Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2004., 22:05   #41
nemoj ti meni pričat ! ja sam bila gladnija i siromašnija od tebe !
__________________
All my lies are always wishes
ljastfm
rutvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2004., 22:20   #42
My pain and sadness is more sad and painful than yours!

I'm wicked underground.

np The Cure - The Figurehead
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 00:10   #43
Hm, bilo proslo

Slazem se da je vrijeme za nove stvari.. no, uvijek cu s nostalgijom i divljenjem gledati na te ljude koji su imali hrabrosti poduzeti nesto.

I da, obozavam zeppeline i hendrixa.. pa..

make love, not war
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 18:01   #44
Bob Dylan

Ja ga slušam, prezakon pjesme....
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 18:40   #45
Interesantno iskopavanje topica

- Mitchell, Zeppelini, Dylan

+ Merry Pranksters i Grateful Dead



Roving Gambler is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 20:59   #46
Quote:
haq kaže: Pogledaj post
Ma sad su Psy i Goa Tranceri nosioci hippie pokreta.
bogami, bio sam ove godine na psytrance festivalu u inostranstvu i bilo je nemali broj spaljenih metuzalema koji valjda kruže svijetom po festivalima još od woodstocka.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2008., 17:06   #47
hippie pokret je najbolesniji pokret
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 23:59   #48
Janis Joplin
akul60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2009., 22:55   #49
Peace and love forever!
__________________
You ain't got the ÆØÅ ♫...
Lo-lee-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 12:45   #50
Ok, već vjerojatno i vrapci na grani znaju da obožavam Janis Joplin (jedna od rijetkih, nažalost).
Što se hippie pokreta tiče, to mjenjanje svijeta mislim da neće nikad nikome uspjeti. ne može grupa od makar i 60 000 ljudi promijeniti svijet.
Ali barem su imali ideje i ambicije... + to što su se odlično zabavljali. Mislim, budimo realni, gdje ćemo sada naći toliko festivala s toliko kvalitetnih glazbenika, a da je još k tome upad besplatan... to je ono što se meni sviđa iz tog vremena. a i glazba je bila kvalitetnija nego danas jer nije bilo toliko bendova i pjevača kao danas i oni koji su uspjeli, znalo se da stvarno nešto vrijede.
Danas to nije tako. Ima stvarno kvalitetne muzike, ali isto tako danas svatko može bit pjevač što mi se ni malo ne sviđa jer zbog toga i ima toliko loše glazbe.
I žalosno je što ima tako malo fanova glazbe 60-ih... a pogotovo Janis Joplin. ja ne poznam NIKOGA ko ju obožava kolko ja...
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 18:09   #51
Quote:
Pearl21 kaže: Pogledaj post
Ok, već vjerojatno i vrapci na grani znaju da obožavam Janis Joplin (jedna od rijetkih, nažalost).
Što se hippie pokreta tiče, to mjenjanje svijeta mislim da neće nikad nikome uspjeti. ne može grupa od makar i 60 000 ljudi promijeniti svijet.
Ali barem su imali ideje i ambicije... + to što su se odlično zabavljali. Mislim, budimo realni, gdje ćemo sada naći toliko festivala s toliko kvalitetnih glazbenika, a da je još k tome upad besplatan... to je ono što se meni sviđa iz tog vremena. a i glazba je bila kvalitetnija nego danas jer nije bilo toliko bendova i pjevača kao danas i oni koji su uspjeli, znalo se da stvarno nešto vrijede.
Danas to nije tako. Ima stvarno kvalitetne muzike, ali isto tako danas svatko može bit pjevač što mi se ni malo ne sviđa jer zbog toga i ima toliko loše glazbe.
I žalosno je što ima tako malo fanova glazbe 60-ih... a pogotovo Janis Joplin. ja ne poznam NIKOGA ko ju obožava kolko ja...
Ja slušam Janis i hipijevsku glazbu (zaš niko jefferson airplane ne spominje? )

Hipi pokret je svojevremeno imao smisla, danas možemo samo uživati u ostacima glazbe. Zanemarimo drogu i sex, takvo jedinstvo teško da će se ikada ponoviti. Imali su bolje ideale nego mnogi drugi pokreti. Današnji neo hipiji u obliku psytrance slušatelja nema veze s time. Glazbeno (i odjevno ) da ali ideološki nikako.
Današnje isfuravanje hipija je smješno ali mislim da itekako mogu utjecati na neke nove revolucije.

Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 20:31   #52
Šmrc!

To su bila vremena... a ne ovo sada...
zanima me is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 09:14   #53
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Ja slušam Janis i hipijevsku glazbu (zaš niko jefferson airplane ne spominje? )

Hipi pokret je svojevremeno imao smisla, danas možemo samo uživati u ostacima glazbe. Zanemarimo drogu i sex, takvo jedinstvo teško da će se ikada ponoviti. Imali su bolje ideale nego mnogi drugi pokreti. Današnji neo hipiji u obliku psytrance slušatelja nema veze s time. Glazbeno (i odjevno ) da ali ideološki nikako.
Današnje isfuravanje hipija je smješno ali mislim da itekako mogu utjecati na neke nove revolucije.

Slušaš Janisssss......

čitav tekst potpisujem!
Što se tiče Jefferson Airplaina, oni mi čak i nisu tak ostavili dojam ko ostali iz tog razdoblja. neznam zašto.
Glas od Grace Slick mi baš i ne paše nešto posebno pa je možda to razlog. ali sve u svemu nisu loši.
Al najjači mi je onaj video s Monterey-a... Nakon pjesme Ball and chain - Mama Cass očarana... ali kužim ju, ja se ježim dok to slušam.
to je bil festival i pol!
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 10:40   #54
Quote:
Nanidia kaže: Pogledaj post
Janis


__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 10:42   #55
Quote:
Pearl21 kaže: Pogledaj post
glazba je bila kvalitetnija nego danas
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 11:16   #56
Quote:
Narantxa kaže: Pogledaj post
Ponavljam:
glazba je bila kvalitetnija nego danas jer nije bilo toliko bendova i pjevača kao danas i oni koji su uspjeli, znalo se da stvarno nešto vrijede.
Više to nije tako. Ima stvarno kvalitetne muzike, ali isto tako svatko može bit pjevač što mi se ni malo ne sviđa jer zbog toga i ima toliko loše glazbe. (Čast iznimkama).
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 11:38   #57
tako je, grupa sha na na je vrijedila pun kuratz
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 13:31   #58
michael moore je oportunistički attention whore i ne zaslužuje da ga se u ovoj temi (kao i igdje, kad smo već kod toga) spominje.

inače, mislim da su hipiji danas poprilično izumrli i da je to živo ponajprije među srednjoškolcima koji to slušaju jer im je to fora ili sluša najbolja prijateljica, stariji brat/sestra, simpatija ili neznam ni ja šta a ne zato jer su revolucionari ili štoveć.

negooo, samo bih primjetio da (barem u krugovima u kojima se ja krećem) takva glazba postaje prilično popularna među libertarijancima koji doduše nisu aktivistički nastrojeni ali to je sve u duhu ovog vremena kada su ljudi sa aktivistickim duhom indeed depresivni individualisti što je rezultat neke sveopće apatije i beznađa koje je zahvatilo dvadesetprvo stoljeće jer oni koji žele nešto mijenjati ni samo neznaju što žele i kako to postići pa se većinom povlače u sebe i općenito otuđuju od svijeta na ovaj ili onaj način. [/preseravanje]

peace
senzurichampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 13:36   #59
neako mi flower power šeme i NRA libertarijanstvo ne idu skupa iako zvuče dobro ako se nađu na istom mjestu
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 14:04   #60
Quote:
Narantxa kaže: Pogledaj post
neako mi flower power šeme i NRA libertarijanstvo ne idu skupa iako zvuče dobro ako se nađu na istom mjestu


__________________
[22:29][foka] zakopala sam je iza zgrade
rdeči valabi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.