a onda naravno wedding , nađemo se na podforumu trudnica ...... neka prije , neka kasnije ......
gdje vas zeljno ocekujemo
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 21:59   #39
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
gdje vas zeljno ocekujemo
jesi sigurno da zelis jos vise posla cure ce pisat i ovdje i tamo - ukljucujuc mene
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 09:52   #40
Dobar dan svima!
Evo moji svatovi se približili....ostalo mi je još samo mjesec i pol! Točnije 48 dana! 14.04.2007.
A pripreme....sve je krenilo super! Kako smo zaručeni skoro dvije godine, imali smo vremena sve detaljno isplanirati i dogovoriti se šta i kako!
Sad kad su se svatovi približili, svi znaju svoje zadatke, a ja sam odlučila da se neću živcirati! I nisam, sve do prije nekoliko dana...
Prvo je moj frizer dobio otkaz...al nema veze, našla sam drugu odličnu frizerku!
Onda salvete kakve sam htijela, više se ne proizvode! Al nema veze, našla sam druge!
A onda šok...stigle su pozivnice i zahvalnice...tu sam pukla i rasplakala se!
Na pozivnicama je crvena boja, a naručili smo roza! Al nisu ni tako loše!
Zahvalnice su katastrofa...nisu uopće kakve smo rekli! Posve drugačiji uzorak!
Poludila sam! Najgore od svega što je tiskar naš rođak i to smo dobili kao poklon...i kako da ih sada vratim??!!!
Muka oko toga me polako prolazi, jer sve ostalo biti će kako sam zamislila!

Ali to su čini mi se čari organiziranja....PUNO SREĆE SVIMA!
__________________
Sve dobre stvari u životu su ili protuzakonite ili nemoralne ili debljaju!
Valery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.