Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2008., 17:26   #1
Flashbackovi

daklem..
dogodi mi se ponekad kad zatvorim oci, u trenutcima opustanja .. prolaze mi slike glavom.. cak i citavi scenariji .. uglavnom su ljudi u nekakvim konfliktima.. neke cudne price,situacije kojih se ne sjecam cim otvorim oci... svjesna sam i pamtim ih samo dok drzim oci zatvorene. dolaze mi u obliku flashbackova.. cak cesto i bez reda ...izmjenjuju se situacije.. bez ikakvog smisla. ne znam dal znam objasniti .
moram napomenuti da sam sigurna da se ne radi o snu. moze se raditi o mojoj bolesnoj masti ...ali san nije sigurno. ..

jesam li luda , fenomen ili sto ?
ameli_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 17:40   #2
stres? O, yes!

Nisam expert, ali mislim da je u pitanju posljedica stresnog načina života. Imaš problema? Škola, fax, posao? Kockarski dugovi?
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 17:47   #3
nemam..samo obicne glupe male probleme sa kojima se svi susrecemo.. mada znam biti opterecena sitnicama..ali mislim da se ovdje ne radi o tome..
ne radi se samo o konfliktima.. vec i obicnim glupim zivotnim situacijama..eh da ..i veoma vazno..mene nema u tim slikama.. ja sam samo promatrac.
ameli_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 17:48   #4
Odi se naspavaj i dobro se odmori
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 00:04   #5
zna se i meni takvo sto dogadjati, kad sam silno umoran, ili pred spavanje...
mislim da su to pocetci sna koji nam sluze kako bi se svijest prepustila toj 'viziji' (ili flashbacku ili kakogod) i utonula u san, samo nakon cijele noci odspavane, mi se toga ni ne sjecamo ( obicno se ljudi sjecaju samo zadnjeg sna)...
alk zanimljivo, jeste li se kad zapitali kako ste zaspali, mislim s kojom mislju? ja se nikako nemogu sjetit...
anonymus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 02:24   #6
DA DA I DA meni se to non stop događa !!aj fala ti bože da nisam jedina!! več sam pomislila da sam se povezala n nečijim umom iz druge dimenzije ili vremena!!hehehe
__________________
You can't have everything....where would you put it?
yuuki-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 20:06   #7
Hehe možda prebrzo razmišljate tokom dana (možda zato što blebećete 100 na sat ) pa mozak pokušava pohvatati konce i procesirati događaje a ne stigne - i nakraju se sve izmiješa i serije koje ste gledali, filmovi, stvarne situacije, i prepričane situacije (formiraju se slike/filmovi na osnovu ispričanog), pa onda su tu i vlastite misli koje niste tokom dana niti primjetili zbog žurbe...sve se to nakraju izmiješa, isprepliće i nakraju dokazuje da je vaš život jedna velika hrpa nereda
JSys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.