Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2016., 11:26   #4321
kako ide sa drugim porodom nakon prvog carskog?

prvi sam imala tri dana trudove(forumi kazu kad dođe pravi znat ćeš),kontala dok mogu istrpit pripremni su pa nema priše..uglavnom,kad su me uvatili takvi da san sve zvizde brojala došla sam otvorena 9prstiju,vodenjak puka u hodniku rodilišta...zbog zadka sam imala dogovoreni za 7dana al je ona malo uranila tako da je napravljen hitni pod spinalnom..oporavak,dojenje sve super,jedino šta mi je krvarenje bilo slabo pa sam taman kad sam kući došla protampanjala toliko ugrušaka da sam mislila da su mi svi organi poispadali...

uglavnom,sad sam 36tj i lagano me vuna vata od poroda a nekad negdi sam čitala da je većinom nakon carskog svaki sljedeći carski..sad,koliko se to u praksi izvodi i jel to uopće točno?
neznan jel bitno ako sam imala krvarenje i ugrušak u prvom tromjesecju i strogo mirovanje?nakon toga trudnoća ide školski...
__________________
Another mother's breakin'..heart is taking over..when the violence causes silence we must be mistaken...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 11:56   #4322
Quote:
šmizly kaže: Pogledaj post
kako ide sa drugim porodom nakon prvog carskog?

prvi sam imala tri dana trudove(forumi kazu kad dođe pravi znat ćeš),kontala dok mogu istrpit pripremni su pa nema priše..uglavnom,kad su me uvatili takvi da san sve zvizde brojala došla sam otvorena 9prstiju,vodenjak puka u hodniku rodilišta...zbog zadka sam imala dogovoreni za 7dana al je ona malo uranila tako da je napravljen hitni pod spinalnom..oporavak,dojenje sve super,jedino šta mi je krvarenje bilo slabo pa sam taman kad sam kući došla protampanjala toliko ugrušaka da sam mislila da su mi svi organi poispadali...

uglavnom,sad sam 36tj i lagano me vuna vata od poroda a nekad negdi sam čitala da je većinom nakon carskog svaki sljedeći carski..sad,koliko se to u praksi izvodi i jel to uopće točno?
neznan jel bitno ako sam imala krvarenje i ugrušak u prvom tromjesecju i strogo mirovanje?nakon toga trudnoća ide školski...

meni su u otpustanju iz bolnice rekli da ako budem trudna u sljedece tri godine, onda idem opet na carski. ako je proslo vise, moze se i prirodno.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 22:38   #4323
Ako se zatrudni minimalno godinu dana iza carskog ne mora biti drugi carski.ali beba ne smije biti teza od 4kg i ne smije se dobiti drip ni gel.znaci prirodan porod.meni su drugi c.r. nakon 3god cekali prirodno ali je beba imala preko 4kg pa nisam mogla

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 20:19   #4324
Carski rez !

Citam sve vase postove i kao da sam ja jedina na svijetu koja je ostala ovako(da budem prosta) sj...punih godinu ipo nakon carskog i operacije hernije(carski u Splitu a operacija hernije u Zg u Vinogradskoj).
Ja i sad izgledam kao da sam trudna...ali bas trudna ili kao da sam progutala loptu. Mrsava sam..rebra mi se vide..nemam sala niti mi visi koza..niti strija..celulita..ma nista...ali stomak ne nestaje !
Vise ne znam kome se obratit jer kao da se vrtim u zacaranom krugu...gdje me kao ping-pong lopticu bacaju jedni drugima i peru ruke od odgovornosti..a ja polako gubim svaku nadu da ce ikad bit bolje...
Ne trebam ni pisat da svoju djevojcicu ne mogu nosit..da me boli stomak i dalje..da sam prakticki invalid a niko nema odgovora zasto i sta mi je.
Zanima me dali je itko imao bar imalo slican problem jer vise ne znam kome se obratit.
Nisu probl.pare i platit koliko god treba..ic bilo di samo da ova nocna mora jednom zavrsi ?!
U trudnoci mi stomak nije bio ovoliki..uvik sam bila mrsava..ravnog stomaka a sad vise ne znam sta cu...
Pa moze li mi ko dat savjet ?
AdorTanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 10:51   #4325
Ja bih ti savjetovala da nađeš dobrog privatnog ginekologa, najprije u Splitu, a ako on nista ne bude vrijedio da dođes u Zagreb. Osobno nemam ginekoliskih problema, ali zato vjerojatno imam sve ostale i kad god bih se nasla u takvoj bezizlaznoj situaciji kada mi nitko po bolnicama nije mogao pomoci otisla bih kod privatnika i ama bas svaki put je sve rijeseno nakon prvog pregleda. Ja uvijek biram kod koga cu ici prema stranici najdoktor. Jedino sto je vecina njih u Zagrebu pa ti to moze pretstavljat problem, ali vjerujem kad je zdravlje u pitanju da bi covjek svasta napravio. Nisu ti privatnici ni tako skupi kako se cini. Sam pregled je obicno oko 300 kn + utz, vađenje krvi, urin i slicno dode do 600-800 kn ali onda je to to. Eventualno jos jedan pregled za 300 kn i gotova si. Nije ko po bolnicama 10x pa si stalno na pocetku.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
__________________
Gledaj srcem i dušom
Gloria84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 15:21   #4326
Da li je neka od vas radila carski pod spinalnom anestezijom? Kakva su vam iskustva?

Meni je prvi carski rađen pod totalnom anestezijom i stvarno bih željela izbjeći totalnu, jer sam se satima budila iz nje i glava me bolila i dugo mi je sve bilo mutno.
Drugi porod će takođe biti carski rez i željela bih da ga radim pod spinalnom anestezijom.
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 23:05   #4327
Ja sam prije 2mj rodila pod spinalnom,prva T. Uglavnom pozitivno sve,dobijes injekciju u ledja (ne boli,tanka je jako igla),osjetis kao toplinu da ti ide u noge..uskoro noge sve teze,dok se potpuno ne izgubi osjet. Jedina napomena je da se to sve sto oni rade osjeti,ali bez boli..pa tako osjetis potezanja,navlacenja,ipak treba dijete izvaditi van..
Yvonne :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 12:37   #4328
Ja sam imala prije pola godine. (dogovoreni carski zbog stava zadkom + velika beba).

Spinalna u leđa (ne osjetiš taj ubod, samo je čudno kad ti kaže da se nagneš prema naprijed, a ti ne možeš se baš savinut od trbuha ). Kao što je Yvonne rekla, osjetiš toplinu u nogama i to je to. Nema osjeta boli, ali osjetiš da ti razvlače trbuh Čudno je, ali simpatično

Ja sam na Merkuru pa kad su bebača izvadili su je donijeli onakvu odmah meni do lica i tako je držali dok je mala plakala naravno pa su je odnijeli okupat i opet malo vratili i držali kraj mene do lica, dok su mene šivali, pa je odnijeli.


Jedino što je meni bilo "nezgodno" je što je kad izvade bebu, onaj trenutak, dođe do jako naglog pada tlaka, a meni kao niskotlakašu je to bilo baš gadno jer mi se počelo povraćat (a nemaš šta jer nisi jeo ni pio već onak više od 12h) pa sam dobila masku s kisikom, udahnula pet puta da se tlak vrati u normalu i to ej to. zbog toga anesteziolog sjedi kraj tebe, ja sam sa svojom anesteziologinjom pričala o poslu mom i njenom
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 16:45   #4329
Quote:
ywana kaže: Pogledaj post
tek su iz treće pogodili pravo mjesto (sam ubod ne boli).. tresla sam se (gornji dio tijela) neko vrijeme (možda sat, ne sjećam se)
Ovo se meni isto dogodilo. Planirani carski rez zbog bebe na zadak pao je u vodu jer sam dan prije dobila trudove i puknuo mi vodenjak. Beba se u trudovima pocela okretati, ali je stala u poprecnom polozaju jer mi je istekla voda. Tako da, na kraju je ispao hitni carski. U bolnicu sam dosla otvorena 7 prstiju, trudovi su mi bili blazi od menstrualnih bolova. Jedino sam osjecala ocajnu mucninu.

Uglavnom, probali su mi dati spinalnu tri puta, no ja sam sve osjecala i bilo je jako bolno, zadnji put kad su pokusali osjetila sam kao elektricni sok i poskocila nekontrolirano na onom stolu. Naknadno mi je moja dr. rekla da sam bila sva otecena (to je bilo jos zadnjih par dana u trudnoci) i da zato nije uspjela spinalna.
Uglavnom, dobila sam opcu sedaciju. Probudili su me sat i pol nakon sto je beba rodjena. Ona je odmah dobila s tatom koza na kozu kontakt i zajedno su me cekali u sobi. Cim sam otvorila oci vidjela sam njih dvoje.
Bol je bila grozna, ali prednost opce je sto sam mogla osjetiti i micati noge. Imali smo prvi podoj, a onda su mi dali analgetik kroz infuziju. Nisam imala nikakvih nuspojava od opce anestezije - jako sam ugodno iznenadjena.

Popodne oko 8 sati iza operacije su me digli na noge, i odmah sam hodala bez problema, rekli su da moram sto vise da mi se ne stvaraju ugrusci. Do navecer sam vec mogla lagano brinuti za bebu (imali smo rooming in).
Sljedeci dan, nakon pregleda, isli smo odmah doma (nisam rodila u RH).

Zanimljivo, polozaji za dojenje koji se preporucaju za carski (lezeci, bocno) meni su bili najgori i najbolniji. Posjela sam se odmah, u turski sjed i tako dojila. Bolove sam osjecala jedino dok sam kasljala prvih par dana. Kasnije skoro nista, osim sto me tu i tamo malo strecne. Osmi dan su mi skinuli flaster i mogu reci da se rez prakticki ne vidi, izvana je med. ljepilo, savovi iznutra.

Oporavak mi je bio super, ali nikad necu zaboraviti te pokusaje spinalne i umetanje katetera u mokracni mjehur jer su mi to morali raditi na zivo prije opce (jaaaako bolno).

Sve u svemu, zelim zaboraviti predoperativni dio, poslije operacije sve super.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 18:05   #4330
Kateter bolio? Mene to ništa nije boljelo
Mene je boljelo par dana poslije, oni postporodjajni trudovi, užas
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 00:33   #4331
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
J

kad su bebača izvadili su je donijeli onakvu odmah meni do lica i tako je držali dok je mala plakala naravno pa su je odnijeli okupat i opet malo vratili i držali kraj mene do lica, dok su mene šivali, pa je odnijeli.


J
moja je isto plakala, a onda se smirila kad su je k meni donijeli. to nikad neću zaboraviti.
mm je drži pored mene, ja sam nešto pričala, bog te pita što pod onim drogama , a ona polako prestaje plakati.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 12:02   #4332
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
Kateter bolio? Mene to ništa nije boljelo
Mene je boljelo par dana poslije, oni postporodjajni trudovi
Nemam rijeci za opisati taj horor od kateter, nije toliko bol, ali kao da ti netko nesto ogromno gura u mokracovod (sta i je, zapravo). Vise sam to dozivjela ko nekakvo nasilje nad intimnim podrucjem
Za divno cudo kad su ga makli, samo me malo zapeklo kad sam prvi put isla na wc i nista iza toga. Ali stavljanje mi je bilo toliko bolno da su mi krenule suze. Mislim da je problem bio u konkretnoj osobi koja je to radila vise nego u postupku, a i ja sam bila cijela u grcu nakon tih injekcija.

Kasnije kad mi je ginicka pritiskala trbuh isto me nista nije bolilo, niti sam imala te trudove. Ne znam.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 12:22   #4333
Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
Nemam rijeci za opisati taj horor od kateter, nije toliko bol, ali kao da ti netko nesto ogromno gura u mokracovod (sta i je, zapravo). Vise sam to dozivjela ko nekakvo nasilje nad intimnim podrucjem
Za divno cudo kad su ga makli, samo me malo zapeklo kad sam prvi put isla na wc i nista iza toga. Ali stavljanje mi je bilo toliko bolno da su mi krenule suze. Mislim da je problem bio u konkretnoj osobi koja je to radila vise nego u postupku, a i ja sam bila cijela u grcu nakon tih injekcija.

Kasnije kad mi je ginicka pritiskala trbuh isto me nista nije bolilo, niti sam imala te trudove. Ne znam.

razumijem neugodu i da osjetiš, ali ne boli, bar mene nije jer su kateter stavljali nakon što je spinalna počela
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 12:26   #4334
E pa u tome i je stvar. Meni se spinalna nije uhvatila. Kateter su mi stavili prijr nego sto su me uspavali

Sent from my GT-I9190 using Tapatalk
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 13:07   #4335
i meni su kateter stavili prije uspavljivanja i sjećam se neugodnog osjećaja, to je sve. i jednako neugodno pri vađenju. Bolnije mi je u sjećanju ostalo vađenje konca. To mi je bilo užas
MARIJA0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 14:42   #4336
Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
Nemam rijeci za opisati taj horor od kateter, nije toliko bol, ali kao da ti netko nesto ogromno gura u mokracovod (sta i je, zapravo). Vise sam to dozivjela ko nekakvo nasilje nad intimnim podrucjem
Za divno cudo kad su ga makli, samo me malo zapeklo kad sam prvi put isla na wc i nista iza toga. Ali stavljanje mi je bilo toliko bolno da su mi krenule suze. Mislim da je problem bio u konkretnoj osobi koja je to radila vise nego u postupku, a i ja sam bila cijela u grcu nakon tih injekcija.

Kasnije kad mi je ginicka pritiskala trbuh isto me nista nije bolilo, niti sam imala te trudove. Ne znam.
Ajme ovo zvuci bas koma.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 16:02   #4337
Exclamation Carski rez

Nebi htjela nikog plašit al ja evo skoro ce bit 2 godine nakon carskog u Solitskom rodilištu praktički sam ostala invalid.
Svoju djevojčicu ne mogu nodit..igrat se sa njom...trčat...spuštat se niz tobogan...ja sam obični fikus koji stoji ka kip i gleda kako njena princeza raste a ja se fizički sa njom ne mogu ni 5 minuta poigrat !!!
Naime nakon 8 sati muke kad su vidili da ne mogu rodit zadnji tren kad se malena nagutala plodne vode hitno su me odveli pod totalnom narkozom na carski. Bogu hvala moja djevojčica je super ali ja sam totalno uništena.
Stomak mi je sad kao da cu rodit za mjesec dana dok u trudnoći stomak gotovo nisam imala(prirodno sam bila mršava..ravnog stonaka na kojem se vidio svaki mišič)...
Naime nastala mi je ventralna hernija koju nisu doktori uopće ni obadavali...neću ni reč da su mi zbog nemara napravili tromb koji me i sad može ubit u ramenu točnije između vrata i prsa jer su mi tu stavili one cijevi za infuziju i vađenje krvi i ostalo..
Menzis još nisam dobila..al ni to dokt.ne zabrinjava...
Mjesec dana sam provela posli carskog u St rodilištu(to je tek priča za sebe &#128546 ,a nakon tog paklenog iskustva otišla sam u Zg na operaciju hernije u Vinogradsku..ali tamo se pakao tek nastavio...
Receno mi je da ce mi stavit mrezicu koja ce povezat misice koje su mi u Splitu unistili ali na kraju nista nije ispalo tako. Samo su mi makli herniju(niko mi ni slova nije reka ni prije ni posli operacije..nisam doktoricu ni vidila nakon sta me operirala vec me otpistila med.sestra i to sa iglom u vratu i jos me napala kad sam se vratila da kako je ona mogla znat da mi je igla u vratu(imam lose vene pa su mi stav.radi opet infuzije itd tu iglu u vrat),jer sam namjerno pustila i cekala oce li mi iko izvadit to iz vrata kad me puste kuci...
Tek sam tad saznala od med.sestre da mi nije stavljena mrezica da poveze raspuknute laicki receno misice nego samo koncem zasivena ta hernija tj.mjesto di je izvadena-isto su mi virili konci koje sam sama čupkala i vadila nakon nekog vremena.
I SAD JE MOJA DIJAGNOZA DIJASTAZA TRBUSNIH MISICA..KAZEM DIJAGNOZA ALI ODGOVORA STA DALJE..KAKO TO IZLJECIT..E PA TO NISAM DOBILA OD NIKOG I TO ME PSIHICKI I FIZICKI DOVELO DO RUBA ZIVCANOG SLOMA JER JA VISE NISAM ONA ISTA OSOBA..UNISTILI SU MI SAV OPTIMIZAM I UMJESTO DA MI JE OVO NAJSRETNIJI PERIOD ZIVOTA JA NIKAD NISAM BILA TUZNIJA..NESRETNIJA..RAZOCARANIJA..LJUTA I BEZ IMALO VJERE DA CU IKAD BIT BOLJE !!!!
Ne znam sta dalje..kome se obratit..kako sredit te misice jer znam da ovako dalje necu moc !!!!!
Eto ovo je dio..mali dio moje muke i mog pakla...i zato pazite sve cure i zene(inace meni je 36 godina sad i moja curica mi je bila prvo dijete a sigurno i posljednje koje cu imat)kako i sta vam rade..di cete ic rodit ako je carski u pitanju jer u trenu zivot vam moze postat pakao...a to vam nebi zelila nikad..ni jednoj makar ne poznajem nikog od vas ali dobro pazite da nebi vam se desilo sta i meni !!!!
--- A AKO ITKO IMA PROBLEM KAO JA MOOOOOLILA BI ZA POMOĆ..JER BILO KAKAV SAVJET I ODGOVOR ZNAČIO BI MI VIŠE OD IČEG NA SVIJETU....
~~~ Nisam htjela plasit tebe ili ikog vec samo upozorit da carski ogotovo pod totalnom anestezijom nije"djecja igra"nego ozbiljna stvar i kao takvoj treba joj se ozbiljno i pristupit !!!
Ali iskreno se nadam da moju muku vise nece proći ni jedna buduća mama.
Sretno i obavezno javi kako je prošao carski.
Ja bi odma stavila slike sebe da me svi vidite ali izludila sam se i ne znam kako stavit sliku na ovaj forum pa ako mi ko moze reci tocno sta i kako naprav.da iz mob.sa kojeg ovo i pisem stavim slike odma cu vam ih pokazat i sve ce vam nazalost biti jasno...a slike nisu ni malo ugodne za vidit...ali podjelit cu ih sa svima da vidite sta sam prosla i kako izgledam a gadim se sama sebi....
Pozzzz i sretno !!!!!
AdorTanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 16:28   #4338
Quote:
AdorTanja kaže: Pogledaj post
Nebi htjela nikog plašit al ja evo skoro ce bit 2 godine nakon carskog u Solitskom rodilištu praktički sam ostala invalid.
Svoju djevojčicu ne mogu nodit..igrat se sa njom...trčat...spuštat se niz tobogan...ja sam obični fikus koji stoji ka kip i gleda kako njena princeza raste a ja se fizički sa njom ne mogu ni 5 minuta poigrat !!!
Naime nakon 8 sati muke kad su vidili da ne mogu rodit zadnji tren kad se malena nagutala plodne vode hitno su me odveli pod totalnom narkozom na carski. Bogu hvala moja djevojčica je super ali ja sam totalno uništena.
Stomak mi je sad kao da cu rodit za mjesec dana dok u trudnoći stomak gotovo nisam imala(prirodno sam bila mršava..ravnog stonaka na kojem se vidio svaki mišič)...
Naime nastala mi je ventralna hernija koju nisu doktori uopće ni obadavali...neću ni reč da su mi zbog nemara napravili tromb koji me i sad može ubit u ramenu točnije između vrata i prsa jer su mi tu stavili one cijevi za infuziju i vađenje krvi i ostalo..
Menzis još nisam dobila..al ni to dokt.ne zabrinjava...
Mjesec dana sam provela posli carskog u St rodilištu(to je tek priča za sebe ��) ,a nakon tog paklenog iskustva otišla sam u Zg na operaciju hernije u Vinogradsku..ali tamo se pakao tek nastavio...
Receno mi je da ce mi stavit mrezicu koja ce povezat misice koje su mi u Splitu unistili ali na kraju nista nije ispalo tako. Samo su mi makli herniju(niko mi ni slova nije reka ni prije ni posli operacije..nisam doktoricu ni vidila nakon sta me operirala vec me otpistila med.sestra i to sa iglom u vratu i jos me napala kad sam se vratila da kako je ona mogla znat da mi je igla u vratu(imam lose vene pa su mi stav.radi opet infuzije itd tu iglu u vrat),jer sam namjerno pustila i cekala oce li mi iko izvadit to iz vrata kad me puste kuci...
Tek sam tad saznala od med.sestre da mi nije stavljena mrezica da poveze raspuknute laicki receno misice nego samo koncem zasivena ta hernija tj.mjesto di je izvadena-isto su mi virili konci koje sam sama čupkala i vadila nakon nekog vremena.
I SAD JE MOJA DIJAGNOZA DIJASTAZA TRBUSNIH MISICA..KAZEM DIJAGNOZA ALI ODGOVORA STA DALJE..KAKO TO IZLJECIT..E PA TO NISAM DOBILA OD NIKOG I TO ME PSIHICKI I FIZICKI DOVELO DO RUBA ZIVCANOG SLOMA JER JA VISE NISAM ONA ISTA OSOBA..UNISTILI SU MI SAV OPTIMIZAM I UMJESTO DA MI JE OVO NAJSRETNIJI PERIOD ZIVOTA JA NIKAD NISAM BILA TUZNIJA..NESRETNIJA..RAZOCARANIJA..LJUTA I BEZ IMALO VJERE DA CU IKAD BIT BOLJE !!!!
Ne znam sta dalje..kome se obratit..kako sredit te misice jer znam da ovako dalje necu moc !!!!!
Eto ovo je dio..mali dio moje muke i mog pakla...i zato pazite sve cure i zene(inace meni je 36 godina sad i moja curica mi je bila prvo dijete a sigurno i posljednje koje cu imat)kako i sta vam rade..di cete ic rodit ako je carski u pitanju jer u trenu zivot vam moze postat pakao...a to vam nebi zelila nikad..ni jednoj makar ne poznajem nikog od vas ali dobro pazite da nebi vam se desilo sta i meni !!!!
--- A AKO ITKO IMA PROBLEM KAO JA MOOOOOLILA BI ZA POMOĆ..JER BILO KAKAV SAVJET I ODGOVOR ZNAČIO BI MI VIŠE OD IČEG NA SVIJETU....
~~~ Nisam htjela plasit tebe ili ikog vec samo upozorit da carski ogotovo pod totalnom anestezijom nije"djecja igra"nego ozbiljna stvar i kao takvoj treba joj se ozbiljno i pristupit !!!
Ali iskreno se nadam da moju muku vise nece proći ni jedna buduća mama.
Sretno i obavezno javi kako je prošao carski.
Ja bi odma stavila slike sebe da me svi vidite ali izludila sam se i ne znam kako stavit sliku na ovaj forum pa ako mi ko moze reci tocno sta i kako naprav.da iz mob.sa kojeg ovo i pisem stavim slike odma cu vam ih pokazat i sve ce vam nazalost biti jasno...a slike nisu ni malo ugodne za vidit...ali podjelit cu ih sa svima da vidite sta sam prosla i kako izgledam a gadim se sama sebi....
Pozzzz i sretno !!!!!

Ok smiri se
Katastrofa zao mi je i nazalost nisi jedina u Splickom rodilistu su vecinom mesari ,kako cujem( ja imam 2 carska i oziljak duzine 4 cm,nista se ne vidi skoro,rodila prvo u 35 oj drugo skro 37 . ,najljepsa iskustva djeca rodena van RH )
Ajde u pasticara .(plasticni kirurg )Dr Roje ili Dr Ercegovic ,kopaj kako kod mozes da dodes do njih .na Krizine .
Ne znam jeli se dr.Ercegovic vratio ako ne onda onaj sef plasticne kirurgije (nisam sigura za prezime ali je sef ).
Ako ne nazalost ti preostaje samo privatno zgb ili onaj u Daruvaru ,ali privatni su .


Za stavit sliku sry ne znam ni sama ma ni link stavit .sry
sretno
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 18:04   #4339
Exclamation Carski rez

Najprije hvala puno sta si mi odma odgovorila..nemas pojma koliko mi to znači.
Sta se tice novaca..sreča da mi to ne stvara problem..bar ne neki neriješivi !
Vjerovala ili ne ja sam u Zg u Vinogradsku otišla jer sam ćula da su tamo vrhunski stručnjaci...a bila sam sve skupa 3 dana baš u bolnici(puštena 3.jutro),a mjesec dana provela prvo pred operaciju skupljajuči i radeći sve potrebno za operaciju(a mogli su mi to u 2 dana sve sredit kad su me zaprimili u bolnicu a ne od početka kao da sam bila prokleta) ,a onda još oporavljajući se u stanu jer nisam od bolova mogla autom putovat nazad u Split(2 puta sam završila na 1.pomoć u Zg od neizdrživih bolova..da sad ne pišem i o tome)...tako da sam na operaciju u državnoj bolnici ustvari potrošila preko 15 TISUĆA KUNA..da dobro si pročitala..ta operacija me došla kad sve zbrojim i oduzmem 15-tak tisuća kuna(a nisam lipe dala doktorima-jbg mozda sam tu pogrijesila al kako sam mogla upast nepoznatim facama i podmićivat ih...znam ružno ovo zvuči al nažalost svi znamo da tako u Hrvatskoj sve funkcionira..baš ona"koliko para toliko i muzike" ,al šta je tu je...sad više povratka nema ) .
Tako da sam mogla birat bilo koju privatnu kliniku i doktora ali svjesno sam odabrala Vinogradsku u nadi da je istina to kako su tamo najbolji doktori.
Nego baš bi volila da i ti i svi vide moje slike..kakva sam bila prije..kakva u trudnoći...kakva pred operaciju u Zg a kakva sad..pa ako neko drugi zna kako se ovdje stavljaju slike molila bi da mi objasni pa da svi vide sta su mi naši hrvatski"mesari"-uos..htjela sam reč dojtori napravili.
A inaće ako te baš zanima možeš mi slobodno na fb posl.por.il zahtjev za prijat.(nije meni crnjak napisat svoje pravo ime..nemam se ja čega sramit već to bi tribali dokt.koji su ovo naprav.od mene.. tako da ako želiš vidit kako su me "sredili"-na fb sam ti Tanja Batinić a slika je psa boxera..sve je o psima..ne možeš pogriješit nikako ) !!!!
Znači dr.Roje i ova dva druga sta si mi napisala....pa puno ti hvala...otiću raspitat se...možda bude sreče jer do sad ni kirurg ovdje na Firulama sta slovi za vrhunskog kirurga dr.Kraljević nije mi zna pomoć...da ne zna sta bi mi reka..da bi on mene operira al jednostavno ne zna kako bi to pomoglo ?????!!!!!!
E to je ubilo svaku nadu u meni....
U svakom slučaju od srca ti hvala i pozzz iz Splita !
AdorTanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 20:40   #4340
@AdorTanja imas pp
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.