Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2011., 09:00   #201
Quote:
kala255 kaže: Pogledaj post
Ja definitivno NE. Al' jel ide tko na Parni Valjak u petak? Ja još razmišljam dal da odem danas po karte. Slušam na poslu - uglavnom se sprema starija ekipa, a nisam ni ja baš jako, jako mlada. Jednom davno, negdje 8. raz ili 1. srednje, njihov koncert u Graberju je bil prvi pravi koncert na kojem sam bila, još se sjećam - Aki je imao majicu s big Miki Mausom, haha. Možda bih baš i mogla otići da se nostalgično vratim u mlađe dane, barem u mislima...
Ah, da.... Bila su to dobra vremena. Još dan danas govorim da je to moja grupa djetinjstva i mladosti.

Nije, da sam sad stara, ali ipak..... (bar mislim )
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:09   #202
molim upute kako doći od graničnog prijelaza macelj do novog marofa. hvala
GEISCHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:25   #203
Mrzim proljeće (tlakaš, imam problema svih godišnjih doba osim kad je zima, moram se preseliti na Aljasku). Mrzim Parni valjak (voljela u srednjoj). Mrzim Mišu Kovača (voljela nikad).

Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:45   #204
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Mrzim proljeće (tlakaš, imam problema svih godišnjih doba osim kad je zima, moram se preseliti na Aljasku). Mrzim Parni valjak (voljela u srednjoj). Mrzim Mišu Kovača (voljela nikad).



I ja sam tlakaš, ali obožavam proljeće. Idealno vrijeme za mene, nit zima nit vruće. Problem su mi sparna, vruća ljeta i nagle promjene vremena
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:50   #205
ja volim toplinu i sunce

a mrzim zimu
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:51   #206
pa tlakaši, pijete li vi kakve tablete za tlak?

Proljeće je zakon
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:55   #207
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post


I ja sam tlakaš, ali obožavam proljeće. Idealno vrijeme za mene, nit zima nit vruće. Problem su mi sparna, vruća ljeta i nagle promjene vremena
Pa to sam i ja htjela reći, samo sam pretjerala, kao i obično. Ono, završila na hitnoj prošlo ljeto kad je bilo ono 40 stupnjeva i sad pred dva-tri tjedna onaj vikend kad je bilo 16. Jebem mu i svemu.

Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
pa tlakaši, pijete li vi kakve tablete za tlak?

Proljeće je zakon
Pijem. Ali to ti samo pomaže da se tlak drži pod kontrolom većinu vremena. Ako baš popizdim ili ako je vani južina, o čemu sad govorimo, ne pomaže ništa osim hitne i injekcije. Koju ti, ako si sretne ruke da jedan zgodni dečko (čk-bolnica, tko ga zna, znal bu o kome govorim) i kaže: joj Sigurna, pa kak ti tlak nikak ne pada (ajd pogodi kak?!), a ako nisi onda gunđavi sredovječni muškarac od kojeg ti se tlak odmah smiri, nije uzbudljiv baš.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:11   #208
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
pa tlakaši, pijete li vi kakve tablete za tlak?

Proljeće je zakon
Ne.

Čaša crnog vina čuda čini.

Ja sam od one vrste tlakaša kojoj skače samo donji tlak i onda mi se spajaju. Završila na hitnoj samo jednom prije 11 godina i to kad mi je dala neke tablete za tlak. Od onda ih ne pijem. Sad kad osjetim drhtanje ili vrtoglavicu zamišljam si palmice i more, crno vino i deri.....
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:14   #209
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Ne.

Čaša crnog vina čuda čini.
to te ja pitam
Nadam se da bu sve ok i dalje
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:15   #210
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Ne.

Čaša crnog vina čuda čini.

Ja sam od one vrste tlakaša kojoj skače samo donji tlak i onda mi se spajaju. Završila na hitnoj samo jednom prije 11 godina i to kad mi je dala neke tablete za tlak. Od onda ih ne pijem. Sad kad osjetim drhtanje ili vrtoglavicu zamišljam si palmice i more, crno vino i deri.....
Je pak ti imaš niski tlak onda, nije to isto.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:18   #211
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Je pak ti imaš niski tlak onda, nije to isto.
Je, je, nije isto, slažem se. Na hitnoj su mi izmjerili 100/95. Posle su mi objašnjavali da kad se spoje da nema povratka.....
Zato se nesmem nervirati....... a niti kavu piti.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:28   #212
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Je, je, nije isto, slažem se. Na hitnoj su mi izmjerili 100/95. Posle su mi objašnjavali da kad se spoje da nema povratka.....
Zato se nesmem nervirati....... a niti kavu piti.
Ček, pa kaj nije suprotno? Da se ti baš moraš nervirati i kavu piti?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:38   #213
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ček, pa kaj nije suprotno? Da se ti baš moraš nervirati i kavu piti?
Digne mi se samo donji tlak, gornji ostaje tu gde jeje. U tome je problem. Imam stalno niski tlak, ali donji poskoči i onda mi se spajaju.

Uvijek sam bila posebna u svemu, pa i u tome. Tam gde obično imaš dva slučaja, ja sam uvijek treći.

No, nečemo sad o tme više, lijepo je vrijeme, sunčeko sije i treba ići van na zrak i kretati se.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 11:42   #214
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post

No, nečemo sad o tme više, lijepo je vrijeme, sunčeko sije i treba ići van na zrak i kretati se.
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 12:03   #215
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Digne mi se samo donji tlak, gornji ostaje tu gde jeje. U tome je problem. Imam stalno niski tlak, ali donji poskoči i onda mi se spajaju.

Uvijek sam bila posebna u svemu, pa i u tome. Tam gde obično imaš dva slučaja, ja sam uvijek treći.

No, nečemo sad o tme više, lijepo je vrijeme, sunčeko sije i treba ići van na zrak i kretati se.
Jel ti to mene zajebavaš? No, nem prosta....ali ozbljno, ja tek sad ne smijem, smeta mi, idem navečer...
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 15:43   #216
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Di ste ptičice?

Svi negdje vani u prirodi?
aha, ja trunem na poslu jos od subote popodne... jucer cijeli dan, danas cijeli daaaaan... ah!
drugi vikend kad bum fraj, bu sneg curel

@plusek - miso
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:52   #217
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
aha, ja trunem na poslu jos od subote popodne... jucer cijeli dan, danas cijeli daaaaan... ah!
drugi vikend kad bum fraj, bu sneg curel

@plusek - miso
Nisi niti išla pišat, kakt, jest, spavat, tuširat se?

Ti si idealan zaposlenik. Ako ikad ostaneš bez posla, takve uvijek traže u B.... (onoj tvrtki jel, madraci, kreveti)
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 19:22   #218
Grehota je danas bilo biti u zatvorenom ako se ne mora. Ja napravila dobru turu pješačenja. Vrijeme je savršeno.

Sad, kad nas budu pomalo sve prekvalificirali u pastire trebat će nam kondicija.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 22:43   #219
Vidjel sam da kod nove dvorane ima neko malo klizalište, jeste bili?
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 07:37   #220
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
Vidjel sam da kod nove dvorane ima neko malo klizalište, jeste bili?
Brzi si, nema što. Isto postoji već dvije godine.
Kud se ti biciklom voziš?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.