Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 23:41   #2541
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
na nacin da im objasnis da su mrtvi da postoji vise dimenzija i da vise ne pripadaju ovoj, da ih sam kroz astralis uputis na pravi put. npr na javi ti se javi duh ti mu kazes dodi mi u san,kroz san se prebacis u astralis nades kroz astralis tu dusu koja je obicno zaglavljena negdje izmedu ,pokusas joj objasnit u cem je stvar i to je to,teoretski. u praksi zalutale duse ne zele dalje i tu nema pomoci, obicno su nasilne, zbunjene i cesto zamjenjive za demone ,itd.
hvala ti, slažem se s ovim odgovorom
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 15:33   #2542
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
na nacin da im objasnis da su mrtvi da postoji vise dimenzija i da vise ne pripadaju ovoj, da ih sam kroz astralis uputis na pravi put. npr na javi ti se javi duh ti mu kazes dodi mi u san,kroz san se prebacis u astralis nades kroz astralis tu dusu koja je obicno zaglavljena negdje izmedu ,pokusas joj objasnit u cem je stvar i to je to,teoretski.

u praksi zalutale duse ne zele dalje i tu nema pomoci, obicno su nasilne, zbunjene i cesto zamjenjive za demone ,itd.
Nadam se da ne zivis pokraj groblja...radis ko konj na poslu...radis ko konj u astralu ko prijevoznik

U praksi, ne znaju gdje zele ili ne zele ici dalje iz razlicitih razloga ..obicno se motaju pored voljenih (i manje voljenih ) osoba, u stanu, kuci
Nisu nesto nasilni, vise zbunjeni ili potpuno odsutni...

Uh, demoni su demoni,...ni priblizno umrlima...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 22:27   #2543
Moram napisati svoje iskustvo koje sam imao noćas.
Prije 5 g. sam intenzivno svaku večer radio vježbe za AP sa ciljem da se projiciram. Međutim, trud nije dao rezultate, pa sam nakon nekoliko mjeseci odustao. Najviše što sam mogao postići je ljuljanje, vibriranje i osjećaj odvajanja samo donjeg dijela tijela. Tad je u ovoj temi bio dosta aktivan Supersonic koji je davao jako dobre savjete i opisivao je svoje doživljaje. Ajmo reći, da su me njegovi postovi zainteresirali za AP. Ali sam zbog neuspjeha odustao, da bi nakon nekog vremena u jednoj noći imao čak dvije spontane AP koje sam bio svjestan tek nakon buđenja. Te spontanuše me nisu nešto dojmile, jer su bile smještene unutar stana, pa nisam opet išao na pokušaj svjesne AP.

Ovo je bio samo uvod u kojem sam htio naglasiti da sam se susreo sa AP. Ono što me zanima da li je slijedeće moje iskustvo koje ću dole opisati iz prethodne noći AP, lucidan san ili samo san.

Sanjam da sam negdje, vani ili u prostoru, potpuno nebitno. Oko mene ima dosta osoba koje ne vidim, ali ih osjećam pokraj sebe i koje stupaju u kontakt sa mnom. Sve te "osobe" su nekako dobro raspoložene i osjećam jednu pozitivu od njih. Odjednom mi svi u jedan "glas" kažu da su oni astralno projicirani za razliku od mene koji sam samo u snu. Predlažu mi da se i ja astralno projiciram, pa ću vidjeti stvari koje i oni vide. Na to im ja odgovorim da neću uspjeti, jer još se nisam uspio svjesno projicirati. Jedan "glas" ili "osoba" mi predlaže da se opustim i da kad ugledam njegovu ruku iznad svoje glave, da ju primim i da ću tako izaći iz svojeg tijela.
Poslušao sam i odmah nakon pristanka se sjećam da sam bio u vodoravnom položaju u kojem sam i ugledao njegovu ruku. Vidio sam šaku i ruka je bila dosta jaka, srebrnasta. Sa svojim rukama sam je primio i nakon toga me je počeo izvlačiti. Osjećao sam odvajanje. Prvo ruke, glava, pa ostatak tijela. Osjećaj je bio neopisiv. Kad sam izašao, osjećaj je bio "lepršav", tj. lagan, kao da sam lakši od 1 g. Oko mene opet iste "osobe" kao iz sna, ali ovaj put vidim i njihove obrise, bjelkaste. Tad si mi rekli da sad mogu što god želim i da sam isto kao i oni. Predložili su mi da odem na neki asteroid. Čim sam na njega pomislio, automatski sam se projicirao na njemu u svemiru. Sjećam se da je bio jako brz, a ja sam na njemu bio kao neka loptica. Osjetio sam neku nelagodu od te brzine, da bi se isti tren vratio u svoje tijelo i automatski se probudio.

I sad se ja cijeli dan pitam da li je to bio samo san ili AP
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 09:18   #2544
Kad se astralno projektujes onda si 100% siguran. Nemoguce je pomesati AP sa lucidnim snom.
Verovatno je bio samo san, ali si se odmah probudio, te ti on deluje jako realno, jer se secas svih detalja.
BISS9831 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 10:03   #2545
Ja bas i nebih rekao da je bio samo san,posto spominje druge ljude i visu pozitivnu vibraciju njih zeljne njemu pomoc itd
to je nest drugo u pitanju,a ne obican san
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 16:08   #2546
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne zivis pokraj groblja...radis ko konj na poslu...radis ko konj u astralu ko prijevoznik

U praksi, ne znaju gdje zele ili ne zele ici dalje iz razlicitih razloga ..obicno se motaju pored voljenih (i manje voljenih ) osoba, u stanu, kuci
Nisu nesto nasilni, vise zbunjeni ili potpuno odsutni...

Uh, demoni su demoni,...ni priblizno umrlima...
hahaha fala bogu pa sam okruzena sa grobljima ali nema tu neke frke bitno da su oko mene partizansko/ustaske masovne grobnice po mom iskustvu umrli koji nejdu dalje cesto su nesvjesni svog stanja jednostavno zapeli npr. ko da su nesto htjeli napravit ali se jednostavno nemogu sjetit sto,a i tu je aspekt drugacijeg protjecanja vremena ono sto je njima sekunda nama je mjesec dana.ma kazem da za nasilnog duha znaju rec da je demon jer mnogi npr ne vjeruju da duh moze akumulirat toliku energiju.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 16:21   #2547
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
hahaha fala bogu pa sam okruzena sa grobljima ali nema tu neke frke bitno da su oko mene partizansko/ustaske masovne grobnice

po mom iskustvu umrli koji nejdu dalje cesto su nesvjesni svog stanja jednostavno zapeli npr. ko da su nesto htjeli napravit ali se jednostavno nemogu sjetit sto,a i tu je aspekt drugacijeg protjecanja vremena ono sto je njima sekunda nama je mjesec dana.

ma kazem da za nasilnog duha znaju rec da je demon jer mnogi npr ne vjeruju da duh moze akumulirat toliku energiju.
eto ti sanse da ih sve lijepo izmiris...te posrnule ovce koje su slusale budale i pucale na svoje bliznje...

Nakon cca 6 mjeseci - 12 mjeseci, oni obicni ljudi se sjete krenuti dalje ...

KUzim...
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 16:28   #2548
je je ajd idem ja lijpo po astralu trazit duhice i natovarit si jos jednu brigu na leda :P hahah ma nek se sami javljaju, tajnica ce i stavit na listu cekanja
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 16:46   #2549
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
je je ajd idem ja lijpo po astralu trazit duhice i natovarit si jos jednu brigu na leda :P hahah ma nek se sami javljaju, tajnica ce i stavit na listu cekanja
Kako onda mozes savjetovati druge da cino isto?
Pa ima onih koji ce te poslusati zaboga
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 17:27   #2550
drugi imaju vise slobodnog vremena:P
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 22:40   #2551
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
moze biti i zvuk tijela (ili nekog bica koje je do tebe, ali ga ne vidis). JA jedanput iz zezancije u astralu isla govoriti gayatri mantru...sve se zapulsiralo oko mene...tako da sada u realnosti s postovanjem izgovoram tu molitve

Ja nemam problema s ''vidjeti'' jedino sto je sve toliko jasno i zivo da mi je ponekad previse...takoder, mislim da zvuk nema veze sa prolaskom kroz predmete..ja sam prolazila kroz aute, vrata, zidove... i nista...
jel zna netko od vas neku tehniku kako se radi astralna projekcija bio bi mu zahvalan
hvala
dado90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 11:31   #2552
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
drugi imaju vise slobodnog vremena:P
To nije odgovor na moje zadnje pitanje vec na recenicu prije

Quote:
dado90 kaže: Pogledaj post
jel zna netko od vas neku tehniku kako se radi astralna projekcija bio bi mu zahvalan
hvala
Imas hrpu knjiga i filmica na you tubu (npr. Robert Monroe kao marketinski pionir)
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 12:16   #2553
Meni se dogodilo nešto, ali nisam sigurna da li je to AP. I dogodilo se sasvim spontano.
Naime, bila sam pred samo buđenje, negdje pred zoru.
Odjednom sam osjetila kako se "dižem". Ali neki golicajući osjećaj u prsima, kao da nekakav balon pokušava da izađe van ispod moje kože.
Zatim, kad sam se konačno "digla" prema gore, taj golicajući osjećaj sam osjetila jedino na području prsa, kao neku nit koja je povezana sa mnom.
Iako je u sobi bio mrak, ja sam savršeno znala kako izgledam, u kom položaju ležim, i da su mi oči sklopljene. Što se poslije i pokazalo točno, ali u tom "dizanju" ja sam gledala prema stropu, a ne prema sebi.
Obuzeo me veliki strah, tjeskoba, nisam se u životu tako bojala. I onda sam odlučila da želim pobjeći, ona nit me jednostavno povukla natrag, i otvorila sam oči.

Da to nije bilo samo neki budalasti san?

BTW. pokušala sam opet jednom prilikom, ali golicajući osjećaj sam osjetila samo u koljenima, nisam mogla biti toliko koncentrirana, pa mi nije uspjelo.
__________________
netrijeznost rula.
Dreama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 22:28   #2554
Moj prijatelj je imao isto nesto ali ne zna jel to AP pa ako neko zna nek odgovori....on kaze da je prije 10g imao saobracajnu nesrecu,njih cetvero su skrenuli s puta uslijed brze voznje i survali se na neku livadu.U tom trenutku kad su se survali svi su bili svjesni,ali je on najgore prosao, to jest nije nista slomio povrijedio je ruku i svi su u autu bili na njemu, a onda je on izgubio svijest i odjednom je izasao iz svog tijela i posmatrao odozgo sta se zbiva. Sve je trajalo par sekundi, vidio je dugare kako su svi izlazili iz auta sem njega, a onda se odozgo vratio ili nesto se vratilo u njega i onda je i on izasao iz auta...kaze svo vrijeme je bio svjestan iako je "izgubio svijest",malo je teze objasnit ali eto ako neko moze razumjeti razumjece
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 23:10   #2555
Quote:
Da to nije bilo samo neki budalasti san?
Doživjela si Astralnu projekciju.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 18:44   #2556
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Kako onda mozes savjetovati druge da cino isto?
Pa ima onih koji ce te poslusati zaboga
možda, ali i dalje ne znaju kako

Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
drugi imaju vise slobodnog vremena:P
ili jednostavno žele riješiti neke stvari pa se nadaju da to mogu tim putem jer nikako drukčije ne ide
čokolada22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 10:49   #2557
jednom kad udes u astralis znat ces da si tamo ,a tamo nema neznam kako nego pokazite mi kako i znat ces. jedini triik je koliko si psihicki spreman na to.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 18:12   #2558
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Moj prijatelj je imao isto nesto ali ne zna jel to AP pa ako neko zna nek odgovori....on kaze da je prije 10g imao saobracajnu nesrecu,njih cetvero su skrenuli s puta uslijed brze voznje i survali se na neku livadu.U tom trenutku kad su se survali svi su bili svjesni,ali je on najgore prosao, to jest nije nista slomio povrijedio je ruku i svi su u autu bili na njemu, a onda je on izgubio svijest i odjednom je izasao iz svog tijela i posmatrao odozgo sta se zbiva. Sve je trajalo par sekundi, vidio je dugare kako su svi izlazili iz auta sem njega, a onda se odozgo vratio ili nesto se vratilo u njega i onda je i on izasao iz auta...kaze svo vrijeme je bio svjestan iako je "izgubio svijest",malo je teze objasnit ali eto ako neko moze razumjeti razumjece
..on je taj trenutak umro..po mom mišljenju..
__________________
http://www.stonestory.hol.es
wing is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 22:07   #2559
jeste mozda primjetili da je u zadnjih par dana prelazak u astralis posebno lagan? naime u zadnjih par dana osjeca se veliki porast energije ajmo to tako nazvat i meni je prelazak vrlo lagan i brz gotovo instant, ima netko takvo iskustvo?
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 23:18   #2560
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
jeste mozda primjetili da je u zadnjih par dana prelazak u astralis posebno lagan? naime u zadnjih par dana osjeca se veliki porast energije ajmo to tako nazvat i meni je prelazak vrlo lagan i brz gotovo instant, ima netko takvo iskustvo?
Da. Jer trenutačno na astralu traju pripreme za rat i svim ljudima i ostalim bićima koja se nalaze i ne nalaze na astralu "poklanja" energija da bi to preživjeli na fizičkoj razini.. 2012 neće biti smak svijete već opće sra*je na ovom svijetu ali i na astralu pa se obje strane moraju pripremiti(pritom mislim na "svjetlu i dobru" a ne na astral i Zemlju).
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.