Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2015., 15:37   #21
dobar film, ali nista posebno.

borbe me uopce nisu impresionirale, kao ni boksacki stil glavnog lika.

SPOILER

preglupo mi je da mi uopce ne vidimo promjenu garda, a to je naslov filma i kljucni trenutak i metafora za prezivljavanje
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 15:47   #22
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
dobar film, ali nista posebno.

borbe me uopce nisu impresionirale, kao ni boksacki stil glavnog lika.

SPOILER

preglupo mi je da mi uopce ne vidimo promjenu garda, a to je naslov filma i kljucni trenutak i metafora za prezivljavanje
Borbe su prizemljenije i realnije

Kakva promjena garda? Pa cijeli stil je promijenio, prije uopće nije imao defanzivu, a uppercut iz southpawa pokažu u slow motionu u zadnjoj rundi? Što nije prikazano?
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 15:57   #23
SPOILER

koliko znam, southpaw je vrsta garda. "stance", je li.

htjedoh reci da je gard promjenjen tek na kraju borbe, i to je trebalo biti bolje prikazano, tj. rezirano. mi vidimo nokaut, da, ali nismo svjesni da je nokaut dosao tek nakon promjene garda.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:08   #24
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
koliko znam, southpaw je vrsta garda. "stance", je li.

htjedoh reci da je gard promjenjen tek na kraju borbe, i to je trebalo biti bolje prikazano, tj. rezirano. mi vidimo nokaut, da, ali nismo svjesni da je nokaut dosao tek nakon promjene garda.
Nemam pojma što je točno southpaw, ali jasno se vidi kad prestane štititi oko i spusti rame i krene u napad da napravi taj southpaw step pa udarac, štogod je već bilo...meni je sve bilo jasno
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:19   #25
Još otkad sam pogledao trailer film mi se učinio isprazna bljuvotina. Sad kad sam ga imao priliku pogledati cijelog vidio sam da sam imao nepogrešiv dojam. Patetično, klišeizirano, trivijalno, dosadno, iritantno isprazno.
Trivijalna priča, teatralna gluma, glupa, predvidljiva radnja. Film je krcat dosadnim scenama koje te odbijaju od nastavljanja vršenja psihičkog nasilja nad samim sobom. Radije gledajte travu kako raste.

Zadnje uređivanje glagolj : 29.08.2015. at 16:44.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:20   #26
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
Još otkad sam pogledao trailer film mi se učinio isprazna bljuvotina. Sad kad sam ga imao priliku pogledati cijelog vidio sam da sam imao nepogrešiv dojam. Patetično, klišeizirano, trivijalno i nadasve prazno. Nedostojno gledanja. Trivijalna priča, teatralna gluma, glupa, predvidljiva radnja. Jedini dosadnih scena ne nedostaje. Radije gledajte susjedovu ogradu kako rđa.
Priznaj da si gledao samo 10 minuta napreskokce
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:26   #27
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Priznaj da si gledao samo 10 minuta napreskokce
Što ne valja u mojem osvrtu? Gdje su netočnosti? Nedorečenosti? Isuse, kakvo nabrijano govno od filma.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:31   #28
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
Što ne valja u mojem osvrtu? Gdje su netočnosti? Nedorečenosti? Isuse, kakvo nabrijano govno od filma.
Pogotovo kad pogledaš 5% filma, odnosno čak ni to, nego samo trailer. Film je nabrijan i to mu je plus.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:36   #29
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Pogotovo kad pogledaš 5% filma, odnosno čak ni to, nego samo trailer. Film je nabrijan i to mu je plus.
Film je isprazna, nabrijana, tetralna, patetična i nadasve predviljiva bljuvotina. Od početka do kraja.
Ne bi me iznenadilo da mu dobar dio publike čine obožavatelji MM4. Isto govno samo drugo pakovanje.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:14   #30
Kako mi ovaj forumaš djeluje poznato.
Ahh da, Kid Canabis, vrhunski film.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:46   #31
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
Film je isprazna, nabrijana, tetralna, patetična i nadasve predviljiva bljuvotina. Od početka do kraja.
Ne bi me iznenadilo da mu dobar dio publike čine obožavatelji MM4. Isto govno samo drugo pakovanje.
Film jeste predvidljiv sta si drugo ocekivao od boks filma, ali ovaj film ima Dzejka koji je sigurno top 3 glumca trenutno i znam da ce se uziveti u ulozi strasna transormacija od Nightcrawlera, borbe su vrhunski odradjene, soundtrack jebe kevu.
Ocena 8/10
propunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 19:24   #32
Šuplja priča, šuplji likovi.. glumačke izvedbe u redu, ali film kao cjelina bezvezan..
Schockrae is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:16   #33
Glupo, ne znam kako sam se prisilio pogledat ovo do kraja

Jake nije loš glumac ali prosječan je ovdje, niš posebno. McAdams očajna, kao i 50 cent. Forest isto prosjek. Ona klinka katastrofa

Uglavnom slažem se sa svim što kaže glagolj.

4/10
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 16:27   #34
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
Film je isprazna, nabrijana, tetralna, patetična i nadasve predviljiva bljuvotina. Od početka do kraja.
Ne bi me iznenadilo da mu dobar dio publike čine obožavatelji MM4. Isto govno samo drugo pakovanje.
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Glupo, ne znam kako sam se prisilio pogledat ovo do kraja

Jake nije loš glumac ali prosječan je ovdje, niš posebno. McAdams očajna, kao i 50 cent. Forest isto prosjek. Ona klinka katastrofa

Uglavnom slažem se sa svim što kaže glagolj.

4/10
Stvar moze popravit jedino sequel Uwe Bolla. Hope je Dominic Purcell, trener Pacino a promotor Samuel Jackson.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 17:11   #35
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
Stvar moze popravit jedino sequel Uwe Bolla. Hope je Dominic Purcell, trener Pacino a promotor Samuel Jackson.
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 09:02   #36
Vi koji ste pogledali film... Jeste ga gledali u kinu ili na netu?
KFlay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 09:24   #37
Quote:
KFlay kaže: Pogledaj post
Vi koji ste pogledali film... Jeste ga gledali u kinu ili na netu?
Ja sam skinuo, u kina dolazi tek u 10. mjesecu mislim.
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 00:50   #38
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Glupo, ne znam kako sam se prisilio pogledat ovo do kraja

Jake nije loš glumac ali prosječan je ovdje,
Jake je odličan glumac, i ovdje je odličan, ne samo jer je bijesan i razbija sve, nego i druge emocije predoučuje odlično, one malo suptilnije, npr kad sazna da ga kćer (koja btw je isto odlično odglumila) ne želi vidjeti i slično...
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 10:03   #39
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Jake je odličan glumac, i ovdje je odličan, ne samo jer je bijesan i razbija sve, nego i druge emocije predoučuje odlično, one malo suptilnije, npr kad sazna da ga kćer (koja btw je isto odlično odglumila) ne želi vidjeti i slično...
Ajd Jake je ok, ima dosta boljih uloga, ali mala preglumljava, loša je.
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 18:00   #40
Slazem se s prethodnim postom, zato su Rachel, Forest i 50 cent odlicni. Film nije los ali je predvidljiv i puca na emocije.
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.