Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 08:57   #81
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Drage moje, zanima me kao sto vec sam naslov govori kako ste vi rijesile taj problem...da li ste ikoga, samo "najblize", ili nikoga zvale na svoje vjencanje...u kakvome okruzenju radite, da li ste "pocastili" na poslu nakon vjencanja...i, sve ostalo sta ide uz to...ili, naravno kako planirate to napraviti?!
Zvala sam dvije kolegice, ali jedna od njih mi je prijateljica još od srednje škole i čisto je igra slučaja da zadnjih godinu dana radimo u istoj firmi. Druga je kolegica koju sam upoznala u firmi i jednostavno smo se složile i već se godinama družimo van posla.
Tako da sam ustvari zvala prijateljice, ne kolegice

Osim njih, ne pada mi na pamet nikoga zvati. Ima nekoliko ljudi koje iznimno poštujem i sjajno se slažemo, ali privatni život je od toga odijeljen
__________________
26.4.2011. stigao mali zmaj
hopeless_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 15:28   #82
hej ljudi, evo ja u nedoumici po ovom pitanju..
naime, već sam odredila da pozivam troje ljudi s posla s kojima sam se zbližila u 3 evo godine što radim, ali prije 3 mjeseca sam promijenila odjel i zgradu firme, sa dosadašnjim odjelom nisam bila nešto osobito bliska, a ovdje nas svih osmero iz odjela sjedi u jednom uredu, ujutro pijemo kavu skupa i nekako mi je ovdje dosta toplija atmosfera...kad mi bude svadba bit će 8 mjeseci da sam s njima, šta mislite da li je to prekratko vrijeme da bi ih pozivala?
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 15:36   #83
Zvat ću glavnog voditelja (radim u firmi gdje nema strahopoštovanja unutar hijerarhije, i svi su na Ti , doslovno) i zvat ću voditeljicu odjela koja mi je ujedno i frendica.
To je to šta se firme tiće.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 15:36   #84
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
hej ljudi, evo ja u nedoumici po ovom pitanju..
naime, već sam odredila da pozivam troje ljudi s posla s kojima sam se zbližila u 3 evo godine što radim, ali prije 3 mjeseca sam promijenila odjel i zgradu firme, sa dosadašnjim odjelom nisam bila nešto osobito bliska, a ovdje nas svih osmero iz odjela sjedi u jednom uredu, ujutro pijemo kavu skupa i nekako mi je ovdje dosta toplija atmosfera...kad mi bude svadba bit će 8 mjeseci da sam s njima, šta mislite da li je to prekratko vrijeme da bi ih pozivala?
Pa vidjet ćeš cca 3 mj prije svadbe kad se dijele pozivnice kakva će atmosfera vladati u novom odjelu.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 15:47   #85
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Pa vidjet ćeš cca 3 mj prije svadbe kad se dijele pozivnice kakva će atmosfera vladati u novom odjelu.
pa dobra je atmosfera stalno,
ne mogu zamisliti šta bi trebalo biti da se nešto pogorša..
naravno, ima ljudi koji bi pašu više i koji mi pašu manje,
ali općenito je skroz ok situacija...
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 16:17   #86
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
pa dobra je atmosfera stalno,
ne mogu zamisliti šta bi trebalo biti da se nešto pogorša..
naravno, ima ljudi koji bi pašu više i koji mi pašu manje,
ali općenito je skroz ok situacija...
"ok situacija" meni nije dovoljna da nekoga pozovem na svadbu.
Zovem na svadbu ljude s kojima popijem kaqvu i van radnog mjesta i s kim mogu popričati i o osobnim stvarima
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 16:33   #87
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
"ok situacija" meni nije dovoljna da nekoga pozovem na svadbu.
Zovem na svadbu ljude s kojima popijem kaqvu i van radnog mjesta i s kim mogu popričati i o osobnim stvarima
onda bi prema tome rijetko itko zvao ikoga s posla...
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 16:39   #88
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
onda bi prema tome rijetko itko zvao ikoga s posla...
A šta će mi na svadbi netko s kim sam na "bok, šta ima, kako si".

Osobno neću zvati na svadbu ljude samo radi zvanja, ili samo zato jer se to mora ili očekuje.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 16:42   #89
Pošto ja ne radim ne moram nikog zvat doduse dok sam radila sam mislila zvat tu curku ali nakon nekih saznanja fala lepa.....moja mama isto nikog nece zvat sa svog posla onda ih mora zva sve...pocastit ce ih u uredu i to je dovoljno...
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 16:45   #90
Upravo se tako i kod nas radi (a i dragi će tako) pozvat samo ljude s kojima smo dobri a u firmu odnjet narezaka kolača i cuge i počastit ostatk firme
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 17:09   #91
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
A šta će mi na svadbi netko s kim sam na "bok, šta ima, kako si".

Osobno neću zvati na svadbu ljude samo radi zvanja, ili samo zato jer se to mora ili očekuje.
S ljudima kojima provodim barem 8 sati dnevno u istoj prostoriji definitivno nisam samo na bok, šta ima...sudjelovala sam u kupnji rođendanskih poklona za neke od tih kolega (nije da sad želim reći da to treba biti pojam neke bliskosti), pijemo svi zajedno kavu ujutro, idemo u restoran na doručak, jednostavno mi je ugodno s njima i da sam bar god više tu, definitivno bi ih sve zvala...ovako se dvoumim jedino zbog kratkoće vremena otkada sam s njima..
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:50   #92
Ja znam koga ću zvati s posla - cure s kojima se družim i izlazim, ali me zanima moram li zvati i njihove dečke/muževe koje sam vidjela jednom i koji se ni na koji način ne uklapaju u tu ekipu jer mi te cure nisu bliske prijateljice nego ekipa s posla?
Pahuljica82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:18   #93
Quote:
Pahuljica82 kaže: Pogledaj post
Ja znam koga ću zvati s posla - cure s kojima se družim i izlazim, ali me zanima moram li zvati i njihove dečke/muževe koje sam vidjela jednom i koji se ni na koji način ne uklapaju u tu ekipu jer mi te cure nisu bliske prijateljice nego ekipa s posla?
ja ne bi zvala njihove partnere, ali pretpostavljam da će ti većina ovdje reći kako to nema smisla..
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:49   #94
Ako nisu dugo u vezi, onda ih ne bih niti ja zvala... Al ako su već duže vrijeme u vezi, a pogotovo ako su u braku, mislim da bi bilo u redu da ih pozoveš.
__________________
... 17. 09. 2011. ...
evil_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 07:46   #95
Quote:
evil_angel kaže: Pogledaj post
Ako nisu dugo u vezi, onda ih ne bih niti ja zvala... Al ako su već duže vrijeme u vezi, a pogotovo ako su u braku, mislim da bi bilo u redu da ih pozoveš.
eto, najbolje da ih pitaš koliko im traju veze...
primjerice: - ti sa svojim 7 mjeseci? ok, ova pozivnica vrijedi i za njega...
- ti sa svojim 5 mjeseci? a sorry, ništa onda...

july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 11:07   #96
moj kum ima politiku u firmi da na svadbe idu samo ljudi s posla, bez pratnje.....jer to bi bio prevelik onda broj..
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 11:36   #97
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
eto, najbolje da ih pitaš koliko im traju veze...
primjerice: - ti sa svojim 7 mjeseci? ok, ova pozivnica vrijedi i za njega...
- ti sa svojim 5 mjeseci? a sorry, ništa onda...

Znaš da nisam tak mislila, sad se sprdaš sa mnom zna se vrlo dobro na šta se misli kad se kaže duža i ozbiljnija veza.

Osim toga, ja rađe neću zvati nikog s posla, i počastiti onda sve skupa na poslu nego zvati nekog bez bolje polovice.

Recimo, kod mene je situacija sljedeća - dragi i ja smo radili u istoj firmi i on si je dobar s mojim bivšim šefom i još jednim dečkom koji je u braku. E sad, ženu od šefa sam vidla najviše 3 puta u životu, a ženu od tog drugog dečka jedan jedini put (dragi ih isto nije pretjerano često viđao). Sad najbolje da ćemo zvati njih dvojicu same samo zato kaj nismo jako često vidjeli njihove žene il se družili s njima.
__________________
... 17. 09. 2011. ...
evil_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 11:48   #98
A šta su izumrle one pozivnice.......Pero Perić i pratnja?! Pa onda Pero Perić potvrdi dali ili ne dolazi sam!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 15:42   #99
Quote:
evil_angel kaže: Pogledaj post
Znaš da nisam tak mislila, sad se sprdaš sa mnom zna se vrlo dobro na šta se misli kad se kaže duža i ozbiljnija veza.

Osim toga, ja rađe neću zvati nikog s posla, i počastiti onda sve skupa na poslu nego zvati nekog bez bolje polovice.

Recimo, kod mene je situacija sljedeća - dragi i ja smo radili u istoj firmi i on si je dobar s mojim bivšim šefom i još jednim dečkom koji je u braku. E sad, ženu od šefa sam vidla najviše 3 puta u životu, a ženu od tog drugog dečka jedan jedini put (dragi ih isto nije pretjerano često viđao). Sad najbolje da ćemo zvati njih dvojicu same samo zato kaj nismo jako često vidjeli njihove žene il se družili s njima.

po meni i dalje neshvatljivo, ali eto...
ispade ne može se ni prdnuti bez 'bolje/gore polovice'...
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 16:00   #100
ja sam ljude na poslu zvala i pisala im odmah +1. zasto? zato sto sam jednostavno tako htjela.. to ne znaci da nitko od nas ne moze prdnuti bez bolje polovice jer nakon sto godina koliko sam s deckom imam svoj dio zivota i svoje male radosti u koje se on ne petlja, a vrijedi i za njega. no, ako sam mogla zvati rodbinu pa kad su mi javili da neka sestricna ima dugogodišnjeg dečka bez pitanja pisala dodatno mjesto za njega, logicno je da imam iste kriterije za sve pa tako ljude s posla zovem zajedno s njihovim partnerima. odluku da li ce doci coporativno kao ekipa ili ipak svatko sa svojim partnerima, ostavljam na njima... bas bi bilo super dati pozivnicu nekome i reci, gle ovo je samo pozivnica za tebe, znas, ne odnosi se na tvog muža/ ženu...
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.