Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2018., 16:49   #11421
I ja sam vrlo skeptičan prema ideji da bilo koji alt može imati takav rast zbog vlastitog razvoja, volio bih da sam u krivu jer odvajanje altova od btc-a svi s nestrpljenjem čekamo, ali gotovo mi je nevjerovatno da bi se to sada dešavalo. Nažalost.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 14.12.2018., 17:02   #11422
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
I ja sam vrlo skeptičan prema ideji da bilo koji alt može imati takav rast zbog vlastitog razvoja, volio bih da sam u krivu jer odvajanje altova od btc-a svi s nestrpljenjem čekamo, ali gotovo mi je nevjerovatno da bi se to sada dešavalo. Nažalost.
Možda sam ja u krivu, ali meni baš tako izgleda, da je proces počeo.........
A ako je tako počeo je gotovo neprimjetno, baš kao što jedino i može početi.

I ne vjerujem da ćemo opet imati suludi rast svega i svačega, kao što smo imali 2017. godine. Ekipa je puno kritičnija prema projektima nego što je bila. Sad se gleda tko što radi ili ne radi, koji je use case, ima li kakve ugovore s partnerima i slično...............
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 14.12.2018., 22:05   #11423
Ono što će se vjerojatno desiti je da zbog brutalno niskih mcapova altova, kvalitetnih i ne kvalitetnih, kvalitetni će odrađivati x10 lagano jer kapital neće odlijevati u svaki shitcoin koji izađe.
melodic.haze is offline  
Old 14.12.2018., 22:11   #11424
Quote:
zgrules kaže: Pogledaj post
Alt sezona IMO

Krenulo je s DOGE, on je dao prvi znak. S tim da se nema toliko love kao u prosincu 2017., pa je nemoguće sve u isto vrijeme pumpat. Zato idu ko vlakić, u koloni.

Nikakav FA, samo se koriste altovi za ono za šta su istinski napravljeni - povećat broj BTC-a, uzet ih iz ruku nestrpljivih, i prebacit u ruke strpljivih
Čisti P&D. Ne kažem da waves nije potencijalno kvalitetan, ali čisti P&D kao sa FCTom. Akumulacija neko vrijeme pa ajmo nekome to istovariti.
melodic.haze is offline  
Old 15.12.2018., 06:14   #11425
AERGO stize, prvo Koreja, a 18.12. na medjunarodnu jos neimenovanu burzu.
https://www.youtube.com/watch?v=0zjBBYdFyzU
MisterNo007 is offline  
Old 16.12.2018., 11:57   #11426
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Hvala na grafu kolega followeru. Upravo sam jutros kupio za sve satoshije FCT koji sam prodao na 300.000 sats.

NIje loše i na toj transakciji sad imam 136 kom umjesto 100 kom
Evo odmah stavljam na prodaju na 290-300.000 sats. FCT je prilično divlji, to bi noćas već moglo proći..........
Korigirao nalog na prodaji. Prodao 136 kom FCTa po 274.000 sats. Kupnja je bila na 222.000 sats. Neto čistih 22%.

( Obavijest za followera - Onih 215 kom FCT čeka puno bolju cijenu za prodaju )
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 17.12.2018., 09:17   #11427
Jel gledate vi ove cijene altova? Pa to je sve toliko oversold da bi sve bilo i dalje u bear marketu i da se sve cijene udvostruče.......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 17.12.2018., 14:17   #11428
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Jel gledate vi ove cijene altova? Pa to je sve toliko oversold da bi sve bilo i dalje u bear marketu i da se sve cijene udvostruče.......
Kolega ova priča da su altovi oversold se vrti valjda od petog mjeseca kada sam i radio nekakve "rage sellove" na koje nisam ponosan bio tada...sada gledam i uživam. Uvijek može niže, a i više. Nema tu oversold.
melodic.haze is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.