Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.09.2009., 01:52   #1
Smeta li susjedima buka vašeg djeteta?

tražila sam temu ali nigdje nisam našla.
otvaram novu temu ponukana postom jedne forumašice (mislim da je alapača pisala al nisam sigurna) kako joj susjed lupa po plafonu jer se dijete probudilo u 4 ujutro
mi imamo isto jednog problematičnog susjeda, još nisam ni rodila a uspio nam je 3 puta u mjesec dana zvat muriju dok nije na kraju on platio globu za zvanje policije bez raazloga
uuglavnom, živimo u maloj zgradi, svega 9 stanova i problematičan je ovaj ispod nas. njemu svaki k smeta(austrijanac, naučen na mir i tišinu, ne daj bože poslije 10 sati da radi veš mašina i sl. ). a dijete ko dijete, hoda pa padne, pa baca svašta po podu, pa gura guralicu jednu, pa drugu, pa stolac, pa vrišti, plače... normalne stvari, jel. dosad nisu izravno prigovarali (jer znaju da bi ih mm zakopao žive u zemlju) ali sam čula neki dan izlazeći iz lifta opasku "ovo dijete non stop vrišti" . i znam da im smeta i da pizde i samo čekam kad će puknut i prosrat se. a onda će bit svega.

dakle, kakve vi susjede imate, stvaraju li vam probleme, prigovaraju li zbog buke i sl. ?
blablica is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.