Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2023., 09:18   #1
Subvencionirani sport u školama

Konkretno me zanima za Zg, postoje li kakve inicijative za ovo?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 09:48   #2
U nekim školama u Zagrebu je toga bilo prije covida mislim. Subotom prije podne.
Većina škola dvorane daje u najam radi dodatne zarade, pa teško da ovakva hvalevrijedna inicijativa može zaživjeti.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 11:05   #3
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
U nekim školama u Zagrebu je toga bilo prije covida mislim. Subotom prije podne.
Većina škola dvorane daje u najam radi dodatne zarade, pa teško da ovakva hvalevrijedna inicijativa može zaživjeti.
iako nekim školama dvorane nisu još obnvoljene
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 11:22   #4
Ne znam je li je tako u svim skolama ali kod nas grad daje odredjenim klubovima mogucnost da zakupe dvoranu.

Klubovi daju skoli neku sitnu lovu koju je odredio grad ali zato ucenici te skole imaju jednom ili dvaput tjedno besplatni trening.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 11:33   #5
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Konkretno me zanima za Zg, postoje li kakve inicijative za ovo?
Vec desetak godina (ak ne i vise) u Zagrebu postoji projekt "Vikendom u sportske dvorane". Financira ga Gradski ured za obrazovanje, skole zaposljavaju 1 prof. tzk dodatno.
Skole u skladu s prostornim mogucnostima i interesima djece (i zaposlenog kineziologa) nude razne sportove. I nisu samo vikendom, bude i prek tjedna, ovisno o raspolozivosti dvorane.

Ne znam jel u okvirima epidemioloskih mjera projekt bio ukinut (i sto se tada desavalo s nastavnicima), buduci da to nije bas nes sto moze online, a bila je i jasna uputa da se djeca iz razreda ne mjesaju. al ove godine je, vjerujem normalno nastavljeno tam di je zapoceto.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 11:44   #6
Kod nas se taj program odvija preko tjedna mislim, moj sin uvijek ostane na tom jer igraju nogomet u dvorani. Nije mu dovoljno 3x tjedno trening nogometa u klubu i još 3x tjedno trening drugog sporta
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 12:30   #7
Kod nas nije ni bilo. Dvorana se preko tjedna navečer iznajmljuje jednom sportskom klubu, a preko vikenda građanstvu za mali nogomet, košarku.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2023., 13:08   #8
Pa iznajmljuje se i naša dvorana ali se poneki sat ipak čuva za ovo. Vode prof tjelesnog.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2023., 07:49   #9
i kod nas je to, vikendom. nogomet kosarka odbojka.
iznajmljena dvorana nije prepreka jer tesko da je iznajmljena bas 12+ sati dnevno
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2023., 10:11   #10
Pa ako je škola u dvije smijene, zadnji sat završava u 19.05. Od 19.30 kreću treninzi. Dakle preko tjedna ništa.
Za subotu i nedjelju ne znam, možda škola nije ni aplicirala za projekt.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2023., 22:01   #11
vikednima je naravno, malo koja skola.moze prekontjedna to isfurat
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.