Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2016., 10:21   #1
Abrupcija posteljice

Prije 9 mjeseci proživjela sam vrlo neugodno iskustvo preeklampsije koja ja na kraju dovela do abrupcije posteljice,sve to skupa nije bilo prepoznato na vrijeme i cijela priča je završila hitnim carskim rezom gdje je beba postala mali anđeo,a ja jedva izvukla živu glavu .
Prije nekoliko dana saznajem da sam trudna i trenutno radim sve moguće i nemoguće pretrage da procijenimo rizik i mogućnost ponavljanja istog.
Voljela bih ako netko ima neko slično iskustvo nakon kojeg je sljedeća trudnća bila uredna i prošla dobro da mi da koju riječ podrške
Pozdrav svim trudnicama,želim Vam uredne trudnoće i zdrave bebice
Lea3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:56   #2
Smile

Zbog istog iskustva dižem temu. Nadam se da ti to nije osjetljiva tema. Bi li rekla kako je prošla druga trudnoća? Hvala ti
jurodiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:55   #3
Tek sam naišla na temu...prije dvije godine imala sam ovo iskustvo na pragu devetog mjeseca trudnoće, završila na hitnom carskom rezu, srećom i ja i beba samo se izvukle. Prije trudnoće sam radila pretrage na trombofiliju, zbog opetovanih spontanih, koje su utvrdile da imam jedan granični pokazatelj, ali hematolozi nisu bili za heparin.
Nakon što mi se ovo dogodilo, doktori mi u idućoj trudnoći ipak preporučuju heparin. Jako strepim od iduće trudnoće...
Ako vas ima još s iskustvima, pišite...
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:07   #4
Pozdrav svima!

Nadam se da će se Lea ili Jurodiv javiti i napisati kako joj je prošla druga trudnoća. Ja sam krajem 8, mjeseca 2016. rodila malog anđela u 29tt. Priča je prekomplicirana da sad pišem ispočetka što se tu izdogađalo i u kakvom sam ja stanju bila poslije... Njemu je na kraju svega, presudila abrupcija posteljice. Unatoč silnom krvarenju koje je trajalo više od mjesec dana i trudovima koju su me tu noć boljeli, doktori nisu znali prepoznati ab posteljice, i umjesto da učine nešto, poslali su me natrag u sobu da zaspem, jer, ja kao "lažem" da me boli.
Prije 2 dana sam saznala da sam opet trudna. Trudnoća je neplanirana, ja sam u šoku ali trudim se biti pozitivna. Mislim da nisam još psihički u najboljem stanju i umirem od straha što me sada čeka. U četvrtak idem na prvi pregled. Ne nadam se vidjeti ništa ma UZV jer je trudnoća još premala (4+4). Inače, ovo mi je treća trudnoća. Imam jedno dijete od 3 godine.
Nadam se će se još netko sa svojim iskustvom javiti.
__________________
Still haven't found what I'm looking for...
svibanjka15 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.