Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 09:13   #41
i mi ćemo spavati svatko u svom krevetu...mislim da je tako uzbuđenje još i veće..i kako je Magg rekla, sa cijelom "lakrdijom" na dan D...jer mi to tak želimo..ne selo, nego mi..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 09:18   #42
mi živimo skupa, no kako je on "doma" u zg a ja, tj. mi sad nismo on u petak ostaje u zg kako bi svojima pojasnio kako doći do mene
__________________
Voli vas moni....
monique is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 09:30   #43
Wink

Quote:
mary25 kaže: Pogledaj post
i mi ćemo spavati svatko u svom krevetu...mislim da je tako uzbuđenje još i veće..i kako je Magg rekla, sa cijelom "lakrdijom" na dan D...jer mi to tak želimo..ne selo, nego mi..

Tako je!!!!
Tea23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 09:46   #44
Ja bum se dva dana prije vjenčanja "vratila" doma kod staraca... Ne da će čekati jedan dan da me vidi, nego ću ga mučiti doslovce Šala, imat ću puno posla oko priprema i kod svojih, pa eto, tako mislim da će biti, ionako ćemo se vidjet u petak na probi u crkvi
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 09:49   #45
Vidis, nisam o tome razmisljala. Mi zivimo zajedno, ali u drugoj drzavi. Svadbu radimo u Zagrebu. A nekako ne bih htjela da provedemo noc prije zajedno... A do te predbracne noc, cemo sigurno biti kod mojih staraca (ko i uvijek kad idemo)... tako da ne znam kaj cemo.
Nekako mi je glupo stjerati ga u hotel... Budem porazgovarala o tome s njim danas... mada ce on reci da ne kompliciram... heheheh
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:00   #46
mi živimo skupa 2 godine tako da nećemo glumit nevinašca s tim odvojenim spavanjem sve organiziramo skupa, naćemo se isprid crkve, do koje idemo zajedno i već sam mu pokazala vjenčanicu , jer mislin da ga više nema šta iznenadit!
crce is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 11:59   #47
I mi živimo zajedno 5 godina u ZG, a svadbu radimo u drugom gradu. U petak ćemo doći k starcima, pa pomoći oko priprema itd. Spavati ćemo vrlo vjerojatno zajedno kod mojih. Njegovi su mu okupirali sobu pa nema gdje. A i nekako bih najradije da tu noć provedemo zajedno. Ujutro ustajanje, kava, a onda ja brišem na šminkanje i zurkicu, a on ide do svojih. I da, dolazi po mene, to nam je fora...
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 12:41   #48
Neke već znate da ćemo se mi vjenčati na sasvim trećem mjestu, daleko od njegovog i mog doma.
Zajedno sa gostima dolazimo u petak (jedino ja gotovo sigurno dolazim 2-3 dana ranije, ako bude potrebno još neke pripreme napraviti).
Spavat ćemo najvjerojatnije zajedno noć prije. U subotu u jutro smo zajedno na doručku i onda će on još ostati pripremiti ono što treba taj dan i spremiti se, a oko podne ja idem na frizuru i šminkanje. Negdje oko 14:00 ćemo se naći na mjestu vjenčanje i vidjet će me u vjenčanici tek tada.
maraleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 23:21   #49
Mi još ne živimo zajedno, tako da ćemo prvu bračnu noć provesti u našem novom stanu kojeg već neko vrijeme uređujemo...
nina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 23:52   #50
mi ćemo se svi nać na okretištu dubrava pa pješke u crkvu
lumaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 23:54   #51
...e da,a spavat ćemo zajedno u krevetu jer ja ne mogu zaspat ako njega nema
lumaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 10:05   #52
ja ću biti kod svojih i on kod svojih-valjda...
meni će doći sve moje cure "pomoći" oko ružmarina (naravno to je više zajeb... nego fizički rad) i tak...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 08:28   #53
Mi živimo zajedno, al svejedno će dan prije svadbe svatko zbrisati svojima. Jako će mi faliti i bit će mi grozno zaspati, al kad se sjetim koliko ću ga poželiti i to samo za taj jedan dan definitivno se isplati
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 11:17   #54
željela bih noć prije biti sama negdje ( u našem stanu, a njega poslati k njegovima, tam će se tak i tak spremati) i možda zvuči nekima bzvz. uz molitvu i meditaciju smiriti duh i tijelo, pokušati se dobro naspavati kako me nebi umor smlavio drugi dan.čisto sumljam da bu tako,ali mogu se bar nadati
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 13:21   #55
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
...uz molitvu i meditaciju smiriti duh i tijelo, pokušati se dobro naspavati kako me nebi umor smlavio drugi dan....
Nije glupo nego bi bilo pametno da to sve napravimo.. ali šta ćeš vjerojatno će nas strka i zbrka obuzet tih dana
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:19   #56
joj ja bi isto najradije bila sama. ma i ne samo dan prije nego i na sam dan, samo da dođu koji moraju, cura koja me šminka, cura koja me frizira i možda mama i onda da me brat samo pokupi s kumom pa da idemo...jel dalje...

ovako će bit strka i zbrka...prvo će mi govoriti da se ne moram još spremat jer ima vremena pa onda "dobro šta ti čekaš?" i tako. a valjda mora to biti tako.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:51   #57
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
željela bih noć prije biti sama negdje ( u našem stanu, a njega poslati k njegovima, tam će se tak i tak spremati) i možda zvuči nekima bzvz. uz molitvu i meditaciju smiriti duh i tijelo, pokušati se dobro naspavati kako me nebi umor smlavio drugi dan.čisto sumljam da bu tako,ali mogu se bar nadati
Tako sam i ja planirala bit će mi bez njega, ali bolje da se psihički pripremim i probam se dobro naspavati, iako mislim da ću biti previše uzbuđena za spavanje
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 15:53   #58
ja sam noć prije spavala doma, zajedno sa svojom sekom, lijepo smo se zagrlile i tako zaspale :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 16:25   #59
I ja tako planiram, ali sa svojom kumom...... večer prije dođe k mojima, prespavamo u mojoj sobi (usput se još izbrbljamo) i sutradan zajedno na frizuru, šminku itd.....
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 10:25   #60
a šta ako već godinama živimo zajedno, i nemamo gdje drugdje prespavat?

ispričavam se što ovako upadam, znači vi žene biste rađe same bile noć prije vjenčanja, ili je to zbog običaja?
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.