Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koje vlažne maramice koristite za svoju bebu?
Hipp 79 19.80%
Nivea 74 18.55%
Pampers 127 31.83%
Johnsons baby 23 5.76%
Violeta 26 6.52%
Becutan 32 8.02%
Chicco 1 0.25%
Mustela 2 0.50%
Huggies 22 5.51%
Babylove 97 24.31%
K plus bebe 19 4.76%
Neke druge 56 14.04%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2013., 12:50   #341
A Penaten imaju samo te jedne ili postoje sa mirisom i bez?Bila u Mulleru i nisam ni gledala nego uzela paket,4+1 gratis 53 kn,doma vidjela da su sensitiv
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 13:47   #342
Pozdrav svima, evo da još jedna friška mama prokomentira svoja iskustva s vlažnim maramicama:
Plodine Baby (zelene) - prolazne, poprilično mekane u usporedbi s ostalima jeftinih marki;
K-plus Bebe (plave) - definitivno najgore koje smo isprobale, presuhe, pretanke, loš miris;
Violeta - probale pakiranje 20/1, prilično dobre, mekane, ugodan miris;
Pampers Baby Fresh - zasad najbolje, veoma mekane, vlažne, ugodan miris;
Baby maramice Juju - dobile na poklon, ne znam gdje ih se može nabaviti, ali su dosta dobre, mekane i dovoljno vlažne, imaju i plastični poklopac;
Nivea - dobili pakiranje 5/1, odlične, mekane, ali mi se čine malo preskupe;
Toujours (roze) - zadovoljne njima, mekane i dovoljno vlažne, jedino bi cijena mogla biti nešto niža, s obzirom da se radi o Lidlovom artiklu!
Eto, nešto iz našeg iskustva...
Rozika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 14:07   #343
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
A Penaten imaju samo te jedne ili postoje sa mirisom i bez?Bila u Mulleru i nisam ni gledala nego uzela paket,4+1 gratis 53 kn,doma vidjela da su sensitiv






ja zgrabila dva paketa ovih drugih na akciji po 38 kn ..do tada koristila isto sensitive..i babylotion su mi bolje jer fino mirise(njezni beba miris )
a jedina razlika u sastavu je samo parfem..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 23:31   #344
Naše iskustvo:

BECUTAN koristimo...mekane, mirisne, fino natopljene, super omjer komada i cijene.
PAMPERS plavo zelene isto fino mekane i mirisne al su mi nekako preeevlažne. Al ok ne zamjeram previše.
HIPP smo dugo koristili, isto sve 5!
BABYLOVE bijele nisu loše, bez mirisa, mekane, povoljna cijena.
PENATEN sensitive su nama KATASTROFA!
BABY COOL rozo pakovanje ( ne znam di je mm kupio ), jeftine, puno kom ali NAJGORE! Guza joj se odmah zacrvenila! Užas!

Na svojoj koži isprobala još ove ( skidam make up s njima ):
NIVEA baby soft&cream koristim. Meni najbolje odgovaraju, mekane, mirisne, dovoljno vlažne...Mislila sam te i za curku al nisam pobornik prečestog mijenjanja pogotovo kad je ona u pitanju.
NIVEA pure mi nisu nikakve, ko da su u samoj vodi. Sliče mi Penatenu samo što one bar ne smrde ko Penaten.
PLODINE Baby rozo pakovanje baš su mi nekako fine, meke, mirišu puderasto.
BABYMONDO rozo pakovanje slične kao i ove iz Plodina al mi imaju ljepši puderast miris ( slaba sam na njega ).

Nismo probali HUGGIES, VIOLETA, JOHNSONS.
__________________
09.06.2013. stigao braco
maritimeivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 23:35   #345
Nije bas o maramicama, al je srodno: koristite li kutiju za vlazne maramice? Ja sam imala pampers bijelu kutiju, ali mi je puknuo dio s kojim se zatvara i moram uzeti novu. Ova mi bas i nije bila ludo prakticna, prekruta za otvaranje i maramice se nisu dale bas savrseno izvuci u kriticnom pokakanom trenutku. Ima li neka bolja i gdje?

Da budem OT, huggies su mi od svih isprobanih najnjeznije i najneutralnije, ne mirisu bas nikako :mrzimirise:
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 16:08   #346
je li netko radio svoje vlastite maramice?
na YT sve puno filmića o tome kako napraviti svoje - osim što sam extra škrta davati novce za to sranje koje mi se redovito posuši (s bebom vjerujem da ne bude jer će se trošiti brzinom svjetlosti), sviđa mi se i da napravim sa sastojcima koji pašu bebi. itko?
ficus_forever is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 17:42   #347
Pitanje od jednog muškarca od 26 godina koji koristi vlažne/baby maramice, Da ne mislite da sam lud, maramice koristim iskljucivo da si obrisem znoj i ostatak dijelova tijela kada zavrsim vijezbanje u teretani ako se ne otusiram, inace imam masnu kožu pa si ponekad i lice očistim.. Od "poznatijih" proizvodaca koristio sam tetu violetu ali prvih 20 ak maramica su dosta suhe, tek sredinom paketa postanu vlažne, koristio sam Becutan koji mi imaju prefin miris ali također prvih 20 ak maramica su dosta suhe.. Dolazimo do najvlažnjih maramica a to su od pampersa koje su vrlo vlažne ali nemaju nikakvog mirisa pa me zanima postoji li "savršeni omjer" maramica koje fino mirišu a da su vlažne? Da li je netko probao a da im se cijena krece oko 10-11kn za 50-60 maramica u paketu ( kao i cijena i kolicina maramica u paketu koja je kod ovih proizvodaca koje sam spomenuo).. Zahvaljujem..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:54   #348
ove na vrhu su suhe jer većina tekućine ode na dno pakiranja, pa one zadnje znaju biti natopljene. ja pakiranje okrenem naopačke.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 23:18   #349
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ove na vrhu su suhe jer većina tekućine ode na dno pakiranja, pa one zadnje znaju biti natopljene. ja pakiranje okrenem naopačke.
A i to si u pravu, inace sto ti koristis? koje su tvoje omiljene?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 23:22   #350
Muller, Beauty Baby vlažne maramice. Ak su dobre za Štrumfetu, onda budu i za tebe. A nisu skupe.

Poslano sa mog HUAWEI P9 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:12   #351
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
A i to si u pravu, inace sto ti koristis? koje su tvoje omiljene?
dm-ove bez mirisa. ni malo po tvom ukusu.
kod odabira najvažnije mi je da ni malo ne iritira kožu (uz prihvatljivu cijenu naravno).
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 11:02   #352
tnx na odgovorima
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 10:22   #353
Trudi vlažne maramice- bez konkurencije
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 22:28   #354
Takoder glas za Trudi

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:00   #355
Gdje kupujete Trudi vlažne maramice?
Meni nije dobro kada su premokre (pampers), presuhe (nivea), a i ne odgovaraju mi premirisljave.
Trenutno su mi od onih koje sam probala (pretezno za bebinu guzu) najbolje Lumpi i Babymondo - u konzumu i kozmu ih kupujem.


https://www.konzum.hr/klik/#!/produc...ft-lotion-80-1


https://www.konzum.hr/klik/#!/produc...aramice-72-kom
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 10:18   #356
Meni su Violeta najbolje. nisu mi premokre kao pampers, ali nisu mi ni suhe. mislim, zatvaram ih stalno pa ono ak slučajno ostavim otvoreno, prvu mogu bacit u smeće jer je suha
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:59   #357
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Gdje kupujete Trudi vlažne maramice?
Meni nije dobro kada su premokre (pampers), presuhe (nivea), a i ne odgovaraju mi premirisljave.
Trenutno su mi od onih koje sam probala (pretezno za bebinu guzu) najbolje Lumpi i Babymondo - u konzumu i kozmu ih kupujem.


https://www.konzum.hr/klik/#!/produc...ft-lotion-80-1


https://www.konzum.hr/klik/#!/produc...aramice-72-kom
Ljekarna
14,80 kn 72 kom


Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:07   #358
Trudi mozes naci po ljekarnama. I predobro mirisu

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:53   #359
Hvala za info za Trudi.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:56   #360
Kakve su Lola baby vlazne maramice?
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.