Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2012., 21:58   #1
Luna, la heredera / Luna, sirena s Kariba (2004-2005)

Luna, la heredera je kolumbijska telenovela emitirana tokom 2004. godine.

Sinopsis:

Luna je mlada i lijepa djevojka koja sa svojom majkom Victorijom živi u malom gradu na Karibima. Jednog dana u grad stiže Esteban Lombardo, koji želi otkupiti zemljište Lunine porodice i pretvoriti ga u turističko naselje. Mijares, jedan od Estebanovih ljudi, unajmljen je da krene sa tim projektom. Kako bi ubrzao stvari, Mijares zapošljava Ignacia, beskrupuloznog radnika. Victorija Mendoza, Lunina majka odbija prodati njihovo imanje, te ju nekoliko dana kasnije Ignacio ubije.

Nakon tragične smrti svoje majke, Luna odlučuje otkriti krivca i osvetiti se. Napušta svoje mjesto i odlazi u novi grad gde upoznaje Mauricia Garciu, mladog i uspješnog advokata koga će zamoliti da joj pomogne vratiti svoje imanje. Dolazi do obostrane privlačnosti i razvitka ljubavi koja će kratko potrajati, jer se u Luni ubrzo probude sumnje da je Mauricio uzrok njene nesreće. Nakon toga u njen život ulazi nov čovjek Rodrigo Lombardo. Sada se pred Lunom nalaze dva puta, kraj Mauricia, koga smatra ubojicom, ili Rodriga, za koga ni ne sluti da je sin krivca njene nesreće - Estebana Lombarda.





http://www.google.hr/imgres?hl=hr&sa...rwJWKDw&zoom=1

Br. epizoda: 120
Entrada: http://www.youtube.com/watch?v=ukCMqXO8PJ4
Uloge: Gaby Espino, Christian Meier, Aura Cristina Geithner, Alejandro de la Madrid, Danilo Santos ......

Tako bi tia da ju opet puste
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:16   #2
Jako sam volio ovu sapunicu. Stalno sam ju pratio. Tu sam ja mislim prvi put se baš zagrijao za Gaby. Priča mi je bila ok. Glumci super. Aura Christina Geithner je tu rasturila i ona njena sestra, Paloma. Sve u svemu, super. Iako mislim da bi repriza uništila moj prvotni dojam
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:19   #3
Entrada je predobra i pjesma Iako seriju nisam gledao jer u tom periodu nisam baš pratio telenovele

Gaby je krasna ovdje a Meier izgleda ful mlado, ovdje je imao tek 34 god
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:40   #4
Da entrada i pjesma su

Slažem se i za Gaby

Lalač zašto to misliš?
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:45   #5
Gledao sam ovu telenovelu..
Čak imam dosta epki snimljeno....

Entrada je super,a pjesma je jednostavno zarazna,u doba kad se prikazivala,stalno sam je slušao,a i danas znam ponekad...
Prekrasna je....

Luna i Mauricio su bili super par...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:45   #6
Quote:
PONCHO_23 kaže: Pogledaj post
Da entrada i pjesma su

Slažem se i za Gaby

Lalač zašto to misliš?
Koju god telenovelu sam gledao prije i gledam ju sad, nije mi ista. Jedino Pasion i Rodrigo Leal
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:50   #7
Quote:
lalač kaže: Pogledaj post
Koju god telenovelu sam gledao prije i gledam ju sad, nije mi ista. Jedino Pasion i Rodrigo Leal
Rodrigo mi je isto kul novela bila Ja sam ju gledao na Voxu i svidjela mi se. Kako je ono išla: "Morena mia, voy a contarte hasta diez, no es el sol que te alumbra, dos tus piernas que matan, somos tres en tu cama, tres"
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 09:47   #8
I ja sam ju pratila, ali ne znam kako bi mi sada sjela, većina serija me razočara nakon reprize-ne znači nužno da bi i s ovom bio taj slučaj
bilo bi super da ju puste u ovo ljetno vrijeme, zasigurno bi pogledala tu i tamo
Gaby je bila prekrasna
GričkaVještica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 13:43   #9
entrada jedna od najboljih
Put99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 13:47   #10
a mislim sapunica ko sapunica iskreno kad se prisjetim ja sam to gledala samo radi Cristian,tu sam ga prvi put vidla i baš mi je bio prezgodan i još njegov lik je bio baš šarmantan pa eto znam da je ovaj drugi bio zaljubljen u Gaby, ko da je psihički poremečen pa nije mogo bez nje a njoj ga bilo žao ostavit i tako to
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 17:31   #11
entrada,pjesma predivna ,gledala sam tu telenovelu
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:43   #12
Voljela sam ovu telenovelu...i gledala ju redovno

Svi su mi glumci i likovi bili ok, izuzev Alejandra de la Madrida Njega nisam baš voljela, ne znam jel do lika ili glumca

Gaby & Cris

Alex Ubago: A gritos de esperanza, prekrasna pjesma
__________________
❤️❤️❤️ Iker Casillas ❤️❤️❤️Serhat Teoman ❤️❤️❤️ William Levy ❤️❤️❤️
marimar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:47   #13
Gledao sam i ja,telenovele je bila ok...
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:34   #14
Ako nekog zanima, na kanalu ove cure je postavljena cijela u solidnoj kvaliteti.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 22:51   #15
e viš super da su se sjetili tu seriju stavit trebali bi Gaby i Crisa spojit ponovo,jako lijep par kolko se sjećam jedino me živciro onaj šmrkavac(zaboravih mu ime) šta je stalno išo oko Lune i cmoljio
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:33   #16
Hahaha, Rodrigo. Kakav dobar opis, baš je bio šmrkavac, pogotovo kad si ga stavio u scenu nasuprot Meiera.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 11:47   #17
Zna netko gdje mogu pogledat ovu seriju online da mi pošalje linkove na PM?

Na mundolatino ima ali sa ruskom sinkronizacijom To je jedino što sam uspio iskopati.

Hvala!
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2019., 11:45   #18
Ma ovo je zapravo bila jako dosadna stvar, ali ju je spašavala kemija protagonističkog para. I entrada.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.