Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 20:20   #3161
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Zvao najtraženiji hotel na temi. Skurilo mi skype kredit.
Uglavnom tek negdje u svibnju je moguće rezervirati za srpanj što mi onak malo rizično jer se mogu napraviti grbavi ili uvaliti višu cijenu.
Telefonske rezervacije uzimaju, ali ne internet.
S tim da sam 3. puta objašnjavao što trebam, a recepcioner mi je objašnjavao na kojoj je metro stanici hotel.

Ne želiš nam reći jesu li rekli treba li pri rezervaciji dati broj kreditne kartice ili u općem uzbuđenju to nisi ni pitao?
nvnk is offline  
Old 15.02.2011., 20:23   #3162
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Probaj pogledati na stranici www.ebab.de. To ti je jedna gay stranica za iznajmljivanje stanova ili soba u stanovima.
Ja sam preko te stranice rezervirao stan u 19 arrondissementu, cijena je bila 35 eur na noć, skoro jeftinije nego u hotelu. Ok, četvrt je bila malo obojena u smislu stanovnika, ali meni je bilo ok, preživio tamo 10-tak dana, ja i žohari.
Ne treba ostavljati nikakve depozite, direkt se dogovaraš s vlasnikom preko maila, čekao me u stanu.
Nije baš jasno ... Jel' ovo preporuka za našeg prijatelja Woba?
nvnk is offline  
Old 15.02.2011., 20:25   #3163
pa ja se bojim tamo ići zbog njegovih prijatelja.
Nego NVNK ajd ti odi u taj hotel pa nam rezerviraj smještaj.
Ne ovaj gej nego Palace.
Rekao je da ne može putem interneta već samo telefonski i nije tražio broj kartice, a ja naravno tako nešto ne nudim.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 15.02.2011., 20:27   #3164
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
pa ja se bojim tamo ići zbog njegovih prijatelja.
Nego NVNK ajd ti odi u taj hotel pa nam rezerviraj smještaj.
Ne ovaj gej nego Palace.
Rekao je da ne može putem interneta već samo telefonski i nije tražio broj kartice, a ja naravno tako nešto ne nudim.
Ljudi moji ja vam idem u petak 18.2. u taj hotel sve vam ispitam i javim,samo mi recite sta vas točno zanima.
adelaide is offline  
Old 15.02.2011., 20:31   #3165
7 noći za 2 dvoje u sobi s kupaonom i kupatilom početkom srpnja.

Pitaj jel treba unaprijed što ubosti ili se ide na povjerenje, daju li se kartice pa onda časte ljubavnice šampanjcem?
Fotkaj sobe, napiši esej od 500 riječi koji sadrži epitete s minimalno 6 slova u višestrukosloženim rečenicama, provjeri žvučnu izolaciju, čistoću wc sjedalice s UV lampom, protupožarni sustav na djelu i mislim da bi to bilo sve.

Šala, šala...
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 15.02.2011., 20:36   #3166
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
7 noći za 2 dvoje u sobi s kupaonom i kupatilom početkom srpnja.

Pitaj jel treba unaprijed što ubosti ili se ide na povjerenje, daju li se kartice pa onda časte ljubavnice šampanjcem?
Fotkaj sobe, napiši esej od 500 riječi koji sadrži epitete s minimalno 6 slova u višestrukosloženim rečenicama, provjeri žvučnu izolaciju, čistoću wc sjedalice s UV lampom, protupožarni sustav na djelu i mislim da bi to bilo sve.

Šala, šala...
svakako ću sve to provijeriti i dostaviti opširno izvješće
adelaide is offline  
Old 15.02.2011., 20:52   #3167
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Šala, šala...
Ma koja crna šala, odlično si to elaborirao.
nvnk is offline  
Old 15.02.2011., 20:54   #3168
Quote:
adelaide kaže: Pogledaj post
Ljudi moji ja vam idem u petak 18.2. ...
Ček', čel' ... A ti nisi trebala ništa unaprijed platit ni dati broj kartice?
nvnk is offline  
Old 15.02.2011., 21:02   #3169
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Ček', čel' ... A ti nisi trebala ništa unaprijed platit ni dati broj kartice?
Prijateljica mi je otišla u hotel i ostavila deposit ček na 70 eura, ne brinite ja cu se raspitati koje su opcije rezervacija i javiti vam, čak sam dobila ime recepcionara koji se sam ponudio da nam bude na raspolaganju oko svega pošto se njih dvoje znaju.
adelaide is offline  
Old 15.02.2011., 21:23   #3170
Quote:
Oui kaže: Pogledaj post
kartu koju kupim za RER B od CDG mogu iskoristiti i za vožnju metrom ili ne?
Da, vrijede sva prijevozna sredstva - bitno ti je da ne izađeš iz zone predviđene za vožnju tom kartom.
Navodno ima kontrola ali nije stvar u tome - nećeš moći ući na stanicu sa kartom koja ne pokriva zonu u kojoj jesi.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 16.02.2011., 00:08   #3171
hm..malo čudno iskreno jer bi trebala do Chateleta rerom pa u metro do Maraichersa,zato sam mislila da će rer karta od CDG-a vrijediti i za metro .
Oui is offline  
Old 16.02.2011., 00:22   #3172
Quote:
Oui kaže: Pogledaj post
hm..malo čudno iskreno jer bi trebala do Chateleta rerom pa u metro do Maraichersa,zato sam mislila da će rer karta od CDG-a vrijediti i za metro .

Ne znam na koga se replayaš ali naravno da vrijedi i to sat i pol otkad uđeš unutar platforme za odlazak do perona. To je dovoljno za stići kamogod trebaš i/ili želiš/moraš.
Iako, jednom kad uđeš u sustav metro stanica, vidjet ćeš - možeš tamo proboraviti i cijeli dan. To znaju iskorištavati klošari i raznorazni metro svirači-prosjaci.
Poanta je ne izaći iz sustava - onda se ne možeš vratiti.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 16.02.2011., 00:43   #3173
Aham,pa tako sam i mislila..eto možda sam na krivi način pitanje postavila,pa ste me možda drugačije razumjeli Onda se tih 8 i pol eurića isplati
Oui is offline  
Old 16.02.2011., 11:03   #3174
Hej, evo ja sam jučer rezervirala ovaj hotel http://www.laterooms.com/en/hotel-re...rds-paris.aspx

On je blizu ovog Palace o kojem pričate. Zanima me da li netko zna nešto o toj četvrti (to je 2.arr) i o hotelu. Čitala sam komentare i ljudi su uglavnom zadovoljni.
Prije sam rezervirala neki Bruxelles et du Gare du Nord (tak nešto) hotel i sad ću ga otkazati, jer sam čitala da je taj 10.arr među lošijima, pa sam brže bolje bukirala neki ipak malo bliže centru i na donekle boljoj lokaciji (bar mislim).

Hvala unaprijed.
Ariela___ is offline  
Old 16.02.2011., 11:32   #3175
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
Hej, evo ja sam jučer rezervirala ovaj hotel http://www.laterooms.com/en/hotel-re...rds-paris.aspx

On je blizu ovog Palace o kojem pričate. Zanima me da li netko zna nešto o toj četvrti (to je 2.arr) i o hotelu. Čitala sam komentare i ljudi su uglavnom zadovoljni.
Prije sam rezervirala neki Bruxelles et du Gare du Nord (tak nešto) hotel i sad ću ga otkazati, jer sam čitala da je taj 10.arr među lošijima, pa sam brže bolje bukirala neki ipak malo bliže centru i na donekle boljoj lokaciji (bar mislim).

Hvala unaprijed.
Lokacija je u stvari bitno bolja nego Palaceova, osobito ako je kome "ciljno područje" za istraživanje i izlaske Marais, Louvre, Opera, Centar Pompidou itd.

No, barem prema fotkama, hotel istovremeno djeluje poprilično istrošeno i jadno, a ni taj doručak koji ga razlikuje od većine ostalih pariških hotela ne djeluje (na fotkama) ko Bog zna kaj. (Naročito mi doručak ne izgleda ko da bi vrijedio tih 12-tak ojara za koliko je noć "po grlu" skuplja od Palacea.)

Meni spomenuti centralni sadržaji ovoga puta nisu u fokusu, pa ću preskočit ovaj hotel. No, onima koje privlače ne samo Marais, nego i druge stvari u najstrožem centru, te ako im udobnost i nije neki prioritet (nije ni meni, da se razumijemo) -stvar je za umjerenu preporuku jer lokacija je, kao što rekoh - izvanredna.

Zadnje uređivanje nvnk : 16.02.2011. at 11:50.
nvnk is offline  
Old 16.02.2011., 11:44   #3176
Smile

Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Lokacija je u stvari bitno bolja nego Palaceova, osobito ako je kome "ciljno područje" za istraživanje i izlaske Marais + najstroži centar.

No, barem prema fotkama, hotel istovremeno djeluje poprilično istrošeno i jadno, a ni taj doručak koji ga razlikuje od većine ostalih pariških hotela ne djeluje (na fotkama) ko Bog zna kaj. (Naročito mi doručak ne izgleda ko da bi vrijedio tih 12-tak ojara za koliko je noć "po grlu" skuplja od Palacea.)

Meni Marais i okolica ovoga puta nisu u fokusu, pa ću preskočit ovaj hotel. No, onima koje privlače ne samo Marais, nego i druge stvari u najstrožem centru, te ako im udobnost i nije neki prioritet (nije ni meni, da se razumijemo) -stvar je za umjerenu preporuku jer lokacija je, kao što rekoh - izvanredna.
Da...Palace izgleda urednije i finije, ali ne znam kako rezervirati, poslala sam im mail, još niš ne odgovaraju, a i nisam nigdje naišla na reviews, pa čekam da adelaide (čini mi se) nešto napiše idući tjedan . uvijek mogu otkazati ovaj ako saznam što više za Palace. Na tripadvisore-u sam vidjela fotke od nekog tipa kaj ih je uploadao kroz reviews i doručak je onako..pola bageta, maslac, pekmez, čaj ili kava. što je meni ok, jer ujutro nemrem jesti jaja, salamu, hrenovke i sl.
U svakom slučaju čini mi se puno bolje nego na lokaciji Gare du Nord, a i bliže je centru. Jest da moram presjest na metro nešto kratko sa RER-a B, al dobro...nije to sad neki ne znam kako dug put.
Ariela___ is offline  
Old 16.02.2011., 11:53   #3177
Quote:
Ariela___ kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju čini mi se puno bolje nego na lokaciji Gare du Nord, ....
To bez daljnjeg, lokacija je, kao što rekoh, odlična, osobito za nekog tko je prvi puta u Parizu, za njega je cca polovica "must-see" stvari na dohvat kraćeg pješačenja.
nvnk is offline  
Old 16.02.2011., 11:58   #3178
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
To bez daljnjeg, lokacija je, kao što rekoh, odlična, osobito za nekog tko je prvi puta u Parizu, za njega je cca polovica "must-see" stvari na dohvat kraćeg pješačenja.

super, jer će meni ovo biti prvo putovanje u Pariz
Ariela___ is offline  
Old 16.02.2011., 12:15   #3179
pročitaj moj predzadnji post. Pisao sam o kontaktu s hotelom.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 16.02.2011., 12:33   #3180
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
pročitaj moj predzadnji post. Pisao sam o kontaktu s hotelom.
pih...ne vjerujem tim telefonskim rezervacijama. Čekam da se adelaide vrati sa svojim vijestima
Ariela___ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.