Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 12:05   #81
Quote:
piknja kaže: Pogledaj post
master, provrtio malo vile, not bed, monstrosity škola.
a voivod,jbga, iskreno mi se sviđa samo killing technology, a pitaj Boga koliko stvari s toga sviraju lajv.
Obavezno skini i zadnji im album The new age of chaos-taj ti bude još bolji garantiram-taj je više staroškolski sa čak nekim thrash riffom-genijalni riffovi,mindblowing soloi,songwriting,aranžmani,ma-masterpiece
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:14   #82
Da malo podignem topic-preporučam za slušat jedan zbilja biser i unikat iz 99'-e debut album drowning in tragedy!Death s ubitačnim uletima grind i nevjerovatnim slam partovima-koje su kasnije kopirali masu novijih bandova!Sebe nazivaju GRINDING CRUSHING BRUTALITY-slažem se,ameri-Eternal Suffering
Ovo bis e trebalo svidjet svim ljubiteljima death/brutal/grind posebice na fazon dying fetus raniji,devourment,internal bleeding itdakle,
Eternal Suffering-Drowning in Tragedy
-naj skinut s mediafire
http://www.youtube.com/watch?v=45Yze...eature=related

Zadnje uređivanje WarKO : 04.03.2011. at 12:21.
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 01:11   #83
Psmtr na ovo sam prije razbijo glavo,evo pravi det metl-Deranged Killing spree!
http://www.youtube.com/watch?v=M313ypdZPO0
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:27   #84
WTF? Evo čitam ovu temu i svaka druga misao mi je : a tko su sad pak ovi?
slusam metal cirka pol godine i ajmo rec za pol toga uopce nisam ni cula, pa ak neko zna neke dobre bendove sam napisite.
p.s. nemoraju bit death. sve je dobrodoslo
__________________
Life sucks, but in a beautiful kind of way.
Lady Of Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:36   #85
Quote:
Lady Of Death kaže: Pogledaj post
WTF? Evo čitam ovu temu i svaka druga misao mi je : a tko su sad pak ovi?
slusam metal cirka pol godine i ajmo rec za pol toga uopce nisam ni cula, pa ak neko zna neke dobre bendove sam napisite.
p.s. nemoraju bit death. sve je dobrodoslo
Ovo su pravi istinski death metal bandovi s 90-ih,a ne ovi danas belphegori i pičke materine,a neznam ja preporučujem od novijeg band Akercocke-zadnja 3 albuma-masterpieces..ima tu ponešto za svakoga i progresive i black-a i death-a,od starijih imaš na biranje na prvoj stranici
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:57   #86
Quote:
Lady Of Death kaže: Pogledaj post
WTF? Evo čitam ovu temu i svaka druga misao mi je : a tko su sad pak ovi?
slusam metal cirka pol godine i ajmo rec za pol toga uopce nisam ni cula, pa ak neko zna neke dobre bendove sam napisite.
p.s. nemoraju bit death. sve je dobrodoslo
ovo je tema za death, za ostale si ili otvori temu ili pretrazi podforum
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 22:26   #87
Uvijek mi nekako u lijepom sjećanju ostaju God Dethroned, Unleashed i melodični švabe Path of Debris. Šteta što su se raspali nakon Eyes-a. Baš sam polagao velike nade u njih. Jebi ga...

Ista stvar i sa norveškim blackom Odium.
__________________
Heda! Heda, Hedo!
Wotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 23:22   #88
God Dethroned se nažalost isto raspao!Al moglo bi se reć da su otišli u stilu-zadnji album s 2010-e im je jedn od boljih u zadnjih 10 godina!Bloody blasphemy mi je nekako najjači od njih-njihov takoreči trademark
EDIT-ovo im je zadnja godina
http://www.metalblade.com/news/02-16-11-04.html
Odradit će veće festivale i QUIT!
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 23:40   #89
Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
God Dethroned se nažalost isto raspao!
A u ku*ac. Jebote, stvarno starim. Svi metal bandovi za kojima sam još ko' klinac počeo sliniti, ili se raspadaju, ili im je većini svaki novi uradak žali bože novaca i vremena. Na svu sreću, primjetio sam da ima par odličnih mlađih nada, a neke od njih spomenute i ovdje.
__________________
Heda! Heda, Hedo!
Wotan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 23:44   #90
Quote:
Wotan kaže: Pogledaj post
A u ku*ac. Jebote, stvarno starim. Svi metal bandovi za kojima sam još ko' klinac počeo sliniti, ili se raspadaju, ili im je većini svaki novi uradak žali bože novaca i vremena. Na svu sreću, primjetio sam da ima par odličnih mlađih nada, a neke od njih spomenute i ovdje.
Slažem se,naveo bi unleashed,grave,suffocation koji još uvek izdaju poštene albume,taj death metal krajem 90-ih gadno pao po kvaliteti.Onaj jebeni vader-ti su meni prije bili nenadjebivi-a i mnogima,sada zvuče grozno-neki modernizirani death metal
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:30   #91
Novi LP MORBID ANGEL-a izlazi u 6 mjesecu pod nazivom Illud Divinum Insanus
http://gunshyassassin.com/news/morbi...vinum-insanus/
Konačnoooooo
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:36   #92
a jebote nema više onog oronulog pijanca sandovala
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:42   #93
Quote:
Mr. Wrong kaže: Pogledaj post
a jebote nema više onog oronulog pijanca sandovala
-droga ga uništila,a ono ima staža pa ga uhvatila kičma,al zamjena je prilično dobra za recording albuma-drums su snimljeni,a i sama informacija da su snimali kod pravog dm majstora erica rutana mi daje nadu...taj lik zna biznis,njegov Hate Eternal je bandčina,a i taj Yeung kaj menja sandovala je sviro u he na prvom-taj će napravit jeben posao siguran sam,al ono sandoval se sigurno bude vratio-nema dileme,nadam se koji datum za austriju za novi album-pa da vidim MA sa vincentom,do sada gledo s tuckerom,dobro bi došla i ljubljana-tamo prava navala zadnjih 5 godina jebenih dm koncerta-svaka im čast
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 21:13   #94
Nismo spominjali domaći death metal!Pa evo ovi mi padaju napamet makr nema baš neki preveliki izbor!
Avicularia-za ljubitelje cryptopsy,immolation i gorguts!Po meni jebeno naj što je nastalo kod nas u extremnoj mjuzi,preveliki respect!Treba imat muda ovak nešto svirat
Excuse for pain(EFP)-old school death-prava gaziona bez tehniciranja primjeti se influence starjeg MA,terrorizera pa čak neki groove parts starijeg sfu.
Pa evo,definitivne preporukeZanima me jel ima još što zanimljivo
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 22:50   #95
TRUE iz samobora su ok od deatha... u thrashu osijek ima 2 odlična benda, vortex i raptor... vai ficar preto iz josipovca, dobar deathgrind... augen fliegen iz zagreba, grind... itd.

evo hitčina od vortexa, bonebreaker
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 22:55   #96
Evo preslušo ovaj link!Jb-ate ovo je pravi old school thrash s naglaskom na bay area,zapanjen sam
Poslušaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=sAf6zX2q1VQ
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 22:56   #97
najdraži mi mladi domaći bend, ciljam da ih gledam kad god mogu i nikad nisu razočarali raptor je više rudimentarna pijani-sodom-kretenizam varijanta, ali isto su super, samo na drugi način.
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 23:02   #98
Vortex već skidam
edit-a nije li s osijeka i oni war-head..ti su isto odlićnii
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 10:39   #99

http://www.youtube.com/watch?v=H2EbqLtaB6Q
__________________
potpis.
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 10:49   #100
Nije ovo ni tak loše s cd-a.....al imal sma ih priliku nekoliko puta gledat-tour-iraju s jebenim bandovima i prerazočaravajuće i čuje se loš engleski...al ono peraona
http://www.youtube.com/watch?v=MIMW0aHN0ks
Ovo bi ti se trebalo svidjet!-ak već nisi čuo
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.