Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 09:42   #281
Znam arapa i hrvaticu u sasvim skladnom braku, ona nije promijenila vjeru, oblači se kako hoće... Nikad ne možeš znati dok ne probaš.
U svakom slučaju, uvijek se možeš razvesti.
Meni lično emancipacija žena ne odgovara, radije bih da nisam završavala težak fakultet i magisterij, da sam ranije dobila djecu i da sad s njima uživam kući i razmišljam o seksu, umjesto što radim, pa kad dođem kući nemam vremena ni za šta. Sve to pod nazivom "sloboda". Sloboda, my ass.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:15   #282
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Znam arapa i hrvaticu u sasvim skladnom braku, ona nije promijenila vjeru, oblači se kako hoće... Nikad ne možeš znati dok ne probaš.
U svakom slučaju, uvijek se možeš razvesti.
Meni lično emancipacija žena ne odgovara, radije bih da nisam završavala težak fakultet i magisterij, da sam ranije dobila djecu i da sad s njima uživam kući i razmišljam o seksu, umjesto što radim, pa kad dođem kući nemam vremena ni za šta. Sve to pod nazivom "sloboda". Sloboda, my ass.
..a sta sad radis? razmisljas kako razmisljas o seksu?

sta ti mislis, da u dubajiju ima seksa svaki dan?

..ukratko, cini ti ce da si promasila zivot, jelda?
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:22   #283
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Znam arapa i hrvaticu u sasvim skladnom braku, ona nije promijenila vjeru, oblači se kako hoće... Nikad ne možeš znati dok ne probaš.
U svakom slučaju, uvijek se možeš razvesti.
Meni lično emancipacija žena ne odgovara, radije bih da nisam završavala težak fakultet i magisterij, da sam ranije dobila djecu i da sad s njima uživam kući i razmišljam o seksu, umjesto što radim, pa kad dođem kući nemam vremena ni za šta. Sve to pod nazivom "sloboda". Sloboda, my ass.
Draga, za to ti nije kriva emancipacija nego ti sama. Ne moras raditi ako ne zelis. Nitko te ne tjera na to.
Kazes da ti emancipacija ne odgovara pa da te pitam: Bi li se vratila u ona vremena kada je sutnja bila jedino pravo koje si imala? Naravno, osim ako ti muz ne kaze drugacije.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:34   #284
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Meni lično emancipacija žena ne odgovara, radije bih da nisam završavala težak fakultet i magisterij, da sam ranije dobila djecu i da sad s njima uživam kući i razmišljam o seksu, umjesto što radim, pa kad dođem kući nemam vremena ni za šta. Sve to pod nazivom "sloboda". Sloboda, my ass.


Zbog te emancipacije koja ti ne odgovara ti imaš slobodu napisati ovaj post, a da prije toga ne moraš pitati muža za dozvolu
__________________
svakog jutra budi svjestan da možda nećeš preživjeti dan, a svake večeri da možda nećeš preživjeti noć
mišel12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:47   #285
Quote:
mišel12 kaže: Pogledaj post


Zbog te emancipacije koja ti ne odgovara ti imaš slobodu napisati ovaj post, a da prije toga ne moraš pitati muža za dozvolu
..a cuj, emancipacija ima cijenu. sloboda ima cijenu. mozda cak toliku da nekom izgleda da je ta sloboda malo, ono, precijenjena, jel..

pa ja cu opet ponovit, jel vi znate da je u njemackoj tek 1979. ukinut zakon po kojem zena mora imat pismenu dozvolu od muza da se zaposli.
mislim, ne da se muz zaposli, nego zena, jel..
..i? sta je njemicama falilo do 1979.? aj, sta?
oce se zaposlit, dodje muzu, da mu dvi triske i kaze mu.. aj, potpisuj dozvolu ili ces omrknut.


inace, trebalo bi otvorit topik na zk, nekog naslova npr.. sve koje ste promasile svoj zivot, zbor.

ne ono, piskit cu kakit cu, da mozete sto bi vi nekad prije promijenili u svom zivotu.. nego bas ono.. zivot, promasaj, jebiga..

ili jos bolje, zabranit pristup svima onima koje su zadovoljne svojim zivotom, banat ih cim krenu trolat, hvalit se..ono, odjebat isti cas, no mrsi..

uf, je bi tu bilo perja letecega.. odavno na ze kau nevidjeno.

__________________
..potpis

Zadnje uređivanje ..a unda : 02.10.2014. at 10:55.
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 10:50   #286
Quote:
mišel12 kaže: Pogledaj post


Zbog te emancipacije koja ti ne odgovara ti imaš slobodu napisati ovaj post, a da prije toga ne moraš pitati muža za dozvolu
Nisu sve u životu krajnosti. Ovo je na sljedećem nivou logike: ako si bogat, arap si, ako si arap tučeš ženu. Zaključak: ako si bogat, tučeš ženu.
Ne znači da ne bih smjela tipkati po forumu ako ne bih radila i imala bogatog muža. Prioriteti nam se razlikuju, meni bi u ovom trenutku bio prioritet uživati kući s djecom.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:14   #287
Quote:
..a unda kaže: Pogledaj post
..a cuj, emancipacija ima cijenu. sloboda ima cijenu. mozda cak toliku da nekom izgleda da je ta sloboda malo, ono, precijenjena, jel..
Sve ima svoju cijenu. Samo je pitanje koliko je tko spreman platiti. I na osnovu toga zaključujem da je nekome sloboda precijenjena, a netko bi platio i više.

Sve je subjektivno i relativno.



Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Nisu sve u životu krajnosti. Ovo je na sljedećem nivou logike: ako si bogat, arap si, ako si arap tučeš ženu. Zaključak: ako si bogat, tučeš ženu.
Ne znači da ne bih smjela tipkati po forumu ako ne bih radila i imala bogatog muža. Prioriteti nam se razlikuju, meni bi u ovom trenutku bio prioritet uživati kući s djecom.
Ja nisam pričala o arapima. Pričam o zapadu, nama, ''civiliziranim'' zemljama.

Da se kod nas nije ''desila'' emancipacija, ti sad u ovom trenutku u hrvatskoj/engleskoj/americi ne bi smjela napisati taj post bez dozvole muža. Ne bi išla na fakultet, magisterij pogotovo, ma jedva da bi i prva četiri razreda osnovne škole završila. Muž bi te mlatio i nikome ništa. Ne bi se smjela razvesti, niti voziti auto. Najvjerojatnije ni bicikl. Bila bi muževo vlasništvo. Bez IKAKVIH prava.
__________________
svakog jutra budi svjestan da možda nećeš preživjeti dan, a svake večeri da možda nećeš preživjeti noć
mišel12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:43   #288
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Meni su još zanimljiviji ovi koji ne mogu prijeći preko toga da im se žena (ovo je u pravilu muški problem) u prošlosti jebala s 1-5-10-20 ili koliko već ljudi.
Koji intenzitet nesigurnosti i krhkost ega tek ovo mora biti.
Racionalno gledano, više bi se morao brinuti ako se nije ni s kim jebala. Bar bih se ja zabrinula da naiđem na djevca.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:46   #289
Meni je fascinantno da netko žali što je obrazovan?
Mogu shvatiti da netko fula fax/posao jer su ga starci natjerali ili štogod, ali da netko žarko želi biti neobrazovan...
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:48   #290
Stjecem dojam da ona ne zali sto je zavrsila fakultet nego sto se oko toga morala pomuciti.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:00   #291
Quote:
mišel12 kaže: Pogledaj post
Sve ima svoju cijenu. Samo je pitanje koliko je tko spreman platiti. I na osnovu toga zaključujem da je nekome sloboda precijenjena, a netko bi platio i više.

Sve je subjektivno i relativno.
..
..ma kako ti kupus. lako je bit spreman ili nespreman platit ako imas. lako mi je tako govorit..plati, plati.. a odakle, odakle, pitam ja tebe.. di je lova?

eh vi, burzuji slobode..

__________________
..potpis

Zadnje uređivanje ..a unda : 02.10.2014. at 12:06.
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:01   #292
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Racionalno gledano, više bi se morao brinuti ako se nije ni s kim jebala. Bar bih se ja zabrinula da naiđem na djevca.
Za žene je to još znatno simptomatičnije jer obično moraju aktivno odbijati prilike za seks. Ako je izdržala do 25 ili kasnije, nešto tu ne štima.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:16   #293
Quote:
..a unda kaže: Pogledaj post
..ma kako ti kupus. lako je bit spreman ili nespreman platit ako imas. lako mi je tako govorit..plati, plati.. a odakle, odakle, pitam ja tebe.. di je lova?

eh vi, burzuji slobode..

Kako di je lova? Pa naštancat ću je .

Ili će mi pasti sa drveta.

Vidiš kako ja imam rješenje za sve.
__________________
svakog jutra budi svjestan da možda nećeš preživjeti dan, a svake večeri da možda nećeš preživjeti noć
mišel12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:26   #294
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Prioriteti nam se razlikuju, meni bi u ovom trenutku bio prioritet uživati kući s djecom.
Pa nije da ti sad to itko brani. Daj otkaz, ostani doma. Nije da bi ti muž na plaću dobivao dodatak na patrijarhat da se prava žena nikad nisu dogodila.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:29   #295
Super mi je kad se žena postavi prema feminizmu kao da je prisiljava na posao. :klap:
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 12:44   #296
pametnije bi ti bilo da nađeš nekog islamista i odeš u siriju....ugledaj se na doru bilic i irenu hodak
prodaj svoju vjeru i narod,šta te briga.....rodiš malog muslimana....
i muslimanke isto rade svojima...najbitnije je da se volimo...
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:15   #297
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Znam arapa i hrvaticu u sasvim skladnom braku, ona nije promijenila vjeru, oblači se kako hoće... Nikad ne možeš znati dok ne probaš.
U svakom slučaju, uvijek se možeš razvesti.
Meni lično emancipacija žena ne odgovara, radije bih da nisam završavala težak fakultet i magisterij, da sam ranije dobila djecu i da sad s njima uživam kući i razmišljam o seksu, umjesto što radim, pa kad dođem kući nemam vremena ni za šta. Sve to pod nazivom "sloboda". Sloboda, my ass.
Tebe je sloboda izbora natjerala da izabereš težak fakultet i magisterij i kasno dobivanje djece i posao?
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:17   #298
Ništa niste skontali i ne možete jer u startu gledate da napadnete svakog sa stavom koji se kosi s vašim, a pogotovo ako ide kontra modernog feminizma.
Ne žalim što sam obrazovana, znam riješiti sve moguće integrale i to svakodnevno koristim, sa djecom drugi provode više vremena nego ja, ali zato imam novaca da kupim skupe cipele
Jel vi mislite da su prije emancipacije svi muževi zlostavljali svoje žene? Ako mislite tako, onda imate predrasude prema cijelom muškom rodu.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:20   #299
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Ništa niste skontali i ne možete jer u startu gledate da napadnete svakog sa stavom koji se kosi s vašim, a pogotovo ako ide kontra modernog feminizma.
Ne žalim što sam obrazovana, znam riješiti sve moguće integrale i to svakodnevno koristim, sa djecom drugi provode više vremena nego ja, ali zato imam novaca da kupim skupe cipele
Jel vi mislite da su prije emancipacije svi muževi zlostavljali svoje žene? Ako mislite tako, onda imate predrasude prema cijelom muškom rodu.
Jel ti misliš da feminizam kaže da sve žene moraju raditi i ostaviti djecu na čuvanje? Ako misliš tako, onda imaš predrasude prema feminizmu.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 13:21   #300
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Ništa niste skontali i ne možete jer u startu gledate da napadnete svakog sa stavom koji se kosi s vašim, a pogotovo ako ide kontra modernog feminizma.
Ne žalim što sam obrazovana, znam riješiti sve moguće integrale i to svakodnevno koristim, sa djecom drugi provode više vremena nego ja, ali zato imam novaca da kupim skupe cipele
Jel vi mislite da su prije emancipacije svi muževi zlostavljali svoje žene? Ako mislite tako, onda imate predrasude prema cijelom muškom rodu.


Tko ti brani dati otkaz?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.