Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2013., 13:19   #141
trazim stan, garsonjeru ili jednosoban. bilo koji dio zagreba od 25.11. do 25.12. cijena nebitna. imam labradora.
Thenebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 17:53   #142
ej, Thenebra, šta je bilo s drugom pesekicom, obećao si javiti nakon napada kak će se odviti, a nigdje ni traga od tebe
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 02:49   #143
Iznajmljivanje stana ili kuće sa mačkama

Tražim sada po forumu ali ne mogu naći,sigurno je i bila već takva tema.Podstanar sam ali želim odseliti a imam problem...tri mačke koje ne želim ostaviti...molim sve savjete,agencije,iskustva...sve...po mogućnosti za more :Pula i okolica,ili Rijeka i okolica.....
Meow6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 03:34   #144
Ovo je link teme na forumu:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=487701

Imaš i stranicu na facebooku:

https://www.facebook.com/NajamStanov...uKucniLjubimci
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 20:50   #145
Tražim sobu (cimerstvo) u Zagrebu, bilo koji dio grada, sa curom/curama koje vole životinje imam dvije odrasle mace i treba nam smještaj na mjesec-dva dana..
__________________
"If you wanna make a difference in the world, don't just be yourself - live yourself!" D.I.
lenchy2403 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 13:27   #146
tražim stan u Zagrebu za najam na dulje vrijeme u zapadnom dijelu grada. Bitna mi je blizina Črnomerca ili dobra povezanost s njim zbog posla. dakle sve od centra pa prema črnomercu, pa od črnomerca do vrapća ili na bilo koku stranu je dobrodošlo

Imam kujicu AST od 25 kila od 2 i pol godine. naučena je na život u stanu, ne laje i ne uništava. po mogućnosti neka garsonjera tako da mogu biti sam ili ako netko traži cimera i ne smeta mu pas također može. oko početka najma sam također fleksibilan ali bilo bi dobro da je useljiv između 20.7. 1.8.

e sad dragi ljudi ako znate nekoga ili mi možete preporučiti gdje da ostavim oglas molio bi vas da me uputite

Moja Marla i ja ćemo Vam biti zahvalni
__________________
"Mislim da je za bijeg iskoristio selidbu divljih ptica. "
jin18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 13:40   #147
Zgodna stranica na Fejsu: https://www.facebook.com/NajamStanov...uKucniLjubimci

I ja sam usred potrage, ako što upali unutar mjesec dana (nije nam hitno, ali stalno gledamo, sutra idemo opet nešto gledati i tako, intenzivna potraga), ako želiš mogu ti javiti što je s ovim u kojem smo sad. Imaš 3 min pjehe do okretišta.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 14:15   #148
Ako ste kratko u Zg probajte ovdje http://www.celicart-apartments.com/en/index
mgia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:55   #149
lajkao sam ovu stranicu na fejsu
a tražim nešto dosta skromno i čim manje i pomogućnosti da možemo biti sami, i na dulje vrijeme. ne ostajemo u zagrebu par mjeseci, pa bi volio naći nešto zaista na dulje vrijeme.
__________________
"Mislim da je za bijeg iskoristio selidbu divljih ptica. "
jin18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 14:53   #150
Iznajmljuje se kućica drito nasuprot moje. Trešnjevka, super pozicija, jako mirno okruženje, pet frendly kvart. Starija, skromnija, pa takvog i uređenja, ali ima sve potrebno (veš mašina, dobar štednjak itd). 2 veće sobe (+, naravno, kuhinja, blagavaonski dio i wc) i dvorište u kojem se može sjediti u hladovini te parkirati auto. 250 eura najam.

Pitala za kućne ljubimce, dapače, vole životinje, pa neka oglasa tu.

Eto, tražimo susjede, ako nekog interesira, prosljedim broj vlasnika.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 18:19   #151
Manja namještena kućica - Trešnjevka i okolica

Cura i dečko, zaposleni, traže MANJU NAMJEŠTENU KUĆU u NAJAM na Trešnjevci ili okolici (stari namještaj ne smeta). Obavezno da ima parkirno mjesto i da su dozvoljeni kućni ljubimci. Održavamo okućnicu kuće.
TELEFON: 097/9585232, e-mail: flower.ulla[@]gmail.com ili PM
Tina_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 12:33   #152
Iznajmljujem stan u centru Zagreba

Iznajmljujem funkcionalan stan u centru od 40 m2 na šestom katu zgrade sa liftom blizu Branimirove tržnice. Sastoji se od velike sobe koja gleda na dvorišnu stranu, manje kuhinje, blagavaone, kupaone sa WC-om i ostave. Stan je potpuno namješten, sa internetom. Stanu pripada i spremište u podrumu, te pravo korištenja velike terase od cca 30 m2 uzduž stana. Grijanje je plinsko etažno. Odlična lokacija u mirnoj ulici okruženoj zelenilom (Krešimirov park), u blizini strogog centra grada, tramvaja i svih važnijih sadržaja, blizu Branimirove tržnice te Glavnog željezničkog i Autobusnog kolodvora. Cijena 2000 kn + režije.

Kućni ljubimci su dobrodošli!!!!

Na zahtjev šaljem slike, upiti na PP.
bela player is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 11:20   #153
Voćarska cesta. Iznajmljujem na duže vrijeme krasan novouređen stan na vrhu stambene zgrade, 3. kat bez lifta. Stan je svijetao, sunčan i ima prekrasan pogled na Zagreb, dok spavaće sobe gledaju na Horvatovac i Sljeme. Orijentacija stana je S-J.
Stan ima 70m2 i sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaone, zasebnog WC-a, kuhinje, dnevne sobe i balkona. Stan je potpuno namješten i opremljen klimom, perilicom posuđa, perilicom za rublje, grijanje je etažno plinsko. Parking osiguran u dvorištu iza zgrade.

Kućni ljubimci su dobrodošli.

Blizna Medicinskog fakulteta, PMF-a, vrtića i osnovne škole, Kvaternikovog trga, tramvaja. Mjesečni najam iznosi 500 € + režije (režije po zimi su maksimalno oko 800kn). 1 stanarina kao polog unaprijed. Upiti i detaljnije info na pp.
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:06   #154
Student i studentica zajedno sa psom traže stan ili garsonjeru u Zagrebu do 200€ ili 300 sa uključenim režijama. Po mogućnosti u blizini tramvajskih linija
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 18:17   #155
I dalje tražimo pa podižem opet oglas ...
Cura i dečko, zaposleni, traže MANJU NAMJEŠTENU KUĆU u NAJAM na Trešnjevci ili okolici (stari namještaj ne smeta). Obavezno parkirno mjesto i dozvoljeni kućni ljubimci. Održavamo okućnicu kuće.
TELEFON: 097/9585232, e-mail: flower.ulla[@]gmail.com ili PM
Tina_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 19:15   #156
Quote:
Tina_K kaže: Pogledaj post
I dalje tražimo pa podižem opet oglas ...
Cura i dečko, zaposleni, traže MANJU NAMJEŠTENU KUĆU u NAJAM na Trešnjevci ili okolici (stari namještaj ne smeta). Obavezno parkirno mjesto i dozvoljeni kućni ljubimci. Održavamo okućnicu kuće.
TELEFON: 097/9585232, e-mail: flower.ulla[@]gmail.com ili PM
Ovo ste previdjeli ili ?

Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post
Iznajmljuje se kućica drito nasuprot moje. Trešnjevka, super pozicija, jako mirno okruženje, pet frendly kvart. Starija, skromnija, pa takvog i uređenja, ali ima sve potrebno (veš mašina, dobar štednjak itd). 2 veće sobe (+, naravno, kuhinja, blagavaonski dio i wc) i dvorište u kojem se može sjediti u hladovini te parkirati auto. 250 eura najam.

Pitala za kućne ljubimce, dapače, vole životinje, pa neka oglasa tu.

Eto, tražimo susjede, ako nekog interesira, prosljedim broj vlasnika.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 13:54   #157
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ovo ste previdjeli ili ?
Na žalost nismo predvidjeli taj oglas već zakasnili . Taman je iznajmljena kada sam nazvala , a savršeno nam je odgovaralo. Zato i dalje tražimo....
Tina_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:27   #158
Inače treba imati sreće da se nađu normalni vlasnici stanova, a i normalni podstanari. I sami smo podstanari (i imamo psa), ali razumijem razloge zašto mnogi ne žele životinje u stanu (iako i ljudi mogu napraviti ogromnu štetu). Sestra je imala podstanare godinu dana, nedavno otišli. Imali psa, štene/mladi pas. Izgrizao im je hrpu namještaja. Štokove, stol, stolce, trosjed ili dvosjed (nisam skužila što od toga)... Izgreban parket.
Nisu im vratili polog od jedne stanarine, ali naravno da taj polog nije niti blizu dovoljan za štetu. Ne znam hoće li mi sestra sada htjeti više iznajmiti stan ljudima sa psom zbog ovakvog iskustva. Prvi put kada je davala u najam nije niti jednom mišlju imala ništa protiv životinjskih podstanara.
I naš malac je načeo tepih i jedan štok kad je imao 4 mjeseca, ali ne pada mi na pamet otić iz stana bez da kupimo novi tepih i sredimo taj štok (vlasniku smo javili za štetu kad je napravio, sva sreća da je i on normalan pa je smao rekao da treba nešto grickati i bolje tepih nego cipele i namještaj).

Opet zapravo dolazimo do teme neodgovornih vlasnika jer zbog takvih loših iskustava kakvo je nedavno doživjela moja sestra, ljudima s kućnim ljubimcima je teško naći stan za najam.

Normalno je da štene može svašta uništiti, ali budite odgovorni i podmirite štetu. Svima će nam biti ljepše i bolje.
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:39   #159
Nas su, od gotovo svih upita (s Njuškala), odbili zbog psa. I ja kužim ljude i jasno mi je da mi nitko ne mora vjerovat da je moj pas čist, uredan i da ne uništava. Nikako mi nije jasno kako to ljudi uopće dopuštaju, ja to niti kod sebe doma nisam dopuštala, kamoli u tuđem.

I uvijek mi je jako tužno čuti "nažalost, imali smo loša iskustva s kućnim ljubimcima". Ne zbog vlasnika, nego se pitam koji vrag su ljudi prije napravili, tj. dopustili psima/mačkama da rade...
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:46   #160
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Nas su, od gotovo svih upita (s Njuškala), odbili zbog psa. I ja kužim ljude i jasno mi je da mi nitko ne mora vjerovat da je moj pas čist, uredan i da ne uništava. Nikako mi nije jasno kako to ljudi uopće dopuštaju, ja to niti kod sebe doma nisam dopuštala, kamoli u tuđem.

I uvijek mi je jako tužno čuti "nažalost, imali smo loša iskustva s kućnim ljubimcima". Ne zbog vlasnika, nego se pitam koji vrag su ljudi prije napravili, tj. dopustili psima/mačkama da rade...
A gle, ja znam kako i zašto je naš načeo tepih i štok... Štene od 4 mjeseca samo u stanu dok smo mi na poslu. Meni ništa čudno. Kada smo kod kuće, naravno da nije ništa. Ali budi fer i popravi/kupi novo.
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.