Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 19:05   #1
Za koji sektor se opredeliti u IT sektoru?

Uvek sam se bakcao oko kompjutera, jos od malih nogu od kad sam ga dobio i razumem se u software i hardware kompletno, bio sam radio i sa game i web hosting serverima ali u vezi administracije i programiranja nemam pojma nista. Uglavnom to je sad kako kazu zanimanje buducnosti a posto se razumem u kompove, svi moji oko mene mi predlazu da se okusam u ovoj oblasti.. Moje pitanje je, za sta se za pocetak opredeliti i sta je po vama najbolje poceti uciti za totalnog pocetnika u vezi tih stvari? Takodje navedite i plate za sektor koji predlazete.

Pozdrav svima.
Bookies is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 03:15   #2
ne kuzim u sta se tocno ti razumijes, "razumijem se u kompove" ne znaci doslovno nista, igranje igara i instalacija programa to svatko danas zna, slaganje kompa ne svatko al sumnjam da zelis radit u servisu racunala, a i za to treba nekog znanja i prakse, to kaj znas promjenit RAM ne znaci doslovno nista

radi u zivotu kaj te zanima, svi se sad pokusavaju ubacit u it jer kao laka je zarada, a ne shvacaju da to ne ide bas tako, ako ti ne znas sto te zanima i sto bi htio raditi mislim da si fulao skroz, ako te zanima izrada softvera ocito ces ic u neke programerske vode, sto se hardvera tice ne znam kaj bi bez zavrsenog faksa u tom smjeru uopce mogao raditi, cak i sa zavrsenim faksom nemos nista prakticki
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.