Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2017., 09:51   #41
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja se spremam u TA i iskreno,malo me hvata trema...
Snow...
*narayan* is offline  
Old 19.12.2017., 09:51   #42
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja se spremam u TA i iskreno,malo me hvata trema...
Drži se, bit će to dobro
I javi nam
Elinga is offline  
Old 19.12.2017., 09:52   #43
Mi smo većinu opreme i odjeće dobili od obitelji, nešto mi je posudila i prijateljica. Kupili smo neke stvari (tipa kozmetiku za bebu i mene, baby Phone, navlaku za sjedalicu, nešto odjeće...) Još mi je u planu u četvrtak poharati Lidl i mislim da smo spremni. Što će nedostajati lako kupimo u hodu, hvala Bogu ne živimo u izolaciji Nudilo mi se još odjeće s drugih strana, ali nisam htjela uzimati da ne pretrpavam, a i bilo bi mi teško pratiti što je čije jer je sve na posudbu... Također, nakon što mi svoje stvari iskoristimo planiram ih posuđivati dalje. Moj je stav da je većina stvari precijenjena i držim se toga da ih maksimalno treba iskoristiti. I ja se sjećam djetinjstva i razmjene stvari u obitelji i danas to radimo samo u malo manjoj mjeri. Npr, haljina koja je meni dosadila oduševi moju šogoricu, pa naravno ću joj je pokloniti. Tako i ona meni... Stvari koje su dale svoje idu u reciklažu...
yenna89 is offline  
Old 19.12.2017., 09:53   #44
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Mi smo dobili puno robe,kolica i nosiljku sto od mog brata sto od mmovog.taman oboje imaju deckice rodjene u zimi.
Od tako bliskih ljudi mi nije bed posudjivati jer oni znaju da cu se truditi cuvati a ja znam da se nece uvrijediti ako se nesto istrosi,potrga i sl.

Glupo mi je bilo ljudima govorit kaj da nam kupe,bas zato kaj smo puno toga dobili a ono kaj nismo smo htjeli sami kupit.
Da, mi smo većinu sami kupili i zato mi je bilo baš zgodno što su nas najbliži prijatelji pitali što želimo da nam poklone jer je tako bilo zgodnije i njima, a i nama. Dobili smo recimo dekicu, skafander, dude, ogradicu za krevet, kadicu... Sve što će nam zbilja koristiti.
Punjena maslina is offline  
Old 19.12.2017., 09:59   #45
Quote:
tomka kaže: Pogledaj post
Klonirana, meni je mm neki dan rekao da on misli da ne bi mogao spavati da mu netko po trbuhu lupa. Pitala sam ga sto misli zasto ja do 2-3 ujutro ne idem u krevet!

Ovo me sad podsjetilo kak smo neku večer ležali muž i ja, a bebica se baš intenzivno migoljila i vidjelo se na trbuhu. Nisu to bili oni "izlasci" ručice ili nogice, pretpostavljam da to niti neću doživjeti jer mi je posteljica naprijed, ali ipak se vidjelo kak se trbuh rasteže. Meni je to sve tak super, a on onak prestravljeno veli - daj pokrij to a zna reći i kak bi njemu bilo neugodno da osjeća tako micanje bebice u trbuhu...stvarno ne znam kak bi oni da su trudni...
Mrcinica is offline  
Old 19.12.2017., 10:02   #46
Quote:
Mrcinica kaže: Pogledaj post
Ovo me sad podsjetilo kak smo neku večer ležali muž i ja, a bebica se baš intenzivno migoljila i vidjelo se na trbuhu. Nisu to bili oni "izlasci" ručice ili nogice, pretpostavljam da to niti neću doživjeti jer mi je posteljica naprijed, ali ipak se vidjelo kak se trbuh rasteže. Meni je to sve tak super, a on onak prestravljeno veli - daj pokrij to a zna reći i kak bi njemu bilo neugodno da osjeća tako micanje bebice u trbuhu...stvarno ne znam kak bi oni da su trudni...
Meni je isto posteljica naprijed, od negdje 28 tjednami je trbuh tak poceo migoljiti na sve strane i mali se bacaka unutra ko veliki.


Snow, sve bu bilo ok, javi se poslije!

Ja isto idem danas na pregled i bris.
hottie_zg is offline  
Old 19.12.2017., 10:08   #47
Meni kod struka s lijeve strane stalno izlazi pretpostavljam noga. mom mužu je to jako fora i smiješno i on ju još potiče da se tak proteže. Plus svako češkanje trbuha mi izazove tulum
I naravno da i to radi. Jer je njemu fora. E meni nije
Snow Fairy is offline  
Old 19.12.2017., 10:12   #48
Mrcinica, tak je i moj strašljiv oko tog trbuha, on to doživljava ko aliena i nije mu jasno kak nešto može migoljiti po trbuhu i boji se dodirnuti kad mu vičem da je počela akcija
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 19.12.2017., 10:12   #49
Neku večer sam legla na bok na način da mi je muž poslužio kao banana jastuk. Mali je tako jako lupio da je mm osjetio udarac na sebi Mene isto zna izluditi kad krene udarati navečer, a pozicija na mjehuru mu je normalna.
yenna89 is offline  
Old 19.12.2017., 10:25   #50
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Meni kod struka s lijeve strane stalno izlazi pretpostavljam noga. mom mužu je to jako fora i smiješno i on ju još potiče da se tak proteže. Plus svako češkanje trbuha mi izazove tulum
I naravno da i to radi. Jer je njemu fora. E meni nije
Isto tako je i kod mene, uglavnom ta nozica mlati po lijevoj strani ali zna me opalit i po desnoj, ali puno rjedje!

Nego zene, seksate li se vi?
Kaze meni moj ginic, opasnost je prosla, sad mozes raditi sve, pa i seksati se!
Nakon ovog manijakalnog cuvanja trudnoce, od sexa nema ni s niti sam pomisljala na to, a sad s ovom trbusinom mi nekako djeluje totalno neprivlacno i ne pada mi na pamet. Ono, glava u zdjelici i jos da se sexam?!
S druge strane, neke moje curke su doslovno do zadnjeg dana skakale po muzevima.
*narayan* is offline  
Old 19.12.2017., 10:31   #51
Ja bih, ali muž ne da
yenna89 is offline  
Old 19.12.2017., 10:37   #52
Snow i hottie sretno na pregledu!

Meni nije bas do sexa,a ni mmu
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Old 19.12.2017., 10:44   #53
Mi se nismo seksali od postupka, znaci od kraja 4 mj., vise ni ne znam kaj je seks. S obzirom na sve kaj je bilo na pocetku i mirovanje nije nam uopce padalo na pamet, a i nismo smjeli. Onda taman dok je sve bilo ok nekak nismo zbog straha opet, i taman kad sam mislila dr. pitati jel mozemo, veli da sam se pocela otvarati, tako da od seksa nista.
Jbg, ako smo toliko zgurali bumo jos kratko, kaj drugo.

Inace po pitanju seksa sam ono, stalno smo se seksali, jer sam ja luda, ko nimfa A sad mi je ipak vazniji malac, pa kad bude bude. Naravno da nam fali al eto, kaj cemo
hottie_zg is offline  
Old 19.12.2017., 10:50   #54
Ja jucer zaboravila pitati jel se smijemo seksati, prije nismo smjeli. I sad muz nece, boji se, ak nisam dobila zeleno svijetlo

A druge strane, ne da se ne osjećam seksi, nego ono..kit kit

Netko je pisao da je pred kraj dobro, moze inicirati otvaranje
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 19.12.2017., 10:58   #55
Mi da, nije nešto prečesto, ali bude super
Elinga is offline  
Old 19.12.2017., 11:29   #56
Ni meni ne da jer u početku krvarila i imali zabrane. Reko je pitat danas na pregledu, al onda je šutio ko riba. Kaže da bi imao osjećaj da je beba ovaj smajlić , a čekić khm khm - jel...

rekla sam mu da si ne laska
bljuć is offline  
Old 19.12.2017., 11:29   #57
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
vise ni ne znam kaj je seks
bome ni ja

muž ga sanja već tjednima, sad sam i ja počela.

strah me, nemrem.

kad uđem u 36 tjedan planiram nadoknaditi.
My Name Is... is offline  
Old 19.12.2017., 11:35   #58
Ja se nadam vraćanju libida u 14.tt. Znači za tjedan dana
Dekanica is offline  
Old 19.12.2017., 11:44   #59
Ja zasad samo sanjam!
Sama sebi sam smijesna kad samu sebe probudim da se uspušem, a dovoljno mi je to sto ionako disem na skrge u horizontali!
Mi smo kao mogli ispočetka ali mi ni tad ti nekako nije bilo... mislim, mozda bi i bilo ali sam uvijek imala.strah da ne potaknem neku glupost (obzirom da sam stalno radi neceg bila rizicna).
A sad se fakat cesto osjecam ko nasukani kit i ne znam ni kako bi to izvela! Mozda s bocom kisika!
Zacudo, mm je dosao u fazu kad ga to ne privlaci, kaze da broji sitno pa se vracamo u normalu!
Ja jedino ne znam kako bi to sad izgledalo, glava u zdjelici, nema cerviksa... pa gdje bi to islo, proslo, kraj glave cega...? Nista od toga! Brojimo sitno!
*narayan* is offline  
Old 19.12.2017., 12:12   #60
Sutra ujutro kontrola,
jakojako drukam da me cerviks neće iznevjeriti,
nek' izdrži još 30ak dana obaveza, onda nek posustaje koliko ga je volja!

Seks...
AHAHAHA, da.
Nekad bilo - sad se spominjalo.

Jao, Eveline se garant sad mazi s malom bebuškom.
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.