Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2012., 18:34   #141
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Gledam sad sve prethodne postove pa se premišljam između ove preporuke tu za dr.Vrčić-Pervan i dr.Marije Dvić. Što vi mislite? S time da definitivno želim kod žene, a bježim od dr.Jurić.
isto potpisujem za dr.divić... ja sam kod nje došla kad sam preselila u st i za sada nikakvih problema, vodila mi prvu trudnoću i sve ok, sestra antonija je super (taman se vratila kad smo mi odlučili na drugu trudnoću ići tako da mi je to još bolje), a i ona koja ju je mijenjala isto.
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 19:30   #142
prima li dr.divić nove pacijentice?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 20:03   #143
Zvrcnut ću ovaj tjedan pa ti mogu javiti što mi je rekla
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 21:08   #144
ja imam odlično iskustvo s dr. Mimica. Trudnoću mi je vodio za 5
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 23:56   #145
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Zvrcnut ću ovaj tjedan pa ti mogu javiti što mi je rekla
hvala,ako ti nije problem.
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 09:18   #146
Quote:
wilmica_st kaže: Pogledaj post
ja imam odlično iskustvo s dr. Mimica. Trudnoću mi je vodio za 5
i ja isto... meni je on stvarno za 10!!!tolika smirenost na jednom mjestu.... volim tog čovika
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 15:00   #147
Quote:
BellaTheCat kaže: Pogledaj post
Zvrcnut ću ovaj tjedan pa ti mogu javiti što mi je rekla
mislim da divić još prima pacijente i od ut do pet je ujutro u smjeni
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 17:52   #148
drage moje imala bi jedno pitanje,,, s obzirom da sam prvi porod imala strasan jedva se izvukla i izavrsila na carski,,,,, reci te mi jeli moguce da drugi porod bude isto na carski u dogovoru sa ginekologommm,,,,, moja ginekologica nije bas za to ali imam toliko strah da neznam bili izdrzala devet miseci da znam da moram ici roditi -normalno-...zamolila bi ako tko zna kojem ginekologu da se obratim sa ovim svojim problemom,,,, hvala vam punoooo
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 20:09   #149
Quote:
lanazoranivana kaže: Pogledaj post
drage moje imala bi jedno pitanje,,, s obzirom da sam prvi porod imala strasan jedva se izvukla i izavrsila na carski,,,,, reci te mi jeli moguce da drugi porod bude isto na carski u dogovoru sa ginekologommm,,,,, moja ginekologica nije bas za to ali imam toliko strah da neznam bili izdrzala devet miseci da znam da moram ici roditi -normalno-...zamolila bi ako tko zna kojem ginekologu da se obratim sa ovim svojim problemom,,,, hvala vam punoooo
ja znam neke što su platile za carski 500eura mislim, al su im ti dr bili i veze. a da moš ovako na carski ne virujemja sam isto na carski prvo pa i mene zanima ako neko zna ovu informaciju
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 21:17   #150
iz splita su te cure ili,,, i koji su doktori to ako znas ,,, hvala ti
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 22:10   #151
najbolje vam je ići privatno nekom doktoru koji radi u bolnici, samo ne Vukoviću

znači, prolistajte malo topic i pitajte na topicu Splitsko rodilište koji doktor i gdje radi privatno, a imate i Googl, pa ćete saznati. Naglašavam, samo ne Vukoviću, inače ste nahebale.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 11:45   #152
hvala plavooka sanja,,,, jos reci mi jeli znas nekoga da je bio kod kojeg ginekologa,,,,,, tila bi znat tocno ,, tj , preporuku kod koga se mozes obratiti,,,,hvala tiiii,,,,
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:28   #153
[QUOTE=lanazoranivana;38317640]iz splita su te cure ili,,, i koji su doktori to ako znas ,,, hvala ti[/QUO
je odavde su. za jednu sam čula, al drugu znam jer mi je od kume nevista i platila je. porod joj je bija normalan al nije mogla izdržat bolove i otac je donija tom dr pare, mislim da je to bačić al nisam sigurna za cifru.samo šta su oni dobri inače, druže se i tako
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:30   #154
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
najbolje vam je ići privatno nekom doktoru koji radi u bolnici, samo ne Vukoviću

znači, prolistajte malo topic i pitajte na topicu Splitsko rodilište koji doktor i gdje radi privatno, a imate i Googl, pa ćete saznati. Naglašavam, samo ne Vukoviću, inače ste nahebale.
potpisujem. ja ne razumin kako taj čovik može još doli radit
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 13:50   #155
sta je sa njim......
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:05   #156
Quote:
lanazoranivana kaže: Pogledaj post
sta je sa njim......
a šta nije. koliko ljudi čujem da im je uništio dicu, svi su ili umrli na porodu ili cerebralci.meni je prije 15 godina mater i brata uništija, često je pijan ko majka i ne priznaje carski ako je porod u opasnosti, tako da ne znam kako taj još uvik može radit
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 21:41   #157
etooo naaa...boze dragi.....stvarno neman pojma,,,, zato se raspitujemmm,,,,, uzassss
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 11:14   #158
Quote:
ZARA1402 kaže: Pogledaj post
a šta nije. koliko ljudi čujem da im je uništio dicu, svi su ili umrli na porodu ili cerebralci.meni je prije 15 godina mater i brata uništija, često je pijan ko majka i ne priznaje carski ako je porod u opasnosti, tako da ne znam kako taj još uvik može radit
itekako priznaje carski, ali samo ako mu ga masno platis...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:07   #159
mislim da svima moras platit carskii,,,, u tome i je problem,,,, bar sam tako cula,,, a sad,,, detalje neznam a volila bi saznat,,,,
lanazoranivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:53   #160
Naježim se kad čitam što sve pišete.. I ne želim više detalja..
Nego, zar nije netko već prijavio te sve doktore koje tu spominjete sa greškama koje rade, sa traženjem novaca i sl.? Jasno mi je da živimo u korumpiranom društvu, ali zar to u ST rodilištu funkcionira tako javno?!
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.