Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2010., 12:24   #981
Quote:
tina76 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
ja koristim e-račune već 6 mjeseci i jako sam zadovoljana. Ima mogućnost korištenja u periodu od30 dana. Kao što vidim tražiš sve, a tamo imaš.
Topla preporuka jer sam se toliko usavršila s programom, da su me tražili, ukoliko želim, pomagati drugima u počecima rada s programom što sam i pristala. Vrijeme sam gubila na raznim programima koji i nisu bili tako dobri, a razvikani su. Cijenu su male, jer se može plaćati i mjesečno.brisan link koji nigdje ne vodi
E da program radi samo kroz internet, ali postoji mogućnost kupovine, te se instalira na vlastiti server. Svi podaci su zaštićeni-provjereno.
Ukoliko ima pitanja slobodno pošaljite kroz pp

ne pišu cijene za kupovinu i instalaciju programa..jesi li ih ti saznala? imaju li uopće tu mogućnost? i sve što uz to ide..održavanje, aktualizaciju..
nekako sam skeptična prema radu na programu isključivo putem interneta.
možda samo staromodna...no...neka meni.
inače,sve što sam pročitala zvuči fantastično, sve ne vjerujem..
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 17:18   #982
Quote:
Dumbster kaže: Pogledaj post
Molim savjet o odabiru knjigovodstvenog programa.
Ovo što se traži imamo u vlastitim programima i prilično toga dodatno.

Uz to, imamo i knjigovodstveni servis, pa ako treba možeš dobit i savjete takve vrste.

Malo više šaljem na tvoju privatnu adresu...
BampY is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 19:51   #983
Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
ne pišu cijene za kupovinu i instalaciju programa..jesi li ih ti saznala?
Naravno pišu cijene, nisi dobro gledala. Na njhovoj stranici, imaš tab početna što su e-računi pa zatim cjenici.

inače,sve što sam pročitala zvuči fantastično, sve ne vjerujem..
Vjeruj, vjeruj stvarno je istina, radim normalno već 6 mjeseci i to samo za 2000,00 KN na godinu dana što sam platila za 4 korisnika, kompletan program, a nadogradnje koje sam tražilia nisam ništa platila, jer se ljudi koji rade taj program trude da se program stalno nadograđuje i usavršava.
Što se tiče on line rada programa, do sada nisam imala nikakvih problema tipa rušenja njihovog servera ili slično tako da netrebaš biti skeptična zbog toga. Nažalost budućnost nam svima nosi da ćemo raditi on line, a i sve više programa ide tim smjerom.
tina76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 19:57   #984
Cool

Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
održavanje, aktualizaciju..
Još ovo nisam odgovorila-održavanje i aktualizacija se nenaplaćuju upravo zbog toga što se program nalazi na njihovim serverima, a ti se ulogiraš u program putem njihove stranice, dobiš korisničko ime i lozinku. Nitko ti ne gleda u tvoje knjige ukoliko ti ne tražiš da nešto naprave ili poprave, a sve se to može provjeriti. Vrlo jednostavno
tina76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 00:01   #985
Quote:
tina76 kaže: Pogledaj post
Tomsoft je jako skup. Provjerila sam prije par mjeseci kad sam ja tražila dobar a cjenovno prihvatljiv program, a za današnje financ.stanja mislim da ima i drugih jeftinijih i boljih programa.
Budući da je i meni zapeo za oko, zanima me o kojoj cifri se radi?

Šta bi mi preporučili za poslovanje malog poduzeća, znači ne za servis nego za svakodnevno poslovanje(ponude,računi lager...itd).
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 08:31   #986
Quote:
tina76 kaže: Pogledaj post
Vjeruj, vjeruj stvarno je istina, radim normalno već 6 mjeseci i to samo za 2000,00 KN na godinu dana što sam platila za 4 korisnika, kompletan program, a nadogradnje koje sam tražilia nisam ništa platila, jer se ljudi koji rade taj program trude da se program stalno nadograđuje i usavršava.
Što se tiče on line rada programa, do sada nisam imala nikakvih problema tipa rušenja njihovog servera ili slično tako da netrebaš biti skeptična zbog toga. Nažalost budućnost nam svima nosi da ćemo raditi on line, a i sve više programa ide tim smjerom.

čekam da mi pošalju login za probni paket..
zaista me zainteresiralo..
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 11:23   #987
Quote:
hrvac kaže: Pogledaj post
Šta bi mi preporučili za poslovanje malog poduzeća, znači ne za servis nego za svakodnevno poslovanje(ponude,računi lager...itd).
Ovi eracuni mi izgledaju sasvim ok, ali nemam praktična iskustva. I cijene su jako dobre. Nedostatak je što nemaju lokalne verzije na oju bi mogao prieći kad prerasteš net verziju, jer na internetu je usporen rad sa puno podataka, komplicirano je printanje, exportiranje podataka i slično. Meni se još uvijek čine Tehno programi najprihvatljiviji po cijeni i mogućnostima. Za ovo što ti trebaš kod njih je cijena oko 1400 kn u kojoj imaš besplatnu trogodišnju podršku. A uskoro će imati verziju na internetu. Možeš se odmah i prijaviti za testiranje na internetu. Koliko sam upoznat to uskoro i službeno kreće i prvi korisnici će biti nagrađeni besplatnim pristupom.
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 12:33   #988
Quote:
hrvac kaže: Pogledaj post
Budući da je i meni zapeo za oko, zanima me o kojoj cifri se radi?

Šta bi mi preporučili za poslovanje malog poduzeća, znači ne za servis nego za svakodnevno poslovanje(ponude,računi lager...itd).
Pozz
Svakako e-račune, moje glavno poslovanje je servis,a sporedno prodaja ali isto tako nabavljam robu, radim izlazne račune, kompletne financije i sl.
Imam Premuim paket zbog financija, ali svatko može uzeti basic.
Cjene se nalaze na njihov stranicama, morate guglati jer ako stavim link onda se to tretira kao reklama. Sorry, pravila foruma.
Isto tako program bez obzira što radi online, nije spor-s obzirom da sam dir.inform.tvrke nebi bezveze uzeli nešto što se kosti s našim pravilima
S obzirom da imam iskustva u radu s programom, za bilo kakvo pitanje vezano uz program možete poslati poruku u pp jer bi nepotrebno postali temu.
tina76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:20   #989
Quote:
Posl3k kaže: Pogledaj post
Ovi eracuni mi izgledaju sasvim ok, ali nemam praktična iskustva. I cijene su jako dobre. Nedostatak je što nemaju lokalne verzije na oju bi mogao prieći kad prerasteš net verziju, jer na internetu je usporen rad sa puno podataka, komplicirano je printanje, exportiranje podataka i slično. Meni se još uvijek čine Tehno programi najprihvatljiviji po cijeni i mogućnostima. Za ovo što ti trebaš kod njih je cijena oko 1400 kn u kojoj imaš besplatnu trogodišnju podršku. A uskoro će imati verziju na internetu. Možeš se odmah i prijaviti za testiranje na internetu. Koliko sam upoznat to uskoro i službeno kreće i prvi korisnici će biti nagrađeni besplatnim pristupom.
aj, pls, pomozi, vidim da se kužiš, pojasni mi što znači "nemaju lokalne verzije na koju bi mogao prieći kad prerasteš net verziju, jer na internetu je usporen rad sa puno podataka, komplicirano je printanje, exportiranje podataka i slično." ?
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:22   #990
Quote:
tina76 kaže: Pogledaj post
Još ovo nisam odgovorila-održavanje i aktualizacija se nenaplaćuju upravo zbog toga što se program nalazi na njihovim serverima, a ti se ulogiraš u program putem njihove stranice, dobiš korisničko ime i lozinku. Nitko ti ne gleda u tvoje knjige ukoliko ti ne tražiš da nešto naprave ili poprave, a sve se to može provjeriti. Vrlo jednostavno


upravo sam se do sita napričala s dunjom, pojasnila (našla rješenje) mi je masu stvari ..stiže mi lozinka i ..odoh ja testirati program! reću ću vam sutra što sam vidjela!
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:56   #991
Thumbs up

Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
reću ću vam sutra što sam vidjela!
Nadam se da ćeš biti jako zadovoljan kao i ja
tina76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 18:26   #992
Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
aj, pls, pomozi, vidim da se kužiš, pojasni mi što znači "nemaju lokalne verzije na koju bi mogao prieći kad prerasteš net verziju, jer na internetu je usporen rad sa puno podataka, komplicirano je printanje, exportiranje podataka i slično." ?
znači da se meni čini da ne možeš od njih kupiti program i instalirati ga na svom računalu (lokalno, znači ne trebaš biti na interentu da bi ga koristila), nego samo imaju net (internet) verziju.
Nisam radio sa eracunima, ali vjerujem da ih muče sve boljke kao i ostale takve programe. Lokalno je ipak bolje kod zahtjevnijih stvari (recimo skladište, intenzivni mrežni rad, puno printanja i raznih zahtjevnih proračuna i sl.).
Svaka stvar ima svoje prednosti i mane.
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 09:22   #993
Quote:
Posl3k kaže: Pogledaj post
znači da se meni čini da ne možeš od njih kupiti program i instalirati ga na svom računalu (lokalno, znači ne trebaš biti na interentu da bi ga koristila), nego samo imaju net (internet) verziju.
Nisam radio sa eracunima, ali vjerujem da ih muče sve boljke kao i ostale takve programe. Lokalno je ipak bolje kod zahtjevnijih stvari (recimo skladište, intenzivni mrežni rad, puno printanja i raznih zahtjevnih proračuna i sl.).
Svaka stvar ima svoje prednosti i mane.


thnx..
fakat ne mogu odlučiti..dobila sam mjesec dana korištenja programa da ga pregledam, vidjet ću ima li toliku prednost da kompenzira nedostatak..
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 10:36   #994
Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
fakat ne mogu odlučiti..dobila sam mjesec dana korištenja programa da ga pregledam, vidjet ću ima li toliku prednost da kompenzira nedostatak..
pa bilo bi dobro da pitaš njih u vezi toga, možda su to nekako riješili. Vidim na stranicama da imaju i mogućnost lokalne instalacije i sinhroniziranja (ako sam dobro shvatio), no nigdje nije navedeno koliko to košta. I sve skupa i nije tako jeftino. Ako se uzme cijeli paket sa podrškom onda je to cca 600 kn mjesečno, znači godišnje oko 7000 kn, znači trogodišnje oko 21 000 kn, što je lijepa cifra. U usporedbi sa Tehno programima (a koji vrlo skoro kreću i sa online varijantom) 5-6 puta skuplje.
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 11:22   #995
Quote:
Posl3k kaže: Pogledaj post
pa bilo bi dobro da pitaš njih u vezi toga, možda su to nekako riješili. Vidim na stranicama da imaju i mogućnost lokalne instalacije i sinhroniziranja (ako sam dobro shvatio), no nigdje nije navedeno koliko to košta. .

trenutno nemaju...
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 21:48   #996
Večer, ovdje sam nova i trebam jednu veliku pomoć i to jakoooo brzoooo.
Naime, da li ima netko na forumu tko mi može pomoći kod zaduženja i razduženja skladišta u programi Synesis. Djelatnost je limarski proizvodi: krovovi i sve vezano uz to.
Ne bi baš htjela da mi uleti kontrola a i treba mi to za knjigovođu,pošto je djelatnost proizvodnje tek nedavno započeta.
S.A.M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:03   #997
Quote:
S.A.M. kaže: Pogledaj post
Večer, ovdje sam nova i trebam jednu veliku pomoć i to jakoooo brzoooo.
Naime, da li ima netko na forumu tko mi može pomoći kod zaduženja i razduženja skladišta u programi Synesis. Djelatnost je limarski proizvodi: krovovi i sve vezano uz to.
Ne bi baš htjela da mi uleti kontrola a i treba mi to za knjigovođu,pošto je djelatnost proizvodnje tek nedavno započeta.
najbolje ti je nazvat direktno u pupillu i pitat njih, ja sam do sada svaki put kad bi zapela zvala direktno i uvijek su mi sve rekli sta i kako
telepathy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:08   #998
Šta te zanima?
Prije svega imaš li odgovarajući modul? Mislim da ti treba Proizvodnja II jer pretpostavljam da nemate normative za utrošak materijala.
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 11:20   #999
Da morat ću malo zagnjaviti pupillu,a sta cu im ja. Imam sve module jer su ih oni poslali po opisu djelatnosti. Zanima me ako se materijal nabavlja u kg a prodaje se na metre,da li zaduzujem u skladiste u kg ili odmah preracunavam u metre.
Pretpostavljam da mi je prvi korak dakle Primka, zatim normativ,radni nalog. A pretpostavljam da ako ispisujem fakture iz synesisa da ce mi onda program odmah to i razduziti.
Svasta ja tu pretpostavljam
S.A.M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 11:43   #1000
Ulaz materijala na skladište pa s nekakvim proizvodnim dokumentom razdužiš materijale i zadužiš gotove proizvode i prodaješ metre.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.