Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2011., 17:55   #2001
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Imaš još koju ovakvu sliku? da se bolje vidi straga?
Ja imam skroz kratku kosu sad, ali mi je već dosta...hoću malo ženstveniju frizuru, ali opet otkačenu.
Evo.možda ovo pomogne.Samo biraš koju ćeš dužinu iza.Ona i skroz odere,ali i pusti malo da naraste.Bitno je samo da ti je ovaj gornji dio dugačak.





i ova malo duža:
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 17:31   #2002
pozdrav cure (:
trebala bi pomoć..
zanima me kakva bi mi frizura pristajala ako imam srcoliko lice, ( bar mislim da imam ) tamnosmeđu, neku valovitu, ali tanku kosu do dužine malo duže od ramena.
s tim da je sad postepena, u 2 sloja, razlika je 2-3cm najviše.
tu frizuru vučem već 3 godine, jer je kosa u početku bila užaaaasno istanjena, i samo ju nikako nisam mogla ''obnoviti''.
sad mi je već pun kufer, i htjela bi promjeniti, ali ne znam kakvu bi. samo ne bob.
dakle, ima koja kakvu ideju?

p.s. mogu staviti fotku lica..
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 16:31   #2003
Quote:
Croftica kaže: Pogledaj post
pozdrav cure (:
trebala bi pomoć..
zanima me kakva bi mi frizura pristajala ako imam srcoliko lice, ( bar mislim da imam ) tamnosmeđu, neku valovitu, ali tanku kosu do dužine malo duže od ramena.
s tim da je sad postepena, u 2 sloja, razlika je 2-3cm najviše.
tu frizuru vučem već 3 godine, jer je kosa u početku bila užaaaasno istanjena, i samo ju nikako nisam mogla ''obnoviti''.
sad mi je već pun kufer, i htjela bi promjeniti, ali ne znam kakvu bi. samo ne bob.
dakle, ima koja kakvu ideju?

p.s. mogu staviti fotku lica..
A ja mislila napisati bob. :O
Ja i dalje slinim za ovom frizurom. lin:
Mislim da bi ti dobro stajala jer imaš isti oblik lica kao i ona i ako imaš malo valovitu kosu bila ti ovako prirodno neuredna.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 16:35   #2004
Treba mi mišljenje. Bilo čije.
Imam svijetliju put(ponekad sam u licu bijela ko sir), plavo-zelene oči, tamnije obrve i tamno smeđu kosu. Prije sam znala staviti još tamniji preljev pa bi imala skoro pa crnu kosu i to bi mi super naglasilo oči, ali bi u kontrastu sa bojom lica izgledalo užasno(ali ja sam to radila jer sam voljela kada mi oči dodatno poplave).
E sad, pošto puštam kosu već par godina(trenutno mi je preko polovice leđa ) a želim neku promjenu, razmišljala sam o promjeni boje.
Što mislite, koja boja kose bi mi istaknula oči a opet ne bi bio preveliki kontrast na licu?
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 17:25   #2005
Ja bih ti posvjetlila kosu i nabacila neku narančastu ili strawberry blond nijansu. Ovak nešto.

TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 18:33   #2006
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
A ja mislila napisati bob. :O
Ja i dalje slinim za ovom frizurom. lin:
Mislim da bi ti dobro stajala jer imaš isti oblik lica kao i ona i ako imaš malo valovitu kosu bila ti ovako prirodno neuredna.
hvala na savjetu, ali ipak nebi bob.
imala sam ga, i to mi je bila najveća pogreška, i rekla sam, više nikad
nekako se ne vidim s ovom gore frizuricom.

tu sam stavila fotku , pa možete pogledati, kaj bi mi pristajalo, jer skoro uvijek fulam u frizurama

Zadnje uređivanje Croftica : 22.03.2011. at 18:57.
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 19:51   #2007
Quote:
Croftica kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu, ali ipak nebi bob.
imala sam ga, i to mi je bila najveća pogreška, i rekla sam, više nikad
nekako se ne vidim s ovom gore frizuricom.

tu sam stavila fotku , pa možete pogledati, kaj bi mi pristajalo, jer skoro uvijek fulam u frizurama
Šiške i puštala bih kosu.

Btw, imaš predivne oči!

TheEmpress ja sam razmišljala o više crvenijoj nijasni. Još sam neodlučna, ali hvala.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 22:33   #2008
Croftic, a ovako nesto?



ravna i valovita verzija, mislim da sa siskama ne mozes pogrijesiti ako zelis promjenu, a na slikama se vidi kako ih razlicito mozes nositi
Inace, cini se da imas kvalitetnu kosu tako da bi to meni cisto lijepo izgledalo malo krace i ravnije odrezano keep searching
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 10:21   #2009
ovo gore mi se već više sviđa.
mislim da budem odrezala kojih 3-5 cm, tj. izravnala budem.
fala vam cure
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 11:19   #2010
Ima li netko ideju kako naći slike frizura (u smislu šišanja) slikano sa stražnje strane? Sve što nađem ima uglavnom slike lica i kose s prednje strane, a ja bih nešto da se vidi kako bi dobro ošišani slojevi na dugoj kosi otprilike trebali izgledati...
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 13:29   #2011
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
TheEmpress ja sam razmišljala o više crvenijoj nijasni. Još sam neodlučna, ali hvala.
I meni je crvena pala na pamet, al sam mislila da ti se neće sviđat, pa sam zato ovu stavila. Al svakako nešto crvenkasto, istaknut će ti oči.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 17:47   #2012
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
I meni je crvena pala na pamet, al sam mislila da ti se neće sviđat, pa sam zato ovu stavila. Al svakako nešto crvenkasto, istaknut će ti oči.
Mogu li crvenu dobiti preljevom ili baš moram bojati?
Ne bih željela bojati osim ako mi nema druge.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 17:54   #2013
Na tamniju kosu bi preljevom vjerojatno dobila samo lijepi crveni odsjaj, a ne baš boju. Najbolje da probaš, preljevi se ionako dosta brzo ispiru, pa nema puno štete ako ne ispadne dobro.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 18:32   #2014
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Na tamniju kosu bi preljevom vjerojatno dobila samo lijepi crveni odsjaj, a ne baš boju. Najbolje da probaš, preljevi se ionako dosta brzo ispiru, pa nema puno štete ako ne ispadne dobro.
Da, nemam kaj izgubiti. Hvala ti.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 00:44   #2015
Quote:
Croftica kaže: Pogledaj post
ovo gore mi se već više sviđa.
mislim da budem odrezala kojih 3-5 cm, tj. izravnala budem.
fala vam cure
Kako si samo lijepa
na tvom mjestu ja bih mozda samo odrezala siske, kao na ovj gore frizuri a ostatak kose pustala.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 21:48   #2016


Jel možda ova frizura ima neki poseban naziv i koji bi to bio ili... Mislim ka bob je al je baš neki kratki, ne izbaci mi više ovakvih primjera kod short bob... Ima nekih savjeta?
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 21:52   #2017
Probaj sa pixie bob. Kolko mi se čini uglavnom, otraga je skroz kratko, a naprijed su šiške napravljene.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:01   #2018
A ni pixie bob ne daje neke konkretne primjere... Je ka šiške su puštene a zada je kratko, al je sve nekako napravljeno ka kakva kaciga

Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:09   #2019
Znaci imam ovako nekakvu frizuru sad

malo krace siske...negdje do obraza (narasle su)...i sad bi promjenu za ljeto, znaci uz preplanulu put, smede oci i okruglo/ovalno lice, pofarbala bi se i nebi kratila kosu jer ju pustam...htjela bi da mi kosa izgleda gusce i kao da je ima vise...npr

I ova boja..



ili crna. Molim vas pomozite jer neznam sta cu od sebe vise. Hvala.
Sierra Leone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 22:16   #2020
Hm... Slojevito šišanje?

Kalliste - onda lijepo kad ideš frizeru, stavi na mob te slike i reci "ovo hoću"
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.