Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2024., 17:59   #121
Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
Eee Johne, hvala na javljanju.
Kako si zaključio da sam iskusan? BeerMan i ja se znamo iz topica o gitarskim početnicima, no istina je da imam još neka slična i korisna iskustva.
U kojoj si ti fazi, što sviraš a kakvu suradnju nudiš?
Jesi li u Splitu?
Akusticna gitara ode! Par mjeseci sviram, ali intezivno(5-6H dnevno). Vecinom rock,pop, indie muzika (strana).
Svi akordi vise manje tu( open, barre, 7th,) , trenutno radim na triads cili fretboard(sve pozicijie, root, 1st 2nd). Uz to i radim svoje pisme,pisem pjevam tako da nisam za bacit xD
Bilo kakva suradnja je dobrodosla ako si za, u Splitu naravno.
johncro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 18:33   #122
Quote:
johncro kaže: Pogledaj post
Par mjeseci sviram...
Svi akordi vise manje tu( open, barre, 7th,) , trenutno radim na triads cili fretboard(sve pozicijie, root, 1st 2nd). Uz to i radim svoje pisme,pisem pjevam tako da nisam za bacit xD
Nema što, nisi za bacit' ako si to sve savladao za par mjeseci. Ali par mjeseci od čega? Od prošlih par mjeseci pa sve tako, to možda je.
Iskreno, sumnjam u to, nešto od toga nije istina.
Ako imaš što na YouTubeu, pošalji mi, molim, to može i u PP.
Quote:
johncro kaže: Pogledaj post
Bilo kakva suradnja je dobrodosla ako si za, u Splitu naravno.
Eto, we'll be in touch, što bi rekli Španjolci, ali samo oni koji govore engleski.
__________________
Vrime je: Idemo na Bačvice
Mobil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 18:43   #123
Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
Nema što, nisi za bacit' ako si to sve savladao za par mjeseci. Ali par mjeseci od čega? Od prošlih par mjeseci pa sve tako, to možda je.
Iskreno, sumnjam u to, nešto od toga nije istina.
Ako imaš što na YouTubeu, pošalji mi, molim, to može i u PP.


Eto, we'll be in touch, što bi rekli Španjolci, ali samo oni koji govore engleski.
Ako si za slobodno se javi. A nemam sta lagat xD. Nemam jos nista online.

Lp
johncro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 19:04   #124
Quote:
johncro kaže: Pogledaj post
Akusticna gitara ode! Par mjeseci sviram, ali intezivno(5-6H dnevno). Vecinom rock,pop, indie muzika (strana).
Svi akordi vise manje tu( open, barre, 7th,) , trenutno radim na triads cili fretboard(sve pozicijie, root, 1st 2nd). Uz to i radim svoje pisme,pisem pjevam tako da nisam za bacit xD
Bilo kakva suradnja je dobrodosla ako si za, u Splitu naravno.
za par mjeseci nije realno da totalni početnik to sve savlada ... obično se izvježba desetak akorda u tom vremenu, tako da je i meni malo sumnjivo to što tvrdiš, ali ok, možda si stvarno talentiran pa ti dobro ide

zapravo je možda i moguće tehnički naučiti tako puno akorda za par mjeseci, ali da se tečno koristiš njima je druga stvar, tu treba malo više vremena

nemoj ovo shvatiti u negativnom kontekstu, samo nije uobičajeno da netko tako brzo napreduje
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 19:08   #125
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
za par mjeseci nije realno da totalni početnik to sve savlada ... obično se izvježba desetak akorda u tom vremenu, tako da je i meni malo sumnjivo to što tvrdiš, ali ok, možda si stvarno talentiran pa ti dobro ide

zapravo je možda i moguće tehnički naučiti tako puno akorda za par mjeseci, ali da se tečno koristiš njima je druga stvar, tu treba malo više vremena

nemoj ovo shvatiti u negativnom kontekstu, samo nije uobičajeno da netko tako brzo napreduje
idem tjedno kod ucitelja gitare sto i on sam kaze da rijetko ko napreduje ovako brzo. imam strukturiran plan ucenja tako da jako malo se rekli bi "noodlam" sa gitarom.
Samo naprijed!
svakako bih volio uzivo sa ekipom pocet svrirat da se jos brze naucim xD
johncro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 19:17   #126
Quote:
johncro kaže: Pogledaj post
idem tjedno kod ucitelja gitare sto i on sam kaze da rijetko ko napreduje ovako brzo. imam strukturiran plan ucenja tako da jako malo se rekli bi "noodlam" sa gitarom.
Samo naprijed!
svakako bih volio uzivo sa ekipom pocet svrirat da se jos brze naucim xD
ako se misliš s tim aktivno baviti moraš što prije naći ekipu da vježbaš sinkronizaciju sa drugim članovima u grupi, mislim da to nije baš lako u početku jer moraš slušati sebe, a istovremeno i druge instrumente da sve bude dobro usklađeno
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 19:31   #127
Quote:
johncro kaže: Pogledaj post
idem tjedno kod ucitelja gitare
Ma čuj ga, da ide tjedno.
Daj koji je to (učitelj), molim te?

K'o da smo ti i ja BeerMane učili nešto drugo?
__________________
Vrime je: Idemo na Bačvice
Mobil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 19:45   #128
Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
Ma čuj ga, da ide tjedno.
Daj koji je to (učitelj), molim te?

K'o da smo ti i ja BeerMane učili nešto drugo?
ja i ti smo debelo zakasnili sa sviranjem i ništa od nas neće biti, samo štrencanje samom sebi, ali ako je johncro mlad i talentiran, on može puno više postići

imati dobrog učitelja je dobra stvar jer te uči ono bitno i pravim redoslijedom, a ovako kad se sam učiš onda samo lutaš u bespućima teorije i svega toga
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 20:23   #129
Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
Ma čuj ga, da ide tjedno.
Daj koji je to (učitelj), molim te?

K'o da smo ti i ja BeerMane učili nešto drugo?
dragi pa trazis nekog za svirku ja ti se javim i podrugujes se a ja se nadao da ces rec amo se nac i da naucim nesto i od tebe... klasicni splico.
johncro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 20:24   #130
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
ja i ti smo debelo zakasnili sa sviranjem i ništa od nas neće biti, samo štrencanje samom sebi, ali ako je johncro mlad i talentiran, on može puno više postići

imati dobrog učitelja je dobra stvar jer te uči ono bitno i pravim redoslijedom, a ovako kad se sam učiš onda samo lutaš u bespućima teorije i svega toga
Beerman hvala na potpori i da slazem se, ucitelj je da ti da smjer i ispravi greske ostalo je na tebi
johncro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 20:35   #131
Mobil stvarno nije u redu da odbijaš suradnju sa johncro, čovjek ti se lijepo nudi
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 22:11   #132
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
Mobil stvarno nije u redu da odbijaš suradnju sa johncro, čovjek ti se lijepo nudi
Daj BeerMane, neozbiljan si kao uvijek. Osobno ne bih imao ništa protiv ni da vas dvojica ostvarite suradnju.
A meni neka odgovori što sam pitao, jer to je i bilo glavno?
Quote:
Mobil kaže: Pogledaj post
Daj koji je to (učitelj), molim te?
Pa ćemo vidit za dalje.
__________________
Vrime je: Idemo na Bačvice
Mobil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.