Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2009., 20:37   #2581
Quote:
brigita1003 kaže: Pogledaj post
to više ne može biti ista veza, jer me je strah u njegovoj blizini...
zato razmisli kako se ta cura osijeća, i može li ona uistinu ikad više steći povjerenje i sigurnost uz tebe, jer jedna pljuska je vjerojatno izbrisala sve ljepe trenutke koje ste skupa prošli. barem je tako kod mene....
da, to je pitanje .. može li .. ja sam tak koji ju zeli pa vjerujem da moze, a ona nazalost ta koja je povrijedjena na taj ruzan nacin .. i neznam dal moze , ali znam da ako postoji nacin da moze, da bih ga ja jako volio znati i napraviti to sto trebam..

zao mi je kaj ti se to desilo ..stvarno.. i žao mi kaj sam ja u svojoj priči tvoj dečko.. odvratno je bit ja.
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 13:17   #2582
kažem ti..mislim da s tom curom više nikad...samo gubiš vrijeme
ljepo je čuti da ti je žao, i da se kaješ, moj misli da sam to zaslužila...
ali kreni dalje s nekom drugom, i nemoj ponavljati greške
brigita1003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 20:29   #2583
opet isto
ajme kako sam glupa, ljuta na sebe, a čak nismo ni u vezi... kao, frendovi smo, pa ce se ohladit, mogu ga izbjegavat...
i sad smo trebali ic s ekipom na tekmu, ja sam njih 3 trebala pokupit, posto ja ne pijem da njih vozim... ugl, dosla sam po njega i umijesto njih troje, bio je on sam, usao je u auto vidno pijan (mislim cak i drogiran) i kad sam mu rekla da ga ne vozim nigdje takvog poceo se derat da koji q, da je on zbog mene pijan... i jos nije htjeo izac iz auta, tek kad sam mu izbacila cigarete i naocale i sve kaj sam dohvatila njegovo kroz prozor krenuo je van al mi je onak usputno dobacio da pazim kaj radim i da se oprostim od tatice jer mi ni on nece veceras pomoc!!!

i da @pelin: znam da se ti kaješ i sve ostalo al cura ak kaze da je bolja od tebe, ne laže!!! da neznam kaj napravi od kud tebi pravo da je udariš?!?!?!
pun mi je q frajera ko sto si ti!

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.05.2009. at 17:38.
2sexy4mynick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 09:43   #2584
.. krivo si shvatila sto sam mislio pod time bolja od mene,bolja od mene u nekim stvarima tipa - ja imam milion kuna,ti nemas,ja sam bolja- iliti omalovazavanje mene kao osobe.. u tim dijelovima.. ..

..ajd lijepo je vidjet da se ti i bivsi zabavljate i idete na tekme nadroksani i pijani , keep it up.. ..probaj i ti experimentirat s drogama, mozda mu u tom stanju pokazes i malo ljubavi umjesto da od njega napravis alkoholichara.

..ja sam sinoc bio sa svojom,do danas ujutro .. bilo je predivno,vodili smo ljubav .. bili si full ok,normalno pricali i tako .. neidemo na tekme bas,al volimo nogomet .. ona ti je big portugal repka fan, i ne smeta ju kad sam pijan i nadroksan ..

Quote:
2sexy4mynick kaže: Pogledaj post
pun mi je q frajera ko sto si ti!

ocito te privlace takvi '' kao sto sam ja'' ako si samo sa njima ..
__________________
sistem : žaba guta rodu.

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.05.2009. at 17:38.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 14:02   #2585
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
.. krivo si shvatila sto sam mislio pod time bolja od mene,bolja od mene u nekim stvarima tipa - ja imam milion kuna,ti nemas,ja sam bolja- iliti omalovazavanje mene kao osobe.. u tim dijelovima.. ..
Zakaj trošiš svoje vrijeme s osobama koje te omalovažaju, i još im pritom daješ svoje srce?

Ak ti dobro puši, ne znaš da ti može lomit srce
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 14:47   #2586
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
Zakaj trošiš svoje vrijeme s osobama koje te omalovažaju, i još im pritom daješ svoje srce?
higher level mazohist. crni pojas. ..

ljubav je bolest, ako si bio bolestan od ljubavi onda znas sto je, ako nisi.. idi se zarazi pa si postavljaj pitanja , i trazi odgovore..

pusenje , dakle dosli smo i do toga .. ti bi detalje za opalit drkicu , znao sam da i u tebi čuči nekakav problem..
__________________
sistem : žaba guta rodu.

Zadnje uređivanje pbeatz : 18.05.2009. at 14:55.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:24   #2587
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
ljubav je bolest, ako si bio bolestan od ljubavi onda znas sto je, ako nisi.. idi se zarazi pa si postavljaj pitanja , i trazi odgovore..
biti bolestan od ljubavi je oksimoron
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:35   #2588
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
biti bolestan od ljubavi je oksimoron
ajde ajde mozes ti i bolje dozivjet ovu riječ '' bolest'' , čemu toliko doslovno.. bolna iskustva? hhh.. ljubav je sama po sebi oksimoron.. tjera te na neke nelogičnosti,po tome je posebna , i neshvatljiva , i netreba biti shvacena.. osim,ako trazis u knjizi kako voljeti.
__________________
sistem : žaba guta rodu.

Zadnje uređivanje pbeatz : 18.05.2009. at 15:37. Reason: ....
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:46   #2589
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
ajde ajde mozes ti i bolje dozivjet ovu riječ '' bolest'' , čemu toliko doslovno.. bolna iskustva? hhh.. ljubav je sama po sebi oksimoron.. tjera te na neke nelogičnosti,po tome je posebna , i neshvatljiva , i netreba biti shvacena.. osim,ako trazis u knjizi kako voljeti.
bolje to nego u sapunicama
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:50   #2590
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
bolje to nego u sapunicama
bitno da ih ti vjerno pratis..
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 14:45   #2591
pelin

reci ti meni jsi i neku od te 3 prije isto udario ili si i prema njima bio savršen?
MALA_LJUPKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:15   #2592
sinoc se pokusao ubit! sprijecio ga je susjed!!
i danas me zvao i opet govori da ce zavrsit to kaj je sinoc poceo...
ja ne mogu zivjet s njim na savjesti!! ne mogu!!! i kaj sad???
ne mogu ni bit s njim!!!
2sexy4mynick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:17   #2593
udario sam sve 4.. da ih je bilo 10 i njih bi.

al danas dobih otkaz na jobu pa se nemogu vise druzit ovdje, iam pametnijeg posla od ljubavnih problema.. npr naci job novi.


mozda mi ga visa sila dala da zaokupim misli .

ajd bok.
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:18   #2594
Quote:
2sexy4mynick kaže: Pogledaj post
sinoc se pokusao ubit! sprijecio ga je susjed!!
i danas me zvao i opet govori da ce zavrsit to kaj je sinoc poceo...
ja ne mogu zivjet s njim na savjesti!! ne mogu!!! i kaj sad???
ne mogu ni bit s njim!!!

preduhitri ga..
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:24   #2595
Quote:
pelinbeatz :) kaže: Pogledaj post
preduhitri ga..
tebe nisam niš pitala! molim te izbjegavaj moje postove!!
2sexy4mynick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 15:29   #2596
Quote:
2sexy4mynick kaže: Pogledaj post
tebe nisam niš pitala! molim te izbjegavaj moje postove!!
ako tvoj ovaj ostvari svoj naum,tvojih postova vise nece bit ..

poz.
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 16:39   #2597
ja i vjerujem da si i prije udarao, od takvih ko ti se nebi ništa čudila.
al eto bar ima pravde..nek si izgubio poso.
MALA_LJUPKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 16:48   #2598
da pogodim,ako mu se vratis nece se ubit

a boze boze
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 20:11   #2599
ja se ispričavam kaj sam došla na ovu temu pričat o svojoj posesivno/nasilnoj vezi!! ocito sam pogriješila temu jer tu se ovaj pelin hvali kak je on svoju curu tuko pa je sad jebe i kak je sve do sad tukao, i svi se dive, a annie kad se zalila na posesivnog decka je popljuvana da samo privlači pažnju!! ja se ispričavam kaj neznam kog trebam nazvat da spriječim smrt jedne osobe i kaj tražim savjet!! oh, oprostite, dobila sam ga : da ubijem sebe! divno, divno...
2sexy4mynick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 20:46   #2600
Quote:
2sexy4mynick kaže: Pogledaj post
ja se ispričavam kaj sam došla na ovu temu pričat o svojoj posesivno/nasilnoj vezi!! ocito sam pogriješila temu jer tu se ovaj pelin hvali kak je on svoju curu tuko pa je sad jebe i kak je sve do sad tukao, i svi se dive, a annie kad se zalila na posesivnog decka je popljuvana da samo privlači pažnju!! ja se ispričavam kaj neznam kog trebam nazvat da spriječim smrt jedne osobe i kaj tražim savjet!! oh, oprostite, dobila sam ga : da ubijem sebe! divno, divno...

malo si se previse uzivila u pelina i njegove probleme .. i jako si ga krivo shvatila, pokusaj razlucit neke stvari pa ces vidjet sto je pelin zapravo pisao , ja se ne hvalim nicim .. bas suprotno, jako tesko se nosim sa time jer sam naudio toj curi i zadao joj probleme , psihicke poteskoce ,strah i sve ono cemu nikad prije mene nije bila izlozena... ali također smatram da nisam to sve ovdje trebao pisati jer sam za odgovore dobio iskljucivo ono i cega sam sam svjestan .. u nedostatku ideja okrenuo sam se ovom threadu kako bi mozda neka glava rekla nesto sto vec neznam .. sto znači da sam ustvari i sam znao odgovor na svoje probleme samo ih nisam zelio prihvatiti jer bi to znacilo da ja moram nesto napraviti , a u skladu sa time sto to ne prihvacam ide i cinjenica da moj volim te - nije volim te .. jer ako ju volim kako tvrdim,onda moram napraviti ono sto je najbolje za nju.. ma koliko to bilo bolno za mene , eto to cu ja ..


ispricavam se za svoje sarkasticne komentare , naravno da nije rijesenje ubiti se , ali isto tako ako se taj decko ozbiljno namjerava ubiti onda ga u tome nece sprijeciti nista , blefira i plasi te .. jer se nezna nositi sa nekim stvarima, kao i svatko od nas .. nejgovi osjecaji, njega uvjeravaju da te voli , iako to nema veze sa ljubavi, i svaki tvoj potez koji nije usmjeren ka tome da budes sa njim je njemu prijetnja i potez protiv njega , isto tako najmanja sitnica koju mu das bit ce mu kao milion dolara, i nova nada i nova prilika za optuzit te da si mu dala nadu pa ovo ono.. roditelji, policija , prijatelji.. oni ti mogu pomoci, ovdje nemoze nitko.. osim savjetom.. ako mislis da je taj decko vrijedan truda i da se moze oblikovati i mjenjati.. onda pricaj s njim, reci mu sto zelis i sto ti treba .. mozda bi pomoglo kada bi mogao napraviti neke stvari za tebe , mozda se nebi osjecao bespomocno,odbijeno ,nedobro,bezvrijedno i kao nesto lose ..

eto,iz kuta psihopata.


piccard out.
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger