Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2009., 15:14   #81
Šarene rase, mega heroji, klišeiji i globalni događaji koji se vrte oko ratova gdje miljardu red shirtova pogine nije dobra priča.
LOTR je imao globalnu priču, sa fokusom na individualcima.

U warkraftu ako ne stave globalnu priču (dolazak burning legiona ili whatever) bit će loše jel fanovi neće moći prepoznat.
Ako pak to stave onda će biti bezveze jel to nemože dobro ispasti, jel se nitko neće moći s time indetificirati.

A da ne govorimo da su rase fakat prešarene i prekomične.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 15:52   #82
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Šarene rase, mega heroji, klišeiji i globalni događaji koji se vrte oko ratova gdje miljardu red shirtova pogine nije dobra priča.
LOTR je imao globalnu priču, sa fokusom na individualcima.
ništa novo.pa kad se pogleda u današnje doba nije ni LOTR bio toliko originalan.skupina različith individua koja je okupljena pod jednom misijom.kako vrijeme odmiče skupina postaje sve manja i manja.u filmovima obićno ginu.a to za ratove i mrtve-ništa novo.rat nije originalna tvorevina

Quote:
U warkraftu ako ne stave globalnu priču (dolazak burning legiona ili whatever) bit će loše jel fanovi neće moći prepoznat.
Ako pak to stave onda će biti bezveze jel to nemože dobro ispasti, jel se nitko neće moći s time indetificirati.
u obje situcije mogu stvari dobro ispast.zato imamo uvode.nisam čitao LOTR knjige ali malo pomalo kroz film se upoznaje svijet.ne otkrivaju se sve stvari ali šta se može.. LOTR film nisu gledali samo oni koji su knjigu čitali.tako treba i wow film napravit..



Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
A da ne govorimo da su rase fakat prešarene i prekomične.
iskreno jedino bi drenai odudarali.ali ako objasni njihova povijest ništa neče bit toliko čudno.sve ostale rase su veoma slične rasama iz LOTR

največa razlika po meni između wow-a i LOTR je korištenje magija i naprednijih tehnika.LOTR je realističniji..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 12:42   #83
kako bu to zakon film!!! Samo da naprave priču po igrici već bi bil jako dobar.
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 01:07   #84
jedvo čekam, da naprave po misijam bilo bi ludo...ma kak god ispadne, bit će odličan.....
nikol@j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 14:33   #85
neobična odluka blizzarda da se odluči za raimia i za live flick.

prvo su godinama razmišljali hoće li ili neće napraviti film, pa kad su se konačno odlučili jednog dana, objavili su to na blizzconu uz jedan šugavi art screen , zatim jedno 2-3 godina ni riječi da bi na kraju objavili ovo.

pretpostavljam da film neće biti loš, al tako bi htio da bude animiran i brutalan .

jesu objavili da je riječ o igranom filmu? ak nisu, možda ipak bude animirani sa raimiem kao redateljem
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 14:42   #86
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
jesu objavili da je riječ o igranom filmu? ak nisu, možda ipak bude animirani sa raimiem kao redateljem
Live action.

Quote:
At BlizzCon 2007, Blizzard gave us a bit more information about the film - up until that point we knew very little. It had been speculated that the film was to be animated, but the panel at BlizzCon, made up of Blizzard game designers and Legendary Pictures representatives, confirmed that the Warcraft movie would be live action. At present, the writers and producers are still working on the script; because of this, the casting has not yet begun, so it is not yet known who may star in the film.

Izvor: http://wow.incgamers.com/wiki/Warcraft:_The_Movie
Acid_Jack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:13   #87
Alo alo niko nista ne pise nije valjda da niko nista ne zna mislim ima li nekih novih informacija ?!
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:15   #88


Evo i prvog postera za film.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:21   #89
Evo nakon malo Guglanja ovo su najnovije informacije do kojih sam uspeo doci:

Prema poslednjim informacijama koje su se pojavile a koje se odnose na mogućnost snimanja igranog filma po World of Warcraft igri, filmski naslov sa ovom tematikom bi trebao da se pojavi negde 2011 godine. Podnaslov ovog filma je The Rise of the Lich King, što ukazuje da bi scenario ovog filma mogao da se u najvećoj meri oslanja na izvorni materijal iz prošle godine koji je činio osnovu najbolje prodavanog Warcraft expansiona Wrath of the Lich King. Ovaj ekspansion je, kada je izdat prošlog novembra, prodat u više od 2.8 miliona kopija u prvih 24 časa svog postojanja. Blizzard nije želeo da da nikakvu zvaničnu potvrdu ovih informacija.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 17:33   #90
jedva cekam...

iako zadnji war craft koji sam igrao je bio Warcraft II

trojka mi nije legla
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 20:05   #91
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
jedva cekam...

iako zadnji war craft koji sam igrao je bio Warcraft II

trojka mi nije legla
Ja ne da jedva cekam nego ne znam koja rec moze to opisati koliko zelim taj film pa cini mi se vise nego sto sam zeleo prvi sex

Trojka ti nije legla Ja trojku igram sa istim zarom i dan danas i nikako da mi dosadi.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 20:06   #92
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post

Trojka ti nije legla Ja trojku igram sa istim zarom i dan danas i nikako da mi dosadi.


recimo i red alert 2 mi je bolji nego 3
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 20:09   #93
Quote:
Acid_Jack kaže: Pogledaj post
Live action.
Da to je tacno i srecan sam zbog toga

Mozda bi recimo mogli da nakon live-actiona 2011 urade animirani 2012 e to i nije tako losa ideja.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 20:15   #94
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post


recimo i red alert 2 mi je bolji nego 3
Ma to je normalno svako ima svoj ukus nego sam se ja vise onako u sali zacudio jer obozavam Warcraft 3 pa sad kako je moguce da je nekom dvojka bolja eto u tom fazonu

Nego nesto procitah na imdb-u a to sam i ranije znao da ce se Warcraft razlikovati od TLOTR najvise po tome sto nece biti avantura vec vise ratni film odnosno bice vise borbi sto je i ocekivano.
Ja sam nekako ubedjen da ce film biti ok i da necemo biti razocarani ali ono sto bi voleo znati jeste glumacka postava i zna li neko kada ce to biti objavljeno ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 23:04   #95
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post


Evo i prvog postera za film.
To je sigurno fake..


kak več more postojati poster za film?
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 03:23   #96
Quote:
komar20 kaže: Pogledaj post
To je sigurno fake..


kak več more postojati poster za film?
Pa postoji tako sto su ga fanovi napravili, to zaboravih da napisem, nije ti to zvanican poster.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 09:19   #97
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Pa postoji tako sto su ga fanovi napravili, to zaboravih da napisem, nije ti to zvanican poster.
to onda nije "poster za film"
no offense, al' nesto tako lose nisam dugo vidio, pogotovo kad malo zoom-in-as i vidis tko su glavni glumci
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 10:31   #98
mora se naglasit da je onda fanmade poster..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 10:35   #99
Ak je fan made onda isto kao i da nije izašel..

a kaj piše za glumce?
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 12:42   #100
Quote:
komar20 kaže: Pogledaj post
Ak je fan made onda isto kao i da nije izašel..

a kaj piše za glumce?
imena likova iz igre
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.