Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2011., 12:16   #161
iako smo živjeli zajedno i prije, ja sam večer prije provela s kumom u starom stanu
gdje sam provela svoje najbolje dane... niš posebno, čistili stan
papale, nazdravljale ... smireno skroz... a dragi je bio kod svojih, a spavao u našem stanu.
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 18:11   #162
Mi smo bili u našem krevetu zajedno doma. Spavali k'o dvije klade nakon trčanja cijeli tjedan.
Ujutro se probudili, pao zadnji seks prije vjenčanja, ustali, otišli fino na kavu i krafnu, bacili oko na novine, on me odveo frizerki, otišao vidjeti ako je u kućici sve spremno, došao po mene, oblačenje, slikanje i zajedno matičaru

Moram priznati da nakon zajedničkog života već dosta vremena nisam baš mogla zamisliti da spavamo odvojeno
__________________
26.4.2011. stigao mali zmaj
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 18:43   #163
posto se tek sluzbeno useljavamo u nedelju poslije vjencanja ja cu zadnju noc biti sa mamom u svom stanu, a on sa svojima u svom....to mi je nekako najljepse!
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 20:50   #164
mene je moj "izbacio" već unaprijed tako da nemam pojma di ću spavat
valjda će me kuma primit
Ana St-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:30   #165
ja mislim da ću dan prije i noć provesti u svom "djevojačkom" krevetu i u druženju s mamom i tatom
anđeo-s-rogićima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 09:26   #166
Quote:
kayla kaže: Pogledaj post
posto se tek sluzbeno useljavamo u nedelju poslije vjencanja ja cu zadnju noc biti sa mamom u svom stanu, a on sa svojima u svom....to mi je nekako najljepse!
I ja ću doma s mamom (a on sa svojima) .... nekako mi je čudno kad znam da ću od tada stvarno imati novi dom....
__________________
03.09.2011.
libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 09:32   #167
mi cemo biti zajedno... s nama u stanu ce noc provesti i nasi kumovi... vec vidim dobru zezanciju i razbijanje treme... ujutro svi zajedno idemo na kavu... nakon toga cemo se rastrkat ovisno o obavezama...
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 09:49   #168
meni je svadba tek u 19.00 nemam pojma sta cemo cijeli dan? zezam se da stignemo i u kino popodne
neka sretna ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 09:57   #169
Ja ću spavati kod mame i tate. Mi ne znamo ni hoće li nam do svatova biti gotovi.
Al čvrsto se planiramo useliti u kakvom god stanju bude kuća!
Meni će doći seka koju vidim dva puta godišnje i biti će dobra zabava! Samo da ne produljimo tu noć kao što to znamo napraviti!
A seka i ja se već dogovorile da idemo na kavu to kobno ujutro pa na friz.......
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.