Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2014., 19:08   #381
Šetanje pasa

Pozdrav,čuvam ili šećem pse na području Zagreba...Velika sam ljubiteljica pasa te imam preko 20 godina iskustva s njima. Još k tome imam vrlo dobročudnog i umiljatog lesija kojemu bi dobro došlo društvo. Živim u centru Zagreba, u dijelu u kojem ima puno zelenila pa se pesek ima gdje istrčavati.

Više informacija na PP. Hvala i pozdrav...
chiarra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 15:42   #382
Šetam,čuvam,mazim, pazim Vaše kućne ljubimce. Bavim se šetanjem i čuvanjem pasa oko 5 godina, čuvala i mace i zečeke. Vlasnica udomljene biglice Tise.
[email protected]
00385 98 130 6587

https://www.facebook.com/tisa.bucko

http://cuvanjepeseka.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 18:24   #383
Pozdrav,
zanima me koliko košta šetanje psa,malo veceg labradora? Sat vremena dnevno bi mu bilo dovoljno,u popodnevnim satima. Oko 15-16 h. Bilo bi poželjno da to bude netko tko zna dobro sa psima.
__________________
...svaki dan bez tebe nova je borba...
nivesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:42   #384
Quote:
nivesa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanima me koliko košta šetanje psa,malo veceg labradora? Sat vremena dnevno bi mu bilo dovoljno,u popodnevnim satima. Oko 15-16 h. Bilo bi poželjno da to bude netko tko zna dobro sa psima.
http://setnjica.freshcreator.com/eng/cijene
angie969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 19:03   #385
Šetam,čuvam,mazim, pazim Vaše kućne ljubimce. Bavim se šetanjem i čuvanjem pasa oko 5 godina, čuvala i mace i zečeke. Vlasnica udomljene biglice Tise.
[email protected]
00385 98 130 6587

https://www.facebook.com/tisa.bucko

http://cuvanjepeseka.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 13:40   #386
Evo i brat mi se poceo baviti setanje i cuvanjem,pa da ga malo izreklamiram

http://setamicuvampse.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 11:37   #387
traži se šetač

U potrazi smo za nekim tko bi nam u siječnju 2015.g. (4.01.-29.01.) 2x dnevno (ujutro i navečer) šetao pesicu na području centra Zagreba, Ribnjak.
Ljubazno molim da se javite na broj mobitela 098-9333999.
Hvala!!
sarahh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 18:43   #388
Pozdrav,

Imam 29 godina i nudim setanje pasa u ZG. Preferiram centar ali nije mi problem doci bilo gdje u zoni tramvaja. Imam visegodisnje iskustvo sa psima te takodjer imam i jednog labradora na socijalizaciji. Ako imate psa koji ne voli ili ne moze biti dugo sam te bi mu godila setnjica ili istrcavanje u parku (nakon sto se upoznamo) ili biste jednostavno voljeli da ima jos pokoju setnju koju radi obaveza ne mozete odraditi javite se s povjerenjem na PM. Ja cu rado uskociti.

Cijena 30kn/h.
cuvalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 17:17   #389
Quote:
nivesa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
zanima me koliko košta šetanje psa,malo veceg labradora? Sat vremena dnevno bi mu bilo dovoljno,u popodnevnim satima. Oko 15-16 h. Bilo bi poželjno da to bude netko tko zna dobro sa psima.
Muž i/ili ja ga možemo šetati za 25 kn/h.
Jako volimo pse i otkako smo u podstanarskom stanu, teško nam je palo odvajanje od psa koji je ostao kod naših. Svojeg psa smo vikendom obavezno šetali po 3 h jer je to obožavao! A o istrčavanj da ne pričam! Oboje so odrasli uz pse, nemamo ranijeg iskustva sa šetanjem tuđih pasa.
Sandra198 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 14:48   #390
čuvam pse ako je kome potrebno u Rijeci neka mi se javi
a i šetnja se da dogovoriti
aninari is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:19   #391
Nudim setnje / cuvanje pasa u Varazdinu. [email protected]
kugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:29   #392
Ne tražim šetača, tražim čuvača psa.

Pas od 10 godina, razmaženo derište, izrazito separation anxious, ne želi biti sam doma. Nama treba netko kome bismo ga ponekad mogli dovesti, ostaviti kod vas u stanu (dobar je, uglavnom će ležati i spavati, ili možda malo biti nesretan što je sad tu kod vas, pa ćete ga morati malo maziti). Nije potrebno da idete s njim van, relativno je bitno da nemate svog psa - jer baš ne voli druge pse, pa bismo imali period prilagođavanja i upoznavanja s drugim psom.

Idealan posao za nekog studenta i/ili penziće, kažem, nećete ni kužiti da je kod vas tih sat-dva, ja ga dovedem i pokupim, 20 kn/h (najlakše zarađena lova ikad ) Čak se ni ne linja previše

Zapadni dio grada mi igra, Zagreb Javite mi se pliz na pm za dogovore
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:16   #393
Šećem (i/ili čuvam) peseke u jutarnjim satima na području prečko-špansko-rudeš. Više informacija na pm.
littleangel1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 18:48   #394
Šetala bi pse na području Novog Zagreba (Trnsko, Kajzerica, Siget, Savski gaj...) također može i čuvanje psa na par dana, i sama sam vlasnica jedne zaigrane labradorice
__________________
Per aspera ad astra.
kokolo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 11:48   #395
Pozdrav! Čuvam i šećem pse u Rijeci (centar i bliža okolica) Javite mi se sa povjerenjem. Radujem se druženju sa Vašim ljubimcem
Sve upite šaljite na mail: [email protected] Hvala!
sani:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 10:43   #396
Šetao bi pse na području Dugave - Travno.

Info na pm
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:42   #397
Čuvam, šetam , mazim, pazim kućne ljubimce . Javite mi se s povjerenjem! .
[email protected]
+385914780426
+385981306587
http://cuvanjepeseka.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 15:08   #398
Zbog prezaposlenosti ili prevelikog obujma Vaših obaveza ne možete pružiti Vašem psu šetnje i animacije koliko mu je potrebno, zbog čega ste tužni i Vi i Vaš pas. Ne brinite, rješenje je tu! Bilo da je Vaš pas flegmatični šetač, vječno zaigrano štene ili neumorni aporter, zaslužuje odgovarajući pristup. U dugogodišnjem druženju s našim najboljim prijateljima, stekao sam veliko iskustvo u radu s psima temeljeno na pozitivnoj metodi treninga. Moji vjerni pratioci su ženka rotvajlera i mužjak terijera, savršeno odgojeni superjunaci psećih parkova, šuma i šetališta. Ako trebate osobu od povjerenja, zaduženu za šetanje ili čuvanje vašeg ljubimca, javite se bez ustručavanja. Radijus šetanja je centar i zapadni dio Zagreba. Cijena jednog sunčanog sata je 35 hrvatskih kuna. Za bilo kakvo pitanje ili dogovor javite se na:
097/716-77-86
tempi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 12:40   #399
Traži se!

Tražim pouzdanu osobu u Rovinju za dnevno šetanje i istrčavanje psa (mješanca retrivera). Pas je 3 godine star, razigran, poslušan, nimalo agresivan, voli sve ljude i pse. Radi se o razdoblju 27.12. - 10.1.

Bit će potrebno psa preko radnog tjedna svakodnevno pokupiti na lokaciji i dobro rastrčati negdje na zelenoj površini.

Ovo bi mogla dobra prilika za popuniti studentski/đački budžet pa eto, navalite
Info na 091 2128 131 ili u inbox
Mef is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 14:06   #400
ej bok, ovo je meni super ideja ali imam par pitanja.
Kako to funkcionira, npr. dogovorim se s nekim da mi prošeta peseka 2-3 puta tjedno po sat/dva oko podne da joj skratim vrijeme koje je sama doma, a ja sam na poslu
I što onda? Koja je procedura
Ja dam ključeve dvorišta šetaču/šetačici i idem na povjerenje da je peso prošetan, da mu se nije ništa dogodilo i da je uživao?
Kako s pravilima koje ja primjenjujem u šetanju. što smije što se ne smije raditi, s čim se uči i nagrađuje, da li ima neka početna zajednička šetnja s osobom i njenim psima koje šeće?

Ja imam štene bernskog planinskog psa i ima 4 mjeseca, i već je poprilično snažna i sad ju učim da ne vuće na lajni jer će bit kasnije poprilično jaka, da li se na takve stvari pazi?
Iskreno mene strah dat nekom drugom da ju šeta, jer vidim u šetnjama ljudi ne paze što im psi rade i to me živcira, pogotovo jer je ovo blesavo štene koje sve gleda i svugdje gura glavu

Za početak meni je čak i ok da netko dođe sa svojim pesekom/pesekima pa nek se igraju i trče u mom dvorištu, jer je ok veličine i mogu protegnut noge, al opet bi trebala vjerovat toj osobi i pesekima..
a ne znam zbunjena sam si skroz..
koraVoda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.