Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 11:12   #1
Zenska solidarnost?

Cure koliko ste solidarne sa zenskim rodom uopce?
Cisteci sve ove Chick Fights ovdje na ZK, zakljucis da mrzimo svoje suspolnice i da nam je dusa kritikovati ih, ocrnjavati i omalovazavati, ta da bih najradje sve istrijebile

Mislim da previse ima zlobe medju zenama direktno.
No sto je indirektno? Stajete li u obranu zenskog roda (drugih zena) pred muskima?

Ja da, uvijek idem sa zenskog stajalista, i kad mi se neki frend, poznanik, sadasnji il eventualni potencijalni ide nesto o zenam (ili o konkretnoj) odma oci vadim...
I znam u stanju odjebat neke potencijalne zbog crnog rekorda prema svojoj bivsoj... (specijalno ak je u pitanju bivsa zena i djeca)
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:17   #2
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Cisteci sve ove Chick Fights ovdje na ZK, zakljucis da mrzimo svoje suspolnice i da nam je dusa kritikovati ih, ocrnjavati i omalovazavati, ta da bih najradje sve istrijebile

Stajete li u obranu zenskog roda (drugih zena) pred muskima?
ne
ja kritiziram sve jednako
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:19   #3
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ta da bih najradje sve istrijebile
ma ne samo žene, općenito ne volim ljude.

osim onih malenih, po defaultu, i velikih ako su mi super al tih je malo.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:21   #4
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Cure koliko ste solidarne sa zenskim rodom uopce?
Cisteci sve ove Chick Fights ovdje na ZK, zakljucis da mrzimo svoje suspolnice i da nam je dusa kritikovati ih, ocrnjavati i omalovazavati, ta da bih najradje sve istrijebile

Mislim da previse ima zlobe medju zenama direktno.
No sto je indirektno? Stajete li u obranu zenskog roda (drugih zena) pred muskima?

Ja da, uvijek idem sa zenskog stajalista, i kad mi se neki frend, poznanik, sadasnji il eventualni potencijalni ide nesto o zenam (ili o konkretnoj) odma oci vadim...
I znam u stanju odjebat neke potencijalne zbog crnog rekorda prema svojoj bivsoj... (specijalno ak je u pitanju bivsa zena i djeca)

Mržnja, naročito na Forumu, stvarno nema smisla. Traži isti angažman kao i ljubav, u najmanju ruku, a to je stvarno suludo prosipat na virtualan doživljaj sugovornika i njihovih umotvorina. A malo prepucavanja daje draž. Zamisli da se svi u svemu slažu?

A što se tiče razmjene mišljenja...govorim u svoje ime...ne pravim razliku na temelju spolnih obilježja.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:22   #5
Ja ne dijelim ljudski rod po spolu. To je svojevrsna diskriminacija. Branit ću drugu ženu ako je neopravdano napadaju a ne zato da je žena.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:22   #6
Solidarna sam. I sve dijelim. Osim ruza, maskare i muskarca.
__________________
* obviously, will lose 8kgs. Number two: will find nice sensible boyfriend and not continue to form romantic attachments to alcoholics, workaholics, peeping-toms, megalomaniacs, emotional fuckwits or perverts.
Loose Pants Diet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:24   #7
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Branit ću drugu ženu ako je neopravdano napadaju a ne zato da je žena.
A ne znam, nekako sam blize ovome. Valjda.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:25   #8
Ima i žena da ti se smuči život....stajem u obranu onih za koje smatram da ih u tom trenutku trebam braniti. Bio on muškarac ili žena...

Iako se često događa da frajeri nemaju razumijevanja za neke ženske stvari, pa ja ulijećem dečkima od svojih frendica sa objašnjenjima zašto je to tako, jer svoju curu neće poslušati. Mrzim kad muškarci pokažu svoje nepoštovanje i s visoka komentiraju neke stvari, kao da ih i sami ne rade. Mrzim nepravdu i nepoštenje, ma kome god ono bilo upućeno.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:26   #9
imteresantno je kako se na sve strane potiče 'borba za obranu ženskog roda', a kada sličan komentar dođe iz muških redova (iako se uglavnom radi o čistoj zajebanciji jerbo se muškarcima živo jebe za nekakav muški pokret) onda isti biva proglašen zaostalim šovinističkim manijakom...

mislim, čemu uopće sve to?
jel vas muškarci po defaultu u nečemu spriječavaju ili ste si zapravo same krive za sva ograničenja i pizdarije koje si svakodnevno postavljete?

pa barem ja imam hrpetinu frendica i gotova svaka ima istu priču: ako se stave na stranu možebitne seksualitetne nesuglasice, žene imaju daleko više povjerenja u svoje muške prijatelje.
ako je zaista tako, onda čemu inzistiranje na ženskoj solidarnosti kad kod prvog težeg testa ista pada u vodu i pokazuje su licemjernost ženskog roda.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:27   #10
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Stajete li u obranu zenskog roda (drugih zena) pred muskima?
Ne. Pljujem po svima, kaj me briga kojeg su spola.
Ja sam za ravnopravnost.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:37   #11
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post

Iako se često događa da frajeri nemaju razumijevanja za neke ženske stvari, pa ja ulijećem dečkima od svojih frendica sa objašnjenjima zašto je to tako, jer svoju curu neće poslušati.
e da na ovo sam mislila najvise.
cujem ja pricu iz njegovog ugla, al sam sklona pojasniti i zensku stranu i stati njoj u obranu (znala ju ili ne). ili tako kritikovati ga kak je ovoj ili onoj mogao napraviti to ili to
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:52   #12
Ne vjerujem u diskriminacije bilo koje vrste
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 11:56   #13
Quote:
Gospon Pes kaže: Pogledaj post
Ne. Pljujem po svima, kaj me briga kojeg su spola.
Ja sam za ravnopravnost.
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 12:04   #14
solidarna s kim treba; neovisno o spolu.

a mogla bi o i muškoj solidarnosti; omiljen sport zbarit frendovu curu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 13:48   #15
Poznajem puno mrziteljica ženskog roda. Koliko ste se puta susreli sa zenskom osobom koja govori- "ja sam zena ali svi moji prijatelji su muskarci, zene su kokosi, glupace, opsjednute frizurom..."uopce se ne slazem sa zenama,nije ni cudo da ih varaju kad su takve tralala..."? To su cure koje bi voljele biti dio muske ekipe tzv.pimpeksa i tada se dodvoravaju frajerima na sve moguce nacine...a oni cesto to iskoristavaju. Stoput mi se desilo da dođem u neku novu ekipu, a cure me gledaju ispod oka kao da sam opasnost. Verbalna podjebavanja, uvrede i sl. Cak sam doživjela "ja necu s vama ako i ONA ide". Na kraju se to obicno sredi kad skuze da sam "ok" i da necu preoteti "njihove" decke iz drustva... Ne znam dal sam sad odlutala s teme.
kitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 13:59   #16
Quote:
kitta kaže: Pogledaj post
Poznajem puno mrziteljica ženskog roda...
Kao sto postoji i puno mrziteljica muskog roda.
"Muskarci su svinje."
"Svi su oni isti."
"Njima je samo do seksa."
Bla, bla, ne da mi se nabrajati dalje
Shvacate poantu.

Nema to veze sa spolom. Jednostavno, neki ljudi su skloni generaliziranju, a neki nisu
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:02   #17
Quote:
Loose Pants Diet kaže: Pogledaj post
Solidarna sam. I sve dijelim. Osim ruza, maskare i muskarca.
i donje rublje
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:06   #18
Pa jebiga, svake imaju svoje frendice, normalno da će uz njih stat. Recimo, tak je Nata u savezu sa alexxx protiv Anastejše, ili Rajna sa Septembar a protiv plavve..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 14:55   #19
Quote:
kitta kaže: Pogledaj post
Poznajem puno mrziteljica ženskog roda. Koliko ste se puta susreli sa zenskom osobom koja govori- "ja sam zena ali svi moji prijatelji su muskarci, zene su kokosi, glupace, opsjednute frizurom..."uopce se ne slazem sa zenama,nije ni cudo da ih varaju kad su takve tralala..."? To su cure koje bi voljele biti dio muske ekipe tzv.pimpeksa i tada se dodvoravaju frajerima na sve moguce nacine...a oni cesto to iskoristavaju. Stoput mi se desilo da dođem u neku novu ekipu, a cure me gledaju ispod oka kao da sam opasnost. Verbalna podjebavanja, uvrede i sl. Cak sam doživjela "ja necu s vama ako i ONA ide". Na kraju se to obicno sredi kad skuze da sam "ok" i da necu preoteti "njihove" decke iz drustva... Ne znam dal sam sad odlutala s teme.
´


Ja ne mrzim cure i da sam mogla sama oduciti
- opet bih se rodila kao zensko...

Ali zene jesu kokose ( i ja sam jedna od njih )

no, da znamo biti zle i opake jedna prema drugoj to je istina,
a cesto bez ikakvog razloga (iz sporta i razonode)
i sama to kazes...

E, vidis zbog toga meni prija vise musko drustvo,
i imam vise povjerenja u moje muske prijatelje,
jer me nikada niti jedan muskarac nije povrijedio i izdao,
kao sto su neke zene...

Ljubavnice, mir, na ovom topicu ne mislim na vas

Mislim na one kokosi u uredu ( ili nekada prije u skoli)

Ja sam jedno vrijeme radila u u redu u kome sam bila jedina zena,
pamtim to kao jedan od najbezbriznijih perioda u mom radnom zivotu...
S muskima, sestro, znas uvijek na cemu si,
zene ti uglanom rade iza ledja.
i to samo zato sto si zensko..
__________________
Boze, daj mi snage da promijenim ono što mogu promijeniti.Boze, daj mi strpljenja da prihvatim ono što ne mogu promijeniti.
I, daj mi mudrosti da razlikujem to dvoje.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=9...&postcount=404
StellaNova is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:19   #20
Quote:
kitta kaže: Pogledaj post
Poznajem puno mrziteljica ženskog roda. Koliko ste se puta susreli sa zenskom osobom koja govori- "ja sam zena ali svi moji prijatelji su muskarci, zene su kokosi, glupace, opsjednute frizurom..."uopce se ne slazem sa zenama,nije ni cudo da ih varaju kad su takve tralala..."? To su cure koje bi voljele biti dio muske ekipe tzv.pimpeksa i tada se dodvoravaju frajerima na sve moguce nacine...a oni cesto to iskoristavaju.
Evo ja sam takva. Imam više frendova od frendica. Igrom slučaja. Ne zato što sam žene izbjegavala, nego su se muška prijateljstva lakše održala. Prave frendice danas su mi samo one koje znam od djetinjstva. Takve imam 3. Sasvim dovoljno. Većinom sam kasnije nalazila na jal. Blesave ispade ljubomore i potpuno neutemeljene histerije. Ono što mi smeta kod određenih žena, jest činjenica da prijateljstvo često ovisi o raspoloženju. Pa ako se ona na mene izdere, a pere ju pms, ja bih to kao žena trebala shvatit. Je, kako da ne. Ne kažem da su muškarci bolji, drugačiji ili nešto. Ali s njima mi je lakše. Što na umu to na drumu. Barem s ovim frendovima koje imam. Jednostavniji su. Ne kompliciraju. Nemam potrebu objašnjavat da je nebo plavo i pekmez sladak.
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.