Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 23:30   #9501
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
A ja sam baš mislio predložiti Ukradeni život. Ima li to smisla? Ne pratim pa ne znam, a zanima me.
E, ovo sam i ja mislila napisati, ali budući da ne pratim seriju, nemam pojma ima li smisla... Como sea, me gusta.

I, naravno, i meni je bolje Vrtlog života nego Ukradena ljubav...

Iii samo da se na tren vratim na Eliasa, potpisujem curke koje znaju o čemu govorim.
Očito kvalitetan producent zna što radi. ( )

EDIT: @Plavušana - ...ooo, daa..
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 01.10.2014. at 00:13.
Duhizproslosti is offline  
Old 30.09.2014., 23:54   #9502
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
A ja sam baš mislio predložiti Ukradeni život. Ima li to smisla? Ne pratim pa ne znam, a zanima me. Takvi nazivi su jednostavno zvučniji i privlačniji publici.
Pa zapravo je jako teško reći i u određenim fazama telenovele nije se znalo reći tko je tu zapravo protagonist - Rulli ili Guzman. Dok u prvom dijelu Rulli ljubav krade Guzmanu, u drugom dijelu Guzman krade Rulliju život. Ta stvar oko važnosti protagonista meni nikad neće biti osobno razjašnjena, iako je kraj bio takav kakav je bio. Volio bih na kavu s spisateljima pa da mi fino popričamo.

Tako da su ili Ukradeni život ili Ukradena ljubav nepotpuni, ako ćemo cjepidlačiti.
Meni osobno je ipak najdraži prijevod Ono što mi je život ukrao i ja ću si to uvijek tako prevoditi (jer su i Montserrat i Jose Luis i Alejandro izgubili neke stvari koje nikad neće moći vratiti tako da se naslov odnosi na cijeli trojac), iako mi Vrtlog života zvuči dobro za jedan naslov pa pristajem i na to.

Jedino u što sam siguran je da će telenovela dići prašinu, bar ovdje, u nekim fazama pozitivnu, u nekim negativnu; možda će se i tu stvarati Alejandro i Jose Luis teamovi pa će ratovati kao i u Mex i tako to. Iako se zna stara postava od nas koji smo gledali, tko je u kojem.
exodus175 is offline  
Old 01.10.2014., 00:04   #9503
Meni je takoder najbolji prijevod Ono sto mi je zivot ukrao. Ova dva su mi bezveze totalno neinspirirana, nekako vec ponovljena, isfurana iako i nisu tako mi zvuce.

A za Eliasa ko protagonista mogu rec samo kao i za Esmeraldu nas su osvojili, a i vas ce ako im dozvolite. A i zajedno su bili
Plavusana is offline  
Old 01.10.2014., 00:19   #9504
Ajd ljudi, nije bitno jel "Vrtlog života", "Ukradeni život" ili "Ukradena ljubav", bitno je da imamo NOVU seriju na Domi, a da nije neka repriza reprize reprize. Ili neki Mariproljev.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 01.10.2014., 07:54   #9505
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Pa zapravo je jako teško reći i u određenim fazama telenovele nije se znalo reći tko je tu zapravo protagonist - Rulli ili Guzman. Dok u prvom dijelu Rulli ljubav krade Guzmanu, u drugom dijelu Guzman krade Rulliju život. Ta stvar oko važnosti protagonista meni nikad neće biti osobno razjašnjena, iako je kraj bio takav kakav je bio. Volio bih na kavu s spisateljima pa da mi fino popričamo.
Istina, ali to je zato jer se išlo na produženje serije i zamjenu uloga. Da se serija nije produživala znalo bi se tko je protagonist.



Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Tako da su ili Ukradeni život ili Ukradena ljubav nepotpuni, ako ćemo cjepidlačiti.
Meni osobno je ipak najdraži prijevod Ono što mi je život ukrao i ja ću si to uvijek tako prevoditi (jer su i Montserrat i Jose Luis i Alejandro izgubili neke stvari koje nikad neće moći vratiti tako da se naslov odnosi na cijeli trojac), iako mi Vrtlog života zvuči dobro za jedan naslov pa pristajem i na to.
Zato sam i spomenula da prijevod Ukradeni život ili Ukradena ljubav nije potpun.
Iskreno, ne bi me čudilo da su seriju preveli s Montserrat. Isto tako mogli su je prevesti Gubitnik ili tako nekako.



Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Jedino u što sam siguran je da će telenovela dići prašinu, bar ovdje, u nekim fazama pozitivnu, u nekim negativnu; možda će se i tu stvarati Alejandro i Jose Luis teamovi pa će ratovati kao i u Mex i tako to. Iako se zna stara postava od nas koji smo gledali, tko je u kojem.
I meni se čini da bi telenovela mogla podići prašinu. Naravno da će biti timova u to možeš biti siguran.



Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Ajd ljudi, nije bitno jel "Vrtlog života", "Ukradeni život" ili "Ukradena ljubav", bitno je da imamo NOVU seriju na Domi, a da nije neka repriza reprize reprize. Ili neki Mariproljev.
Naravno da nije važno kako se zove, to sam i sama napisala. Samo sam kada se spominjao prijevod ECDLP spomenula kako LQLVMR nije najbolje preveden. Vidim da ovdje ima još ljudi koji isto misle.
Sve u svemu i meni je drago što napokon imamo novu seriju na tv-u. I to mjesec dana kasnije (otprilike) u odnosu na prošlu godinu, kada je u ovo vrijeme već išla Prave ljubavi. Ali bolje ikad nego nikad.
123danas is offline  
Old 02.10.2014., 16:52   #9506
Evo sad je i službeno: Vrtlog života (1/197) počinje se emitirati 13.10. u 17:25 sati. Marichuy ostaje u 16:40 s jednom epizodom.
Adriancija is offline  
Old 02.10.2014., 17:27   #9507
Quote:
Adriancija kaže: Pogledaj post
Evo sad je i službeno: Vrtlog života (1/197) počinje se emitirati 13.10. u 17:25 sati. Marichuy ostaje u 16:40 s jednom epizodom.
U jbt, pa ovo nikad kraja.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 02.10.2014., 17:29   #9508
A vidim da i Ferihu prikazuju po pola epizode.

Nikad kraja.
exodus175 is offline  
Old 02.10.2014., 17:38   #9509
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
A vidim da i Ferihu prikazuju po pola epizode.

Nikad kraja.
Uopće ne znam tko gleda tu Ferihu. Najbolje bi bilo da ju ukinu, ionako im turske flopiraju.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 02.10.2014., 21:13   #9510
Ako imaju pet sapunica ne znam zašto ne ukinu Ferihu i Oprezno pa stave još dvije nove sapunice
Nisa Castelo is offline  
Old 02.10.2014., 21:39   #9511
veselim se ECDLP a i Rulliju
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Old 02.10.2014., 21:47   #9512
Odličan je Rulli u LQLVMR. Pogotovo u nekim scenama. Mislim da mu je to uloga karijere.
I jedino kad me živcirao u tih 200 epizoda jest ona faza kad potjera ženu s imanja zbog navodnog preljuba, znate već.


Jedan veliki EDIT: Villa Maria od ponedjeljka, 6.10. na RTL Kockici oko 23h.

Zadnje uređivanje exodus175 : 02.10.2014. at 22:06.
exodus175 is offline  
Old 02.10.2014., 22:06   #9513
CCEA po jednu epizodu...

Evo jedan za kolegin EDIT
__________________
... ¿como sería?, si un día la luna, se enamorará una noche del sol...
ManuellaNavarro is offline  
Old 02.10.2014., 23:38   #9514
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Odličan je Rulli u LQLVMR. Pogotovo u nekim scenama. Mislim da mu je to uloga karijere. : top:
oho?!

Quote:
Jedan veliki EDIT: Villa Maria od ponedjeljka, 6.10. na RTL Kockici oko 23h. : lol: :
o isusebožeivirgencitadeguadalupe!!! i to na kockici?? gledaš?
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Old 02.10.2014., 23:48   #9515
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
oho?!
A bit će scena raznoraznih... Ne tako puno, ali kvalitetnih.

Quote:
o isusebožeivirgencitadeguadalupe!!! i to na kockici?? gledaš?
Ma evo odbrojavam sate.
exodus175 is offline  
Old 03.10.2014., 15:56   #9516
Quote:
Nisa Castelo kaže: Pogledaj post
Ako imaju pet sapunica ne znam zašto ne ukinu Ferihu i Oprezno pa stave još dvije nove sapunice
Možda su poučeni iskustvima od prije pa ne žele ispucati sve odjednom, jer bi se nekima možda sve svidjele, a imaju vremena za jednu-dvije dnevno.
Adriancija is offline  
Old 03.10.2014., 17:02   #9517
Ja se nadam da je među otkupljenima i Quiero amarte...
Ana Paula is offline  
Old 03.10.2014., 17:03   #9518
Quote:
Ana Paula kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da je među otkupljenima i Quiero amarte... : D
nisi jedina
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Old 03.10.2014., 19:11   #9519
Da a ja bi voljela da je i PSMA
Nisa Castelo is offline  
Old 03.10.2014., 20:18   #9520
Mislim da su obje, ali ne bih vam želio davati lažnu nadu.
Adriancija is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.