Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2006., 00:00   #1
Hvala ti na svemu!

Hvala Ti Za Ivana, Peru I Mirzu, Hvala Na Brojnim Medaljama, Hvala Ti Za Našeg Ljubu, Maria I Gorana, Hvala Ti Za Wimbldon2001., Hvala Za Bobana, Šukera I Prosinečkog, Hvala Ti Za Naše Vatrene I Sva Svjetska I Europska Prvenstva, Hvala Za Janicu I Ivicu, Hvala Za Svjetski Kup Na Sljemenu, Hvala Ti Za Našeg Dražena Kojeg Si Prerano Uzeo, Hvala Za Cikatića I FilipoviĆa, Hvala Ti Što Živimo U Najljepšoj Zemlji Na Svijetu, Hvala Na Jadranskome Moru, Hvala Ti Što Si Nam Podario Talenat Za Sve Sportove, Hvala Ti Što Sa Ponosom Ističem Da Sam Hrvat Gdje God Da Dođem, Hvala Ti Bože Na Svemu.
martin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:02   #2
nema na čemu

sad ozbiljno:

i ja se zahvaljujem, jebote takve sportaše nemaju ni zemlje koje imaju sportaša duplo više nego mi stanovnika
__________________
4.12.2005. Davis Cup Winners - CROATIA

05.02.2006. EP Rukomet Švicarska: 4th Place - CROATIA

DOBITNA KOMBINACIJA: IGRA S 2 PIVOTA, E MOJ LINO :rolleyes:

IVANO BALIĆ - Najbolji Rukometaš Na Svijetu
Drive99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:04   #3
Nemoj se prerano zahvaljivati, to je samo početak. :klap:
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:38   #4
PROUD TO BE A CROAT

bit ce toga jos jer najludja smo nacija i kao sto moj potpis kaze:
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:43   #5
ovo treba na religiju premjestit
malo, malo san maka! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 00:54   #6
...ne znam...ja sam se malo uplasila od "duha" (svetoga?) ovog posta...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 01:35   #7
Quote:
Drive99 kaže:
i ja se zahvaljujem, jebote takve sportaše nemaju ni zemlje koje imaju sportaša duplo više nego mi stanovnika
Da duplo...
Nema ovakve zemlje na planeti, a ni šire

Quote:
crotomy kaže:
PROUD TO BE A CROAT
Upravo to

Draganja majku ti prčin s onin dolarima za koje si se proda dabogda s njima plaća put u pakao, stoko
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 01:36   #8
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Draganja majku ti prčin s onin dolarima za koje si se proda dabogda s njima plaća put u pakao, stoko
nemoj tako o duji, čitao sam danas u novinama da možda ostaje u hrvatskoj
__________________
4.12.2005. Davis Cup Winners - CROATIA

05.02.2006. EP Rukomet Švicarska: 4th Place - CROATIA

DOBITNA KOMBINACIJA: IGRA S 2 PIVOTA, E MOJ LINO :rolleyes:

IVANO BALIĆ - Najbolji Rukometaš Na Svijetu
Drive99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 01:55   #9
Quote:
Drive99 kaže:
nemoj tako o duji, čitao sam danas u novinama da možda ostaje u hrvatskoj

ne bi ga sad uzeja pa da oce plivat dozivotno i badava...

kurve su u gajevoj i tamo im je misto
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 02:41   #10
Quote:
martin23 kaže:
Hvala Za Svjetski Kup Na Sljemenu
Pa nije Bandić Bog, daj se smiri malo
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 03:54   #11
Svaka cast majstore, i ja se pridruzujem.
__________________
Sve sto nasim "vodjama" treba reci svaki dan.
http://www.youtube.com/watch?v=eihWb...elated&search=
Memara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 11:27   #12
Poslije rata i svih ostalih sranja u drzavi, lijepo je sta nas bar nasi sportasi uveseljavaju.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 15:37   #13
Jebate led kaj dodati na ovo

SVIMA
__________________
Life may not be party we hoped for, but since we're here, we might just as well dance...
marquo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 19:40   #14
Ovo je baš lijepo napisano. Nadam se da će nas naši sportaši još dugo uveseljavati dobrim rezultatima i da će i nakon ovih generacija doći nove generacije Balića , Kostelića, Ivaniševića, Petrovića...

Bog i Hrvati!
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 01:00   #15
Quote:
little wonder kaže:
Ovo je baš lijepo napisano. Nadam se da će nas naši sportaši još dugo uveseljavati dobrim rezultatima i da će i nakon ovih generacija doći nove generacije Balića , Kostelića, Ivaniševića, Petrovića...

Bog i Hrvati!

ne bojimo se toga eto uvijek se nadju...

eto imamo cilica, da silvu, ljubo je jos u naponu a i janica ce bome jos dugo, kosarka ce biti dobra jer materijala ima al iskreno brinem se za kosarku i za nas nogomet jer nema bas puno previse mladih talenata koji uspijevaju jer nitko i ne ulaze u njih
crotomy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 11:41   #16
Quote:
martin23 kaže:
Hvala Ti Za Ivana, Peru I Mirzu, Hvala Na Brojnim Medaljama, Hvala Ti Za Našeg Ljubu, Maria I Gorana, Hvala Ti Za Wimbldon2001., Hvala Za Bobana, Šukera I Prosinečkog, Hvala Ti Za Naše Vatrene I Sva Svjetska I Europska Prvenstva, Hvala Za Janicu I Ivicu, Hvala Za Svjetski Kup Na Sljemenu, Hvala Ti Za Našeg Dražena Kojeg Si Prerano Uzeo, Hvala Za Cikatića I FilipoviĆa, Hvala Ti Što Živimo U Najljepšoj Zemlji Na Svijetu, Hvala Na Jadranskome Moru, Hvala Ti Što Si Nam Podario Talenat Za Sve Sportove, Hvala Ti Što Sa Ponosom Ističem Da Sam Hrvat Gdje God Da Dođem, Hvala Ti Bože Na Svemu.

Ima toga tu još puno više... npr. veslači, stolnotenisači, plivači, trkači, skakači....
__________________
... Usto, smatram da bi Kartagu trebalo razoriti ...
!Mizantrop!. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 13:27   #17
Quote:
!Mizantrop!. kaže:
Ima toga tu još puno više... npr. veslači, stolnotenisači, plivači, trkači, skakači....
Da, imaš pravo . Žao mi je što Skelini nisu medijski eksponiraniji, dečki su stvarno odlični i osvajaju medalje na većini natjecanja na kojima se pojave, a zauzvrat dobivaju članak od pet rečenica u donjem lijevom kutu sportske stranice nekog našeg dnevnog lista. Pa onda Tamara... Gdje bi joj bio kraj da nema tolikih Kineskinja? I tako dalje i tako dalje (da sad ne duljim previše)... I uvijek mi bude toplo oko srca kad postignemo neki veliki rezultat, posebno kad na natjecanje dođemo u ulozi autsajdera. A najvažnije je da do tih rezultata dolazimo fer igrom, bez ikakve pomoći sa strane, što čini pobjedu još slađom. I zato sam jako ponosna na sve naše sportaše koji su nerijetko puno bolji promotori naše zemlje od well... Političara i inih...

Hrvatska
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.