Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2013., 21:23   #21
E meni vise postaje muka da ovo gledam. Prevrsili su granicu sa ovom gluposcu. Ljubavi, volim te, sultanu moje duse, iiiii sta dalje, povjeruje taj Sulejman Velicanstveni, i sve postaje normalno. A naredila da mu ubiju sina.

Mustafe mi je zao, ostao bez svoje ljubavi, i djeteta, uzasno.

Daje hm. Ne znam sta da kazem. Dobra je prema Nigar, i bas se vidi da je voli kao kcerku, savjetuje. Ali ovo sto je Gulsah uradila je dno dna, zena je grozna.
Firuze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:25   #22
Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post
E meni vise postaje muka da ovo gledam. Prevrsili su granicu sa ovom gluposcu. Ljubavi, volim te, sultanu moje duse, iiiii sta dalje, povjeruje taj Sulejman Velicanstveni, i sve postaje normalno. A naredila da mu ubiju sina.

Mustafe mi je zao, ostao bez svoje ljubavi, i djeteta, uzasno.

Daje hm. Ne znam sta da kazem. Dobra je prema Nigar, i bas se vidi da je voli kao kcerku, savjetuje. Ali ovo sto je Gulsah uradila je dno dna, zena je grozna.
Veliku kaznu joj je dao Jadna pomislila da je popila otrov kojeg nije htjela popiti, vraga bi ona dala za njega zivot, ima on drugih odanijih od nje, ali on joj je dao samo malo napitka
Gulsah mi je odvratna
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:39   #23
Svi nju pokusavaju da uklone kada bi se trazili krivci svi bi bili pogubljeni,a pogotovo dvolicni ibrahim a i nevini musti je sam kriv on nije prijetio samo njoj nego i nevinoj djeci,pa ako postoji sumnja da bi to on mogao uraditi zasto bi ona cekala da vidi sta ce on da uradi kad on dodje na vlast,i nakon Mahinalin prijetnji da njoj smrt nije dozvoljena dok ne vidi smrt svoje djece koji krvnik vidi se zasto se Mahi i Ibrica toliko paze,na pocetku serije su je htjeli likvidirati sta je trebala da ceka svoju smrt ili svoje djece,a o ibrici da ne govorim dvolicni vezir koji je na tom polozaju samo zbog Sulje,koji mu je dao svoju sestru a on polako zaboravlja sve to izdaje sulejmana hoce da ima sve sto on ima,jbt pa on ima vise uticaja na Mustafu nego Suljo ,da sam na Suljinom mjestu bila bi zabrinuta ,nista mu nije dovoljno sad vara Hatidzu za to nema opravdanja,uhhh da ga hoce Hurka otkriti pa onda da mu lagano zagorcava zivot kao sto je on njoj sa Leom, dok ona sa Leom nije imala nista dok svalercina voli da sara jos planira djete sta reci nego FUJ
Miss Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 21:50   #24
Ma da, uvijek je ona jadna nevina, svi je pokusavaju likvidirati i samo je ona u tom kokosinjcu bez grijeha. Ibrahim je barem dosao do mjesta zaslugom i inteligencijom, a cime je ona sve zasluzila? Spletkama i ubojstvima?
Nego, da se vratimo na veceras.
Ibrahime, crni Ibrahime, kretenu jedan Znam da je rekao Sulejmanu da hoce pokazati moc, ali onaj govor, ma iz kakvih pobuda bio mu nije trebao, on sebi samo kopa jamu, ne moguce je da ne zna da ce se sve saznati sto je rekao, ako nista drugo pisar ce reci Sulejmanu, a onda ce biti problema Ne vjerujem da je glup toliko da ide u palaci pred poslanicima, strazom i pisarem govoriti o svojoj moci
Daje mi je imala predivan monolog, ono se zove odanost, nije ju briga za sebe, vazno da joj sultanija, rekla bih prijateljica, bude dobro
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:02   #25
Definitivno, barem meni zanimljiva epka.

Hurem se izvukla po običaju, poslije Suljinih riječi ili ćeš umrijeti odmah kraj mene, ili svaki dan bez mene je shvatila da nema drugog riješenja, nije mogla znati da to nije otrov, izabrala je trenutnu smrt rađe nego patnju do kraja života. Njene zadnje riječi prije nego je zaspala su bile da čuva djecu od Mahinalne i Ibre. Istom logikom kako Efsun nije imala razloga lagati na samrti i Hurem koja je mislila da umire je rekla ono što ona misli i u čega vjeruje, a to je da su Mahinalna i Ibro pretnja njenoj djeci. Mustafa mi je drag lik, međutim do sad nije se družio s braćom na taj naćin, a sad kad ga je Ibro posavjetovao to radi, i da, ne nije bio u pravu kad je rekao da je Hurem ubila Esmu i njegovo dijete, jer nije Hurem donjela taj zakon, niti izdala zapovijed. I mislim da je dobro odgovorila Mustafi kad je ušla nenajavljena kod njega, jer i on ne samo da je ušao nenajavljen kod nje, nego je i odveo djecu, a ne pričati koliko je puta kao grom iz vedra neba Mahinalna uletjela kod Hurem. Ovo s Nigarinom trudnoćom ne bude dobro završilo, mislim da će biti zanimljivo gledati razvoj toga, a Ibro......jbg opet je pretjerao s postavljanjem "trona" u vlastitoj kući, izigravanja jedinog gospodara, čak ga je i pisar u čudu gledao, to bi mu se moglo doista jakoooo obiti o glavu, a ono dizanje ruke i da mu je ljube......stvarno je iskompleksiran. Daje....prekrasna žena, naj.... jadna zbog drugog, a ne mogu opet ne napraviti kompenzaciju dvije sultanije, Mahinalna onako drsko bez emocija da i treba biti kažnjena, a Hurem dolazi moliti za nju, čak i u zadnjoj sceni pokušava svoga Suljicu uvjeriti, ali ne ideee. U najavi za sutra valide šamara Nigar, znaći postoji mogućnost da će već sutra saznati bude rušuma garant, a pitanje što će biti i s valide jer se koliko smo vidjeli u najavi srušila. Bome napeto se nastavlja i dalje.
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:05   #26
Pauza je morala ići, ne zato jer je RTL tako htio, već je bitno razdoblje u kojem se serija prikazuje.
Sponzori znaju da je puno manje gledatelja tijekom blagdana pred malim ekranima, pa se po tome i radi programska shema

Odlične dvije epizode
Sulejman je stvarno mudro odlučio, iako nije računao, nije kriva - popit će otrov, kriva je - neće popiti, kad Hurem i kriva i popije
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:15   #27
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Sulejman je stvarno mudro odlučio, iako nije računao, nije kriva - popit će otrov, kriva je - neće popiti, kad Hurem i kriva i popije
Već sam puno puta rekla nema tamo nevinih, ali ono što mene oduševljava, ako uzmemo u obzir mjesto i vrijeme radnje, te koliko žene nisu znacile ništa, koliko je bila i pametna i sposobna sve okrenuti u svoju korist. Ona ima cilj, riješiti se protivnika, svoga sina staviti na tron i u tom smjeru ide nepokolebljivo. Što se tiće "otrova" imala je samo dvije mogućnosti, da ga nije popila, život bi joj bio pakao i napravila je najpametniju stvar.
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:15   #28
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
meni se čini da ne jer ni u Srbiji nije otkupljena...jako glup potez, ravno 12 epizoda do kraja, a oni rade ovakvu pauzu
Treću sezonu ne može da otkupi nijedna zemlja dok se prvo ne završi emitovanje u Turskoj. Kod nas (u Srbiji) se prošle nedelje završila druga sezona, treća će tek na jesen (ako je za suditi po tome koliko smo čekali drugu).

___________

Mnogo mi je bilo žao Mustafe... i Nore, naravno. Jeziva mi je bila ona scena kad svi stoje i gledaju, a on je ljubi... skoro da sam očekivala da im se izdere: "Vi ste je ubili!"

Nigar je izgubila kompas, previše se ponadala, poletela... razumem zaljubljenost i sve, ali u velikoj je opasnosti. A zapliće se sve više.

I opet se vraćamo na staro... čime je Mustafa pretio njenoj deci? Rekao je da će se njoj osvetiti preko dece. Dakle, pretnja je namenjena njoj, ne njima. I dalje odgovorno tvrdim da Mustafa braći ne bi naudio.

Što se Mustafine ogorčenosti prema njoj tiče - potpuno je razumljiva. S obzirom na to da on nije baš pri sebi i na to da mu niko nije ni da li je, ili nije u pravu. Još Mahi potpaljuje vatru, a prva je ona htela da se otarasi deteta. Ali njoj oprašta jer mu je majka, a Huri ne, jer zna na šta je spremna + majka mu dodatno puni glavu.

O Ibrici nemam šta da kažem. Okanu se klanjam, a Ibricu bih najradije potapšala po ramenu i rekla mu da dođe sebi.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:21   #29
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Već sam puno puta rekla nema tamo nevinih, ali ono što mene oduševljava, ako uzmemo u obzir mjesto i vrijeme radnje, te koliko žene nisu znacile ništa, koliko je bila i pametna i sposobna sve okrenuti u svoju korist. Ona ima cilj, riješiti se protivnika, svoga sina staviti na tron i u tom smjeru ide nepokolebljivo. Što se tiće "otrova" imala je samo dvije mogućnosti, da ga nije popila, život bi joj bio pakao i napravila je najpametniju stvar.
Istina da.
Hurem je jako pametna i mudra, ali opet imaj na umu da je na njenom mjestu bila Mahidevran, dajem ruku da ona ne bi popila otrov, pošto ga ne voli.
Hurem zbilja voli Sulejmana i popila je najviše zbog toga što je shvatila u tom trenutku da joj ne vjeruje, a ako joj on ne vjeruje onda ništa više nema smisla tamo za nju i njezino postojanje.

Quote:
Artemiana kaže: Pogledaj post
I opet se vraćamo na staro... čime je Mustafa pretio njenoj deci? Rekao je da će se njoj osvetiti preko dece. Dakle, pretnja je namenjena njoj, ne njima. I dalje odgovorno tvrdim da Mustafa braći ne bi naudio.

O Ibrici nemam šta da kažem. Okanu se klanjam, a Ibricu bih najradije potapšala po ramenu i rekla mu da dođe sebi.
Ne bih ja bio baš tako siguran.
Pazi, nalazimo se u vremenu gdje se braća ubijaju za prijestolje.
Nedavni slučaj je bio između Ajbiginog oca i strica, dva brata pa ratuju.
Sulejmanov otac je pobio sve, tako da velika je mogućnost kad Sulejman umre da ih Mustafa sve ubije i Hurem to jako dobro zna.

Što se tiče Ibrahima, on je itekako izgubio kompas.
Najjače mi je bilo kad je izjavio da Sulejman mora tražiti njegovo odobrenje kad želi provesti neku odluku
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:22   #30
Nora napokon mrtva. Išla mi je na živce njezina zbunjena faca.
Hurem se izvukla ko uvijek. Sultan papak. Boring
Ibrahim postaje sve veći kreten. Jedva čekam da otkriju njega i Nigar i odsjeku im glave.

Btw. Mustava neće ništa nažao napravit Hureminim sinovima. Ibrahim mu je reko da se sprijatelji s njima i pridobije ih na svoju stranu tako da se jednog dana okrenu protiv Hurrem. To on pokušava
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:27   #31
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Sulejmane, ljubavi moja, sreco moja, oni mene klevecu otkako sam dosla, nisam ja jadna nista napravila, a oni me otpocetka ne vole Uopce nije bila spreman dati svoj zivot za njega, jaka je na rijecima, ali na djelima je slaba. Pokusala se izvuci, prebaciti krivnju na njega, kako to da joj ne vjeruje Ona valjda tako djeluje, prebacuje krivnju na druge jer nema sanse da bi umrla za svog sultana, pa vidjelo se i na kraju kad se probudila i zagrlila ga da je bila sva u cudu, suza odjednom misteriozno je nestalo i samo je ostalo cudjenje. Ovo ce joj samo dati krila jer sada zna da moze jos gore udariti, a on joj nece nista. A tek kad je popila onaj otrov, pocela hiperventilirati
A on beskicmenjak, papucar jedan, slabic Sama je Valide rekla da se i sumnja placa smrcu, ali ne, on joj kreten vjeruje
Nesto je Ibrahim veceras pametan-lijepo je rekao Mustafi zasto nije nista govorio Sulejmanu, Mustafa ima da bude sretan sto ima takvog ucitelja. A tek kad je Hurem rekao da ce je gorljivo braniti ako nije kriva
ma ona je znala da joj njen dragi mužić nije ništa preopasno podvalio, pa je samo popila taj otrovčić i malo se skljucala...inače ga ne bi popila
a ti govori da ona nije kriva i da nju svi mrze, a ona nikoga ne...napokon da je Suljo ovaj put Mustafi povjerovao i održao joj bukvicu
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Definitivno, barem meni zanimljiva epka.

Hurem se izvukla po običaju, poslije Suljinih riječi ili ćeš umrijeti odmah kraj mene, ili svaki dan bez mene je shvatila da nema drugog riješenja, nije mogla znati da to nije otrov, izabrala je trenutnu smrt rađe nego patnju do kraja života. Njene zadnje riječi prije nego je zaspala su bile da čuva djecu od Mahinalne i Ibre. Istom logikom kako Efsun nije imala razloga lagati na samrti i Hurem koja je mislila da umire je rekla ono što ona misli i u čega vjeruje, a to je da su Mahinalna i Ibro pretnja njenoj djeci. Mustafa mi je drag lik, međutim do sad nije se družio s braćom na taj naćin, a sad kad ga je Ibro posavjetovao to radi, i da, ne nije bio u pravu kad je rekao da je Hurem ubila Esmu i njegovo dijete, jer nije Hurem donjela taj zakon, niti izdala zapovijed. I mislim da je dobro odgovorila Mustafi kad je ušla nenajavljena kod njega, jer i on ne samo da je ušao nenajavljen kod nje, nego je i odveo djecu, a ne pričati koliko je puta kao grom iz vedra neba Mahinalna uletjela kod Hurem. Ovo s Nigarinom trudnoćom ne bude dobro završilo, mislim da će biti zanimljivo gledati razvoj toga, a Ibro......jbg opet je pretjerao s postavljanjem "trona" u vlastitoj kući, izigravanja jedinog gospodara, čak ga je i pisar u čudu gledao, to bi mu se moglo doista jakoooo obiti o glavu, a ono dizanje ruke i da mu je ljube......stvarno je iskompleksiran. Daje....prekrasna žena, naj.... jadna zbog drugog, a ne mogu opet ne napraviti kompenzaciju dvije sultanije, Mahinalna onako drsko bez emocija da i treba biti kažnjena, a Hurem dolazi moliti za nju, čak i u zadnjoj sceni pokušava svoga Suljicu uvjeriti, ali ne ideee. U najavi za sutra valide šamara Nigar, znaći postoji mogućnost da će već sutra saznati bude rušuma garant, a pitanje što će biti i s valide jer se koliko smo vidjeli u najavi srušila. Bome napeto se nastavlja i dalje.
Ibrica je bio najjači...u stilu gledajte me ljudi, znate ja vam imam iste ovlasti ko Sulejman ...malo je pretjerao, al šta ćeš, mora se i on jednom pohvalit
Daje...kako li se ona samo zauzima za Nigar, spremna je žrtvovat vlastiti život za nju...stvarno ju jako voli i žao mi je što joj se dogodilo
sutra će bit napeto jako...jao, Nigar je na**bala skroz
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:29   #32
Hurem ne bi popila otrov da nije vidjela bezizlaznost situacije, oklijevala je predugo, pokusava se izvuci prebacivanjem odgovornosti na njega i stavljajuci njegovu ljubav pod sumnju, a znamo da on nju i previse voli. Onaj pogled kad se probudila i zagrlila ga je sve govorio, nije ona to napravila jer je zeljela dokazati da nije kriva nego jer izlaza nije vidjela. Ono oklijevanje i njezin govor o ljubavi su mi sve rekli. A to sto je rekla o Ibrahimu i Mahidevran na samrti? Efsun je umrla govoreci Mustafi koliko ga voli, a ova i u smrti govori o svojim neprijateljima.
Mustafa je prijetio njoj, a ne njezinoj djeci, lijepo mu je Ibrahim rekao sto mu je ciniti i ne vjerujem, jer nije nicim pokazao, da zeli poubijati njezine sinove. Mahidevran je druga prica, pocinje mi se sve manje svidjati, ono njezino mrtvo hladno danas da je Daje dobila sto je zasluzila je bilo grozno.
Ibrahim je lud, slazem se, nije moguce da ne zna da se nece saznati sto je rekao sto mi je jos cudnije zasto je to rekao, sebi kopa jamu
Shvacam da se Nigar zaljubila i da joj je Ibrahim sam govorio da ce imati dijete, ali to je problem s preljubom-muskarci ne ostavljaju svoje zene, pogotovo ako su u rodu sa sultanom a muskarci su njegovi robovi, zbog ljubavnica. Mada ona ne bi niti zatrudnila da joj Daje nije rekla kako da ga zadrzi.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:35   #33
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post




Sulejmanov otac je pobio sve, tako da velika je mogućnost kad Sulejman umre da ih Mustafa sve ubije i Hurem to jako dobro zna.
Imali smo priliku vidjeti kad je Suljo ležao u komi i kad se mislilo da je gotov, Ibro je jasno Hurem rekao da njoj može pomoći na naćin da ju negdije dalje smjesti, a na pitanje za djecu što je njoj bilo bitno je samo ušutio i pognuo glavu. Koliko god Mustafa bio pozitivan, ali zakon je takav, a on je pod utjecajem Ibre kojeg voli i cijeni i za sigurno bi ga poslušao i u tome da to mora napraviti, ma koliko mu bilo teško.

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post

Ibrica je bio najjači...u stilu gledajte me ljudi, znate ja vam imam iste ovlasti ko Sulejman ...malo je pretjerao, al šta ćeš, mora se i on jednom pohvalit
Stoji da je napravio suludu stvar, sam si zabio nož u trbuh, ali mora se Okanu priznati da je svaku sekundu te svoje hvale odglumio savršeno, pogledi, gestikulacije, stav....ali kad je prišao stražar i digao mu ruku da mu je poljube....ja sam vrisnula od smijeha, bolesno do bola, ali originalnooo

Zadnje uređivanje Štrikalica : 14.01.2013. at 02:22.
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:51   #34
To s rukom je bilo presmiješno
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:53   #35
Ja sam pokrila lice rukom, nisam mogla od sramote gledati sto radi jer stvarno je ispao glup
Odgovorno stojim iza toga da ne vjerujem da bi Mustafa nesto ucinio nazao braci pa neka slusa Ibrahima. Do sada je samo pokazao da je razuman i pametan mladic.
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:05   #36
Quote:
mona_mona kaže: Pogledaj post
Stoji da je napravio suludu stvar, sam si zabio nož u trbuh, ali mora se Okanu priznati da je svaku sekundu te svoje hvale odglumio savršeno, pogledi, gestikulacije, stav....ali kad je prišao stražar i digao mu ruku da mu je poljube....ja sam vrisnula od smijeha, bolesno do bola, ali originalnooo
Briljirao je ...danas je bome zaradio plaću... govor na onoj vlastitoj pozornici s tronom i lavovima koju si je zrihtal za Austrijance + prstenoljub (čak mu i ruku drugi drži, dobro nisu morali poljubiti svo prstenje ) dobar je bio i s Mahi i Hurkom, Mahi melje a ovaj si misli daj ženo, pa onda monolog bez riječi nad Hatiđe, pa kad otkantava Nigar...puno posla za njega...
__________________
Mogu ja, mogu ja, protiv vjetra i oluje, protiv svake morske struje - klupa do prozora
plitko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:07   #37
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Ja sam pokrila lice rukom, nisam mogla od sramote gledati sto radi jer stvarno je ispao glup
Odgovorno stojim iza toga da ne vjerujem da bi Mustafa nesto ucinio nazao braci pa neka slusa Ibrahima. Do sada je samo pokazao da je razuman i pametan mladic.
Naše želje su jedno, ali to doba i zakoni su nešto sasvim drugo. Da se razumijemo, osobno mi je taj zakon odvratan, Ali puno puta smo vidjeli da je Mustafa išao i protiv svoje odluke poslije razgovora s Ibrom, jer mu je on objasnio da se nešto mora, tj. ne smije ućiniti, dinastija i dobrobit iste su na prvom mjestu, kolika god ljubav i privrženost bila dok su mali, kad odrastu postaju pretnja, a problemi se riješavaju u startu dok su mali.
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:11   #38
Nego...u najavi smo vidjeli i onu zmiju Gulšah kako prisluškuje Nigar i Ibru

Ona babica mrtva, Daje da je htjela reci, to bi ucinila, ali previše voli Nigar, čak se jadna i lomila između dvije ljubavi i odanosti, jedna prema Nigar, druga prema validi, ali ova zmija....ne može to nikako dobro završiti.

A zumbul kad je vidio da je Efsun mrtva, pa kad se onako jako ošamario?
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:13   #39
Quote:
plitko kaže: Pogledaj post
Briljirao je ...danas je bome zaradio plaću... govor na onoj vlastitoj pozornici s tronom i lavovima koju si je zrihtal za Austrijance + prstenoljub (čak mu i ruku drugi drži, dobro nisu morali poljubiti svo prstenje ) dobar je bio i s Mahi i Hurkom, Mahi melje a ovaj si misli daj ženo, pa onda monolog bez riječi nad Hatiđe, pa kad otkantava Nigar...puno posla za njega...
Sto drugo nego da je danas isao od ludjaka sa tronom i lavovima (jos sebi ne mogu doci) do divnog razgovora sa Hurem kad joj je rekao da ce je braniti Briljantan je kako se moze okrenuti
Nisu moje zelje da Mustafa ne bi nikoga ubio nego na osnovi dosada vidjenog. Nije bilo jedne sekunde da je pozelio da mu braca umru, da je rekao da bi ih ubio ili da s enije zelio s njima druziti.
I ovu Gulsah bi trebalo ukloniti Zena mii je toliko antipaticna, a i ona si je dala krila kad je pocela sama narucivati ubojstva (sumnjam da je nesto naredila Mahidevran, a Gulsah je stalno govorila mi) i svakome prijetiti i gledati samo sebe.
Kad se to Zumbul osamario? To mi je promaklo
Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 23:18   #40
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Nisu moje zelje da Mustafa ne bi nikoga ubio nego na osnovi dosada vidjenog. Nije bilo jedne sekunde da je pozelio da mu braca umru, da je rekao da bi ih ubio ili da s enije zelio s njima druziti.
Ma razumijem ja to i sve to je tako, ali smo i vidjeli puno puta da je nešto odlućio, ali ga je Ibro nagovorio na drugo. On je trenutno prestonasljednik, prvi po redu , braća su mala i ne vidi u njima smetnu, usto Suljo živ i vladar, nema ni potrebe niti razloga o tome razmišljati. Do te situacije se dolazi u trenutku kad Sulje nema, on sjeda na tron i mora se riješiti konkurencije, jer jbg....zakon je takav. Od Ajbige otac nije ubio svoga brata kao mladog, pa su ratovali kasnije.
Amona M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.