Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Pogledaj rezultate ankete: Koje vlažne maramice koristite za svoju bebu?
Hipp 79 19.80%
Nivea 74 18.55%
Pampers 127 31.83%
Johnsons baby 23 5.76%
Violeta 26 6.52%
Becutan 32 8.02%
Chicco 1 0.25%
Mustela 2 0.50%
Huggies 22 5.51%
Babylove 97 24.31%
K plus bebe 19 4.76%
Neke druge 56 14.04%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 399. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 15:32   #301
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
Koristi netko plave hipp-ove? Jesu sapunaste tj. da ostane ruka sva skliska i neugodan osjecaj ko poslje njihovih rozih?
Da,čak i gore čini mi se,jako su vlažne i sapunaste
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 21:35   #302
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
Koristi netko plave hipp-ove? Jesu sapunaste tj. da ostane ruka sva skliska i neugodan osjecaj ko poslje njihovih rozih?
Mi koristimo roze i ne ostaju ruke skliske
-Adrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 22:03   #303
Onda nista od njih, imam onaj kupon iz dm-a za 2 + 1 gratis ali jednostavno mrzim takve sapunste i prevlazne.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 11:38   #304
Da, ni meni se ne sviđaju te plave hippove. Nekako zadnje vrijeme koristimo one Nivea pure & Natural- nisu toliko sapunaste, prevlazne i nemaju neki miris-nama pasu
mity is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 13:49   #305
meni su sve hippove prevlazne i sapunaste
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 22:36   #306
Quote:
mity kaže: Pogledaj post
Da, ni meni se ne sviđaju te plave hippove. Nekako zadnje vrijeme koristimo one Nivea pure & Natural- nisu toliko sapunaste, prevlazne i nemaju neki miris-nama pasu
I mi te koristimo, nisu uopce sapunaste,lijepo pobrisu ma super su! Jedino najskuplje , ali rade platim malo vise nego da joj brisem guzu s necim kaj je meni iju po rukama ....
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 19:13   #307
dizem temu da pohvalim penaten vlazne maramice..odlicne su nam
inace korisim hipp,ali me nervira sto na kraju ostanu plevlazne(i sapunaste)..
sa penatenom toga nema,a miris je super..i sastav nije los..

kupim ih u mulleru-bude akcija 38 kn za 4 kom(s tim da je bilo i 4+1 gratis pakiranja )
ne znam da li ih jos tko drzi

uz te totalno otkrioce su mi plodine baby maramice(one s patkicom),,maramice su super za maramice robnih marki
dok su plave konzumove bebe totalna katastrofa..em male,em kratke,em preglatke,em suhe,em smrde..ma uzas!..ne znam jesu gore one ili softino iz lidla
uzimamo za vrtic te rone marke pa povremeno probam
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 19:29   #308
Ja nazalost nisam uspjela kupit u mulleru te penaten kad god dodjem prazne police bas sam ih htjela isprobat.te bebe plave uzmem nekad ali samo za ruke i ostalo brisat nisu neke, softino su isto nikakve aliza takve stvari posluze, hipp presapunaste i smrde.sad probali roze beauty baby ne svidjaju mi se, plave su ipak bolje.te iz plodina roze i zelene imaju uzasan miris.
Ne znam jel postoje becutan maramice?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 19:43   #309
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Ja nazalost nisam uspjela kupit u mulleru te penaten kad god dodjem prazne police bas sam ih htjela isprobat.te bebe plave uzmem nekad ali samo za ruke i ostalo brisat nisu neke, softino su isto nikakve aliza takve stvari posluze, hipp presapunaste i smrde.sad probali roze beauty baby ne svidjaju mi se, plave su ipak bolje.te iz plodina roze i zelene imaju uzasan miris.
Ne znam jel postoje becutan maramice?
aha..ima ti becutan maramice..
ali meni su skupe(nema bas akcija na njih)
ja kupim sto jeftino nadem(u bipi 1+1 hipp mi je vrh )
no penaten su
i obozavam violeta sensitive..tako fino mirise (ali samo te!druge violetine su mi lose )
ajoj bebe su grozne..ja ih ne kupuejm,ali ih dobim..prosljedim ih u vrtic
softino vise nikad..kupila paletu kad su bile na akciji po 5 kn i probala samo jednu..i njih tutkam u vrtic
doduse malo su bolje otkad su promijenili ambalazu,ali od tad ni ne daju vise akciju(8 kn je puno za te losw maramice)..
one tourjois su bolje..
mullerove i babylove su mi preskupe isto za to sto nude(suhljave su ili premokre ili smrde..kako koja vrsta )
jedino su mi od tih trgovackih marki dobre plodine..znam ih nekad otvoriti i sebi deba(meni bas fino mirise,ali slazem se da su preparfumirane)
i super je cijena..oko 6 kn kad su na akciji
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 19:47   #310
a pampers sam tek nedavno probala..zelene..tekstura i vlaznost mi je dobra,ali mi smrde identicno kao i AB pelene..a taj miris mi se zgadio
i sastav je poprilicno dubiozan..
ne bi ih sama kupila..
(hipp ima najbolji sastav..sto se tice "kemije")
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 20:59   #311
Ja sam neki dan vidjela u Kozmu Becutan (72 kom) za neku bagatelu, sad koštaju nekih 13 kn čini mi se, a prije su bile duplo skuplje. E sad to je akcija, ne znam dal će stalno tako biti..
-Adrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 21:01   #312
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
a pampers sam tek nedavno probala..zelene..tekstura i vlaznost mi je dobra,ali mi smrde identicno kao i AB pelene..a taj miris mi se zgadio
i sastav je poprilicno dubiozan..
ne bi ih sama kupila..
(hipp ima najbolji sastav..sto se tice "kemije")


Da Hipp su zakon i ja sam zadnji put gledala Penaten u Muellera i prazne police.
-Adrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 21:18   #313
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
aha..ima ti becutan maramice..
ali meni su skupe(nema bas akcija na njih)
ja kupim sto jeftino nadem(u bipi 1+1 hipp mi je vrh )
no penaten su
i obozavam violeta sensitive..tako fino mirise (ali samo te!druge violetine su mi lose )
ajoj bebe su grozne..ja ih ne kupuejm,ali ih dobim..prosljedim ih u vrtic
softino vise nikad..kupila paletu kad su bile na akciji po 5 kn i probala samo jednu..i njih tutkam u vrtic
doduse malo su bolje otkad su promijenili ambalazu,ali od tad ni ne daju vise akciju(8 kn je puno za te losw maramice)..
one tourjois su bolje..
mullerove i babylove su mi preskupe isto za to sto nude(suhljave su ili premokre ili smrde..kako koja vrsta
jedino su mi od tih trgovackih marki dobre plodine..znam ih nekad otvoriti i sebi deba(meni bas fino mirise,ali slazem se da su preparfumirane)
i super je cijena..oko 6 kn kad su na akciji
istina da vidis od kad je promljenjena ambalaza tim softino nisu bile na akciji
e violeta te su super bila sam ih kupila onako ocu necu,skepticna bila, na kraju se iznenadila fino mirisu i dobre su.
babylove su mi ok skoro sve,naj plave i bijele nisu lose blage,bez mirisa sta je ok,
pampers sve imaju neki miris,a da mirisu bile bi ok,
odlicne su mi isto johnsons,nekad budu u dm na akciji duo pack
a becutan sam probala naravno,pusti me zbunio me naziv,sjetila se poslije i super su odlicne,one i nivea svjetloplave najnaj
jedne od najgorih huggies,paraju se pregrube
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 08:30   #314
mi smo koristili većinom pampers sensitive i to sam obično kupovala pakiranje od 6 komada jer je povoljno,ponekad kad je bila akcije 1+1 ili 2+1 sam uzela hipp al nisu me oduševile da bi ostala na njima,violeta su mi super mekane ne prevlažne a a niti suhe taman fini miris mekane su i često ih nađem na akciji,k bebe-nemam kaj reć osim grozno,huggies su ok al se trgaju,babylove-o.k ništa extra,one iz lidla-a ono može proć al nije baš nešto,joj dobre su mi one iz kauflanda one žute šta znaju biti na akciji 2+1 gratis za nekih 18 kn mislim da ih talijani proizvode,nivea mi je dobra ali preskupa,muller prolazno,becutan su super al skupe,a penaten nisam probala - ako uspijem ugrabiti na akciji uzimam
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:29   #315
Mi koristimo Huggies i to pure...Ponekad kupim i one u boja breskve pakiranju,ne znam kak se točno zovu te...
Ponekad mi se trgaju,ali niš strašno.
Svidja mi se što su malo deblje i što nemaju mirisa pa nam je zgodno brisati i rukice i obraščiće poslije klope!!!!
Inače su nam dobre i Babylove,Hipp...
__________________
T. 22.09.2005. & S. 30.06.2012.
Barbarella80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 19:39   #316
Nemam baby, ali osobno koristim Becutan vlažne maramice i super su mi.
__________________
It's ok, I got lost on the way but I'm a supergirl and supergirls don't cry ...
Lili M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 21:50   #317
ja sam koristila becutan jer su mi bile prefine i mirisljave, no skuzila sam da u sebi imaju parabene ( imaju ih i hipp i k plus koje sam isto imala doma). od tad sam presla na babylove i pazljivije citam sastojke jer svakako zelim izbjeci parabene u djecjoj kozmetici.
brbr79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 22:17   #318
Quote:
brbr79 kaže: Pogledaj post
ja sam koristila becutan jer su mi bile prefine i mirisljave, no skuzila sam da u sebi imaju parabene ( imaju ih i hipp i k plus koje sam isto imala doma). od tad sam presla na babylove i pazljivije citam sastojke jer svakako zelim izbjeci parabene u djecjoj kozmetici.
Jesu to one iz DM-a? Ja sam bila par puta koristila te u plavom pakiranju ( ako su to te DMovske ) i bile su mi dobre.
__________________
It's ok, I got lost on the way but I'm a supergirl and supergirls don't cry ...
Lili M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 22:25   #319
Quote:
brbr79 kaže: Pogledaj post
ja sam koristila becutan jer su mi bile prefine i mirisljave, no skuzila sam da u sebi imaju parabene ( imaju ih i hipp i k plus koje sam isto imala doma). od tad sam presla na babylove i pazljivije citam sastojke jer svakako zelim izbjeci parabene u djecjoj kozmetici.
Hipp nema parabene
-Adrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 11:07   #320
Quote:
-Adrijana kaže: Pogledaj post
Hipp nema parabene
adrijana, potpuno si u pravu. mislila sam na huggies a napisala hipp Da se razumijemo, i ja koristim hipp kozmetiku i znam da je ok

uglavnom mame same pogledajte ima li na kozmetici nekih vrsta parabena.
brbr79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.