Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 21:25   #41
...moze li neto pojasniti na kojem principu zapravo setac uzme psa ako nikoga nema doma ??

....pa i ja bi setala peseke
inace doslovno od malih nogu frendicama (tocnije njihovim obiteljima jer su to tada jos bile frendice preko poznanstva roditelja) secem peseke kada je to potrebno... u zadnje vrijeme to su bili: pudlica, chow i bull mastif te mi se cini da sam obuhvatila sve velicine pasa heeehe .... inace ja imam samoyeda
..naravno odredeni period mogu boraviti i u mom stanu, da miceki nisu usamljeni. Šetnje na podrucju : Špansko, Malesnica, Vrbani, Tresnjevka, Jarun i kvartovi oko ovih krugova.

...ponudi bih prikljucila i cuvanje svih manjih zivotinja ( ...i tu sam prosla od zamoraca, pticica i macaka gotovo sve u privatnom vlasnistvu i to cesto u kombinaciji, uspjesnim zajednickim suzivotom )
...u obzir dolaze i gmazovi no ne znam kako bi rijesili problem terarija, jedan imam slobodan ali svi koji imaju gmazove znaju da prebacivanje iz terarija u terarij nejde sam tak ....inace od gmazolikih zivotinja imam jednog vodozemca, za odrzavanje na zivotu jednostavniji nego briga za neke ribe ali cesto baratam gmazovima na faksu pa to ne bi trebao biti problem...
Manje zivotinjice primam sa svih lokacija

...eto molim odg na prvo pitanje....
moze i na pm kao i eventualno zainteresirani vlasnici zivotinja


...mislim da bi to bilo sve, za cijenu se lako dogovorimo vec imam honorarni posao tako da je ovo vise hobi iz ljubavi.
devilicious boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 22:49   #42
Quote:
devilicious boo kaže: Pogledaj post
...moze li neto pojasniti na kojem principu zapravo setac uzme psa ako nikoga nema doma ??
Ako imaš preporuke od drugih, evo ja npr. imam dosta preporuka pa mi onda daju ključeve kad su na poslu i ja im šećem psa, ili je pas kod mene na čuvanju i oni dođu po njega nakon posla
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:24   #43
...hm da pretpostavljala sam da tako nekako funkcionira samo je zvucalo malo skakljivo ... ocito je kljucna rijec "preporuka"

tnx na brzom odgovoru

... moja ponuda i dalje stoji ....
.... za pocetak mozemo smisliti i druge nacine a dalje cemo lako....
.... naravno kao sto sam vec napomenula, zivotinjice rado primam i u dom, moj Bleky (samoyed) rado prima goste i pravi je domacin, gostima prepusta cak i svoje zdijelice i igracke, ma pravi kavalir
u svakom slucaju sa svoje strane garantiram da nece biti problema cak i ako je drugi pas malo temperamentnije naravi

...i sve ostale zivotinjice su dobrodosle
devilicious boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:45   #44
Pozz svima )
Evo ja sam iz Zagreba i vecinu ljeta cu tu i ostati,pa ako nekome treba prosetati psa ili cuvati bilo kojeg ljubimca (hrcka,zamorca,zeca,pticu,macku,psa...),ja sam ovdje...
Mislim da je ovo važno,imam iskustva,volontiram u azilu za napustene pse... itd.
moj kontakt je [email protected]
Btw: za cijenu se lako dogovorit,mislim da nisam skupa )
Green osoba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2009., 00:38   #45
....ps: evo i mail adresa jer ju ipak cesce provijeravam nego pvt
[email protected]
devilicious boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2009., 13:10   #46
Ukoliko niste u mogućnosti prošetati ljubimca, živite u Sesvetama i bližoj okolici....nemate vremena...rado ću uskočiti....
kontakt pm ili na broj tel 091/7983331
ivana_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 17:32   #47
Evo ja sam cijeli 8 mjesec u Zagrebu pa ako netko treba cuvanje pasa ili mačaka(u Vašem domu)šetanje,hranjenje neka se javi s povjerenjem.Okolica Trešnjevke može i centar.
sunce_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 10:06   #48
Dragi moji, kako se bliži sezona godišnjih odmora, i sve više ljudi putuje te nerjetko nema gdje sa svojim ljubimcima, pastam vam i ove svoje linkiće u nadi da će vam pomoći!

http://zagrebackidusek.blog.hr/

http://www.njuskalo.hr/oglas408457

Quote:
devilicious boo kaže: Pogledaj post
...moze li neto pojasniti na kojem principu zapravo setac uzme psa ako nikoga nema doma ?? :
Kako je i mops već rekao - putem preporuke i poznanstva!
Doduše, kod nas peseki većinom dolaze na čuvanje tijekom dana k nama doma - kao na dnevni boravak, a ljudi ih pokupe na povratku s posla, na primjer; no imamo i peseka - jednu curicu terijerku - koju šećemo po tom principu da nam vlasnica ostavlja ključeve, pa odemo po malenu kad idemo i sa našom van...
Naravno, gazdarica nas pozna, a kako stanuje u susjedstvu, lako se mogla uvjeriti u naš dobar tetman prema životinjicama, a i Frida (pesica) se totalno složila s tom idejom...
Mislim da ljudima ipak nije tak lako ostavljati svoje ključeve drugima, osim u ovakvim slučajevima kad te poznaju ipak neko vrijeme...Radije peseke dovedu na čuvanje, takva su barem naša iskustva - što potpuno razumijem...
__________________
Štenad vukodlaka, povoljno ili u dobre ruke!

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 11.07.2009. at 11:51.
Mist_Dragonlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 10:40   #49
I ja bih šetala psiće... od 9. mjeseca, jer me nema trenutno u Zg! Volim duge šetnje, pa bi mi eto baš dobro došao četveronožni pratioc
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 16:15   #50
Exclamation

i sama imam lajavca, a budući da trenutno imam vremena, nudim svoje šetačke usluge na području Rijeke - Trsat, Vojak, Krimeja, te Donja Vežica. javite mi se na [email protected] u vezi detalja.
moja kujica je dobra i društvena, nema sklonost dominaciji ni agresiji prema drugim psima i možete biti sigurni da će se super slagati sa vašim psom
mogući su i aranžmani da vam pričuvam psa, ako ste odsutni. ponuda vrijedi, naravno, za područje Rijeke.
unaprijed zahvaljujem!
Nadopuna prehrani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 16:15   #51
Ja isto mogu čuvati mace u vašem domu. i sama imam macu tako da znam sve o macama.Isto tako mogla bih šetati pse. tel. 4650288
obilje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 15:06   #52
Kako moj samojedić ne živi sa mnom, imam vremena, volje i želje da nudim uslugu šetanja zagrebačkih peseka.
estrella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 16:54   #53
Da se i ja pridruzim, posto imam trenutno dosta slobodnog vremena setala bi (u to ulazi i istrcavanje,igra) neagresivne pse iz Varazdina,cijena 15kn/h

Zadnje uređivanje Tyndall : 20.10.2009. at 14:53. Reason: uređivanje na zahtjev
space_xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 20:36   #54
Ovaj cijeli tjedan sam potpuno slobodna,pa ako nekome treba šetati ili čuvati pse neka mi se slobodno javi,obožavam pse i fali mi njihovo društvo,imam 2 zekana.U ZG sam na području Dubrave ali mogu doći bilo gdje u ZG-u. 091 729 75 07
ema007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 21:10   #55
I dalje šetam peseke,vec sam šetala neke peseke s foruma,slobodno se javite s povjerenjem(cijena po dogovoru),jel i sama imam dva dlakavcaImam drugi broj:0955916060
sunce_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 00:18   #56
Bok svima. Setala bih pse na sirem podrucju centra zg-a. U obzir dolazi i cuvanje psa kod sebe doma na par dana. Cijena po dogovoru. Molim odgovore u PP! )
TheNiceOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 21:08   #57
Šetala bi pse na području Jaruna, Prečkog i okolice. Možda bi i na proljeće-ljeto popodne mogli biti kod mene. Šetnja 1h 10 kn
Spiritovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 10:19   #58
Bok ljudi, nalazim se u Gajnicama i imam curicu labradora, stara je 3,5 mjeseca. Hoda po parku bez vodilice, dolazi na poziv, sve sluša (pametno moje).Trebala bi da mi ju netko prošeta 2x na dan, naravno uz novčanu naknadu.
Molim Vas da mi se javite na broj moba 099/339 44 92.
Boa76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 13:09   #59
Jako volim pse, a skoro svaki dan se pentram na Sljeme ili šećem po Maksimiru.
Ako netko želi da mu prošećem psa uz naknadu...neće mi biti nikakav problem, dapače.

Javite mi se na PM ako ste na potezu: Sesvete - Dubrava - Maksimir - Avenija Gojka Šuška - Jazbina - Maruševačka/Gračanska cesta...itd.

Tipkamo si!
Pozz
walkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 00:19   #60
Šetao bi pse na području Opatije, i okolice. Možda bi mogli biti kod mene, dnevno ili vikendom, cijena po dogovoru. Šetnja-Opatija 1h 50 kn, okolica 1h 60kn
[email protected]
aranea1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.