Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2007., 13:12   #21
Žao mi je ...
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 13:21   #22
Ajme strašno mi je žao
Ja s internom na faksu imam odlično iskustvo pa ne znam ima li smisla ići još negdje. Ne znam šta bih ti rekla, možda dao odeš u Kastor. Biti ćeš mirnija.
Drži se!
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 13:49   #23
Quote:
slovenka25 kaže: Pogledaj post
Ne znam ali jesi li probala bioterapiju?
Susjeda mi dala letak o alternativnom liječenju kućnih ljubimaca, odmah sam nazvala i na pitanje na koji način pomažu, ženska mi nadmeno odgovorila da je to isto kao kad pitaš kirurga kako on operira. Jedan tretman sa dolaskom u kuću 150 kn, najmanje 10 tretmana. Nakon dogovora (jer je u gužvi) da se čujemo početkom tjedna da dođe, više se nije javila. Pokušavala sam bezuspješno saznati broj Vere Aleksander....
Dubravka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 13:55   #24
Imaš PP.
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 14:00   #25
Jesi možda probala kontaktirati doktoricu Almu koja radi akupunkturu na psima. Navodno ima super rezultate. Probat ću potražit link na njenu stranicu.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 14:17   #26
Quote:
slovenka25 kaže: Pogledaj post
Imaš PP.
nemam, imam mail: [email protected]
Dubravka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 14:21   #27
Quote:
lea_li kaže: Pogledaj post
Jesi možda probala kontaktirati doktoricu Almu koja radi akupunkturu na psima. Navodno ima super rezultate. Probat ću potražit link na njenu stranicu.
Mislim da je to taj letak koji sam spominjala ali u panici u kojoj se trenutno nalazim, mozak mi je blokiran i ne mogu se sjetiti naziva centra, baš mislim da sam razgovarala sa Almom, koja se više nije javila jer je vjerojatno shvatila da tu ne može ništa napraviti !
Dubravka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 15:05   #28
Dr. Alma Marukić-6525-691, 091/561-8704
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 15:51   #29
Quote:
Dubravka kaže: Pogledaj post
nemam, imam mail: [email protected]
Pa kažem ti da si dobila privatnu poruku - gledaj gore, na vrhu stranice, desno. Jesi vidjela?
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:26   #30
molim vas jel mi mozete dati kontakte bioterapeuta ili bilo koga ko moze pomoci mojoj pasini. nikakva terapija niti operacija joj ne mogu pomoci a ja se ne zelim pomirit s tim.
oprostite sto pisem ovako zbrkano ali neznam ni sto da napisem ni kako jer vec tri dana placem od kad su mi u vet. stanici rekli da joj nemogu pomoc
potok-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:29   #31
O kojoj se bolesti radi?
Probaj ovdje:

http://www.akuvet.org/
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:44   #32
Quote:
slovenka25 kaže: Pogledaj post
Pa kažem ti da si dobila privatnu poruku - gledaj gore, na vrhu stranice, desno. Jesi vidjela?
Jesam, sorry smotana sam i zbrčkana ! Jučer smo bili kod Kastora i trebali su mu izvaditi krv radi testa gušterače (koji mu nisu napravili na internoj)! U čekaonici na zaprepaštenje sviju je iz njega počela teči smeđa tekućina, poplava, svi su zbrisali van! Dežurni vet. mi je dao neke 3 tablete, da mu pokušam dati za stiskanje stolice. Kad smo došli doma, cijelim putem je kenjao tu smeđu vodu i zadnjom stranon s zanosio i padao ! Od tada bespomoćno leži, ne jede, lijekove mu ne dajem, noćas sam spavala u hodniku na podu kraj njega i držala ga šapu. Jutros nije htio sa poda ustati da idemo van, samo me je žalosno gledao. Lijeva strana lica mu je totalno uništena demodikozom, rupe pune krvi, tapkala sam mu rivanolom. Danas se sin vraća hitno sa mora gdje je počeo raditi i rekao je da ga neće takvog gledati da će ga odvesti uspavati. Nalazi u Kastoru će biti gotovi oko 3, vet. mi kaže nek probamo sa infuzijom ! A što time dobivam? malo snage za par dana, to ga neće izliječiti samo produžiti agoniju ! Što da radim? da li da ga ovih dana riješimo muke ili da ga odvedemo (tj. odnesemo) na infuziju?? Mislim da ću završiti u Vrapču. Sin zna kako sam luda, pa je rekao da će on to riješiti, da se maknem iz stana ! Nema teorije !!
Dubravka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:59   #33

Ne znam ... Jesi li zvala nekog bioterapetva da pitaš što misli?
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 14:17   #34
Quote:
slovenka25 kaže: Pogledaj post

Ne znam ... Jesi li zvala nekog bioterapetva da pitaš što misli?
zvala sam maloprije Almu ali se ne javlja ! Mislim da je kasno,dobila sam doktoricu na internoj, kaže da mu peristaltika crijeva više ne drži ništa i da bi rado pomogla ali više mu nema što dati ! Kao što sam i sama zaključila infuzija mu može vratiti izgubljenu tekućinu ali ga ne može izliječiti ! Ni sanjati nisam mogla da ću takvo nešto proživljavati ! Idem doma, muka mi je !!!
Dubravka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:02   #35
joj... jedva čitam ovo
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:36   #36
Quote:
Dubravka kaže: Pogledaj post
zvala sam maloprije Almu ali se ne javlja ! Mislim da je kasno,dobila sam doktoricu na internoj, kaže da mu peristaltika crijeva više ne drži ništa i da bi rado pomogla ali više mu nema što dati ! Kao što sam i sama zaključila infuzija mu može vratiti izgubljenu tekućinu ali ga ne može izliječiti ! Ni sanjati nisam mogla da ću takvo nešto proživljavati ! Idem doma, muka mi je !!!

Teško je to, znam. Ali moraš znati da si učinila sve što možeš. Još samo jedno - da si s njim kad ode. Žao mi je.
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 17:23   #37
bolest se zove MEGA-COLON. ima prosireno debelo crijevo. inace tu bolest su imala samo tri psa u hrvatskoj. veterinar je zvao institut u svicarskoj i rekli su mu da je neizljecivo. zasad je lorica stabilno ali joj svaki čas moze bit lose i toga se bojim jer mi vec sad srce puca, a znam sto moram napravit. pozdrav svima i drzte se
potok-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:12   #38
I tebi sam slala privatnu poruku. Sretno!
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:45   #39
hvala
potok-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 18:47   #40
zar stvarno nema pomoći pa bar neki alternativni način?? ne odustaj drž se do kraja
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.