Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2010., 15:08   #141
Bublica puno ti hvala.Kod mene je to već poznat problem.Problem koji sam prijavila nekoliko puta policiji,obavljali razgovor.Ali on i dalje.Samo puno mudriji.Nemam više fizičkih udaraca,zove sa skrivenog broja,kad napravi nešto samo nestane tako da i ta policija nije bog zna što napravila jer oni kažu da je to sve bez dokaza.Njegova maltretiranja svakodnevna,dolazi mi na posao,čak uznemirava i ljude koji se s menom druže.Urla pod prozorom ali dok oni dođu njega nema.Pa sam ga zato i dala na sud.Vjerujem da će netko tamo shvatiti ovu stvar,da ja od njega života nemam.Ali s druge strane opet sam sretna jer sam skupila hrabrosti za sve to i boriću se da izdržim do tog suda a tamo neka mi sam bog pomogne i neka ga maknu od mene na bilo koji način.......Jeli mislite da će mi sud pomoći????
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:26   #142
Quote:
ella100 kaže: Pogledaj post
Bublica puno ti hvala.Kod mene je to već poznat problem.Problem koji sam prijavila nekoliko puta policiji,obavljali razgovor.Ali on i dalje.Samo puno mudriji.Nemam više fizičkih udaraca,zove sa skrivenog broja,kad napravi nešto samo nestane tako da i ta policija nije bog zna što napravila jer oni kažu da je to sve bez dokaza.Njegova maltretiranja svakodnevna,dolazi mi na posao,čak uznemirava i ljude koji se s menom druže.Urla pod prozorom ali dok oni dođu njega nema.Pa sam ga zato i dala na sud.Vjerujem da će netko tamo shvatiti ovu stvar,da ja od njega života nemam.Ali s druge strane opet sam sretna jer sam skupila hrabrosti za sve to i boriću se da izdržim do tog suda a tamo neka mi sam bog pomogne i neka ga maknu od mene na bilo koji način.......Jeli mislite da će mi sud pomoći????
Ne znam ti možda odgovoriti na zadnje pitanje. Ali dobro je što si ga prijavila.
Nikad se ne smije pomisliti a šta mi policija može pomoći. Naravno da može, i nek vide da nemaju nikoga u vlasništvu da bi mogli raditi šta im padne napamet.
Negdje im se mora stati na kraj.
Oni se "hrane" strahom a u biti su to to obično slabići.
I ja sam prijavila nasilje pa ćemo vidjeti šta će biti.
Ali nemam u ovoj mjeri probleme kao vi.
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:35   #143
Quote:
ella100 kaže: Pogledaj post
Bublica puno ti hvala.Kod mene je to već poznat problem.Problem koji sam prijavila nekoliko puta policiji,obavljali razgovor.Ali on i dalje.Samo puno mudriji.Nemam više fizičkih udaraca,zove sa skrivenog broja,kad napravi nešto samo nestane tako da i ta policija nije bog zna što napravila jer oni kažu da je to sve bez dokaza.Njegova maltretiranja svakodnevna,dolazi mi na posao,čak uznemirava i ljude koji se s menom druže.Urla pod prozorom ali dok oni dođu njega nema.Pa sam ga zato i dala na sud.Vjerujem da će netko tamo shvatiti ovu stvar,da ja od njega života nemam.Ali s druge strane opet sam sretna jer sam skupila hrabrosti za sve to i boriću se da izdržim do tog suda a tamo neka mi sam bog pomogne i neka ga maknu od mene na bilo koji način.......Jeli mislite da će mi sud pomoći????

draga, tribalo je puuunooo hrabrosti da ga prijavis.....
da, sud ce pomoci.....obavezno kad ti dode odmah zovi policiju...isti tren
ja sam stalno bila u strahu....

bila sam u toj fazi da nadem neke tipove da ga prebiju, ali to je onda spustanje na njegov nivo.....
sve poruke koje ti salje ne brisi, memoriraj ih...to je isto dokaz, iako bi ti ja predlozila da prominis broj...

da li je on zaposlen uopce, ima li on familiju??
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:46   #144
Quote:
valerija@ kaže: Pogledaj post
hvala lijepa na svakoj riječi jer mi trenutno jako puno vrijedi kao i ukazana podrška.

Svjesna sam činjenice da me on ne voli kao niti ja njega a tko bi mogao voljeti takvog čovjeka?????
Ja trenutno žudim za slobodom i panično želim mir a znam da se trebam uhvatiti u tešku borbu do toga, vjerujte jako ,jako teško je živjeti sa zlostavljaćem još pamtim sve puste udarce koji bole kao otvorena rana koja nikako da zacijeli, a psihičko zlostavljanje još trpim jer kažem veže nas taj papir koji mu po njegovom mišljenju to dozvoljava.

Da krivim sebe jer sam bila slaba i u strahu, te sam dozvolila poniženja svih mogućih razmjera, jer tukao me u kući u autu u hotelskoj sobi , pred njegovim roditeljima koji su bili više puta samo njemi promatraći jer je tako njegov tata mislio da je najbolje.
Neznam što reći vi ste prvi kojima sam otvorila dušu punu bola i želje da me netko razumije i na taj naćin mi pomogne a očito i to je jedan moj poćetak koji znaći da je vrijeme da se pokrenem i moram.
Neću vas previše zamarati ali treba mi da kažem ,moram jer ću se raspasti doslovice od tuge.
Hvala na razumjevanju.
Draga, Valerija!
Molim te. učini taj prvi korak, bježi od njega!
Djeca su ti već veća, radiš, a i da si nezaposlena to ne bi trebao biti razlog zbog kojeg bi trebala trpjeti nasilje. Snašla bi se sigurno, bitna je snaga volje.
Suosjećam s tobom i držim ti palčeve.
Sretno! Javi nam se!
Valerija79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:54   #145
Quote:
bublica28 kaže: Pogledaj post
draga, tribalo je puuunooo hrabrosti da ga prijavis.....
da, sud ce pomoci.....obavezno kad ti dode odmah zovi policiju...isti tren
ja sam stalno bila u strahu....

bila sam u toj fazi da nadem neke tipove da ga prebiju, ali to je onda spustanje na njegov nivo.....
sve poruke koje ti salje ne brisi, memoriraj ih...to je isto dokaz, iako bi ti ja predlozila da prominis broj...

da li je on zaposlen uopce, ima li on familiju??
I ja sam došla u iskušenje da nađem neke da ga prebiju pa i znam koga ali sam odustala od toga,pa nisam ja on.A što se tiče suda čekam da me pozovu,a policiju nemam još trenutno što zvati jer ništa ne prijeti ko prije,mudriji je a to drugo nažalost nije nikakvo kazneno djelo.Ja imam već poruke u mob koje sam dala na policiji i čuvam ih za sud,a što se tiče broja promijenila sam ih već nekoliko uvijek isto,nađe broj ,pita biće na poslu,smisli klopku pa netko upadne,a i svejedno zove me na kućni.Ja sam u strahu baš kako si i ti bila,kažeš.Ali borim se i ignoriram ga dok ne dođem na sud a tamo ću stresti sve.Imam i svjedoke .Teško mi je ali sretna sam što taj čovjek više nije u mojoj glavi,a ni pored mene pa neka ludi okolo koliko oće još ovo malo što mu je preostalo.......
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 15:56   #146
Nije zaposlen,čovjek na uvjetnoj,nasilje u obitelji,problemi sa alkoholom i poznat po tučama,agresivnošću.....
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:04   #147
Quote:
ella100 kaže: Pogledaj post
Nije zaposlen,čovjek na uvjetnoj,nasilje u obitelji,problemi sa alkoholom i poznat po tučama,agresivnošću.....
dada.....a ispocetka miran, pazljiv....katastrofa...
jos samo da je skorpija ili ovan..naj...mi..

poznat policiji vec prije..to je dobro za tebe....ali....znam da ti nije lako...
meni je onaj tip odjednom prestao da se javlja...

lipo tribas naci decka, koji ce stati ispred tebe(moze i prijatelja)....tako da mu pokazes da se ne bojis njegovih budalastina
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:13   #148
Quote:
bublica28 kaže: Pogledaj post


dada.....a ispocetka miran, pazljiv....katastrofa...
jos samo da je skorpija ili ovan..naj...mi..

poznat policiji vec prije..to je dobro za tebe....ali....znam da ti nije lako...
meni je onaj tip odjednom prestao da se javlja...

lipo tribas naci decka, koji ce stati ispred tebe(moze i prijatelja)....tako da mu pokazes da se ne bojis njegovih budalastina
Da ,da na početku duša od čovjeka.Nije mi lako ali kažem zadovoljna sam sa sobom sada jer prije par mjeseci ja sam bila mrtva od njega ,pila apaurine,plakala,tresla se,nisam mogla raditi,svaki šum me plašio,nezainteresirana za život.A evo već neko vrijeme on nije prestao ali ja sam shvatila da moram dalje i da ko je on da me uništi,teško mi je ali neče,bojim se ali čuvam se za taj dan.Primječujem samo da otkad neulazim u konflikte nikakve s njim,otkad sam ga dala na sud da ipak drži distancu,pa ga ignoriram.Znam da mogu biti sretna i biti ću kad ovo sve prođe a to za novoga dečka nemogu jednostavno još se bojim svakoga.....kava,dan,ali čim padne noć ella ide kući u svoja četri zida jer se boji manijaka koji je traži i proganja.Ljudi puno vam hvala ,posebno bublici svima koji ste prošli ovo ili me bar razumijete......
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:10   #149
Quote:
valerija@ kaže: Pogledaj post
....On je obrazovan čovjek, sa jednim izgledom koji govori u prilog jednog mirnog i staloženog čiovjeka, u društvu voli da se istiće a ponajviše kao ljubavnik i dobar suprug , kao on može biti i jedno i drugo,voli da se prikazuje u svjetlu dobročinitelja pa makar njegova obitelj bila i oštećena, a kada je u drštvu bez mene se prikazuje brižnim mužem jer eto bolujem od par teških bolesti pa ga to jako brine itd........
A sa druge strane kada je u fazi divljačkog ludila dobija izgled od kojega se ledi krv u žilama i zato znam da moram otići jer moj plač može lako prijeći i u vječnu tišinu-možda i griješim ali ipak se bojim da ne.
Ipak već sutra ću napraviti prve korake pa ......nadam se uspješnom okončanju ove more i što bezbolnije koliko je to moguće.
Isti problem imamo...i što sam primjetila...da su ti koji izgledaju ko anđeli u društvu u biti teški psihopati...jer kako ti ako si ljut možeš glumit da si super, ja kad san ljuta svi na meni vide i svi osjete, jer nisam od volje...zašto da glumim....

Moje prijateljice su rekle, da tebe ne znamo kakva si, mi bi pomislile da sve što kažeš lažeš, jer spojit njega kakvoga znamo, kad dođemo u tebe fin je, drag, pristojan, nudi svime, kaže ne trebaš muža zvati ja ću te prebaciti, i onoga kakvoga ga ti opisuješ, je jednostavno ne spojivo...

I još mi nema ništa draže, nego kad nas tek upoznaju, pa kad mi kažu ajme vidi se na njemu kako je dobar, i da ti je dobar...mislim ono WTF

I stvar je u tome što jedino osim njegovih i mojih, mene i malene, jedino znaju kakav je on u biti još samo dvojica mu prijatelja, u biti vjenčani mu kum i prijatelj....a sa vjenčanim kumom ne priča jer ga je ovaj napao radi ponašanja prema meni i rekao mi je kako me mm laže itd....

To je tako dvolična osoba, vrhunski glumac....jer kako drugačije nazvati osobu koja tako dobro glumi, i koja mi je glumila dvije godine veze prije braka...

Tako da draga ne daj se.....I gdje god možeš otkrij njegovo pravo lice....
Tako sam ja mome pa sada je rekao da je sa nama gotovo kad sam toliko bezobrazna i kad širim tako laži podle(njegovoj mami sam rekla za ponašanje i ona ga napala da tako ne može, njega je to povrijedilo jer je mama ipak osoba koju on voli najviše na svijetu) koje nemaju veze sa istinom....rekla sam 4 godine si me radija ludom, ali ne više...ne znam koga želiš uvjeriti da toga ničega bilo nije.....

E i da još se nadovežem, rekao je da je problem i da sam za sve ja kriva i to moje glumljenje emancipirane žene sa stavom....
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:25   #150
Quote:
ella100 kaže: Pogledaj post
Da ,da na početku duša od čovjeka.Nije mi lako ali kažem zadovoljna sam sa sobom sada jer prije par mjeseci ja sam bila mrtva od njega ,pila apaurine,plakala,tresla se,nisam mogla raditi,svaki šum me plašio,nezainteresirana za život.A evo već neko vrijeme on nije prestao ali ja sam shvatila da moram dalje i da ko je on da me uništi,teško mi je ali neče,bojim se ali čuvam se za taj dan.Primječujem samo da otkad neulazim u konflikte nikakve s njim,otkad sam ga dala na sud da ipak drži distancu,pa ga ignoriram.Znam da mogu biti sretna i biti ću kad ovo sve prođe a to za novoga dečka nemogu jednostavno još se bojim svakoga.....kava,dan,ali čim padne noć ella ide kući u svoja četri zida jer se boji manijaka koji je traži i proganja.Ljudi puno vam hvala ,posebno bublici svima koji ste prošli ovo ili me bar razumijete......
Vrlo si mudra.Kod takvih pacijenata ignoriranje je najbolja strategija.Neviđanje i ignoriranje provokacija.Zašto?Jer se on hrani na tvom jadu i uzrujanosti.Kada te povrijedi on je nahranjen...zato i dolazi uznemiravati te.Gladan je zlostavljanja,osjećaja moći nad tobomTako papčine žive.Ne boj se.Vidiš od kada si ga dala na sud stvari se sporo ali ipak mijenjaju.Sa njegovim odnosom prema tebi ali najviše u tebi.
Kada dođe urlati ne izlazi van na balkon,prozor.Znam najradije bi ga zalila vodom ili kantom gnoja ali nemoj..to ga samo hrani.
Zaslužuješ slobodu i život ispunjen mirom i radošću.Dug i predug je život u strahu i jadu.Nisi rođena kao nečije vlasništvo.
Divim ti se znaš?Nije lako krenuti..taj je prvi korak najteži.Luđaka i bedaka samo će vrijeme uništiti.Uvijek tako bude na kraju.Ili završe u buksi ili nađu ženu koja uzvraća udarce.Malo optimizma.
Ovo za dušu od čovjeka je istina...zato se ježim kada vidim uvijek nacerenog ,preglasnog dušu od čovjeka a kraj njega tihu i šutljivu ženu.Odmah mi sine kaj je možda posrijedi.Ti pomažu i daju svima samo ženi uskraćuju.
Neka njega neka druga liječi...ti si ga dovoljno.

Za Ženu...daj si vremena.Taj je tvoj muž esencija nezrelosti i blesavoće sorry..najbitnije mu kaj si ga tužila mamici da je zjocest.Malo mi djeluje mentalno uskraćen a ne samo loš muž i otac.Prkosan,naporan,zahtjevan..
Eh da znaš kakvih divnih ,brižnih muškaraca ima,koji znaju kuhati i pomoći ženi..biti veseli i nježni..samo nisi još upoznala takvog muškarca.Ima vremena.Nije ovaj baš neka dobra i kvalitetna roba.Malo mi je priglup i nasilan pa ništa puno ne gubiš.

Da pa kako možeš umjesto naizvolete robinje jednoj gluperdi pomisliti da možeš biti emancipirana i imati i neka prava u tom braku...eeeeee....stvarno..ovako nešto bedasto iz muških usta nisam već dugo čula.On bi da mu ti služiš.Teško će danas naći takvu...nisu ni žene više spremne slušati blesavoće i trpjeti ljenguzu.
Daj si vremena.....i čuvaj sebe i malu..

http://www.youtube.com/watch?v=ttuA1UEUAI0

Zadnje uređivanje pozitivax : 01.06.2010. at 17:32.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:27   #151
Hvala puno.
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:41   #152
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
E i da još se nadovežem, rekao je da je problem i da sam za sve ja kriva i to moje glumljenje emancipirane žene sa stavom....

Ovo sam čula jako puno puta.
Šta si ti uzimaš za pravo, šta glumiš? TI SI ZA SVE KRIVA.

Klasika.
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:03   #153
drage moje,
i dan danas me nešto štrecne kad je ovakva tema,jer i sama sam bila u "rukama" zlostavljača i to preeeeeeeeeeduge 3,5 godine...

ne želim se prisjećati, ne želim u detalje i neću vam pametovati previše, jer ni ja tada nisam slušala kad su mi svi govorili da će me uništiti i da se maknem.
nažalost, bili su u pravu.

da sam otišla na vrijeme, moj život bi danas bio potpuno drugačiji, imala bi onaj vrijedan "dio sebe" (koji mi je on, bez ikakvog prava uzeo) i puno manje ožiljaka..na duši, jer oni na tijelu ionako zacijele.

zato ću reči samo jedno; BJEŽITE, ne sutra, prekosutra, nego danas.... sad....
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 15:24   #154
Quote:
enna-zg kaže: Pogledaj post
Ovo sam čula jako puno puta.
Šta si ti uzimaš za pravo, šta glumiš? TI SI ZA SVE KRIVA.

Klasika.
Rekao je da on mene voli, ali da više ne može trpjeti moje psihičko maltretiranje i da ću se ja opet ponašati po staru i da on to više ne može trpjeti koliko god me volio , na što su svi koji su sa nama dobri i koji znaju situaciju iskidali se od smijeha...

Pazite on mene

On mi kaže nemoj se praviti pametna jer to nisi i nemoj glumiti ženu sa stavom jer to nisi...zašto mi to kaže, a zato jer sam prije mu gledala u svemu ugoditi računajuć ajde tek smo se oženili bit će kasnije zahvalan, sve će mi se vratiti....ali kako mi je i moje strpljenje otkazivalo, jednostavno počela sam se boriti za sebe, i od tada on je još gori, jer ja glumim ženu sa stavom a to nisam i to mi drugi pune glavu..točnije ove kurvice sa kojima se ja družim....

Kako nekome dokazat da i u njemu ima problema i da je on problem koji oboje trebamo riješiti??????????
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 16:35   #155
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Rekao je da on mene voli, ali da više ne može trpjeti moje psihičko maltretiranje i da ću se ja opet ponašati po staru i da on to više ne može trpjeti koliko god me volio , na što su svi koji su sa nama dobri i koji znaju situaciju iskidali se od smijeha...

Pazite on mene

On mi kaže nemoj se praviti pametna jer to nisi i nemoj glumiti ženu sa stavom jer to nisi...zašto mi to kaže, a zato jer sam prije mu gledala u svemu ugoditi računajuć ajde tek smo se oženili bit će kasnije zahvalan, sve će mi se vratiti....ali kako mi je i moje strpljenje otkazivalo, jednostavno počela sam se boriti za sebe, i od tada on je još gori, jer ja glumim ženu sa stavom a to nisam i to mi drugi pune glavu..točnije ove kurvice sa kojima se ja družim....

Kako nekome dokazat da i u njemu ima problema i da je on problem koji oboje trebamo riješiti??????????
Ma što ti uopće imaš kome dokazivati da je on bolestan???Ne zamaraj se sa svijetom,a on će svoje lice, pravo lice pokazati kad tad.....
ella100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 16:45   #156
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Kako nekome dokazat da i u njemu ima problema i da je on problem koji oboje trebamo riješiti??????????
Takvome nikako.

Otišla si, time je tvoj problem riješen (naravno ako se ne vratiš).

Njega ostavi neka se sam bori sa svojim problemima, neka se valja u samosažaljenju, neka krivi emancipaciju, kurve prijateljice, iskrivljene društvene vrijednosti i pravo glasa žena...

Shvati da se on neće promijeniti. Nikada.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 16:52   #157
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Kako nekome dokazat da i u njemu ima problema i da je on problem koji oboje trebamo riješiti??????????


Nikako.

Tkvi tipovi ljudi nikada neće priznati da su oni u bilo čemu pogriješili. NIKADA.

Što se boldanog tiče, nadam se da je to samo greška u pisanju, odnosno da ne razmišljaš i dalje o pomirenju s nasilnikom.
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 18:27   #158
Draga Ženo nek on rješava svoj problem,a ti gledaj sebe i svoje dite
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 02:10   #159
Evo da se u ove kasne ipak bolje reči rane jutarnje sate malo javim.
Prvo da vam kažem da sam obavila neke informativne razgovre u nadležnim ustanovama i sada čekam kraj školske godine, da prvo završim to a onda počinje prava borba za slobodu.

Evo ja neću ni ne želim da rješavam njegovu bolest, i ja sam normalno uvijek bila kriva a on je nepogrešiv, i takav će ostati ali ne više uz mene nego sam ili sa nekim što me uopće ne zanima- i zato iz iskustva zasigurno znam njihova obećanja su ćista laž i svaki ostanak ili povratak znaći da će sve opet krenuti po starom , i zato ako odemo od njih nema povratka ili razmišljanja što on prića ili misli a ponajmanje dokazivanja krivice.

Oni koji nam uzmu dobar dio života i potroše tako uludo su stvarno bolesnog uma i od njih treba otiči ćim se pojave prve batine ako oprostimo jednom znaći opraštati i trpiti jako dugo a sve je teže otići od zlostavljaća jer vremenom super dominiraju zbog toga što su svjesni naše nemoći i straha.
Ja ću se definitivno riješiti i to jako brzo uz pomoć ljudi koji su samo proćitali par poruka i ostali zatećeni a kada su ćuli malo podužu priču rekli su da su tu i da će mi pomoći da dođem do slobode i odmah su mi rekli da je to školski primjer nasilnika o kejemu se može čitati u strčnoj literaturi a da ja strah zaboravim jer lijeka ima i za takve.
Ja vas sve pozdravljam i još jednom zahvaljujem na podršci i strpljenju da ovo sve čitate i posvetite vremena nama nesretnim i izgubljenim ženama.
valerija@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 07:21   #160
Drage moje,
evo da vam javim predivnu vijest..

Jučer sam saznala da je mm sa ovom sa posla, radi koje smo vodili ratove od božića, za koju je on rekao da mu je samo kolegica, a meni nešto jednostavno mira nije dalo...neki osjećaj me nije puštao.....znala sam da tu ima još nešto....

Sinoć me udavio pozivima, i da vidite kako sad oće srediti stvari i lijepo razgovarati......

Rekla sam mu, ne, nisam ljuta na tebe.....samo te žalim....da te vidim niti pljunila na tebe ne bih, jer bi ti i to bilo preveliko posvećivanje pažnje.....

Naravno on odbija priznati da išta ima između njih, čak je i rekao da ćemo ići sa njom na kavu da mi dokaže da je sve to laž...a ja govorim, da mogli bi, pa da joj za vrat skočim, zabodem vilicu u oko i počupam svu kosu sa glave.....

E sada ga muči tko je to meni rekao i hvata me na osjećaje, ako ti mene voliš i želiš to srediti sa menom jer i ja tebe volim reći ćeš mi tko ti je to rekao, je rajt :2up:

Eh da i van grada su trebali ići skupa...i btw danas mi je rođendan...nikad bolji zahvaljujući njemu....
Žena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.