Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Pogledaj rezultate ankete: Da li idete na Exit ove godine?
Da 11 23.91%
Da, ako nađem vremena 6 13.04%
Ne, nemam vremena 9 19.57%
Ne, nisam u tom fazonu 6 13.04%
Ne, skupo je 5 10.87%
Ne, ne pada mi na pamet da idem u Srbiju 9 19.57%
Glasovatelji: 46. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2004., 19:04   #21
mislish da budu DM za band iznenadjenja? zajeb. Nitin je vec preuzel
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 19:06   #22
Quote:
jimmy jazz kaže:
mislish da budu DM za band iznenadjenja? zajeb. Nitin je vec preuzel

daj nemoj se zahebavati
Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 19:07   #23


neki dan sam pokupila flyer, bas mi je doslo da placem, onako odlican dan- cetvrtak, masive attack, pa jos eto i obojeni i adam freeland..
rollinsa prosle godine nisam ni slusala, nesto mi je onak bezveze zvuc'o..malo ritam nereda, ne volim ni njih..


cula sam i ja price o preseljenju exita ili tako nesto (kao Echo festival..) ali mislim da to ne bi bilo to.
hostel i karta 4 dana 69 eura ni to nije puno, ali kilometri i kilometri...
soft_machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 19:08   #24
Meni je žao što ću propustiti Timo Maas-a u subotu, ali imam ispit u ponedeljak, pa se ipak ne bih toliko zezao...
pera_detlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 19:27   #25
iako moram reci kaj se tice DJeja nije moj ukus sve nekaj malo..onak. osim Howieja B.

adam freeland, na njega nisam ishel ni u lokalni klub, a tam je glavni ko ga jebe
mogli su malo vec Ninja Tune, ajde i Amona Tobina i slicno.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 22:46   #26
A mogli su, uz dužno poštovanje silnim zabavljačima koji će tamo navaliti na gramofone, da angažuju i nekog pravog elektro stvaraoca koji bi svirao sopstvenu muziku (znate, ono što se "u narodu" zove IDM).

Nego, Luna!

np Yeah Yeah Yeahs - Maps (koja je danas na dodeli filmskih MTV nagrada zvučala jedno četiri puta bolje nego ova varijanta što je na albumu)
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 23:12   #27
Quote:
pera_detlic kaže:
Što se tiče odaziva, š'a da kažem... džebiga... ljude iz Hrvatske ne zanimaju toliko dešavanja u Srbiji...
Nije istina. Pratim srpsku (okej, metal) scenu neko vrijeme. A i kod vas ima dobrih koncerata istocnih BM bendova. Skoro da zavidim...
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 23:15   #28
neznam na kaj mislish al valjda je to neki fazon...

konkretno djejevi pravi su Dj Shadow,, pa i µ-siq, Roots Manuva, mali Tobin je faca...Boobo rawks..Kid Loco..al to su sve klubski djeji ovo je kao veca dogodofshtina..

yea yea fuj

npr. Dj Shadow in his dark days..mellow na bbc6
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 23:25   #29
Quote:
jimmy jazz kaže:
neznam na kaj mislish al valjda je to neki fazon...
Nije fazon, nego bi bilo zgodno da dođe neki umetnik, stane/sedne za laptop i zasvira.
Imam utisak da većina posetilaca Exita ni ne zna da takvi ljudi postoje.
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 23:37   #30
pa ne cjepidlaci..ti uvjek neku elitu navlacish...samo neznam za kaj. nije vazno.

da mi dojde tam josh jedan orourke i zeme malo te dobre volje kaj opce postoji..cmon! imam utisak da ti fali iskustva kaj se tice klubske muzike...se zmislish josh donedavno si ocjenjival massive po lyricsima!

to se malo drugac kuzi.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 23:41   #31
Pa, nisam ti ja kriv što su Massive Attack ozbiljni ljudi. A što se tiče kuženja, pa ne moramo valjda svi da kužimo svet onako kako kako je tebi tvoj guru prepisao.
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 23:56   #32
oah sad si me pogodio

nema tu gurua, naprotiv tu je jedini imperativ beat i tvoje raspolozenje. sharing good feelin and smile..hehe extaza..bez bombona music is about dancing

be aware. it might scare you!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 00:14   #33
Quote:
jimmy jazz kaže:


nema tu gurua, naprotiv tu je jedini imperativ beat i tvoje raspolozenje. sharing good feelin and smile..hehe extaza..bez bombona music is about dancing

be aware. it might scare you!
Na livadi cveta 2. Ali komentarisao sam tvoju opasku o Massive Attack, dakle, nisu bili u pitanju Scooter, Orkestar Bobana Markovića, Timo Maas i/ili Teletubbies. Mi se možemo svađati, ali zaista ne moramo. Tvoje stanovište je, ako sam dobro razumeo, da ja nisam spontan, da nisam u harmoniji sa prirodom, te da preterano insistiram na cerebralnom aspektu umetnosti; da previše forsiram individualizam, a zanemarujem ono što je primalno - jesam dobro razumeo? Ne kažem da se takvo stanovište ne da braniti, ali mi smeta količina arogancije sa kojom nastupaš.
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 00:17   #34
opce ne. moje stanishte je da za sve postoji vreme i mesto.

iliti oces parti trebash parti grooves. oces da ti netko cepa mozak, ides na "koncert" gljitcha.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 21:02   #35
dosta vas dvojica!!

ajmo se sad nadati da će biti sve u redu i da kiša neće biti toliko nemilosrdna! hehehe
__________________
naopako
tatatatira is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 12:59   #36
Quote:
Žlzc kaže:
Nije fazon, nego bi bilo zgodno da dođe neki umetnik, stane/sedne za laptop i zasvira.
Imam utisak da većina posetilaca Exita ni ne zna da takvi ljudi postoje.
Pionirski pokušaj, ali ipak hvale vrijedan, ovogodišnji je Electronic Culture Space Stage, na kom će program uređivati Belgradeyard Sound System, uz pomoć slovenskih Random Logic, Octex, Puna Syndicate i beogradskih Skiiik, a svi redom na tragu eksperimentalne elektronike i abstract hip hopa. Znam da zvuči dosadno, ali nadam se da će još netko navratiti tamo, a i dobro je da se Exit polako demokratizira...
rabarbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 17:16   #37
BYSS su vec organizovali dva Dispatch festivala sa tim muzicarima koji "sviraju" na lap-topu: Manitoba, Murcof, Rechenzentrum, Jamie Lidell, Sutekh... i to funkcionise dobro u jako malim prostorima, i ...khm...uz mali broj ljudi, pa je najveci problem za takve dogadjaje obezbediti sponzore&donacije kako organizacija ne bi zavisila od prodaje karata.
Veliki festivali na otvorenom nikako ne idu za tu vrstu muzike, na proslogodisnjem Echo festivalu je bilo tuzno gledati Luoma u 5h ujutro uz par stotina ljudi, na ogromnoj praznoj poljani.
Zato su za Exit taman ovi d'n'b & house DJ smaraci... a po oblaku prasine koji se podigne, izgleda da se publika uz njih i dobro "zabavlja" (ajde da ne ulazim u analizu sta sve utice na njihovu zabavu )
Cop 663 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 17:26   #38
whateva! kolko vidim ima tam dosta stageova za svakog poneshto.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 23:13   #39
nemam vremena da idem ali main stage odlicno cujem i iz svoje sobe
Sarmageddon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2004., 02:38   #40
jimmy, tesko da ce biti Nitin Sawhney na Exit-u. Mada im je jedno vece i dalje "prazno" (ono sa Neneh Cherry DJ setom !?). Do pre par nedelja je bila prica za Primal Scream, pa za Roots Manuvu - ali, nista od toga.
Ali nema veze, naci ce se i ovako par zanimljivih stvari (Massive Attack, Goldfrapp, Peaches... Iggy ... Luna)
Cop 663 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.